PDA

View Full Version : protivoza4ata4ni



sweet girl
07-07-2005, 21:05
Na 18 god. sam i izpolzvam protivoza4ata4ni tabletki Novinet.Vaprosat mi e kam vsi4ki,koito izpolzvat protivoza4ata4ni-slu4valo li vi se e ot vreme na vreme da imate silni,pronizva6ti bolki dolu v stomaha?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Stefka_st
07-08-2005, 07:13
Аз не ползвам противозачатъчни, но моят съвет е да отидеш да попиташ гинеколога, който ти ги е предписал, дали това е нормално. Всеки организъм е индивидуален, така че никой от форума не може да определи защо се получават тези болки. Най-добре това може да определи гинеколога ти. Така, че не се чуди, а отиди!

shinizzle
07-08-2005, 10:24
mi i az ne zimam 6ot sam mom4e no ako si pravila sex sled zimaneto na protivoza4ata4ni ni6to 4udno da te boli(govori za pravene na sex f ramkite na denq na zimaneto i 1,2 dena sled tfa)moita su6to ima6e toq problem 6ot se prasnahme nekolko puti sled kat pi hap4i anti bebe no az li4nu ne moa ti garantiram dali tfa e pri4inata za tfa po dobre naistina se konsultirai s lekar

08-11-2005, 12:26
hahahaha... absolutno normalno e skupa :) vse pak tova sa hormoni i deistvat na organizma q ti se gadi 4at pat q te boli korema q ne6to dr nqma stra6no ... a i da ti kaja i na men mi se e slu4valo takiva bolki v korema mn mn kofti bqha i togava ne vzimah hap4eta

08-26-2005, 23:22
mi i az ne zimam 6ot sam mom4e no ako si pravila sex sled zimaneto na protivoza4ata4ni ni6to 4udno da te boli(govori za pravene na sex f ramkite na denq na zimaneto i 1,2 dena sled tfa)moita su6to ima6e toq problem 6ot se prasnahme nekolko puti sled kat pi hap4i anti bebe no az li4nu ne moa ti garantiram dali tfa e pri4inata za tfa po dobre naistina se konsultirai s lekar

ми тя ако не прави секс закво да зима противозачатъчни бе?!?