PDA

View Full Version : Колко често трябва да правиш чикии?



Питащия
07-09-2005, 12:38
Ами, искам ВЕДНЪЖ за винаги да разбера някои неща. Някои казват, че от много чикии като станеш на 20 няма да можеш да го дигнеш.Други казват, че от много чикии като правиш секс ще свършваш много бързо. трети, че като правиш чикии ставаш много мощен в леглото. Аиде сега кажете кое от това е вярно и кое не е. Има и други "митове", но ме мързи да ги пиша, щот вече и аз се обърках съвсем? :shock: :shock: :shock:

SixSense
07-09-2005, 12:48
2)ще започнеш да свършиш много бързо :arrow: че мацката няма да е задоволена :arrow: не си мощен в леглото :wink:
лъскай бастуна, коагато искаш, но не прекалявай

Cha0
07-09-2005, 13:45
Така си е .... няма смисъл от много самозадоволяване :twisted:

precakan
07-09-2005, 16:00
Така си е .... няма смисъл от много самозадоволяване :twisted:

axaxa ako nqma s koi da stoi na suho nali ;)

07-09-2005, 16:13
точно като лъскаш бастуна се учиш да се контролираш за да не свършваш бързо

SixSense
07-09-2005, 16:15
е не знам, не ги разбирам тея неща :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 10 от правилника!
Благодаря!

Alex4enceto
07-09-2005, 16:54
az puk predi malko 4etoh v edno spisanie za byrzoto svyr6vane i kak moje da se preudolee(ni6to 4e sum momi4ence).i tam pi6e6e 4e byrzoto svyr6vane moje da byde pri4ineno i ot samozadovolqvaneto,za6toto kato se samozadovolqva6 i gleda6 da svyr6i6 po byrzi4ko 4e da ne te vidi nqkoi i takam...

P.S ako ima jelae6ti moga da prepi6a tova ot spisanieto i da pusna takava tema da 4etete mom4encata puk i momi4encata ako iskat :P

unnormal-girl
07-09-2005, 17:30
nito edno ne e vqrno osven tova che veche shte sv1rshvash po b1rzo . davay go po spokoino ako iskash go pravi mnogo p1ti na den no gledai da e prez po golemi intervali ot vreme i ne mnogo b1rzo 8)

07-09-2005, 17:43
abe ne bilo viarno.Az li imam pi6ka ili ti.Ako iskam moga da svar6a za 2O min ako ne moga i za 2min.Vsi4ko opira do kontrol

unnormal-girl
07-09-2005, 17:46
dori i tova che ti imash pishka az s1shto s1m vijdala takova neshto :lol: i znam dosta po v1prosa no takiva ogranicheni kato teb v1obshte ne me toplqt i vech ekazah mnenieto si po v1prosa :arrow: samozadovolqvayte se no v ramkite na normalnoto :!: :P

07-09-2005, 17:51
dobre kako.Izob6to kakvo pravi toia izrastak m\u krakata mi ta az ne go poznavam.I ne si TI tazi koiato 6te me oceniava dali sam ograni4en ili ne

ProstoAz
07-09-2005, 18:57
точно като лъскаш бастуна се учиш да се контролираш за да не свършваш бързо

Това мисля, че беше най-правилното изказване!
За да се научиш да издържаш повече, трябва добре да опознаеш себе си, да се научиш как да се контролираш и това става най-добре, когато го правиш самичък - никой не вижда провалите ти в "процеса на обучение". :P

А това, което каза Алексченцето, че го е прочела - незнам кой я е писал тази статия, но не мисли много много...защо пък да бърза да свърши някой да не го види?? :shock: Тази ситуация въобще не е задължителна. На мене момчета са ми казвали, че обичат да свършват след 40-50мин., защото им било по-кеф накрая, пък ти...бързата чикия, каква чикия е? - Бързата работа - срам за майстора. :wink:

07-09-2005, 19:03
dori i tova che ti imash pishka az s1shto s1m vijdala takova neshto :lol: i znam dosta po v1prosa no takiva ogranicheni kato teb v1obshte ne me toplqt i vech ekazah mnenieto si po v1prosa :arrow: samozadovolqvayte se no v ramkite na normalnoto :!: :P

А е сам0 на 13 д0 к0лк0т0 знам :)

Сега ще изкажа и аз мнение п0 въпр0са, тъй кат0 се нагледах на глупави мнение ( сп0ред мен ). Ак0 едн0 м0мче мастурбита, т0 след време времетраенет0 за свършване ще се учелиши, т.е ще свършва п0 бавн0 :!: Защ0 :?: Мн0г0 пр0ст0, к0гат0 мастурбира примерн0 г0 п0чне 2-3 п0дред с п0чивка 0т 5 минути между мастурбиранет0 т0 с всяк0 следващ0 ще трябва да се нат0вари п0вече в ръчния пр0цес, т0чн0, защ0т0 не м0же да се изпразни пак и пак и така д0 безкрай :!:

Резултат: изучаваш си тял0т0 и лека п0лека успяваш да г0 регулираш, да г0 к0нтр0лираш :P Сега пък няк0й м0же да каже "ми т0гава начи не м0же да свърши бърз0" :?: Еми зависи си 0т възбудата ве х0ра :twisted:

GRUKA
07-10-2005, 16:00
az puk predi malko 4etoh v edno spisanie za byrzoto svyr6vane i kak moje da se preudolee(ni6to 4e sum momi4ence).i tam pi6e6e 4e byrzoto svyr6vane moje da byde pri4ineno i ot samozadovolqvaneto,za6toto kato se samozadovolqva6 i gleda6 da svyr6i6 po byrzi4ko 4e da ne te vidi nqkoi i takam...

P.S ako ima jelae6ti moga da prepi6a tova ot spisanieto i da pusna takava tema da 4etete mom4encata puk i momi4encata ako iskat :P

bih kazal 4e e to4no obratnoto pone pri men ... kontrolirash si go po lesno a i pri 4ikii ti satava malko po bez4ustven i taka izdarjash pove4e pri sexa

Hellbound
07-18-2005, 21:01
Ако става въпрос за митове-определно има много такива.И немалко от тях са верни.Ама да ти кажа от много чекии няма да ти стане нищо-нито ще имаш проблеми с вдигането,нито ще си звяр в леглото от тях.Те са просто един вид удоволствие и понякога естествена нужда когато не правиш секс.

Sim4o
07-18-2005, 21:36
Според мен не е много полезно да лъскаш много,ама когато няма с кои да си направиш кефа нямаш избор.А по вапроса мисля,че ти помагат да свуршваш по бурзо,защото като си хванеш да опунеш някоя е много по яко отколкото да си набиеш една чикия.А за тва че ставаш секс машина се самнявам. :lol: :wink: :lol:

machoka
07-20-2005, 19:33
Добър вечер,

Защо говорите, като не знаете ? Сега от списания ли ще се учим или ще споделяме опит.

До тук само модератора/ката беше прав/а.

Мастурбирането е процес, който е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. Процесът е първоначалния показател за полово съзряване и е нормално да се започне на около 12 години. Няма такъв филм, че ако го правиш често, ставаш импотентен, другата противоположност - сексуална машина, или си някакъв извратеняк.
Колкото има нужда организмът ти, толкова. Нищо нередно и 5 пъти да мастурбираш в деня. Единственото лошо нещо при този процес е, ако ти стане цел за деня. Просто трябва да се прави само при нужда, независимо колко често я изпитваш.
Напротив - ако не се мастурбира много дълго време, има риск да заболее простатата и това е доказано.

И да, мастурбирането спомага за контрол. От тази гледна точка е полезно много - защото при полов контакт, момчето е наясно с организма си и знае в кой момент трябва да задържи и въобще знае във всеки един момент какво да прави.

Има и трети момент. За тези момчета, които свършват попринцип бързо, е крайно препоръчително /това си е и нормална практика/ да мастурбират един-два пъти - един-два часа преди половия контакт. Това им помага да задържат повече в сексуалния акт. И е нещо напълно нормално.

Това е неуспоримата истина за момчетата.

При нежния пол не се наемам да обяснявам. Нека го направи ако иска, така подробно, представителка, която е над 17 годишна и е наясно с тялото си и с тази тематика.

Приятна вечер на всички и умната.

SofiaBoys
06-10-2010, 06:39
старата ми даскалка по БИО ни разправяше че ако мн лъскаш удоволствието от секса ще е по-малко :-D но според мене няма такова нещо :)

dd_93
06-10-2010, 08:50
Много ще съм благодарен на някой с добър немски да преведе това (http://www.sexualberatung-online.de/Tipps___Tricks/Uebungen_Vorzeitiger_Samenerguss/uebungen_vorzeitiger_samenerguss.html) . Информацията наистина си я бива, но с гугъл транслейт става мазало дори и на английски!

FamauseBaby
06-13-2010, 14:43
Еми май няма нищ0 вярн0 в т'ва.. :)

VinDiesel
06-13-2010, 14:57
Колкото ти душа иска и ръка дава :lol: :lol: :lol:

bobito_th
06-13-2010, 15:11
Темата е стара от 2005 защо пишете не ми е ясно :shock:

Mjfan
06-13-2010, 15:57
Най-добре някоя друга да ти го лъска :-P :-P :lol: :lol: 8)