PDA

View Full Version : бедствията...



aBeP4eTo
07-09-2005, 21:49
Хора вече ме е страх да гледам новините всеки ден следя новините и само бедствия, бесвтвия и пак бедствия. Първо днес разбрах за Стара Загора което е пълен ужас, после гледах за урагана Денис които е минал през Куба и населението е евакуирано сега гледам "Календар" по НТВ и казват как за 5 дена в Пловдивско са умрели 5 човека от мълнии и грамотевици и как в накакво село е починал 70 годишен човек опитваики се да спаси животните си от страшната градушка, но водата го е поднесла и се е удавил :( Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди :( Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...

Elitooooo
07-09-2005, 21:51
Da i az sega gledam po NTV,samo lo6i raboti kazvat zna4i...

eNigMaTic^
07-09-2005, 22:21
Да ужас е...На село реката ни е заляла двора, но баба е тука..Също тука в Търновско Янтра заляла мостовете..А те си бяха високчи..В нащо село/по принцип е град де :twisted: /няма щети, защото слава Богу сме нависоко..Ама странно..Околко нашия град всичко се е удавило от дъжда, а нас ни подминаваше :? Късмет..И да се молим това да не ства повече :idea:

LiNkiN4eTo
07-09-2005, 22:41
ние сме гости на тая планета ...

unnormal-girl
07-09-2005, 22:44
naistina v nashe vreme da te e strah da si pusnesh tv-to

aBeP4eTo
07-09-2005, 22:44
ние сме гости на тая планета ...

Ми гости сме ама защо да не постоим още малко? :?

unnormal-girl
07-09-2005, 22:45
ние сме гости на тая планета ...

Ми гости сме ама защо да не постоим още малко? :?

az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt :lol:

LiNkiN4eTo
07-09-2005, 22:47
ние сме гости на тая планета ...

Ми гости сме ама защо да не постоим още малко? :?

az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt :lol:

aз пък викам , когато сама реша , да си ходя ...
а , кво ще кажете ? :wink:

unnormal-girl
07-09-2005, 22:48
ние сме гости на тая планета ...

Ми гости сме ама защо да не постоим още малко? :?

az vikam sled 50-60-70 godini che moje da pochnat togava da ni gonqt :lol:

aз пък викам , когато сама реша , да си ходя ...
а , кво ще кажете ? :wink:

ami shte si pomislq dali she ti razresha ,
no ne useti li che samo ufloodihme temata

unnormal-girl
07-09-2005, 22:50
v kraina smetka da se nadqvame pone che navodneniqta sa priklyuchili zashtoto za vremeto davat samo utre posledno losho vreme i po natat1ka keffffff sl1nce ;)))))

monka
07-09-2005, 23:30
ve4e po4ti ne se slu4vat hubavi raboti...samo lo6i i pak lo6i.
vse 4uvame koi 4ovek sa go ubili, vtori se udavil...prosto ne6tata ne vyrvqt nikak na dobre, ama nikak.
i az po princip vinagi si sledq novinite(sega po-rqdko, za6toto rqdko sma vka6ti), i vse za razni bedstvia 4uvam. :(

alex
07-10-2005, 10:13
gosti sme na tazi planeta i osven tova sme nekaneni gosti. Sami si pravim tezi bedstvie sys svoiata negramotnost i bezhaberia - zavodi, koli, tejka industria, voini, bombi, iadreni experimenti... i prirodata reagira. Spored profesorite mi po ekologia v universiteta nie veche se namirame v ekologichnata katastrofa koiato predi godini nashite roditeli sa ochakvali. Vypros na vreme da zapochnem da se dvijim s maski, i kostumi kato kosmonafti sled kato syvsem niama da imame ozonov sloi i togava shte iadem samo gennomodoficirani organizmi zashtoto niama nishto da viree na tezi patogenni uslovia. Neznam dali shte jiveem mnogo vreme no znam che shte byde interesno ;)

LunaTriCk
07-10-2005, 10:42
ах, че е гадно да си песимист...
как издържате бихте ли ми казали :?:

Naughty
07-10-2005, 11:06
Направо е ужасно! Аз също бях навън, когато запона неверотна буря... прибрах се мокра и подгизнала и болна..направо ужас!
Във Враца водата вместо да влиза в шахтите извираше! Такситата не работеха и не искаха изобщо да пътуват...
Представете си какво може да стане с тези, които идват след нас...

BABY_SEXY_GIRL
07-10-2005, 12:35
gosti sme na tazi planeta i osven tova sme nekaneni gosti. Sami si pravim tezi bedstvie sys svoiata negramotnost i bezhaberia - zavodi, koli, tejka industria, voini, bombi, iadreni experimenti... i prirodata reagira. Spored profesorite mi po ekologia v universiteta nie veche se namirame v ekologichnata katastrofa koiato predi godini nashite roditeli sa ochakvali. Vypros na vreme da zapochnem da se dvijim s maski, i kostumi kato kosmonafti sled kato syvsem niama da imame ozonov sloi i togava shte iadem samo gennomodoficirani organizmi zashtoto niama nishto da viree na tezi patogenni uslovia. Neznam dali shte jiveem mnogo vreme no znam che shte byde interesno ;)

Prav si, vapros na vreme :(
Az vsi4ki tezi bedstviq gi priemam kato nqkakvo nakazanie, i ne doumqvam s kakvo sme go zaslujili :? ? Jalko kolko hora ostanaha bez dom, kolko drugi sa raneni...spored vas tezi hora s kakvo bade6te i poslon 6te sa za v bade6te :(
A tova za obgazqvaneto v Stara Zagora ne be6e mnogo strqska6to, osven 4e mnogo moi blizki i poznati se bqha obgazili i im be6e mnogo lo6o :cry: Kato se stoi nad 2 4asa v takava sreda ne e polezno i vodi do takiva posledici :( Az za 6tastie v tezi 4asove si bqh vku6ti...nadqvam se ve4e da ne se povtarq, za6toto ne se slu4va za 1 put! :evil:

07-10-2005, 13:19
Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди :( Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...

Сп0к0, аз сн0щи заспах едвам в 6 часа, защ0т0 през няма и 2 секунди сам0 се гърмеше и се думкаше, н0 ... какв0 да се прави ... прир0дата си 0тмъщава за всичките тия глуп0сти п0 Ирак и т.н!

bulgarche
07-10-2005, 17:13
Чи к'во е имало в Стара Загора бе? Аз не съм бил много в града, но незнам за някви по-сериозни щети...селата надолу са го издухали, но в града какво е имало?

unnormal-girl
07-10-2005, 17:41
neznam ama sega tuka se g1rmi taka che imam chjuvstvoot che sha sabori k1shtata :(

devil4e
07-11-2005, 09:51
Хора вече ме е страх да гледам новините всеки ден следя новините и само бедствия, бесвтвия и пак бедствия. Първо днес разбрах за Стара Загора което е пълен ужас, после гледах за урагана Денис които е минал през Куба и населението е евакуирано сега гледам "Календар" по НТВ и казват как за 5 дена в Пловдивско са умрели 5 човека от мълнии и грамотевици и как в накакво село е починал 70 годишен човек опитваики се да спаси животните си от страшната градушка, но водата го е поднесла и се е удавил :( Преди седмица преживях най-голямата буря през живота си и никога повече не си пожелавам да видя такова нещо...все още съм супер стресирана спряха тока, пресваткаше се на 2секунди :( Беше някакъв ад. Вече ме е страх да пусна ТВто...
Така е вчера в София би град и то толкова силен че мислехме че ще ни счупи стъклата на колата. Вчера тук беше ад. "Цар Иван Асен 2" беше наводнен и беше като река, да не говорим че в подлезите колите бяха изгаснали, напрао си умрях от страх, защото по високите улици имаше 5 см вода, та не ми се мисли ко е било в подлезите :? . Но чесно казано това е нормално :( . Всичките замърсявания са разширили озоновата дупка и прогнозите стигат до краиности. Или е непоносимо горещо или не можеш да дишаш от студ. Това и през ляртото и през зимата. Есен и пролет вече няма....

eNigMaTic^
07-11-2005, 10:52
Щото не знаете ко беше тука..Ураганен вятър..по улиците по 1м и повече вода..няма покриви..Ужас ужас

Breakaway``
07-11-2005, 13:18
Ужас ... а някой хора казват, че през лятото се случват само хубави неща :?
В Пазарджик не беше валяло толкова, ама пак, гадно е!

sherry
07-11-2005, 17:31
И на мен ми писна от това скапано време :evil: Вчера наобдяд беше слънчево,отивам аз на фитнес и следобяд като взе да трещи!!Ужас,вратите в салона се заотваряха и водата шурти вътре!Спряха и тока.Аз исках да си ходя,но таксита нямаше,ужас.Днес таман се беше оправило и както съм в къщи започна да вали,тичам да махам прането,а в остъклението от прозореца влязла вода,всичко във вода :x Ужас,вече направо незнам...Наистина природата ни наказва за това,което и причиняваме

morsmordre
07-13-2005, 10:56
Да, притеснителни са тези новини, наистина.Кой знае, може вече предсказанието на учените да се сбъдва и наистина да настъпва "След утрешния ден".Нека ги групираме така:::
Цунами в Азия, Наводнения в Европа, Торнадота в Америка, остават само земетресенията :shock:
Гадно е, наистина, но да знаете, че има пострадали от мълнии и във Варна! :cry:
Лично на мен ми харесва времето - много обичам да вали и трещи!Да, не мога да заспя от тея гръмотевици, ама поне ми е яко :roll: :wink:

aBeP4eTo
07-13-2005, 12:19
Само това ли?
Ами заметресението в Турция, Заметресението в Афганситан през 1998година, а зимата ни каква беше?
Специално в моя квартал имах щастието да вида снежни преспи достигащи до 2рия етаж на жилищен блок;
А и междодругото за какво торнадо става въпрос?
Сега наскоро знам, че през Флорида мина ураганът "Денис" които е бил доста силничак, но казаха, че поне за щастие жертви нямало.

morsmordre
08-03-2005, 12:34
Ето, вече не вали и не трещи..Кофти работа - сега е адска жега и вече май искаме да е дъждовно, а? :wink: Лично аз няма да откажа един два дъждовни дни - тая жега мн ме дразни.Каква ирония - преди месец искахме жега, сега искаме дъжд, после ще искаме сняг, а накрая..нищо няма да искаме :|

Desert Rose...
08-03-2005, 14:52
Da,strashno e i shte stava vse po-strashno.Moje bi tova sa prirodni sili i nie po nikakyv nachin ne mojem da gi sprem,no ot dr strana mojem da sprem mn dr neshta kato napr. zamyrsqvaneto na okolnata sreda,ako vsichki,koito si hvyrlqt bokluka na pytq i si kazvat:"E,to moito malko bokluche..kakvo tolkova",znaqt kak tova shte im se vyrne sled vreme,moje bi nqmashe da sa tolkova bezotgovorni.
Predi godini chetoh "Nejnata spirala" na Jordan Radichkov i ostanah uplashena i znam,che nqkoi den prirodata shte ni go vyrne typkano za tova,koeto sega i prichinqvame.

alegra
08-30-2005, 16:23
Да бе ужас,и в България наводнения,съсипа къщите на хората.Сега няма къде да живеят. :evil: А държавата какво прави:
До 1000 лева помощ!?Та това е нищо!
Добре че са абонатите на Мтел,Глобул и БТК :evil:

adi_crazy
08-30-2005, 17:09
Аз много съчувствам, на хората останали без покрив заради бедствията!Радвам се че живея в София!Но човек не може да се бори с природата!