PDA

View Full Version : На море ... Къде ?... и Защо ?



07-09-2005, 22:03
Лято е и съвсем естествено този период да се свързва най-вече с морето. Та въпроса ми е Къде ще ходите вие ? /място, на бунгала или квартира, даже цени може да кажете - така ще сте полезни на останалите/. И също така ми е интересно да ви попитам Защо отивате на море? Просто за да си починете, лежейки на плажа по цял ден или пък, за да прекарате дните там в невероятен купон изпълнен с нови запознанства. Естествено има го и варианта, в който всеки отива с надеждата да забие някоя готина пичка по морето :) :lol: .. Знам ли ... Кажете си вие ?

e4o
07-09-2005, 22:06
as 6te hodq na Bs, i okolnostite, tam sa babata i dqdoto, a lqtoto apartamenta si e za men i brat mi(6toto "starite" :lol: sa na vilata)
super qko si iskarvam i mislq 1 mesec da sum tam(avgust) :D

Naughty
07-09-2005, 22:16
Аз пък ще ходя на Китен тази година (3та поредна)
Много се кефя като отида там, защото не е като в някои от големите курорти...наспирали мутрите и са бахти пичовете и прочие!
Там е пълно с млади хора, с дискотеки и всеки гледа да се забавлява без да пречи на другия!
Ще бъда на квартира вероятно...

Exilia
07-09-2005, 22:17
В Испания, защото ще ходя на гости на вуйчо :wink:

unnormal-girl
07-09-2005, 22:54
a az kakto obiknovenno shte si hodq na obzor v1v vtornik tr1gvam :lol: aa cenite tam sa v nashata kvartira (tazi v koqto shjte hodim za 3ta godina) sa 10 lv na leglo i e mnogo priqtno chisto , spretnato i novo. hodq tam zashtoto ne obicham golemite i pret1pkani plajove kato varna burgas i prochie . tam e spokoyno i mnogo krasivo . plaja e chist i vsichko si e kakto mu e reda mnogo mi haresva 8)

eNigMaTic^
07-09-2005, 23:10
Ще ходя на лагер на Обзор..Отивам за да си прекарам яко с приятели :D

aBeP4eTo
07-09-2005, 23:14
Ще ходя на лагер на Обзор..Отивам за да си прекарам яко с приятели :D

Пфффффф как ти завиждам представа си нямаш :( На лагерите стават такива купони запомнчщи се цял живот. Ходила съм 3 лета на лагер... вече няма да ходя, защото не ми се ходи с 8мо класници. Ще ходя с приятелките си на квартира във Варна :wink: Някаде от 15ти Юли до началото на Август.

DiEsEl_GiRl4eTo
07-09-2005, 23:23
Ами аз в Бургас си живея. Тука си ходя на море. Аз на планина май ще ходя. Нашите ще ме замъкнат :? Но то тва не е по темата :?

LunaTriCk
07-10-2005, 00:06
аз пък съм от Варна и морето ми е до трибуквеника. Вече не ми е толкова интересно да ходя на море. Свикнах да го гледам. Имам само 3 бани досега. Не е като едно време да се радвам като видя голямото необятно синьо...

LiNkiN4eTo
07-10-2005, 07:45
то и аз съм от морето (Бургас)
така че редовно си ходя на плаж (почти всеки ден) и за мен не е нещо , кой знае колко интересно да отида на море ...

vra4ka
07-10-2005, 08:28
значи аз първо ще ходя на лагер на Приморско
от 12 август и ще е яко
после сигурно ще ходя някъде със сестра ми и майка ми,но вече може да става дума за планина :wink:

luDo_LaPe^
07-10-2005, 09:31
Аз ще ходя на лагер в Созопол за една седмица...Ще отидем на 6 август и ще се върнем на 13(на рождния ми ден 8))Като си представям къв купон ще е...Защото ще сме(аз и по-добрите ми френдове)при малките и даскалите няма да и командват...ще излизаме и ще се прибираме когато си поискаме(както правеха големите миналата година)А после отивам с една фр в Приморско(за съжаление със семействата)и така ще си изкарам общо взето ваканцията...Бях запланувала и други работи,но...аре и на тва съм доволна :wink:

Twista
07-10-2005, 09:50
От 27-ми юли съм в Долна баня на лагер, а на 15-ти август заминавам за Приморско с нашите.
През останалото време ще съм си в София.

sladka_blondi
07-10-2005, 09:56
Az puk ve4e bqh na more.Bqhme na Ravda i sled tova v Primorsko.V Primorsko be6e mnogo qko.Vurnahme se to4no predi 2 sedmici.Bqhme na kvartira.Stai4kata be6e mnogo hubava v Primorsko-ima6e 6tori,balkon4e,televizor s kabelna,be6e mnogo 4isti4ko i hubavo.Ku6tata be6e ne mnogo dale4 ot moreto. :)

SixSense
07-10-2005, 10:06
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

^I don't give a fuck^
07-10-2005, 10:28
ММ след няколко дни с приятели..не знам за колко време и къде... :D :D Хващаме си автобуса и бръммммм до където стигнем :D

morsmordre
07-10-2005, 10:41
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

Завиждай колкото щеш - поне ще ходиш някъде :evil: Майка ми прецака единствения ми шанс да ходя на море тази година :x Щях да бъда с момичето, което обичам и щеще да си ми е супер, ама неееее!Родителите трябва да си кажат думата :evil: Има минимален шанс все пак да замина (за Варна), но той е толкова малък, че почти не го различавам в реалността :x Иначе щях да си изкарам прекрасно - дискотеки почти всяка вечер; нови хора; море; всичко щеше да е тип-топ :evil: :evil: :evil: И пак аз съм прецакания :x

air_J
07-10-2005, 12:56
Az sym na Nesebyr i rabotq. Turisti nema no kato cqlo e super. Cenite sa kato na Obzor (minalata godina hodih i znam) a kvartiri moje da se namerqt za 10 leva na 4ovek. V4era razcepvah v Amneziq i beshe full ot kurvi, mutri i vsqkakvi tarikati. Za sreshtata v Nesebyr sym nalice.

Ollas
07-10-2005, 13:09
Аз пък ще ходя на Китен тази година (3та поредна)

:wink: И аз така. Само че 13-та поредна година. Ще бъдем на бунгала извън самия Китен, но пак там. Даже ще се засечем с Gerytto. Ходим там всяка година, защото си плащаме само консумативите без никакви пари за самото нощуване, а и компанията, която е с нас всеки път е много готина :)

girlpower
07-10-2005, 13:12
Ami az 6te hodqna SOZOPOL!Zaminavame na 23!6te budem vuv hotel!Mnogo gotin grad e Sozopol.Mnogo si go obi4kam!

07-10-2005, 13:14
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече :?

SixSense
07-10-2005, 13:16
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече :?
май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива :lol:

07-10-2005, 13:21
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече :?
май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива :lol:

п0не няма к0й кв0 да ти каже за фл00да :) м0же да пием п0 бира :P

SixSense
07-10-2005, 14:18
ох, как ви завиждам, че всички тия дни заминавате.. аз сигурно чак към средата на август.. ще ходя на приморско /даже не е сигурно/ .. на квартира е най-добре.
ако някой знае готино и чистичко местенце, да пише тука или да ми пусне 1 лс щото в миналотогодишната квартира имаше мннооооооооооого мравки :evil: и стоножки. :evil: и въобщеееее драйфус

Хаха сп0к0, ще си правим к0мпания във ф0рума д0 п0средата на Август. Даже незнам с к0й и къде ще х0дя вече :?
май че ще сме си само двамцата като гледам как се дигат сички. мизернци такива :lol:

п0не няма к0й кв0 да ти каже за фл00да :) м0же да пием п0 бира :P
закъде сме без бира :wink:

universal_dream
07-10-2005, 23:13
аз към китен или приморско за да мога да ходя от едното в другото :P то и аз средата ако не и края на Август ще ходя...миналата година си намерихме перфектна квартира за 9лв,ама предполагам август месец ще паднат малко цените...просто трябва повече да се обикаля и се намират мн яки местенца..отивам да си направя купона и да се запозная с хора..после като се върна ще почивам...вярно обаче че е най яко на лагер щото отвсякъде млади хорица...от друга страна ако си с голяма компания и на квартира става...само дето нали се сещате че бензина скача и всичко поскъпва мамка му! миналата година билета с автобус София-Китен беше 20лв

BABY_SEXY_GIRL
07-11-2005, 11:54
Az 6te hodq s gadjeto na 28-mi tozi mesec zaminavame i do 5-ti avgust sme tam :) Kato se varnem puk na 8-mi 6te praznuvame moqt den den :P Ne more 6te sme v Nesebar na bungala s karta, koqto e sas otstapka 6toto maika mu ba4ka v bolnica :D Kak za6to 6te hodim na more, 6to za vapros :shock: Za da relaksirame, za da se zabavlqvame kakto nikoga ne sme, za da si pope4em dupetata na plaj4eto, za da se veselim ve4er v diskotekite, da se gu6666kame vsqka boji ve4er i redica drugi SAMO hubavi ne6ta 8) Btw na 3-ti avgust daje 6te doidem na sre6tata v Nesebar :P 4akam vi tam 8)

CRaZy_IKT
07-11-2005, 12:07
Az imam vila v Slynchev brqg i tam 6e hoda kym sredata na iuli...s priqtelka i dosadniq mi bratovched da ne govorim che i baba mi 6e e tam.tc tc tc tc se edno ne moga sama da se oprava

mil4eto_
07-14-2005, 17:47
аз обожавам созопол и там ще ходя с френдове а после на златни пясъци с майка ми

blackboy
07-17-2005, 20:37
аз ще съм на Приморско.. :D края на август...
ще сме...на бунгала :lol: за цените още не знам..
А на 1-ви септември съм пък за 10 дена с класа ми в Равда на практика :D :lol:
утре пък отивам във Велинград :lol: до 15-16 август...
аве голяма ваканция ще му ударя :lol: :lol:
(споко няма да пропусна да ви досаждам и докато съм там :wink: :lol: :lol: )

WwanAdoO
07-17-2005, 20:44
Еми аз вече ходих на море с майка ми,понеже баща ми е на работа и няма кога и с него...та с нея ходих предимно за почивката и за печенето. Август заминавам на лагер...таз,която ще ни води е пълна алкохоличка и всъщност ще се получи така все едно сме си сами с приятелите. Там отивам за разбиването,щот в Сф не мога да се прибирам всеки ден в 6 часа сутринта мъртво пияна или пък толкова напушена,че да не мога да си спомня името,щот все па имам родители,та така.

GreenLadyM
07-17-2005, 22:18
Az sum na lager na Primorsko...posle sum na more nqkude s nashte...Otivam na more,zashtoto go obojavam i zashtoto tam si prekarvam vinagi dobre!Izobshto kupona e pulen!!!! :D Moreto si e more...

Just-in-Time
07-18-2005, 01:47
Аз ще съм на Созопол , ако някой ходи там нека пише .Ще съм там някъде от средата или края на юли до средата на август.

Ей и ако ходите там да кажете некви яки дискотеки къде не пускат само тъпа чалга че ми писна , айде бай ::)

miloto_girl_4e
07-18-2005, 10:49
значи аз първо ще ходя на лагер на Приморско
от 12 август и ще е яко
после сигурно ще ходя някъде със сестра ми и майка ми,но вече може да става дума за планина :wink:

az sam s vra4ka na lager,kakto tq kaza na Primorsko
ot 12 do 22 avgust sme :wink:
6te bude super :D
za sega o6te ne znam dali 6te hodq nqkude s na6te :wink:

07-22-2005, 22:21
Аз съм от Варна и съм си целогодишно на море... Тvа си има и недостатъци де :? (Никога не ходя на почивка на море, а съм си вкъщи цяло лято- е, и на плаж де).
Най- гадното е, че докато варненци си печаха дупeтата на плажа аз се пържех от жега сред камарите с боклуци и автомобилни газове в София :x ... Имах изпити и направо щях да откача... :( че с това ми беше заето лятото досега...От утре обаче съм на плажа 2ч чАСа - от 10 д0 10 на плажа и от 11 вечерта до 7 сутринта- на диско.. 8) 8) 8) . Животтт...

rosskata
07-22-2005, 22:23
Тва горе съм аз :oops:

Iliqn4eto
07-22-2005, 22:36
е аз за съжаление,дори много голямо,няма да ходя на мореееееее:((((((((,а как ми се искаше.. имах такива планове,а то ... :) ама нищо,сега нашите събират за завършването ми и за екскурзията ми до Италия и Франция ..:)но нищо не се знае...:)

FlowerinesS
07-23-2005, 05:44
всички ли ходите на Приморско и созопол!до ся само 1 спомена , че ще хои в Слънчев бряг.и аз съм там :D :D :D

TSecret
07-23-2005, 08:29
Az ev4e biah na Albena no ne6to ne mi haresa(moje bi 6toto ne hodih na plaja 6toto se razbolqh) :cry: -Ina4e nai mnogo si mi haresva na Sunny beach-super diva6ko si e pak i tam sam sviknala.....a prez avgust 6te hodq na more v Ispanie-ei tam e jivota :lol: .....bg vs spain e ni6to :roll:

Rammstein4o
07-23-2005, 08:43
na kranevo na lagero tivam, 6tot tam ruskinite sa mnogo vav forma, a diskotekite sa ubiistveni

kaka_lara
07-23-2005, 08:48
shte hodq na4aloto na avgust na slun4ew brqg za okolo mesec mesec i polovina da poba4kam malko i da izkaram edno morence tam :wink: