PDA

View Full Version : Molq vi POMOGNETE MI sas savet!



Maninkoty
07-09-2005, 21:48
Imam problem i se nujdaq ot savetite vi naistina.Imam pup4ici po dupito i adski mnogo me pritesnqva tova....kogato sum s mom4e ili kogato iskam da sloja ne6to adski bqlo za6toto si li4i:(((((((( :( molq vi kajete mi kakvo da pravq opitvala sam s krem zdrave no ne mi pomogna ni nai-malko ne iskam da hodq na lekar iskam purvo da se dopitam i do vas....molq vi ako znaete ne6to da mi kajete :((((((((((((((( adski kofti se 4uvstvam iskam i az da imam samo4uvstvieto na hubavo momi4e ;( :cry: :( BLAGODARQ PREDVARITELNO NA VSI4KI :(

SweetBunny
07-09-2005, 22:19
emi mili4ka neznam naistina 6toto nqmam toq problem no po-dobre probvai "Johnsons baby oil whit aloe vera" 6toto nali to e za gladka koja i se maje nafsqkude i naistina mislq 4e 6te ti pomogne :wink: puk i taq firma si e sfetofno izfestna (Johnsons) iiiii iskreno se nadqfam da si pomogne mili4ka :D

Atika
07-09-2005, 22:24
ne e nujdo da hodish na lekar a prosto na konsultaciq s kojen lekar i da popitash za nqkakvo mazilo

Exilia
07-10-2005, 08:30
Зависи какви са ти пъпчиците. Аз имах мънички дето не се виждаха особено, но бяха много грапави и противни, ходих на кожен лекар и той ми каза че с времето ще се махнат, така и стана. Може би и твоите пъпчици ще изчезнат след време, не се притеснявай :wink:

МаRi
07-10-2005, 08:41
ако толкова много те притесняват,въпреки 4е и аз смятам 4е с времето 6те се махнат,вземи си крем4е baby boss. от някои магазин за бебета или козметика.много помага за пъпки.веднага минават. :wink:

sini4kata
07-10-2005, 09:39
a kvi po tochno sa papchicite?
probvai s silicilov spirt(mislq che taka se kazvashe)

Maninkoty
07-10-2005, 20:13
Ami pap4icite ne sa gnoini ili ne6to takova,ami nekfi kato li6ei4eta i ne se mahat imam gi ot 2 godini i vse 4akam s vremeto da minat no ne stava :((( neznam

Exilia
07-11-2005, 08:16
a kvi po tochno sa papchicite?
probvai s silicilov spirt(mislq che taka se kazvashe)
Той не е ли за акне? На мен за такова ми го бяха предписали и много помогна :D

Cradle of Death
07-11-2005, 08:26
е аз като малък имах такива по лицето. Казаха ми го че имам някаква алергия и затова. Сега нямам такива по лецето за разлика по бицепса и трицепса(само там са)едни такива ситнички и става като грапавина.Но след време намаляха и сега още имам де но дано се изчистят напълно

sini4kata
07-11-2005, 10:18
Girl]
a kvi po tochno sa papchicite?
probvai s silicilov spirt(mislq che taka se kazvashe)
Той не е ли за акне? На мен за такова ми го бяха предписали и много помогна :D
moje bi e i za akne.
az predi okolo dva-tri meseca imah malki bockashti papchici po racete i tova gi mahna.