PDA

View Full Version : Gadost!!!



Luda Jaba
07-10-2005, 15:08
Zdraveite,nz dali predi e imalo takava tema,no vi molq za suvet.Blizo mesec pazih zvaerski dieti i cukulut mi doide ,no samo za 3 dni,a tozi mesec, vupreki 4e ot sedmica se hranq normalno vuob6te go nqma...Kakvo da pravq :?:

sini4kata
07-10-2005, 15:51
nishto ne pravi.
shte doide.az bih se kefila ako sam kato teb.
ta kakto kazah-ne se pritesnqvai,nqma nachin da ne ti doide...v nai skoro vreme.

sisa_pisa
07-10-2005, 15:51
Mi ne si pravi takiva eksperimenti s tqloto si??Moga da ti kaja che tova koeto e stanalo trqbva da ti e za obica na uhoto zashtoto moje i da e mn po seriozno..a kakvo da pravish mi neznam ..qj normalno i shte ti doide

luda Jaba
07-10-2005, 15:55
Ne stava ot 1 sedmica qm normalno...Ne moga bez dieti 6toto trqbva da otslabna.

To i az purvona4alno se kefih,ama ve4e mi se reve :cry:

SixSense
07-10-2005, 16:21
еми най-много да се разболееш сериозно... да не си гладувала зверски. или може би не си знаеле, че щя стане така (съмнявам се)

SweetBunny
07-10-2005, 18:30
mili4ka - znam 4e tui koeto 6e kaja 6e e tupo noo - NALI VSE PAK SI SIGORNA 4E SKORO S NIKOI NE SI SPALA BEZ PREZERVATIV???? ta ako ne si spala...produlji da se hrani6 normalno...i ako sled 2-3 sedmici ne te doide menzisa :roll: - po-dobre se posuvetvai s maika si i otidi na lekar! I vse pak iskrenno ti jelaq uspeh :wink:

mil4eto_
07-12-2005, 14:18
отиди на гинеколог най-добре

ForBidden
07-12-2005, 14:43
Вие не разбрахте ли,че истината е в разделното,здравословно хранене и спорта и по скоро аеробните упражнения,което ще рече бягане,аеробика,каланетика и сякакви спортове с голямо натоваване.А разделно и здравословно значи да ядеш на често и по малко.Без излишно мазни или пък много тестени неща,намаляват се въглехидратите до максимум.Много витамини!Ако много държиш да отслабнеш НЕ трябва да ядеш вечер след 7.Или ако не можеш,тогава само зеленчуци и чисто месо.От диетите резултата е моментен,после килограмите се възвръщат дори в повече,а не можеш и цял живот да го караш на диети пък и както виждаш се докарват неприятни болести.Започни да захранваш и ако след един месец още не ти се е появил цикълът,върви на гинеколког!Успех.