PDA

View Full Version : НЕСЕЪР - СРЕЩА!!!



alex
07-10-2005, 19:22
Zdraveite,

sreshtata v nesebyr shte se systoi v nesebyr na 3-ti avgust, ochakvam predlojenia za vrem ei miasto na sreshtata, kato miasto az predlagam melnicata na pytia kym staria grad - miasto keoto trudno moje da se obyrka ot niakoi. Molia vseki koito shte idva na tazi sreshta da se zapisva v tazi tema.
Az i Ignis sme tam na 100%. Ochakvam i drugite.

BABY_SEXY_GIRL
07-10-2005, 20:10
I nie s [B]aneD 6te doidem, ne moga da garantiram ni6to, za6toto vseki moment moje da izko4i ne6to i da se vlo6a sas zdraveto :roll: No pone za sega sme tam :D

air_J
07-11-2005, 09:55
Ami az sym si na Nesebyr i syshto shte doida samo 4e sled rabota (ili predi neq) v zavisimost koga e sreshtata. No kogato i da e se nadqvam da ostanete i 4etvyrtyka da vi vodq na retro party pyk ako ne v srqda shte zvynna na nqkoi deto shte idva i mu imam nomera i nema daima problem. Ri4i^ v4era mi prati sms 4e sigurno shte idva tuk da ba4ka i utre ili v srqda shte se 4uem s neq i shte se opitam da q naviq i tq da doide :)

alex
07-11-2005, 11:27
air_J - kaji ot kolko do kolko rabotish za da go imame predvid ;)

air_J
07-12-2005, 11:03
air_J - kaji ot kolko do kolko rabotish za da go imame predvid ;)
Zasega ot 16-17 do kogato ima hora koeto zna4i do nai mnogo 1 i 30. No po4ne li sezona (koito otdavna go 4akame da po4ne ve4e) ne se znae kakvo shte mi e rabotnoto vreme, zatova tezi koito 100% shte idvat da pishat i ako imam na nqkoi ot tqh nomera shte zvynna da se uto4nime. Az jelaq aBeP4eTo da doide na neq i imam gsma i nai shte mi e udobno s neq da se razbera, pyk i trqbva da q 4erpq. :twisted:

alex
07-12-2005, 11:11
nie pos-koro shte doidem sutrinta za d asi napravim plaja, i posle do vehcerta ne e iasno koi i kyde sht eostava, ako si namerim transport s Iva koito da ni vyrne vecherta sled diskotekite to Pomorie - niama problem d aostanem i podo kysno ;)

BABY_SEXY_GIRL
07-12-2005, 12:29
Az sam navita za pove4e, ako trqbva s Viki 6te ostanem na kvartira za da ostanem do pove4e 6toto na 4-ti si zaminavame :roll: Aide pove4ko hora elate deeeeeeee, da stane veselo i da si pope4em dupetata :P Btw za6to ne q napravim na 2-ri sre6tata :roll: ?
P.S. air_J, 6tom i kom6ii4eto mi moje da doide 6te ti pomogna kato i az q ponaviq malko :twisted: Tq e pekana i s neq 6te ni e o6te po-veselko :lol:

alex
07-12-2005, 19:47
ami moje i ot vtori da zapochne no nie s Iva shte idvame ot tyrnovo prez burgas i pomorie i shte sme leko razbiti no vse pak za men ne e problem, Ignis ti kaji kak si s i kak predpochitash slynce ;)

07-13-2005, 18:01
Аз м0же и да д0йда, зависи 0т т0ва дали наште ще ми пратят пари, или ще трябва да ги изчакам да си д0йдат и т0гава да дадат :)

Ignis
07-15-2005, 16:29
Аз съм ок за срещата в Несебър, нямам търпение да заминаваме вече, защото изпуших в София. Така, че както ви е удобно:) :P

BABY_SEXY_GIRL
07-15-2005, 19:22
♥ Щом всички сте съгласни хайде да я направим на 2-ри и 3-ти Август :P Ок? Или само на 2-ри :roll: Както кажете :) ♥

07-18-2005, 19:19
Idvam :) :wink:

air_J
07-21-2005, 08:39
Zaebete koi idva i koi ne ami kajete kyde to4no shte e sreshtata? Az predlagam slednite mesta - pred sgradata na obshtina Nesebyr pred centralna kooperativna banka pred supermarket mladost pred raifaizen bank pred poshtaa pred amneziq pred ofica na mtel pred hotel festa panorama - tova sa vse centralni obekti. reshavaite po byrzo i nqkoi deto shte idva 100% da mi prati ls sys gsma si (ako e na mtel) 4e da znam na kogo to4no da se obadq a syshto da mi se prati ls s to4nata data na sreshtata. dano nqmam golemi iziskvaniq no naposledyk ni scepvat ot rabota i ne se znae kakvo vreme shte imam da poseshtavam zali i da sledq kak se razvivat neshtata okolo sreshtata a to vremeto si nabliji - ostanaha 10 dena!

BABY_SEXY_GIRL
07-21-2005, 11:49
air_J айде ти или alex решете къде да е срещата, но нека да е някое наистина много централно място, за да се ориентираме всички :wink: А ти щом си на Мтел ако искаш ми прати на лс номера си, а аз от нета ще ти пращам смси с най-новото около срещата за да не си играеш да ходиш често по зали :wink:

alex
07-21-2005, 12:55
Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

BABY_SEXY_GIRL
07-21-2005, 19:46
Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

И аз мисля, че така е най-добре, значи точно до мелницата на пътя, така ли? :? Аз за всеки час съм съгласна, само се чудя кога ще ходим на плаж :P

07-21-2005, 19:56
Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?

И аз мисля, че така е най-добре, значи точно до мелницата на пътя, така ли? :? Аз за всеки час съм съгласна, само се чудя кога ще ходим на плаж :P
Bez plaj nemoga :)

aBeP4eTo
07-22-2005, 09:44
Ами може би и аз ще идвам обаче на плаж не мога да доида, защото ще съм само за няколко часа в Несебар.
air_j Мише радваи се 90% идвам :P

air_J
07-22-2005, 09:55
Az predlagam sreshtata da na viatyrnata melnica na pytia kym staria grad. niam anachin niakoi da se obyrka. Chas - 14 chasa?
Az tova ne go znam izobshto kyde e shtoto ne mi e ostavalo vreme da hodq do stariq grad i taq vqtyrna melnica izobshto ne q znam kyde e no ako taka se reshi nqma problem shte q nau4a ako trqbva ili nqkoi shte mi zvynne da mi kaje kyde ste da vi namerq shtoto ne znam i kolko 4asa shte sym na rabota i sigurno nqma da mi e lesno da doida v 14 no za ve4erta sled 12 i 30 sym 100% na liniq :twisted:

alex
07-22-2005, 10:42
И az kato aBeP4eTo shte sym za malko s Ignis v nesebar i edva li shte smognem za plaj, za tova do 14 pravete palaja a posle sled 14 shte hodim po kafeta malko i na razhodki (tam ima edno zavedenie Pri Maikal koeto e ot skala napraveno cialоtо i teche otvsiakyde voda - tam triabva da otidem ;)

air_J - melnicata e ko pytia kym staria grad, pytia e eidn edinstven i trudno shte ti e da ne go namerish, kogato trygnesh ot grada kym staria grad ima edna melnica, vijda se ot 100 kilometra, a eto i snimka;)

http://www.balkantourism.bg/img/nessebar.jpg
vijda se iasno pytia i edno taova kato sgrada tam v sredata na pytia - tova e melnicata.

eto po-goliama snimka

http://globetrotter-games.com/travel/Photo2004Balkan/040904_241_Nesebar_Windmill_at_the_entrance.jpg

air_J
07-23-2005, 08:40
Az she se opravq vse nqkak si ako ne sys vsi4ki shte se vidq pone s tezi koito shte ostanat za pone 1 noshtuvka :twisted:

air_J
07-25-2005, 08:38
Jalko 4e samo az si govorq v taq tema shtoto na sreshtata nakraq mai shte sme samo az Alex Ignis BSG i neiniq no kakto i da e. Vse pak dyrja da kaja 4e v4era hodih do melnicata da q vidq i moga da kaja 4e e na putka si maina i gotinite kafeta sa na 15 minuti pyt! A az shte imam vreme za edno kafe maximum a nqma da imam vreme da obikalqm stariq grad taka 4e ako moje predlagam sreshtata da e pred poshtata koqto se namira mejdu hotel mistral i uveselitelen park "Patilanci" ako pyk ne moje zdrave da e shte se vidim na melnicata :twisted:

alex
07-25-2005, 09:33
ideiata mi e da hodim ne v obiknoveno kafe a "pri Maikal" koeto kafe e atrakcaita na nesebar. Nie s Ignis shte sme syshto za mlko vreme v nesebar no mojebi shte doidem oshte sutrinta i shte napravim eidn drug plaj no ne sym mnogo siguren v tova... vsichko zavisi ot vremeto i den predi tova shte reshim

BABY_SEXY_GIRL
07-25-2005, 19:19
ideiata mi e da hodim ne v obiknoveno kafe a "pri Maikal" koeto kafe e atrakcaita na nesebar. Nie s Ignis shte sme syshto za mlko vreme v nesebar no mojebi shte doidem oshte sutrinta i shte napravim eidn drug plaj no ne sym mnogo siguren v tova... vsichko zavisi ot vremeto i den predi tova shte reshim

Съпер, един човек да се навие за плаж, иначе много еднообразно с тия кафета :P И аз искам на мелницата че поне я знам къде е :roll: Нали и аверчето ще идва, а и онзи...ох ника му не мога да го запомня :roll: Дано всички обещали да дойдат да не се отметнат в последния момент :evil:

alex
07-26-2005, 12:57
da, a i mnogo hora ne poznavat grada a melnicata niama koi da ne ia nameri.

santRi
07-29-2005, 07:34
ami az sam si v pomorie :) moje da namina samo kajete to4no koga za da si opraq smenite i da vi vidq :)
edva li 6te poznavam nqkoi... no mai e vreme da se zapoznaem

air_J
07-29-2005, 09:04
Posledno data i 4as? Da nqma razminavaniq alex da kaje koga to4no e datata i koga to4no e 4asa. Mqstoto e melnicata. :twisted:

air_J
08-01-2005, 09:21
Ne me byrka na 3ti ot 14 4asa sym pred melnicata pyk ako shte i sam da si byda shtom nikoi ne pishe po temata a nqkoi hora ne si vdigat i telefonite kato im zvynq. Nadqvam se posledno tova da e datata i tova da e 4asa! Sled 2 dni vi 4akam pred melnicata! :twisted: