PDA

View Full Version : Ne moga da se celuvam



lo6o00o
07-10-2005, 23:08
Abe si edin problem :oops: ...
Mislq 4e ne moga da se celuvam hubavo. Momi4etata mai izbqgvat, ili prosto te ne isat po drugi pri4ini. Az si mislq 4e problema e v men. Ta ... kak to4no da se celuvam . Sorry za tupiq vapros no ne namerih po podhodq6to mqsto ot tuk za da popitam. Znam 4e ima mnogo svestni momi4eta ot tozi forum koito bixa mi otgovorili.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

unnormal-girl
07-11-2005, 03:23
1VO TEMATA E ZA LYUBOV I PO NEQ :arrow: NIKOI NEMOJE DA TE NAUCHI DA SE CELUVASH. I OT K1DE S1DISH CHE TI NE GO PRAVISH HUBAVO AMI AZ S1DQ KOI SE CELUVA HUBAVO I KOI NE PO TOVA DALI GO PRAVI V1V SINHROM S MEN ILI NE KOETO HICH NE E PRAVILNO , TAKA CHE KAZAH TI NIKOI NE MOJE DA TE NAUCHI DA SE CELUVASH TO PROSTO SI IDVA OTV1TRE :!: :wink:

^I don't give a fuck^
07-11-2005, 03:26
Всеки човек се целува по различен начин :D :D
Не се сдухвай зарди глупости :wink: Ако искаш да се целуваш "по-добре " ти трябва практика :D
И се целувай така,както ти "идва" от вътре :D :D

пп:темата е за любоф :D

Sssssexy{P}Baby
07-11-2005, 05:11
tova sa palni gluposti!to ako vseki se celuva6e po edin i sa6ti na4in kvo 6te6e da stane!spoko trqbva ti pove4e trenirovki i vsi4ko 6te e oki! :D

07-11-2005, 06:06
xuxuxu kakvo se 6a6ka6. vsi4ki sme minali prez tova. trqbva da si nameri6 nqkoi koito da te nau4i. trqbva da ima6 samo4uvstvie 4e moje6 po kakyvto i da e na4in a ako na nqkoq ne i haresa 6te i kaje6 mi nau4i me po tvoq na4in :) i 6te ne 6te 6te te nau4i ina4e 6te izglejda 4e tq ne mopje po tvoq na4in i stava slojno:) ee uspeh dano se spravi6 dobre prosto ne misli za tova kak shte reagira momi4eto, a misli za trupkata koqto izpitva6 povreme na celuvkata

sisa_pisa
07-11-2005, 06:21
Ami vij to e mn qsno che ako dokato se celuvash si mislish oo tova tqrbvashe li da go napravq ili se speknesh nqma da se poluchi!Prosto e otday na chuvsvtoto i budi siguren che to nqma da te podvede :!:

___Kaka Eli___
07-11-2005, 06:53
Мисля че трябва да се отпуснеш докато го правиш,не бързаи,и преди това трябва да си здъфкал някаква дъвка,щото иначе не е приятно: :P

not`the`perfect`girl
07-11-2005, 07:24
Никой не се е родил научен, така че спокойно ;)
С малко повече практика и самочувствие всичко ще се оправи.

07-11-2005, 08:05
ami trqbva da se otpusne6 nqma opredelen na4in za celuvane a i moje da se obarne6 kam nqkoq pr-ka da te nau4i nema lo6o:))

Exilia
07-11-2005, 08:17
Целувката идва отвътре, тя не се учи по учебник :roll:

dAnnyb0y
07-11-2005, 09:22
Подкрепям предните мнения, целувката е нещо, което отразява твоята душевност и силни чувства към срещустоящия човек. Вкарвайки много мисли и разсъждения, притеснения и несигурност, ти спираш пътя на тези чувства и своята душевност към най-нежното действие. Затова, просто се отпусни и мисли че чрез този допир, човекът срещу теб се докосва до душевността ти и до най-съкровените чувства които можеш да му дадеш. УСПЕХ!

ProstoAz
07-11-2005, 09:53
В целувките няма правилни и грешни движения (е, освен ако не я ухапеш) и всеки го прави по свой си начин, както го чувства от вътре. Това, че на някои не им харесва как се целуваш, не значи, че го правиш както не трябва, а просто, че го правите по различен начин...за това трябва да постигнете някакъв синхрон в движенията. С един човек това може да стане чак на 3та-4тацелувка, а може и на 10та!
Единственото, което трябва да знаеш е да следиш винаги дъхът си - да не е неприятен, да внимаваш да не я олигавиш много, да внимаваш със зъбките, да не я ухапеш, да не си "навираш" езика прекалено навътре в устата и сякаш имаш желанието да и извадиш сливиците, също така не си "върти" езика много бързо като някакъв робот, защото не е особено приятно.
И сега ще ти кажа на мен какво много ми харесва - както си се целувате с език и после постепенно преставате, като "оттегляте" езичетата и се целувате само с устните, докато пак леко по леко не се откъснат едни от други. :wink: Прави го с повече чувство, с повече нежност...толкова е сладко. 8)

terkata
07-11-2005, 10:03
Vseki se celuva po razli4en na4in ....ti otkade si misli6 4e ne se celuva6 hubavo moje puk da se trudno 6te te nau4im s dumi prosto trqbva da praktikuva6 i ako iska6 sledvai dvijeniqta na momi4eto za da ti e po lesno

Naughty
07-11-2005, 21:07
Всеки се целува по различен начин..това му е чара на целуването!
Тъй, че не се притеснявай!

ycMuBkaTa
07-11-2005, 22:25
Няма кой да те научи да се целуваш...това не се учи просто става. Няма защо да се притесняваш. Когато настъпи момента ще ти дойде отвътре всичко :P

aaaaa
07-12-2005, 20:40
Всеки човек се целува по различен начин :D :D
Не се сдухвай зарди глупости :wink: Ако искаш да се целуваш "по-добре " ти трябва практика :D
И се целувай така,както ти "идва" от вътре :D :D

пп:темата е за любоф :D
pravilno!!!

pinK_Baby
07-12-2005, 21:21
В целувките няма правилни и грешни движения (е, освен ако не я ухапеш) и всеки го прави по свой си начин, както го чувства от вътре. Това, че на някои не им харесва как се целуваш, не значи, че го правиш както не трябва, а просто, че го правите по различен начин...за това трябва да постигнете някакъв синхрон в движенията. С един човек това може да стане чак на 3та-4тацелувка, а може и на 10та!
Единственото, което трябва да знаеш е да следиш винаги дъхът си - да не е неприятен, да внимаваш да не я олигавиш много, да внимаваш със зъбките, да не я ухапеш, да не си "навираш" езика прекалено навътре в устата и сякаш имаш желанието да и извадиш сливиците, също така не си "върти" езика много бързо като някакъв робот, защото не е особено приятно.
И сега ще ти кажа на мен какво много ми харесва - както си се целувате с език и после постепенно преставате, като "оттегляте" езичетата и се целувате само с устните, докато пак леко по леко не се откъснат едни от други. :wink: Прави го с повече чувство, с повече нежност...толкова е сладко. 8)

този отговор най-много ми хареса...остави се на момента...гледай да не я олигавиш или пък да имаш лош дъх....а за хапането ако е нежничко съвсем леко по устната става :)

DeziRe
07-12-2005, 21:26
Ami uprajnqvai se po 4esto namirai si s koi i taka shte sviknesh i nqma ti prai takova golqmo vpe4atlenie tva spox ne e tolko trydno prosto seki haresva razl neshta v celuvkite ama to 4ovek se prigajda kym ostanalite nali ?!?!

aaaaa
07-12-2005, 21:41
Ami uprajnqvai se po 4esto namirai si s koi i taka shte sviknesh i nqma ti prai takova golqmo vpe4atlenie tva spox ne e tolko trydno prosto seki haresva razl neshta v celuvkite ama to 4ovek se prigajda kym ostanalite nali ?!?!
vij momi4eto daje ti predlaga da te nau4i az pone tui razbrah ot dumite i nali dezire :) :wink:

DeziRe
07-12-2005, 22:01
Ami uprajnqvai se po 4esto namirai si s koi i taka shte sviknesh i nqma ti prai takova golqmo vpe4atlenie tva spox ne e tolko trydno prosto seki haresva razl neshta v celuvkite ama to 4ovek se prigajda kym ostanalite nali ?!?!
vij momi4eto daje ti predlaga da te nau4i az pone tui razbrah ot dumite i nali dezire :) :wink:
xaxaxaxa
tva pa otkyde go izmisli ?!?! Ne sym umrqla za celuvki spox celuvala sm se dostaty4no :P Toi sha si nameri se nqkoe momi4e kvo sha prava pa az?!?!!!!!!!! Iska ti se... :lol: :evil:

aaaaa
07-13-2005, 12:42
tva pa otkyde go izmisli ?!?! Ne sym umrqla za celuvki spox celuvala sm se dostaty4no :P Toi sha si nameri se nqkoe momi4e kvo sha prava pa az?!?!!!!!!!! Iska ti se... :lol: :evil:[/color][/quote]
awe ne se vprqgai tolkova seriozno we bazikam se
sigoren sam 4e ima6 s kogo da se celuva6 i moji da si nameri6 ta vse pak si momi4e.:) nema se palite za takiva drebolii :) tei kat gledam kakti znai ustata qvno mn raboti moji da pravi6 s neq i dobre se celuva6{bazik} :wink:

mis_marry_jane_13
07-13-2005, 13:34
misq 4e ne e mestoto tuk da pita6 kak moje da se nau4i6 da se celuva6.Nikoi ne se e rodil nau4en si4ko idva ot samosebe si pone az taka mislq

Maniak
08-17-2007, 12:23
Abe hora az sam na 11 i... pove4eto mi priateli i priatelki ve4e sa se celuvali ama...Az i moia goliam sram :smt012 Imam si gadje neia ne ia sram tolkoa ama imam 4uvstvoto 4e skoro 6te mi tegli edna maina zatva kajete prosto neznam....kak se pravi be hora?!Tuk vidiah edin komentar 4e kakto ti doide ama...6te moje li da mi kajete kak da postapia 4e da se stigne do celuvka :x mersi

sladkish_14
08-17-2007, 12:26
Никой не се е родил научен, така че спокойно ;)
С малко повече практика и самочувствие всичко ще се оправи.

Именно =D>

Treselle_s
08-17-2007, 12:37
В целувките няма правилни и грешни движения (е, освен ако не я ухапеш) и всеки го прави по свой си начин, както го чувства от вътре. Това, че на някои не им харесва как се целуваш, не значи, че го правиш както не трябва, а просто, че го правите по различен начин...за това трябва да постигнете някакъв синхрон в движенията. С един човек това може да стане чак на 3та-4тацелувка, а може и на 10та!
Единственото, което трябва да знаеш е да следиш винаги дъхът си - да не е неприятен, да внимаваш да не я олигавиш много, да внимаваш със зъбките, да не я ухапеш, да не си "навираш" езика прекалено навътре в устата и сякаш имаш желанието да и извадиш сливиците, също така не си "върти" езика много бързо като някакъв робот, защото не е особено приятно.
И сега ще ти кажа на мен какво много ми харесва - както си се целувате с език и после постепенно преставате, като "оттегляте" езичетата и се целувате само с устните, докато пак леко по леко не се откъснат едни от други. :wink: Прави го с повече чувство, с повече нежност...толкова е сладко. 8)

този отговор най-много ми хареса...остави се на момента...гледай да не я олигавиш или пък да имаш лош дъх....а за хапането ако е нежничко съвсем леко по устната става :)

така така....а иначе за хапането мен много ме радва..ама да не е много грубо [-X

fantasigirl
08-17-2007, 13:07
Abe kak ne moje6....prosto ti idva ot vutre v smisul 4e nqma to4no pravila i t.n. Ne misli 4e problema vinagi e v teb.Aide prosto sledva6tiq puk kato se celuva6 se otpusni i 6te vidi6 4e vsi4ko 6te se polu4i :)

zaio95
11-16-2009, 18:03
първоначално и аз си мислех че немога да се целува отпуенисе и се получава важно е да си вярваш

mOBSCENE
11-16-2009, 18:07
а едно време се пишеше на кирилица..

fenastz
11-16-2009, 18:21
а едно време се пишеше на кирилица..

темата е от 2005, така че всъщност едно време се е пишело на latinica 8-)

lubomirky
11-16-2009, 18:24
чак сега забелязах.. кой п''''''''' е върнал темата ;дд

oNthEmaX
11-16-2009, 19:02
Abe si edin problem :oops: ...
Mislq 4e ne moga da se celuvam hubavo. Momi4etata mai izbqgvat, ili prosto te ne isat po drugi pri4ini. Az si mislq 4e problema e v men. Ta ... kak to4no da se celuvam . Sorry za tupiq vapros no ne namerih po podhodq6to mqsto ot tuk za da popitam. Znam 4e ima mnogo svestni momi4eta ot tozi forum koito bixa mi otgovorili.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
1. повечето хора от този форум ще ти се изсмеят и натропат
2. да ти е хрумвало че държанието е хиляди пъти по-важно от целуването :x

kidwestern
11-16-2009, 19:39
не е мой проблем

BlueFace
11-16-2009, 19:46
Пич то от самосебе си си става....На някой им е вродено ,при други става с практика :) Ние не можем да ти кажем точно кфо и кога да направиш.Отпускаш се ,затваряш очи и то става от самосебе си :)

TheGirlNextDoor
11-16-2009, 19:48
'пича' одавна се е научил.. 8-)

kidwestern
11-16-2009, 19:48
'пича' одавна се е научил.. 8-)

съмнявам се,просто не се сдържах :lol:

BlueFace
11-16-2009, 19:59
'пича' одавна се е научил.. 8-)

Еми така става когато не гледам датата на пускане на темата в която пиша 8-)

izlishna
11-17-2009, 10:18
Частни уроци ли искаш от нас :? :D

stefanov
11-17-2009, 10:23
Има и друг вариант. Не е задължително да се целуваш лошо за да те избягват. Най-вероятно имаш лош дъх! 8-)

BlueFace
11-17-2009, 10:25
Хора не допускайте моята грешка....Темата е от 2005 година ....Спрете да пишете в нея!!!

soul1199
11-17-2009, 15:23
Всеки човек се целува по различен начин :D :D
Не се сдухвай зарди глупости :wink: Ако искаш да се целуваш "по-добре " ти трябва практика :D
И се целувай така,както ти "идва" от вътре :D :D

пп:темата е за любоф :D

buffalo88
11-17-2009, 15:31
http://i45.photobucket.com/albums/f99/emsallotte/Funny/kissing.jpg

dagituuu
11-17-2009, 15:43
зНаеш лИ...прЕхапи сИ долНата усТна и пРобваЙ дА сЕ цЕлувАш с нЕя всЕ едНо е еЗик... :-) ии тАка ще сЕ наУчИш...

UNITED
11-17-2009, 15:58
зНаеш лИ...прЕхапи сИ долНата усТна и пРобваЙ дА сЕ цЕлувАш с нЕя всЕ едНо е еЗик... :-) ии тАка ще сЕ наУчИш... темата е от 2005 едва ли ще прочете кво си написала... иначе добър съвет :razz:

vellvet
11-17-2009, 16:23
и аз бях мн притеснена, когато неможех да се целувам и все четях някакви теми и гледах разни клипчета и като цяло нямаше голяма полза твоето чувство ми е дообре познато и ще ти кажа вярвай единственото решение
! с правилния човек и малко практика всичко се получава !
http://vbox7.com/play:1a06b858&al=1&vid=
http://drlove.hit.bg/Kiss/index.html

ако ще ти стане по-спокойно разгледай тези линкове и успех ;) отпусни сееее

DarkBass
11-17-2009, 16:56
Пробвай с някой плод :D

sh3_1s_7h3_0n3
11-17-2009, 18:23
Темата е стара.