PDA

View Full Version : Izprazvaneto



Az StefaNka
07-11-2005, 12:05
E na nqkolko pati pravihme s priqtelq si seks,i vsi4ko be Ok,dokato onazi ve4er ne re6ihme da raznoobrazim i toi da mi se izprazni v ustata,e dosega nikoi ne go be pravil,a sam slu6ala,4e spermata na vkus e otvratitelna..
i taka zapo4na samiq akt,mi ima -nqma sekundi,na men mi se nagadi adski mnogo,ne go ponesoh i otidoh do banqta.. e be me sram pred priqtelq mi ..
kogato otidoh mu se izvinih,i 4e ne sam iskala taka da stane.. toi kaza ni6to,ama se li4e6e 4e mu be stanalo gadnu,ama i az ne sam vinovna..

Ive70
07-11-2005, 12:24
Ne se trevoji ako te obi4a 6te mu mine i nqma da te obvinqva 4e ne esi iskala. Ne si dlujna da go pravi 2-ri put ako ne iska6

WaKo
07-11-2005, 14:38
Ne se trevoji ako te obi4a 6te mu mine i nqma da te obvinqva 4e ne esi iskala. Ne si dlujna da go pravi 2-ri put ako ne iska6

Абе тя не длъжна, ама ако приятелката ми иде да драйфа след като съм й свършил в устата ти гарантирам, че чувствата ми към нея коренно ще се променят. Няма как да го обясня по друг начин освен, че се възприема, че на нея й се гади от теб. Как ще се почувстваш ти, ако те лиже и точно като си най-влажна той да иде да се издрайфа ? Не много приятно, нали?

Moon`baby
07-11-2005, 15:18
ами ако е свършил докато му е правила френска любов, т.е. докато е бил в устата и не е чак толкова чудно. я пробвай ти да си навреш един цял банан в гърлото да те видя няма ли да се издрайфаш! :lol: това си е рефлекс ;)
а иначе ако е било само изпразване - според мен се е дължало по-скоро на нагласата че "спермата е отвратителна" :roll: лесно би могла да се преодолее тая реакция според мен :roll:

Cha0
07-11-2005, 18:14
ами ако е свършил докато му е правила френска любов, т.е. докато е бил в устата и не е чак толкова чудно. я пробвай ти да си навреш един цял банан в гърлото да те видя няма ли да се издрайфаш! :lol: това си е рефлекс ;)
а иначе ако е било само изпразване - според мен се е дължало по-скоро на нагласата че "спермата е отвратителна" :roll: лесно би могла да се преодолее тая реакция според мен :roll:
Ако найстина е било само изпразване следващия път си мисли че е течен бял шоколад и има да го облизвашшшшш :twisted: :twisted:

ludisuvurshen
09-02-2008, 19:43
:-D

Stefchyy
09-02-2008, 19:48
КаЖи мУ дА яДе ШокоЛАд !!

waaaagh
09-02-2008, 19:50
E na nqkolko pati pravihme s priqtelq si seks,i vsi4ko be Ok,dokato onazi ve4er ne re6ihme da raznoobrazim i toi da mi se izprazni v ustata,e dosega nikoi ne go be pravil,a sam slu6ala,4e spermata na vkus e otvratitelna..
i taka zapo4na samiq akt,mi ima -nqma sekundi,na men mi se nagadi adski mnogo,ne go ponesoh i otidoh do banqta.. e be me sram pred priqtelq mi ..
kogato otidoh mu se izvinih,i 4e ne sam iskala taka da stane.. toi kaza ni6to,ama se li4e6e 4e mu be stanalo gadnu,ama i az ne sam vinovna..
И ние кво да ти помогнем?! Да му направим спермата сладка и оранжева като портокалов сок ли?!
Сега като знаеш че ти е гадно не го прави просто. ОМГ-кога ще спрете с идиотските теми?!? :-x

Bellatrix
09-02-2008, 19:50
Еми тва е разбираемо. И аз не харесвам особено много идеята да ми се изхвърли някой в устата... :-D Имам решение: Ползвай Durex от ония цветните дето имат вкус и мирис, те специално за това са направени... :P

Just_House
09-02-2008, 20:32
То вкуса на спермата може да се подобри зависимост какво ядеш колкото по здравословно ядеш толкова се подобрява вкуса :)

Love0nlyMyself
09-02-2008, 21:10
нормално не на сички им харесва приятеля ти ще трябва да се примири

Xrisenceto
09-02-2008, 21:49
Кажи му да пие сок от ананас.Четох , че така спермата не била неприятна на вкус.Така ще можете и двамата да си прайте кефа :P

vaseto0o
09-02-2008, 22:10
Нееее гледам ва и направо ма пратихте да събирам килима по земята :razz:
Темата е от 2005-та а акаунта е вече изтрив ве умници :D

Roberto_VizzaRi
09-02-2008, 22:42
:? :? :?

_LacrymoSa_
09-03-2008, 06:39
Що постоянно вадите стари теми :(

LDto
09-03-2008, 06:44
КаЖи мУ дА яДе ШокоЛАд !!


tova pa zashto ???? pls obesni
po temata: spok ako te obi4a shte mu mine i shte zabravi ;)

ProstoAz
09-03-2008, 14:56
Темата е стара!