PDA

View Full Version : МИСТЪР БИЙН



CRaZy_IKT
07-11-2005, 13:34
Да ви питам днеска 6е го има ли пак и от колко.Че вчера така съм се хилила :lol: :lol:

Lil` Bow Wow
07-11-2005, 14:00
Тоя е най-великия просто.Без да говори пак разбива от смях.Ф телетекста гледах и нема го дават.Аз иам с него един филм и колкото пъти да го гледам се са смилам от смях.Ебахти катила е чесТно :)

07-11-2005, 14:05
kajete mi film s nego da gledam,4e iskam naistina nqkoi mn qk film da se scepq ot humor !! ;pp ;))))

CRaZy_IKT
07-11-2005, 14:26
Ex jalko-qvno samo nedelq go davat :(
Kvo da se pravi.Vchera tamyn otidoh v hola i maika mi tamyn privyrshvashe s nekyv tyjen film i az si vikam q da pregledam kvo ima-i OP kanal 1-MISTYR BIIN nachi ot pyrvoto si dvijenie me spuka.JESTOK E...

Zlostar
07-11-2005, 15:47
Mr Been kefi oba4e Zlostar e naj velikiqt i kultov film. Predi da go gledam, 4estno kazano go sajelqvah i se 4udeh na horata kak mogat da se smeqt na tozi ne6tasten 4ovek. Oba4e Zlostar mi obarna predstavata za Atkinson. Naistina e naj dobriqt

Дребен Тарикат
07-11-2005, 16:32
Ми то това дето дават неделя са си старите серийки на Мистър Бийн от преди не знам колко години. Всяка кабеларка ги в повтаряла по три пъти, та сега и КАНАЛ1.

Иначе най-яките филми с него са:

Мистър Бийн (така се казва самият филм) - става дума за една безценна картина която струва милиони долари и Мистър Бийн трябва да я пази от крадци в една стая-сейф, обаче проблемът е, че няма кой да я пази от самия него) :lol: :lol: :lol:

Джони Инглиш (Пародия на Агент 007)

Луда Надпревара (и този се скъсаха да го повтарят кабеларките, особено Диемата) - няма главни герои във филма или по точно главните герои са 15-20 между които и самият Мистър Бийн

Четири сватби и едно погребение (най-обикновена комедийка, в която Роуан Аткинсон има незначително участие)

Злостар (това е ивънредно тъп сериал от рода на АЛО-АЛО) - не го препоръчвам на хора с над средното ниво на ентелегентност, защото наистина е за малоумници, а и Роуан Аткинсон не играе ролята на Мистър Бийн, ами по-скоро на някакъв мухльо

Lil` Bow Wow
07-11-2005, 16:36
Злостар не го помня много ама помня само че и той мн ме кефеше.Aз имам The best bits of Mr. Bean.Тфа е демек най-доброто от мистър Бийн,мн лудо :)

Breakaway``
07-11-2005, 19:02
Тоя филм просто ме разбива!! Много готин ... :D Те старите серии според мен са по-готини!

Sssssexy{P}Baby
07-12-2005, 09:16
koga go davat be???????????????

LP_girl_14
07-12-2005, 10:45
koga go davat be???????????????
по канал 1 всяка неделя(за съжаление само тогава) от 19:30 часа.
иначе е супер готина комедия и мога да се хиля с часове.Мноооогооо ме радва! :D