PDA

View Full Version : Anfetamini



Gost
07-11-2005, 16:17
Tursix v internet no ne namerix kak to4no vuzdeistvat anfetaminite v/u tqloto(mozuka , sudovata sistema) nqkoi moje li da mi pomogne s link ili mnenie ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

San4o
07-11-2005, 23:13
АМФЕТАМИНИ

Други имена:
Скорост, лед, кристали, стъкло
Как изглеждат?
Капсули, дражета, таблетки, бял прах, солообразен парафин, парченца стъкло
Как се приемат?
Орално, могат да се инжектират, пушат или вдишват
Ефектът:
Нередовната употреба повишава енергичността и употребилите се чувстват бодри, уверени и жизнерадостни. Когато се изчерпи настъпва състояние на депресия, отпадналост и голям глад. Дълготрайната употреба води до необходимост от все по – високи дози, обърканост и параноя. Употребяващият е агресивен и може да развие психоза.
НЕПРЕМЕННО ДА СЕ ПОСЕТИ ЛЕКАР ПРИ ЗАВИСИМОСТ!
Белезите:
Бързо говорене, увеличен прием на течности, липса на нужда за сън.

Амфетамините са стимуланти, обикновено произвеждани в несигурни, нелегални лаборатории. Действието му – стимулиране на централната нервна система – създава чувство за удоволствие и прилив на енергия, освобождаване от социалните норми, чувство за съвършенство и компетентност, сила. Ефектите са сходни с тези на кокаина, но са по – дълготрайни – от 4 до 6 часа, в зависимост от дозата и силата на действие.

Понятието “амфетамин” се използва за назоваване на голяма група стимуланти: амфетамини, декстроамфетамини и метамфетамини. Различните видове амфетамини съдържат толкова сходни съставки и предизвикват такива ефекти , че дори и най – опитните употребяващи може да не са в състояние да определят какво точно са приели.

Амфетамините могат да се вземат през устата, да се инжектират, пушат или вдишват. Инжектирането или пушенето им води до моментален ефект – едно втурване, траещо само няколко минути, но описано като крайно приятно. Вдишването или приема през устата причинява по – лека еуфория, пак силна, но не както при инжектирането или пушенето. Амфетамините са изключително горчиви и инжектирането и вдишването са болезнени.

“Лед”-ът (жаргонно название за метамфетамини с прозрачен, кристален вид, които се пушат) е 100% водеща до зависимост токсична форма на амфетамина.

Постоянната употреба на амфетамини води до психоза, наподобяваща шизофрения. Характеризира се с параноя, бодеж по кожата и зрителни халюцинации. Крайно агресивно и ексцентрично поведение е чест белег на дълготрайно злоупотребяващите с амфетамини.

Негативни ефекти:

раздразнителност
тревожност
повишено кръвно налягане
параноя
агресивност
неразположение
безсъние
загуба на апетита
повишена телесна температура
повредени нервни клетки
зависимост


Надявам се да съм ти помогнал :wink:

sm1rn0ff_1ce
07-21-2005, 23:54
Това горното е като текст от учебник. Не че не дава информация де, ама все пак...
С няколко изречения ще ти кажа.
1. Към амфетамините няма физическа зависимост (но за съжаление повечето, които ги опитат са със слаба психика и лесно се "закачат")
2. При продължителна и честа употреба отслабваш, боледуваш по-често, разраняват ти се капилярите и само при навеждане ти потича кръв от носа, буквално "изкуфяваш", ставаш нервен и неспокоен, постоянно те тресат разни паранои
3. За ефекта... 1 линия 5см примерно те държи около час-два (много зависи от амфетамина). Дават енергия, не чувстваш глад (дори може да не ядеш 1-2 дни), започваш много да говориш, потиш се много, зениците се разширяват ДОСТА. Общо взето това е, но след като те пуснат вече е гадно... чувстваш се буквално като парцал, нямаш сили и желание дори да говориш...

Ми... за друго не мога да се сетя, но да ти кажа честно амфетите са много скапано нещо... поне според мен.

javor
07-29-2005, 13:56
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
08-11-2005, 23:05
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!
Ако човек свали 10 кила за една нощ то той сега нема да пише тук!

AmFeTcho
08-12-2005, 19:00
to ot Heroina se otslabva po bavno deto e 3 puti po silno ma karai da vurvi i ne se pi6e anfeti a AmFeti

HouseMania
08-14-2005, 15:34
Според мен амфетите са най- големият боклук...гарантиран ефект на ниска цена :arrow: некачествени :arrow: 100% химия :arrow: развалят здравете супер яко :arrow: голямо пристрастяване...да продължавам ли?!Който отрече тези работи значи е пълен глупак!!! :evil:

javor
08-16-2005, 20:11
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!
Ако човек свали 10 кила за една нощ то той сега нема да пише тук!
ave perkai malko pove4ko ot normalnoto i togava pak 6e mi kaje6 dali nema da gi svala

Don_GoTTi
08-16-2005, 20:13
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

а ве ти в час ли си ве да свалиш 10 кг за ена нощ иди са прегледай някаде

liebeskummer
08-16-2005, 21:43
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

а ве ти в час ли си ве да свалиш 10 кг за ена нощ иди са прегледай някаде
те бонбоните са си казали думата
(въпреки че ако е изпил 10 литра вода и се е напукал ако с манджи без да ходи до кенефа е възможно)

lubovtaegadna
08-21-2005, 23:30
[quote="javor"]Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!![quote]

АхахХАхАХХАХАхАХХА ти чуваш ли се кво говориш ?!?!?!

AmFeTcho
08-22-2005, 23:03
a we pi4 fukal sum po 1 kantar na vednu6 kantara e 5 10 tki a po princip edna 5 ca stiga da se nadrusaSh daje i po malko taka4e ne mi govori ne e vazmoJno

lubovtaegadna
08-22-2005, 23:45
a we pi4 fukal sum po 1 kantar na vednu6 kantara e 5 10 tki a po princip edna 5 ca stiga da se nadrusaSh daje i po malko taka4e ne mi govori ne e vazmoJno

awe ti ne mi obesnqvai kvo e kantar ! i 73469487 kantara da izfuka6 pak nemoje6 da svali6 10kg za edna ve4er !

marusha
08-23-2005, 17:26
abe moje i da e svalil.Az kato biah na ivader vuv Festivalna ako niakoi znae za kvo govoria za ciala nosht trestene na 1/2 kantar i x i polovina svalih 5 4ak 10 nz de ama po princip e vuzmojno

marusha
08-23-2005, 20:06
Tursix v internet no ne namerix kak to4no vuzdeistvat anfetaminite v/u tqloto(mozuka , sudovata sistema) nqkoi moje li da mi pomogne s link ili mnenie ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
Amfetaminite sa mnogo vredni,osobeno v bg-niama 4isti kvoto i da si govorim.Vuzdeistvieto-chuvstvash se shtasliv,imash mn power,obichash vsi4ki,vupreki 4e tva e pove4e pri x-a.zagubva se 4uvstvoto za glad i sun...vuzdeistvat na centr mozuk i nervnata sistema...zimat gi po party-ta i tva e gore-dolu!niama fizi4eska zavisimost. :wink:

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 18:59
Искам само да добавя (освен ако някой не го е казал щото ме мързеше да чета) че след като човек пробва амфетамини те завинаги му остават в кръвта .. и случайно ако някой ден (недай си Боже) родителските тела решат да направят тест за наркотици, независимо ден,седмица,месец,година,ня колко години след изпробването му, теста ще излезе положителен. Затова мислете преди да опитате... абе по-добре въобще не опитвайте.. :lol:

guestuser
08-29-2005, 22:18
Sq, abnormal_baby, pri polojenie, che ne znaesh, zashto plashish horata?:). Amfetaminite se izchistwat ot kruwta srawnitelno burzo 4-5-6-7 days, zavisi kolko si treshtql.Prosto srawnenie - sled upotreba na ganja moje da bude ustanoweno chrez kruven test (3-4 meseca), ili urinaren(3-4 weeks), che si wzimal :)

09-01-2005, 02:42
Искам само да добавя (освен ако някой не го е казал щото ме мързеше да чета) че след като човек пробва амфетамини те завинаги му остават в кръвта .. и случайно ако някой ден (недай си Боже) родителските тела решат да направят тест за наркотици, независимо ден,седмица,месец,година,ня колко години след изпробването му, теста ще излезе положителен. Затова мислете преди да опитате... абе по-добре въобще не опитвайте.. :lol:
o bojeeee ne! ne e lesno da si jena.Obqsni mi za6to sled kato si nqma6 ponqtie kakvo govori6 komentira6?
cql jivot? se 1

WannaBe
09-02-2005, 10:30
Абе тия неща са гадни,никога не бих опитал нещо по силно от трева :?

QuEeN_of_SoRroW
09-03-2005, 17:42
Кокаин и амфетамини
Независимо от фрапиращата разлика в социалния статус и цената, кокаинът и амфетамините са твърде сходни по своите стимулиращи ефекти. Често наричат кокаина “шампанското на дрогите”, докато амфетамините имат скромната репутация на “кокаин за бедните”.

Алкалоидът кокаин се извлича от листата на растението Erythroxylon coca. Монополен производител на кокаин са страните от Андския регион – Перу, Боливия и най-вече Колумбия. Уличният кокаин-хидрихлорид представлява бял прах и обикновено е доста чист – над 60%, но често се предлага и по-нискокачествен продукт, който е разреден с много по-евтиния амфетамин. Цената му е от порядъка на 100 – 150 лв/грам. Кокаинът най-често се смърка и много по-рядко се инжектира. Типичната доза, която предизвиква желаните ефекти, е 20 до 40 милиграма. Крек-кокаинът, който се получава от хидрохлорида и сода бикарбонат, представлява свободна база на кокаина и може да се пуши.

Сред амфетамините най-популярните са самият амфетамин и неговото метилно производно метамфетамин, които се получават синтетично в нелегални лаборатории; на черния пазар се появява също така и ефедрин, който макар и трудно може да бъде купен от аптеките. Използваните дози са близки до тези на кокаина, но амфетамините обикновено се вземат през устата във вид на таблетки. Цената на таблетките се движи от 1 до няколко лв. Пушенето и инжектирането на амфетамини у нас се среща рядко, но е сериозен проблем в страни като Чехия. Напоследък в САЩ, Европа и Русия все по-често се предлага меткатинон (известен също така като кат или ефедрон), който има приятна миризма и може да се пуши. Меткатинонът лесно се получава от ефедрин и е няколко пъти по-силен от кокаина и амфетамина.

Кокаинът и амфетамините имат много сходни ефекти, като основната разлика е в продължителността на действието – при смъркане на кокаин то продължава не повече от 1/2 до 1 час, докато при вземане през устата на таблетка амфетамин ефектът се проявява след 1/2 до 1 час и продължава няколко часа.

Кокаинът и амфетамините са типични стимуланти – приемането им води до физическа, интелектуална и емоционална стимулация, изостряне на сетивата, повишена работоспособност, безсъние, намален апетит. Еуфорията, предизвикана от тях, е съпроводена с възбуда, приказливост и жажда за действие. При пушене или венозна инжекция ефектите им се появяват много бързо и бързо изчезват, но могат да бъдат драстични, напр. човек в това състояние може да започне да раздере кожата си с нокти от обзелата го възбуда или да получи спонтанна еякулация. При тези начини на приемане често се стига до параноя и/или халюцинации (зрителни халюцинации на дребни неприятни животни или чувство за насекоми, които пълзят по кожата). Това състояние, наречено кокаинова/амфетаминова психоза може да се появи и при хронична употреба на амфетамин през устата или при често смъркане на кокаин. Параноята често води до неадекватно и агресивно поведение, особено ако приемането на кокаин или амфетамини е съчетано с алкохол.

Най-очевидният страничен ефект на кокаина и амфетамините е разширяването на зениците. Те рязко повишават пулса и кръвното налягане, което е особено опасно за хора, които имат проблеми със сърдечно-съдовата система, и може да доведе до смърт от инфаркт, инсулт или вътрешни кръвоизливи. Твърденията, че кокаинът и амфетамините са много по-безопасни от хероина, са силно преувеличени. Статистиката в САЩ сочи, че вследствие на тяхната употреба умират може би повече хора, отколкото от хероин; напоследък и у нас има регистрирани смъртни случаи. Вероятността за смърт е най-голяма, ако те се приемат чрез пушене или венозна инжекция. Хроничната злоупотреба води до намаляване на теглото, язви вследствие на недохранването, високо кръвно, лесна възбудимост и емоционална лабилност, импотентност. Специфичен проблем на тези, които смъркат кокаин, е раздразнената лигавица на носната кухина; в тежките случаи може да се стигне до пълно разяждане на септума (преградата между ноздрите).

Зависимостта, която могат да развият потребителите на кокаин и амфетамини, силно зависи от начина на приемане. Смъркането на кокаин или вземането на амфетамини през устата относително рядко водят до сериозна зависимост. Пушенето и венозните инжекции, обаче, много бързо водят до силна зависимост. Въпросът, дали тази зависимост е само психологическа, или може да бъде смятана за някаква форма на физическа зависимост, често се дискутира в научната литература, но едва ли има някакво практическо значение. Несъмнен факт е, че има хора, които изпадат в силна зависимост от кокаин или амфетамини.

Поведението на зависимия от стимуланти е подчинено на специфична схема. Приеманите дози бързо нарастват в течение на няколко дни, но независимо от това първоначалната еуфория постепенно намалява и се замества с параноична подозрителност, която в следващата фаза е разнообразена със заплашителни халюцинации. Този цикъл завършва с неизбежна абстиненция, която не може да бъде преодоляна с вземането на нова доза. Абстинентният синдром продължава няколко дни и се изразява в отпадналост, разбитост, сънливост, повишен апетит, нарушена умствена и физическа работоспособност. Абстинентната депресия нерядко е толкова силна, че води до самоубийство. Тежестта и продължителността на абстиненцията могат да бъдат намалени с помощта на коктейли, съдържащи аминокиселини, от които мозъкът попълва изчерпаните си резерви от невромедиатори. Основен проблем на зависимия е стремежът отново да се изпитат приятните ефекти след преодоляването на абстиненцията.

AmFeTcho
09-16-2005, 13:38
marusha
a ma ti luda li si i ti 6e mi sporiSh 4e drusaSh ti ni6to ne razbirash ne mi govori 10 kila da svali nekoi razbiram da treshti 3,4,5 dena pod red togava Moje ma za edna no6t nikoga kak moje si tolko tupa ma llelelelel i mi bila Drusala Bomboni i takiva q po dobre Tiho 4e si mno smeShna

marusha
09-16-2005, 13:46
marusha
a ma ti luda li si i ti 6e mi sporiSh 4e drusaSh ti ni6to ne razbirash ne mi govori 10 kila da svali nekoi razbiram da treshti 3,4,5 dena pod red togava Moje ma za edna no6t nikoga kak moje si tolko tupa ma llelelelel i mi bila Drusala Bomboni i takiva q po dobre Tiho 4e si mno smeShna
abe tupako shto nai-posle ne se regnesh da si posporime malko,a??ne sum bila drusala taka li...boli me kfo mislish ti be tapet,dali drusam ili ne tfa si e moi problem i ne mi kazvai to4no ti 4e nishto ne razbiram,shoto tuka e frash s tupaci deto samo si misliat 4e mnogo znaiat ama daje i ne sa vijdali bonbon prez jivota si sigurno..i ot kude da znam 4e ti ne si sushtia smotaniak deto si pro4el malko pove4e i ve4e znaesh si4ko...az li4no svalih 5 kg na invader,ako vuobshte znaesh kfo e tfa...no togava drusah i treshtiah mnoo niama zna4enie...prosto kazah 4e nishtoo ne e nevuzmojno zavisi kolko e drusal pi4a i kolko e treshtial,ne sum kazala 4e 100% e viarno...taka 4e bratle moesh da hoish da se skriesh nekude hahaha

09-22-2005, 13:09
Жалко, че стигнахме до положението, в което се чувстваме обидени, ако ни кажат че не друсаме...

WannaBe
09-22-2005, 19:30
Искам само да добавя (освен ако някой не го е казал щото ме мързеше да чета) че след като човек пробва амфетамини те завинаги му остават в кръвтаХаха абе ти чуваш ли се бе,и без да съм взимал амфети мога да ти кажа че тва нещо е невъзможно...

a-ShrooMKaLover
09-25-2005, 08:56
Чистиш се напълно от 3 до 5 дни след употреба, като клонят към 5 при продължителна употреба. Друг е въпроса, че милионни части от грама от различни метаболити остават приплетени в косъма и може да е разбере по тях какво си вземал от последната подстрижка насам, само че в България никой не прави такива тестове!

bebe`16
09-25-2005, 09:37
това ли е най-новата мода не да пафкаш а да го раздаваш на амфетамини :roll: ми на който му харесва да го прави негова работа стига да не прекали :wink: лично аз не бих пробвала за сега...,някой ден може би 8) :mrgreen:

a-ShrooMKaLover
09-25-2005, 09:48
Най-положителната страна на действието им е, че те карат да правиш всичкос желание и кеф. Няма такова нещо под слънцето, което като се захванеш с него да не ти е приятно. Независимо дали ще си учиш, ще чистиш, бачкаш нещо, или ще купонясваш, се си е готино. Единственото, което те изнервя максимално, ама до крайност, е да чакаш някого или да не правиш нищо, но ти винаги си намираш какво да правиш докато си на амфети. И никога не ти е тъпо или сдухано, освен като почне да отшумява действието му.

09-25-2005, 10:42
Искам само да добавя (освен ако някой не го е казал щото ме мързеше да чета) че след като човек пробва амфетамини те завинаги му остават в кръвта .. и случайно ако някой ден (недай си Боже) родителските тела решат да направят тест за наркотици, независимо ден,седмица,месец,година,ня колко години след изпробването му, теста ще излезе положителен. Затова мислете преди да опитате... абе по-добре въобще не опитвайте..
abe devoi4e kakvi gi govori6 be du6ko:)za nqkolko dni se iz4istva amfetata ot tqloto ti:)ot opit go znam:)spored men si stryva da go opita6 za da znai6 kakvo ti dava i za da useti6 4e ti vzema sled tova:Prazbira6 li pri amfetite si4ko e za smetka na ne6to dr:)osven tyi ne e vqrno 4e ne pri4inqvat fizi4esko pristrtastqvane:Posobeno na sledva6tiq den sled kato mu svar6i deistvie e super mo6tna abstinenciqta:Pda pri4inqvat i psihi4eska poneje znae6 4e vinagi moje6 da s eoburne6 kum nego i da ti pomogne:P

a-a-ShrooMKa^f
09-25-2005, 10:45
Искам само да добавя (освен ако някой не го е казал щото ме мързеше да чета) че след като човек пробва амфетамини те завинаги му остават в кръвта .. и случайно ако някой ден (недай си Боже) родителските тела решат да направят тест за наркотици, независимо ден,седмица,месец,година,ня колко години след изпробването му, теста ще излезе положителен. Затова мислете преди да опитате... абе по-добре въобще не опитвайте..
abe devoi4e kakvi gi govori6 be du6ko:)za nqkolko dni se iz4istva amfetata ot tqloto ti:)ot opit go znam:)spored men si stryva da go opita6 za da znai6 kakvo ti dava i za da useti6 4e ti vzema sled tova:Prazbira6 li pri amfetite si4ko e za smetka na ne6to dr:)osven tyi ne e vqrno 4e ne pri4inqvat fizi4esko pristrtastqvane:Posobeno na sledva6tiq den sled kato mu svar6i deistvie e super mo6tna abstinenciqta:Pda pri4inqvat i psihi4eska poneje znae6 4e vinagi moje6 da s eoburne6 kum nego i da ti pomogne:P

zeleni_o4i
10-02-2005, 10:21
Според мен амфетите са най- големият боклук...гарантиран ефект на ниска цена :arrow: некачествени :arrow: 100% химия :arrow: развалят здравете супер яко :arrow: голямо пристрастяване...да продължавам ли?!Който отрече тези работи значи е пълен глупак!!! :evil:

100% sum saglasna s teb :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

12-23-2005, 12:36
imam vypros4e. vyprosniqt led ima li drugo naimenovanie 6toto mn go tyrsihme i ve4e ne mojem da go namerim pod tfa ime. ako nqkoi znae... pls

teenkopele
12-24-2005, 10:13
Anfetaminite sa nai golemiq bokluk!!!Az bqh zariben predi no ot odawna ne sum..ot kakto za edna nosht svalih 10 kg..Po dobre zimaite bonboni verno po skupi sa no effecta e po dobur!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!
Ако човек свали 10 кила за една нощ то той сега нема да пише тук!
АхЪ .

`Death`Whore`
12-24-2005, 10:15
Е, как няма да свалиш...доколкото знам, от повечето наркотици се отслабва адски много, защото са били предназначени за отслабване.

Sounder
12-26-2005, 02:35
ami nz za 10 , ama az na edno HARD-TECHNO(rulez) party svalih 7 .... ne mojeh da povqrvam kato se ka4ih na sledva6tiq den na kantara... kato se ima predvid 4e predi da zamina se merih ... 8) ot 65kg stanah 58kg..... ko da praa ... a i ako nqkoi iska da otslabva burzo amfetki sa istinata,makar 4e sa super hiper kiber BOKLUK!!!! .... (ne se preporu4va na lica s: slaba psihika , lesna pristrastimost i nekompetentni po vuprosa) . :D 8) :lol:

StormCrusher
12-28-2005, 09:55
Това горното е като текст от учебник. Не че не дава информация де, ама все пак...
С няколко изречения ще ти кажа.
1. Към амфетамините няма физическа зависимост (но за съжаление повечето, които ги опитат са със слаба психика и лесно се "закачат")
2. При продължителна и честа употреба отслабваш, боледуваш по-често, разраняват ти се капилярите и само при навеждане ти потича кръв от носа, буквално "изкуфяваш", ставаш нервен и неспокоен, постоянно те тресат разни паранои
3. За ефекта... 1 линия 5см примерно те държи около час-два (много зависи от амфетамина). Дават енергия, не чувстваш глад (дори може да не ядеш 1-2 дни), започваш много да говориш, потиш се много, зениците се разширяват ДОСТА. Общо взето това е, но след като те пуснат вече е гадно... чувстваш се буквално като парцал, нямаш сили и желание дори да говориш...

Ми... за друго не мога да се сетя, но да ти кажа честно амфетите са много скапано нещо... поне според мен.


Колко много невярна информация .. амфетамините не държат 1-2 часа а към 10 , не можеш да ядеш 1 ден ... а и тва с потичането на кръв от носа само от едно навеждане не е така от личен опит го знам...
и все пак ТВА СА НАЙ-ГАДНИТЕ И ГНУСНИ БОКЛУЦИ

marushaa
12-28-2005, 10:09
Това горното е като текст от учебник. Не че не дава информация де, ама все пак...
С няколко изречения ще ти кажа.
1. Към амфетамините няма физическа зависимост (но за съжаление повечето, които ги опитат са със слаба психика и лесно се "закачат")
2. При продължителна и честа употреба отслабваш, боледуваш по-често, разраняват ти се капилярите и само при навеждане ти потича кръв от носа, буквално "изкуфяваш", ставаш нервен и неспокоен, постоянно те тресат разни паранои
3. За ефекта... 1 линия 5см примерно те държи около час-два (много зависи от амфетамина). Дават енергия, не чувстваш глад (дори може да не ядеш 1-2 дни), започваш много да говориш, потиш се много, зениците се разширяват ДОСТА. Общо взето това е, но след като те пуснат вече е гадно... чувстваш се буквално като парцал, нямаш сили и желание дори да говориш...

Ми... за друго не мога да се сетя, но да ти кажа честно амфетите са много скапано нещо... поне според мен.


Колко много невярна информация .. амфетамините не държат 1-2 часа а към 10 , не можеш да ядеш 1 ден ... а и тва с потичането на кръв от носа само от едно навеждане не е така от личен опит го знам...
и все пак ТВА СА НАЙ-ГАДНИТЕ И ГНУСНИ БОКЛУЦИ
i8 dvamata greshite dosta...1vo naistina mojesh da ne iadesh 1-2 dena zavisi kolko si se naprail
2ro tfa s kruvta ot nosa i kapiliarite i bolestite sa pulni gluposti
3to ne e zaduljitelno da se potish...obiknovenno samo ti se zatoplia tialoto cifra
4toparanoiata depresiata i tn sa samo 1-2 dena sled tfa :wink:
5to da,naistina sa boklluci

cMeTaHka
12-28-2005, 12:29
Това горното е като текст от учебник. Не че не дава информация де, ама все пак...
С няколко изречения ще ти кажа.
1. Към амфетамините няма физическа зависимост (но за съжаление повечето, които ги опитат са със слаба психика и лесно се "закачат")
2. При продължителна и честа употреба отслабваш, боледуваш по-често, разраняват ти се капилярите и само при навеждане ти потича кръв от носа, буквално "изкуфяваш", ставаш нервен и неспокоен, постоянно те тресат разни паранои
3. За ефекта... 1 линия 5см примерно те държи около час-два (много зависи от амфетамина). Дават енергия, не чувстваш глад (дори може да не ядеш 1-2 дни), започваш много да говориш, потиш се много, зениците се разширяват ДОСТА. Общо взето това е, но след като те пуснат вече е гадно... чувстваш се буквално като парцал, нямаш сили и желание дори да говориш...

Ми... за друго не мога да се сетя, но да ти кажа честно амфетите са много скапано нещо... поне според мен.


Колко много невярна информация .. амфетамините не държат 1-2 часа а към 10 , не можеш да ядеш 1 ден ... а и тва с потичането на кръв от носа само от едно навеждане не е така от личен опит го знам...
и все пак ТВА СА НАЙ-ГАДНИТЕ И ГНУСНИ БОКЛУЦИ
i8 dvamata greshite dosta...1vo naistina mojesh da ne iadesh 1-2 dena zavisi kolko si se naprail
2ro tfa s kruvta ot nosa i kapiliarite i bolestite sa pulni gluposti
3to ne e zaduljitelno da se potish...obiknovenno samo ti se zatoplia tialoto cifra
4toparanoiata depresiata i tn sa samo 1-2 dena sled tfa :wink:
5to da,naistina sa boklluci

xaxaxa koi greshal...awe hora to ne moje samo da si prochel nqkolko stranichki ot nekompetentni avtori i da mojesh da davash pravilni komentari! razbirase che moje da ti poteche kruv ot nosa,na men lichno mi se e sluchvalo.potish se i to bez da useshtash,no mnogo.no s tova che sa bokluci sam suglasna,nishto che te povdigat mnogo,vutreshno te susipvat.ako se napravi edna dostoina seriika sled tova nqma da mojesh da se poznaesh v ogledaloto.az edin put kato se poglednah sled perkane 3 denonoshtiq imah chuvstvoto che izrajenieto mi ne e na jiv chovek...awe gadna rabota!

StormCrusher
12-28-2005, 13:17
Хах пич аз точно , който съм фукал 1 година да греша .. я си помисли пак??!

cMeTaHka
12-28-2005, 15:22
ne stavashe vupros che ti greshish,no nqma znachenie :wink:

01-06-2006, 18:16
Amfetite sa super!

evelin85
03-03-2006, 01:36
mi amfetite davat dosta power,ne ti se spi,ne si gladen,za parti e dobre,posle ti se pravi dovolno seks,a i e po sladak ot obiknoveno.pada ti kravnoto,o4ite ti stavat OGROMNI.presahva ti mnogo ustata,nqma zavisimost i tfa e!!!

06-20-2007, 14:07
[quote="a-ShrooMKaLover"]Чистиш се напълно от 3 до 5 дни след употреба, като клонят към 5 при продължителна употреба. Друг е въпроса, че милионни части от грама от различни метаболити остават приплетени в косъма и може да е разбере по тях какво си вземал от последната подстрижка насам, само че в България никой не прави такива тестове![
/quot


#-o #-o #-o #-o Amfetata se razgrajda v tyaloto blizo 6 meseca !! Produljavaite da si izkazvate mneniyata ! Nazdrave ot men ! :smt006

06-22-2007, 19:15
molq vi kajete samo vqrno li e 4e kym amfa NQMAAA prestrastqvanee ?!?! supe mn sporim s priqtelq mi ..... molq vi ?!

06-24-2007, 20:14
аст 4е има!но ако не го прави6 всеки ден/а примерно по 2-3 пъти седми4но/няма да се пристрасти6.мн тъп спор водите,то затова амфетамина е наркотик-защото има пристрастяване

06-24-2007, 20:30
абе моля ви се про4етете 1 книга по тея въпроси!тва 4е си забелязал другите признаци да се проявяват,но още не си се пристрастил не зна4и 4е няма зависимост.все пове4е такива абсолютно без никакъв опит бивши 4алгар4ета-сегашни ''fashion''смешници се навъдиха и по наркоти4ните теми!толкова и друсате мишки,правите го защото др го правят,защото искате да сте ''достоини''за новите си ''fashion''среди! а кухите ви 4алгарки главици си мислят 4е като си вземат по 2 10ки в края на седмицата и ве4е по4ват да разбират от наркотици!не вси4ко е така простовато,но като сте си отраснали с простотията поне не пи6ете защото BELIEVE ME има мн мн други и мн мн по-компетентни хора по такива теми

06-24-2007, 20:31
абе моля ви се про4етете 1 книга по тея въпроси!тва 4е си забелязал другите признаци да се проявяват,но още не си се пристрастил не зна4и 4е няма зависимост.все пове4е такива абсолютно без никакъв опит бивши 4алгар4ета-сегашни ''fashion''смешници се навъдиха и по наркоти4ните теми!толкова и друсате мишки,правите го защото др го правят,защото искате да сте ''достоини''за новите си ''fashion''среди! а кухите ви 4алгарки главици си мислят 4е като си вземат по 2 10ки в края на седмицата и ве4е по4ват да разбират от наркотици!не вси4ко е така простовато,но като сте си отраснали с простотията поне не пи6ете защото BELIEVE ME има мн мн други и мн мн по-компетентни хора по такива теми

07-04-2007, 14:35
Ei hora narkoticite sa mn mn lo6o nedite da opitvate 6toto 6te vi haresa i posle nqma spirane dokato se osuznae6 ve4e si narkoman4e . nqma zna4enie koi kolko e 4el,kolko znae i kolko drusa , ako si umen nqma da si zavisim ot nqkakva himiq ili rastenie

Octofunk
07-06-2007, 19:28
Амфетите са най-големият боклук след хероина! 8)

07-06-2007, 20:21
molq vi kajete samo vqrno li e 4e kym amfa NQMAAA prestrastqvanee ?!?! supe mn sporim s priqtelq mi ..... molq vi ?!

пише се "прИстрастяване" мойто, много си зле с правописа.
има пристрастяване, ама не е физи4еско, а психи4еско.
по4ти толкова силно, като това към цигарите.

07-07-2007, 08:04
амфетите са гадни аз съм шмъркал няколко пъти.верно е че ефекта е добър ама не си струва прекалено много минуси отслабваш,затъпяваш за известно време(губиш представа за времето,за околния свят и за блиските ти),пристрастяваш се,излизат ти пъпки,ебават ти майката на черния дроб,понякога те боли гърлото след тва.може да те хване след като те е пуснало веднъж-идва ти сила и ставаш раздразнен от всичко ](*,)

dexter_bs
07-01-2008, 12:50
Е, как няма да свалиш...доколкото знам, от повечето наркотици се отслабва адски много, защото са били предназначени за отслабване.

barle qvno si ot skoro 6toto neznae6 4e amfetite sa razraboteni kato lekarstveno sredstvo (antidepresanti) s mnogo kofti strani4ni deistviq

IdiOtKa
07-01-2008, 16:20
molq vi kajete samo vqrno li e 4e kym amfa NQMAAA prestrastqvanee ?!?! supe mn sporim s priqtelq mi ..... molq vi ?!
маи е точно обратното, но както и да е

Lunatic-
07-01-2008, 16:23
molq vi kajete samo vqrno li e 4e kym amfa NQMAAA prestrastqvanee ?!?! supe mn sporim s priqtelq mi ..... molq vi ?!
маи е точно обратното, но както и да е
споко, няма
доста ги разреждат

Mirelchetoo14
07-02-2008, 09:56
a we pi4 fukal sum po 1 kantar na vednu6 kantara e 5 10 tki a po princip edna 5 ca stiga da se nadrusaSh daje i po malko taka4e ne mi govori ne e vazmoJno

awe ti ne mi obesnqvai kvo e kantar ! i 73469487 kantara da izfuka6 pak nemoje6 da svali6 10kg za edna ve4er !

Ами не е точно така...баща ми е бил боксьор и много често му се е налагало да сваля или качва 7-8 килограма за ден за да е в категория.Не с амфети, разбира се...

amfetka__
10-14-2008, 14:49
tctct mnogo ste zabludeni kato neznaete kakvo pishete gluposti mn qsno che se otslabva super barzo ot amfetite ... kolkoto do pristrastqvaneto pristrastqvash se psihicheski oshte ne poznavam chovek koito da e probval i da e spql :D

Pliok0019
10-14-2008, 14:57
Ще ти кажа на мен как ми въздействаха..

Вземах по купони, ако пия много, по партита, за енергия...Чувствах се по-свободна, енергична...

Лайняното е да прекарваш през носа си неща, които някой е бъркал в мазе, например...

amfetka__, аз никога не съм била пристрастена към амфетите.

Страчните ефекти са загуба на килограми, раздразнителност.

b0Nb0n
10-14-2008, 15:31
taq tema e mnogo stara 2005 godina vah