PDA

View Full Version : 6arka , pls help



Tajni4kata_Ani
07-11-2005, 17:28
:cry: zdr, mnogo mi e kofti :cry: po4vat da mi izlizat nqkakvi 4erveni gadni papki :cry: , maika mi gi pogledana i kaza 4e prili4at na 6arka, sigurno utre 6te stanat pove4e, eventualno ako e 6arka.Strah me e 6toto ima momi4eta ot kompaniqta mi koito q karaha skoro, imaha doooosta papki, a drugite koito sa q karali kazvat 4e sa imali savsem malko.Ne iskam da mi se poqvqvat mnogo papki, po4va na sqkade da me sarbi, izpolzvam spirt da ne se 4e6a, ama....Nqkoiznae li s kakvo da se maja za da ne izlizat mnogo i po-barzo da zarastvat, molqvi kajete...mnogo mi e gadno :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SixSense
07-11-2005, 17:31
спокойно бе жено, всички рано или късно караме шарка, ще си поседи малко вкъщи, ще се мацаш със спирт и някое друго лекарство. това ще ти каже GP-то.. така че не се шашкай, и не се чеши много, че аз имам 1 гаден белег от шарка на челото, който не мога да го понасям..
не тряя да се чешеш!

KonbP
07-11-2005, 17:56
аз преди 3 седмици я изкарах изписаха ми някви антибиотици и спирт и до една седмица нямаше нищо ноо през тази седмица мноо гадно сърби стискай зъби и това е виж имаш ли температура :roll:

Tajni4kata_Ani
07-11-2005, 18:04
:( kakvi antibiotici?Ima6 li vse o6te 4erveni petna ot papkite?

SixSense
07-11-2005, 19:10
:( kakvi antibiotici?Ima6 li vse o6te 4erveni petna ot papkite?
лекарства, а още по-малко антибиотици, се гълтат ей-така. пък и има различни видове шарка. размърдай си задника до някой лекар де, нищо няма да ти стане!

07-11-2005, 20:40
:( kakvi antibiotici?Ima6 li vse o6te 4erveni petna ot papkite?


ами незнам ходи на лекар и питай както СиксСенсе спомена има различни видове шарка

Не нищо не ми остана изчист се напълно :roll: