PDA

View Full Version : Имате ли проблеми с цигарите?



ProstoAz
07-11-2005, 18:04
Чувствам се много зле...преди малко изпуших една MM (по принцип пуша бяло виктори) и ми стана супер лошо...вие ми се свят, гади ми се, ръцете и краката ми изтръпнаха сякаш някакви тръпки ме побиват...единствено като легна ми поминава... :roll: На какво се дължи? :(
На вас случвало ли ви се е? :shock:
Май ще отказвам цигарите... :?

07-11-2005, 18:09
откажи ги докато не си се пристрастила тотално.Аз съм на 19 и не пуша и като ходя да ритам с мойте приятели които пушат са направо жалка гледка.Като някакви пенсионери се задъхват а са още млади

ProstoAz
07-11-2005, 18:11
Мда...за задъхването си прав, ужасно е, особено и при секс... :?
И все пак ми е интересно на някой друг случвало ли му се е? :P

m0onRunnEr
07-11-2005, 18:16
Dam na men i to to4no ot MM.SpoX 6e ti se opravi malko 6e ti e taka,nai mn nekolko minuti.

07-11-2005, 18:17
то сексът си е уморителен и беэ да пушиш

ForBidden
07-11-2005, 18:24
Виж кво..не знам от кога пушиш обаче това са симптоми на начинаещ,повярвай ми така се чувствах преди 3 години когато за първи път запалих цигара.Ти пушиш бяло виктори,а ММ са ти дошли по-силни и те е ударило в главата.Така като гледам не си се пристрастила особено,за тва по-добре ги спри,няма смисъл да пушиш от поза или просто защото всичките ти приятелки пушат.

ProstoAz
07-11-2005, 18:30
От една година пуша и то редовно...по половин кутия на ден, едва ли е от това... :roll: Знам какво е в началото или пък когато не си пучил дълго време. :wink:
А иначе като сравниш ММ (синйото) и бялото виктори, викторите са съвсем малко по-силни (а може и малко по-слабички да бяха...не помня точно, но наскоро ги сравнявах)... :?
И наистина покрай приятелите ми пропуших - всичките до един са пушачи и постоянно ме изкушават. :(

MMF
07-12-2005, 10:57
Гупаво,глупаво момиче(не се обиждай:))как така пропуши покрай приятелите си, ти мнение нямаш ли си ?Точно това, че всички около теб пушат, би трябвало да те спира. Толкова ли не виждаш последствията? Това е отвратителен порок. Аз лично пуша от 3 1/2 години, и сега ми е много кофти, че съм ги почнал изобщо. Преди спортувах много, чувствах се в перфектна форма винаги, а сега нищо не остана от това. Пак се опитвам да се захвана с нещо си, ам не се получава. Знаеш ли какво е чувтвото да не ти достига въздух за две обиколки на стадиона, или пък да плуваш 600м. и после не можеш половин час да се осъзнаеш. А преди години наред плувах почти всеки ден, минимум по километър, километър и 200м. Но няма да ти се оплаквам, само че аз пропуших заради себе си, и то пуша предимно с лула. Просто решх да пробвам какво е, и за една седмица взе да ми харесва, и сега не мога да си представя как съм могъл да дишам без тютюн.Нима и ти искаш да станеш така ?? Мисли за себе си, ти си си ти, по-хубаво е да бъдеш уникална в твоята компания, единственото момиче, което няма да мирише на пепелник от половин метър. Послушай ме, грозно е някое младо момиче да пуши,наистина. Откажи ги сега, после ще ти бъде наистина трудно.

Lil` Bow Wow
07-12-2005, 11:58
Такофа не ми са е случфало.Само ако съм мноу гладен и изпуша една цигара леко ми са завива свят ама не винаги.Ае недей спира да пушиш ако та кефи:cool:

ProstoAz
07-12-2005, 12:03
Такофа не ми са е случфало.Само ако съм мноу гладен и изпуша една цигара леко ми са завива свят ама не винаги.Ае недей спира да пушиш ако та кефи:cool:

Ми аз вчера цял ден не бях яла. :shock:
И не можеш да ме разубедиш - днес не съм пушила въобще, само 2 дръпки от на най-добрата ми приятелка, защото не можеше да си я запали. :P

lady_bird
07-12-2005, 13:00
i az imam problem zaradi tqh-mnogo ka6lqm i glasa mi e drezgav,ve4e ne moga i da peq,pone ne kakto predi. :roll:

monka
07-12-2005, 13:41
az pu6a ot edna godina i mnogo iskam da gi spra, no mi e ujasno trudno :cry:
4 dni izkarah bez nito edna cigara, no na 5 napravo poludqh i izpu6ih 3. re6ih, 4e taka izvednyj nqma da uspeq da gi otkaja i zatova na tozi etap prosto gi namalqm...ne, 4e taka po-lesno 6te gi spra, ama kakto i da e...nqkoi da moje da mi kaje kak e sprql cigarite i da mi pomogne po nqkakav na4in, 4e ve4e ne izdyrjam. i priatelqt mi mi se kara, 4e mnogo pu6a, i to iska da gi spra, ama mi e mnogo trudno. ne msileh, 4e tolkova sam se pristrastila kam cigarite :roll:

Lil` Bow Wow
07-12-2005, 15:31
Такофа не ми са е случфало.Само ако съм мноу гладен и изпуша една цигара леко ми са завива свят ама не винаги.Ае недей спира да пушиш ако та кефи:cool:

Ми аз вчера цял ден не бях яла. :shock:
И не можеш да ме разубедиш - днес не съм пушила въобще, само 2 дръпки от на най-добрата ми приятелка, защото не можеше да си я запали. :P

Еххехххеххе ай ся нийй да не сме от гората не можела да си я запали :):):):):):wink: Ако издържиш 1 седмица без испушиш една цигара,ща черпя една кутия бяло виктори:cool:

Cradle of Death
07-12-2005, 16:00
90% инат и 10% желание това е формулата ама на повечето хора им липсва едно от тях

SixSense
07-12-2005, 18:01
ти по-каруцарски цигари не можа ли да набараш? нормално да ти е лошо, и аз така се чувствам от 4 виктори.. пък ти ММ.. мали.. една манджа след тва те оправя.. ама внимавай :shock:

blackboy
07-13-2005, 08:22
Чувствам се много зле...преди малко изпуших една MM (по принцип пуша бяло виктори) и ми стана супер лошо...вие ми се свят, гади ми се, ръцете и краката ми изтръпнаха сякаш някакви тръпки ме побиват...единствено като легна ми поминава... :roll: На какво се дължи? :(
На вас случвало ли ви се е? :shock:
Май ще отказвам цигарите... :?
Това е сигурно щото минаваш от една марка на други в случея сигурно от по-леки на по-тежки :lol:
На мен ми стана същото само ,че от ММ към бяло виктори :lol: майко... ам ми действа много яко :lol:
пуша ММ после изпушвам една виктори ,замаявам се
и си лягал и....много е успокояващо :lol:
веднага заспивам и се чувствам много отпуснат :D
Ам' остави ги цигарите :D на мен ми беше лесно да ги откажа (странно защо ли) :lol: :wink:

ProstoAz
07-13-2005, 09:59
Мерси на всички за отговорите! Смятам си темата за приключена, за това ще си я заключа...

П.С. Lil` Bow Wow, ще издържа една седмица (че и повече) без цигари, но май ще откажа "наградата" хаха. :wink:

Cradle of Death, много си прав! А и мисля, че аз имам и необходимия инат, и необходимото желание. :D