PDA

View Full Version : 10-те най-.... - КРАЙ!



Страници : 1 [2]

07-30-2005, 11:59
Ей мене ме забравихте :cry:

^I don't give a fuck^
07-30-2005, 12:04
Ту пък от кога се вписваш в най-надутите ?
За мен класацията е :

JohnyR :?
NoEx
Traffic
Елито понякога
heateface
Това са дето се сещам :roll:

foursquare
07-30-2005, 12:46
radvam se 4e men me nqma :PPP

1.COKi
2.Ceco
3.Aia
4.I ALL BITCHES :P

mary_jane_666
07-30-2005, 12:50
naduti sme ke se prysneme :lol:

LiNkiN4eTo
07-31-2005, 11:47
10-те най-редовни юзъри!

bulgarche
07-31-2005, 12:06
hehe..почти мойто предложение хахахаахах

1. Фъки
2. Аз
3. Ти (Линкина)
4. просто^аз^ф
5. мис_мери_джейн_13
6. девилче
7. Дизел_гърлчето
8. Ояма-та
9. ЛП_гърл_14
10. нежна__

LP_girl_14
07-31-2005, 12:24
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: Аз съм българче
:arrow: Qyama-no problem
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: ^просто^аЗ^f^
:arrow: nejna__
:arrow: aver4eto
:arrow: Bimper-ska
:arrow: Utopia

mAdn3ss_
07-31-2005, 12:43
am men :D

Utopia
07-31-2005, 13:08
хаха .. точно пък аз съм най редовния ..
аз бях предовен преди форумно-политическата криза през пролетта на 2004 :)

DiEsEl_GiRl4eTo
07-31-2005, 13:58
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: npocTo^a3^f
:arrow: aBeP4eTo
:arrow: Аз съм БЪЛГАРЧЕ
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: NoEx
:arrow: LP_girl_14
:arrow: devil4e
За тея се сещам сега...

nejna___
07-31-2005, 16:21
:arrow: ^I don't give a fuck^
:arrow: npocTo^a3^f
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: LP_girl_14
:arrow: devil4e
:arrow: Qama-no problem
:arrow: aver4eto
:arrow: Дизел_гърлчето
:arrow: Аз съм българче

Dharma
07-31-2005, 16:23
1 miloto_girl-4e
2 BABY_SEXY_GIRL
3 ^npocTo^a3^f^
4 Traffic
5 e4o
6 Utopia
7 LiNkiN4eTo
8 LunaTriCk
9 Аз съм БЪЛГАРЧЕ
10 [B]aneD
tova sa nai redovnite useri, spred klasaciqta v potrebiteli, no nqkoi ot tqh ne sa vlizali ot dosta dulgo vreme, tai 4e moqta klasaciq e malko po-razli4na(puk i trqbva da vklu4a sebe si :) )
1. LiNkiN4eTo
2.^npocTo^a3^f^
3.aver4eto
4.Аз съм БЪЛГАРЧЕ
5.e4o
6.miloto_girl-4e
7. az:)
8.Oqma-no problem (awe mai nicka ne e to4no taka, ma karai)
9. nejna_
10.Elitooooo
awe se6tam se za o6te mnogo horica, ama nqma da gi pi6a, a i ne sum podredila klasaciqta spored tova koi e nomer 1, a prosto gi izrejdam :)

chupacabra:)
07-31-2005, 16:24
кой по дяволите е qаma?
аз само за oyama се сещам.. :roll:

07-31-2005, 17:19
Май че за мен став въпрос, и ако става на въпрос изобщо не съм редовен :D .

vra4ka
07-31-2005, 19:06
1.милото
2.линкин4е
3.БСГ
4.ечо
5.аз съм българче
6.ай донт гив ъ фък
7.аверчето
8.просто аз
9.ойма
10.и елитоо ест

Фъки
07-31-2005, 19:15
1.Ояма
2.Елито
3.foursquare
4.nejna_
5.българчо
6.просто аз ф
7.милото
8.Sherry
9.бла блаааа :roll:

miloto_girl_4e
07-31-2005, 19:27
1. az :lol:
2. BABY_SEXY_GIRL
3. ^npocTo^a3^f^
4. LiNkiN4eTo
5. LunaTriCk
6. Аз съм БЪЛГАРЧЕ
7. vra4ka
8. Elitoooo
9.I don`t give a fuck
10. devil4e

Alli
07-31-2005, 20:30
1.Miloto_girl4e
2.Az sum BULGHAR4E
3.Linkin4eto
4.I don't give afuck
5.nejna_
6.foursquare
7.aver4eto
8.NoEx
9.Prosto^az^f
10.devil4e

пипс
07-31-2005, 20:55
1.LiNkiN4eTo
2.Prosto^az^f
3.Аз съм БЪЛГАРЧЕ
4.аверчето
5.^I don't give a fuck^
6.Oyama-no problem
7.devil4e
8.BABY_SEXY_GIRL
9.Bimper-ska
10.miloto_girl-4e

pLaMa4eTo
08-01-2005, 10:01
1.LiNkiN4eTo
2.Prosto^az^f
3.Аз съм БЪЛГАРЧЕ
4.аверчето
5.^I don't give a fuck^
6.Oyama-no problem
7.devil4e
8.BABY_SEXY_GIRL
9. пипс
10.miloto_girl-4e
:wink:

sherry
08-01-2005, 10:27
:arrow: az
:arrow: ^I don't give a fuck^
:arrow: aBeP4eto
:arrow: Az sam Balgar4e
:arrow: Linkink4eto
:arrow: elitooooo
:arrow: Oyama no problem
:arrow: BaBY_SEXY_GIRL
:arrow: Devil4e
:arrow: miloto girl-4e

LiNkiN4eTo
08-01-2005, 13:20
10-те най-превзети юзъри!

chupacabra:)
08-01-2005, 13:32
1. baby_sexy_girl
2. aia
3. elitoooo
4. linkin4eto по някой път
5. axel_f
6. ForBidden
7. taina{}
8. _Golden_fish_
9. Sssssexy{P}Baby
10. ZaRa_Is_ThE_BesT
:D

mAdn3ss_
08-01-2005, 19:12
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:

AvLee_
08-01-2005, 19:22
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ами форума е доста голям и не могат да се включват новаците,пък дори и да са с 200 мнения..просто никои не ги познава.а и в такъв голям форум е трудно да се докажеш :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
08-01-2005, 19:34
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ами форума е доста голям и не могат да се включват новаците,пък дори и да са с 200 мнения..просто никои не ги познава.а и в такъв голям форум е трудно да се докажеш :wink:
Еми не е вярно. Има нови форумци, които мноол бързо се запомнят. Да дам ли за пример Елито или да не я излагам и да си замълча? Вземи направи нещо, с което да те запомним и да се откроиш по някакъв начин. Все пак за новите форумци(от които съм и аз) трудно се довиба мнение...при толкова много народ.


Иначе по класацията:
:arrow: ZaRa_Is_ThE_BesT
:arrow: Аia
:arrow: метълката
:arrow: elitooooо
:arrow: _Ev1|Girl_ или както там се пишеше тая мома едно време
:arrow: Mimeto или нещо от тоя сорт(Една дет си пуска много снимки)
:arrow: foursquare също преди време ми изглеждаше такъв
Ми тва е май...

AvLee_
08-01-2005, 19:50
OFFTOPIC:




офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ами форума е доста голям и не могат да се включват новаците,пък дори и да са с 200 мнения..просто никои не ги познава.а и в такъв голям форум е трудно да се докажеш :wink:
Еми не е вярно. Има нови форумци, които мноол бързо се запомнят. Да дам ли за пример Елито или да не я излагам и да си замълча? Вземи направи нещо, с което да те запомним и да се откроиш по някакъв начин. Все пак за новите форумци(от които съм и аз) трудно се довиба мнение...при толкова много народ.
Ти пък от къде на къде ще си нова :shock:
Нямах предвид това...а хора,които са съвсем нои и нито едно тяхно мение не сме виждали или не са редовни или...
Хората,които са по-отдавна във форума се пак можеш да имаш някакво впечатление от тях,нали?

SummeRLove08
08-01-2005, 22:25
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ми да,така е! :evil:

bulgarche
08-01-2005, 22:57
1. Elotooooo
2. nejna__
3. miloto_girl-4e
4. LP_girl_14
5. mis_mary_jane_13
6. devil4e
7. Az sum BULGARCHE
8. Ceci, kuv ti beshe nika fe?...foursqare
9. DeSsi
10. koiito si haresate

DiEsEl_GiRl4eTo
08-01-2005, 23:04
OFFTOPIC:




офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ами форума е доста голям и не могат да се включват новаците,пък дори и да са с 200 мнения..просто никои не ги познава.а и в такъв голям форум е трудно да се докажеш :wink:
Еми не е вярно. Има нови форумци, които мноол бързо се запомнят. Да дам ли за пример Елито или да не я излагам и да си замълча? Вземи направи нещо, с което да те запомним и да се откроиш по някакъв начин. Все пак за новите форумци(от които съм и аз) трудно се довиба мнение...при толкова много народ.
Ти пък от къде на къде ще си нова :shock:
Нямах предвид това...а хора,които са съвсем нои и нито едно тяхно мение не сме виждали или не са редовни или...
Хората,които са по-отдавна във форума се пак можеш да имаш някакво впечатление от тях,нали?
Да. Така е. права си. Подкрепих те, защото и аз съм на твоето мнение. Отбелязах само две неща:
1.Таива глупачета като Елитоооооо се запомнят лесно, макар и нови :)
2.Е не съм от най-новите, обаче пък не съм и от най-старите :) Нема смисъл да си лепвам титли като някои други хора, които се наричат стари форумци само защото са направили година тука ;)

Sportexz
08-01-2005, 23:05
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ами форума е доста голям и не могат да се включват новаците,пък дори и да са с 200 мнения..просто никои не ги познава.а и в такъв голям форум е трудно да се докажеш :wink:
Вие к'во тука се доказвате...
...а аз си мислех, че форума е за да се обсъждат теми, да се дават мнения и да се помага, на някой ...
И що по-добре не се доказвате в истинския живот, а зад монитора?!

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 07:49
офф: Вие сте някво затворено общество което признава юзери които са повече от половин година тук..новите юзъри слива не ебавате начи..
/офф:
Ми да,така е! :evil:
как искаш да кажа за някой , който не познавам че е тъп или готин :?: :?: :?:
10-те най-ексцентрични юзъри!

ProstoAz
08-02-2005, 08:40
1. Murderdoll^^
2. chupacabra:)
3. Immortality_
4. marry_jane_666
Това са. :D

bulgarche
08-02-2005, 08:53
Abe, Lilnki, ti hepten zabrawi za temata si! Samo nowi i novi predlojenieq, a ne podrejdah horata....napravi pak klasaciqta de!

08-02-2005, 09:08
AvLee_ Ахаха! :D Ма вие тука пред кого се доказвате?!...Смешка! :lol: С това си мнение май малко се поизложи...Ахахахха :P

DiEsEl_GiRl4eTo
08-02-2005, 09:34
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: Utopia
:arrow: chupacabra:)
:arrow: Murderdoll
:arrow: devil4e
Не ми идат други на акъла :?

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 18:01
10-те най-грозни юзъри!
тема по идея на Napu6en-Buhal :lol:

Elitooooo
08-02-2005, 18:20
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

chupacabra:)
08-02-2005, 18:27
1.аз
2.аз
3.аз
4.аз
5.аз
6.аз
7.аз
8.аз
9.аз
10.аз

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 18:46
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?:

Elitooooo
08-02-2005, 18:48
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:

SummeRLove08
08-02-2005, 18:59
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:
И само като прочета още 2-3 такива мнения и ми става ясно на какво заприличва форума! :evil:

08-02-2005, 19:26
Mii men na vunshen vid ne me kefiat...Murderdoll^,Bolid1,aBeP4eTo,morsmorde ili nz kak se pishe tochno,LiNkIn4eTo,vupreki 4e e gore-dolu simpati4na,enigmatic^,Elitoooo sushto=I mai tva sa!Ne znam dali sa chak ''grozni'',no prosto kato im gledam picovete ne mi haresvat.O,zabravih mary_jane natatuka nz kak beshe i Malko^Momiche.Nishto lichno! :mrgreen:

nejna___
08-02-2005, 19:27
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:
И само като прочета още 2-3 такива мнения и ми става ясно на какво заприличва форума! :evil:
NAPULNO SUGLASNA OSOBENO ZA MNENIQTA NA ELITOOOOOOO(MNOOO E OGRANI4ENO TVA MOMI4E,VE4E SE OBEDIH V TVA I SAJALQVAM-POVQRVAITE MIIIIII
:arrow: kum LiNkiN4eTo:kak mojem da precenim koi e nai-grozen,kato pove4eto ne sme se vijdali? :roll: :? puk i poglednato realno,vseki si ima i dobri ka4estva nali :wink:

08-02-2005, 20:00
Ooo sega 6e se zapochne "O,ama to vseki si e krasiv s neshto!Ne e vajno otvun,a otvutre!Ne moga da precenia...".I tova e samo ot strah da ne popadnete v klasaciqta :D !Ima si album,ima si specialna tema sus snimki...Prosto si kajete mnenieto-koi ne vi haresva.A pak i vsichko si e za zabavlenieto! 8) Na koi mu puka koi misli nqkoi si za vunshniq mu vid,kato daje ne se poznavate real.Znachi za nqkoi moje da kazvate,4e e ''tup'' sled kato ne ste go ''vijdali'',no kogato stava vupros za vun6en vid vsichki se pokrivate i se maznite...Tztztz! :?

MyCuHkA
08-02-2005, 20:11
Добре бе Линки... правиш класации.. добре.. всички си пускат мненията.. и после без да си подредила миналата класация продължаваш със следващата.. толкова ли е трудно да вземеш лист и химикал и да ги класираш???

nejna___
08-02-2005, 20:30
Ooo sega 6e se zapochne "O,ama to vseki si e krasiv s neshto!Ne e vajno otvun,a otvutre!Ne moga da precenia...".I tova e samo ot strah da ne popadnete v klasaciqta :D !Ima si album,ima si specialna tema sus snimki...Prosto si kajete mnenieto-koi ne vi haresva.A pak i vsichko si e za zabavlenieto! 8) Na koi mu puka koi misli nqkoi si za vunshniq mu vid,kato daje ne se poznavate real.Znachi za nqkoi moje da kazvate,4e e ''tup'' sled kato ne ste go ''vijdali'',no kogato stava vupros za vun6en vid vsichki se pokrivate i se maznite...Tztztz! :?
hahha i kvo iska6 da pokaje6 s tva ,4e me e strah da popadna v klasaciqta? :? :shock: misli6 li 4e mi puka na....kvo mislqt za vun6niq mi vid ili dali 6e sum ili nqma da sum v klasaciqta,ima si hora koito me cenqt ima takiva i vuv foruma i az mnogo durja na tqh,puk koito ne me haresva(makar 4e nikoi ne me e vijdal)neka me postavi v klasaciqta :wink:

08-02-2005, 20:37
Aaa hah :P Nqkoe drugo klishe da napishesh niama li?

monka
08-02-2005, 20:37
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:

Eleonoroooo, ti si vyzmojno nai-typoto sy6testvo, koeto poznavam :lol: "temata ti e bezmislena...", to4no ti li 4oveka, koito moje da kaje koq tema e vezmislena i koq ne kato pi6e6 samo takiva temi i postva6 mnenia smao v bezmisleni mnenia :?: :!:
ee, napravo me razbi s tova si izkazvane :lol:

nejna___
08-02-2005, 20:39
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:

Eleonoroooo, ti si vyzmojno nai-typoto sy6testvo, koeto poznavam :lol: "temata ti e bezmislena...", to4no ti li 4oveka, koito moje da kaje koq tema e vezmislena i koq ne kato pi6e6 samo takiva temi i postva6 mnenia smao v bezmisleni mnenia :?: :!:
ee, napravo me razbi s tova si izkazvane :lol:
PODKREPQM S DVE RUCE

Murderdoll^^
08-02-2005, 20:45
baby_sexy_girl
[b]aned
coki
e drugi neznam:}

eNigMaTic^
08-02-2005, 20:49
И аз и аз съм грозна :twisted:

08-02-2005, 20:50
baby_sexy_girl
[b]aned
coki
e drugi neznam:}

Огледало немаш ли :lol: ?

MyCuHkA
08-02-2005, 20:57
Мислих да подредя сички класации досега но се отказах поради простата причина че тази тема не е моя и няма смисъл да помагам на хора които не искат да помогнат на мен... ебати... като си си пуснала тема поддържай си я... :evil:

Murderdoll^^
08-02-2005, 21:00
baby_sexy_girl
[b]aned
coki
e drugi neznam:}

Огледало немаш ли :lol: ?
имам:)и това което виждам ф него
определено ме кефи;)

DiEsEl_GiRl4eTo
08-02-2005, 21:27
Ooo sega 6e se zapochne "O,ama to vseki si e krasiv s neshto!Ne e vajno otvun,a otvutre!Ne moga da precenia...".I tova e samo ot strah da ne popadnete v klasaciqta :D !Ima si album,ima si specialna tema sus snimki...Prosto si kajete mnenieto-koi ne vi haresva.A pak i vsichko si e za zabavlenieto! 8) Na koi mu puka koi misli nqkoi si za vunshniq mu vid,kato daje ne se poznavate real.Znachi za nqkoi moje da kazvate,4e e ''tup'' sled kato ne ste go ''vijdali'',no kogato stava vupros za vun6en vid vsichki se pokrivate i se maznite...Tztztz! :?
hahha i kvo iska6 da pokaje6 s tva ,4e me e strah da popadna v klasaciqta? :? :shock: misli6 li 4e mi puka na....kvo mislqt za vun6niq mi vid ili dali 6e sum ili nqma da sum v klasaciqta,ima si hora koito me cenqt ima takiva i vuv foruma i az mnogo durja na tqh,puk koito ne me haresva(makar 4e nikoi ne me e vijdal)neka me postavi v klasaciqta :wink:

Такам. За госта, дето го е страх да каже кой е, щото е изброил кои уж са "грозни", ае ти луд ли си ве??? Първото което в, виждала съм Стела и моа ти кажа, че е мноол хубава!!! Даже според мене направо си е красива! А аз на черното никога не казвам бяло, тва да ти е ясно! Мислиш ли сериозно, че й пука, че ще влезе в класацията на някой там си, дето вика кой е грозен и кой не и дето не се е погледнал в огледалото и дето дори не я е виждал. Пък дори и да попадне ще е безпочвено! Пък и не само тя. Всички останали. Радвам се, че не те е страх да си кажеш мнението, ама маа му стара стоиш и се ровиш из форума и галерията и си си направил труда да запомниш всички потребители без дори да си регнат или просто те е страх да кажеш кой си?
Тва за грозен, красив и бла бла бла си е чисто въпрос на вкус. И защо не си съгласен с тва, че всеки си е красив с нещо. Ми че всеки си има своя чар ве! И за всеки влак си има пътници!!! Тряа си мноол изпаднал, за да ти пука в коя класация ще те сложи някой пубер от някакъв си форум!


Така! Сега за Елито!
Елинце мило(блах мила :x ), ти недей дава акъли коя тема е безсмислена и коя не! Кво? Завиждаш, че се изписаха повече страници отколкото по твоите теми, на които дори смисъла не можем да схванем ли???


А за класацията:
Ми аз. Кой друг може. Хич да не ми се редите на призово първо място. Ясно :?: :twisted:

Player
08-02-2005, 21:28
Абе вия ако мен знаете аз къф съм нямаше да пускате такивата темите щото заемам и десетте места

mary_jane_666
08-02-2005, 22:09
gotena sym kato smyrtta leeeee :twisted:

ton1
08-02-2005, 22:23
1. Темата е тъпа!По-скоро трябва да е : Най-смотаните форумци.
2. тая Elitooo не ми се струва много интелигентна и аз гласувам 10 пъти за нея :)
3. който се ебава с nejna_ да внимава :) особено онова едноклетъчно изгърбено "ТО" :)

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 08:38
Tака , нека и аз да се изкажа.Само ако може де :lol: (не че ми пука :twisted: )'
Ще започна от " моята умна , красива , приятна и сладка приятелка " ЕЛИТО :twisted:
Ей малоумно , гламаво , безгръбначно мекотело такова !!! Аз казах ли ти повече да не се занимаваш с моите теми и със самата мен ъ?Като темата ми е безсмислена , измисли ти по - смислена ма патър :twisted: Ограничените ти постове нямат място в моята тема , разбра ли ма :?: Мога да изпиша още 100 реда за теб и безсмисленото ти пребиваване във форума , но няма да го направя щото ти просто няма да го схванеш !!!

MyCuHkA абе скъпа , ти какъв зор имаш за моята тема :?: Това не мога да разбера ... Никъде не съм казала в темата че ще подреждам накрая крайна класация :!: нали :?: В темата просто всеки трябва да напише своя личен топ 10 в дадената дневна категория :!:

nejna___ не приемай категория "грозни" толкова на сериозно и всичко ще е точно :!: всичко е в кръга на шегата :!: :wink:

Player не бъди толкова критичен към себе си :lol:

ton1 ти изобщо нямам представа от къде се взе , но това е първото твое мнение , което чета и виждам че изобщо не си запознат с матриала :lol:
1во що е тъпа темата :?: ако НЕ беше прочел само последната страница щеше да хванеш че периодично се сменят категорийте , най-смотаните ги имаше (прочети задни страници :evil: )
2ро за Елито си прав , нооо , та ти си регистриран ония ден ве , голям разбирач стана , сигурно вече знаеш и ЕГН-тата на всички а :?:
3то кфо за нежна :?: шефче не го раздавай толкова тежно без покритие :!:

Сори на всички , ако имам правописни грешки :wink:

Elitooooo
08-03-2005, 08:56
Kakva lekcia,kakva tema...abe za6titavaite se,ne mi pre4i,protsto izkazvam mnenie,4e e tapo tova koeot drankate ve4e baia vreme.A otnosno nejna-aaaaaam ha dobre-"Tihite vodi sa nai-dalboki" :wink:

aBnOrMaL_BaBy
08-03-2005, 09:00
Ей ей кой е тоя Гост дето каза че Мърдърдоли и Аверчето са грозни?Че го пецам ей! :wink:

По-темата : грозен е Coki! :wink: Просто има много нови лица из форума, които никовете им за пръв път виждам, пък за снимки да не говорим :wink:

BULGARCHE-to
08-03-2005, 09:40
Si4ki sme krasivi be :)
Ot durtite ku4eta neznam nqkoii grozen...
On noovacite ima malko sme6ni4ki, ama...de da znam :)

08-03-2005, 09:42
Az sam novi4ka,no kolkoto gledah albuma niama grozni,seki si e sas svoia 4ar,seki si ima niakva krasota,dori i malka,tia se vijda :wink:

08-03-2005, 09:43
Ohhh stiga s tova nai=grozni,nai-tapi,nekvi kompleksi li vi izbivat ili kakvo :?:

толкова ли е гадно да си на върха на всички негативни класаций :?: Tolkova li e trudno da se seti6 4e temata ti e absolutno bezmislena...pone da broe6e glasovete :!:

Eleonoroooo, ti si vyzmojno nai-typoto sy6testvo, koeto poznavam :lol: "temata ti e bezmislena...", to4no ti li si 4oveka, koito moje da kaje koq tema e bezmislena i koq ne, kato pi6e6 samo takiva temi i postva6 mnenia smao v bezmisleni temi :?: :!:
ee, napravo me razbi s tova si izkazvane :lol:

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 09:57
10-те най-интересни форумни теми!
за момента!

08-03-2005, 11:41
Kakva lekcia,kakva tema...abe za6titavaite se,ne mi pre4i,protsto izkazvam mnenie,4e e tapo tova koeot drankate ve4e baia vreme.A otnosno nejna-aaaaaam ha dobre-"Tihite vodi sa nai-dalboki" :wink:
ama ei piklo ai spri da pi6e6 za men ma to4no tai dulboka su za6toto imam malko mozuk,a ti si ot plitkite koito vuob6te nqmat qsno li ti e?? :evil: :? :roll:

nejna___
08-03-2005, 11:54
Kakva lekcia,kakva tema...abe za6titavaite se,ne mi pre4i,protsto izkazvam mnenie,4e e tapo tova koeot drankate ve4e baia vreme.A otnosno nejna-aaaaaam ha dobre-"Tihite vodi sa nai-dalboki" :wink:
ama ei piklo ai spri da pi6e6 za men ma to4no tai dulboka su za6toto imam malko mozuk,a ti si ot plitkite koito vuob6te nqmat qsno li ti e?? :evil: :? :roll:
tva bqh az,za Elitoooooooo tam s milqrdite o-ta uto4nqvam 4e tq kvat e tupa i zadrustena edva li 6e zahape 4e sum az

Lil` Bow Wow
08-03-2005, 12:44
Яхаха кат глеам е таа мой стане най-интересна.

08-03-2005, 12:49
Kakva lekcia,kakva tema...abe za6titavaite se,ne mi pre4i,protsto izkazvam mnenie,4e e tapo tova koeot drankate ve4e baia vreme.A otnosno nejna-aaaaaam ha dobre-"Tihite vodi sa nai-dalboki" :wink:
ama ei piklo ai spri da pi6e6 za men ma to4no tai dulboka su za6toto imam malko mozuk,a ti si ot plitkite koito vuob6te nqmat qsno li ti e?? :evil: :? :roll:
tva bqh az,za Elitoooooooo tam s milqrdite o-ta uto4nqvam 4e tq kvat e tupa i zadrustena edva li 6e zahape 4e sum azMnoogoooooo is tapa be pa4a,du6i paca,az li4no poznavam Ei i moga da ti kaja 4e e 1000 pati po svestna ot tebe,kradlaaaa na podpisii :!: :!: :!:

Lil` Bow Wow
08-03-2005, 13:14
Mnoogoooooo is tapa be pa4a,du6i paca,az li4no poznavam Ei i moga da ti kaja 4e e 1000 pati po svestna ot tebe,kradlaaaa na podpisii :!: :!: :!:

Е не...Тоя гост 100% см сигурен че е елито.Същия начин на писане с 590 правописни грешки :) Ама дано дан см праф щото иначе ще изглеждаш бая жалко Елеонорче :)

nejna___
08-03-2005, 15:56
Kakva lekcia,kakva tema...abe za6titavaite se,ne mi pre4i,protsto izkazvam mnenie,4e e tapo tova koeot drankate ve4e baia vreme.A otnosno nejna-aaaaaam ha dobre-"Tihite vodi sa nai-dalboki" :wink:
ama ei piklo ai spri da pi6e6 za men ma to4no tai dulboka su za6toto imam malko mozuk,a ti si ot plitkite koito vuob6te nqmat qsno li ti e?? :evil: :? :roll:
tva bqh az,za Elitoooooooo tam s milqrdite o-ta uto4nqvam 4e tq kvat e tupa i zadrustena edva li 6e zahape 4e sum azMnoogoooooo is tapa be pa4a,du6i paca,az li4no poznavam Ei i moga da ti kaja 4e e 1000 pati po svestna ot tebe,kradlaaaa na podpisii :!: :!: :!:

hahahhahahhahahhahaha,Elinceeee 6o te e strah da si vleze6 s tvoq si skapan nick veeeee,haha taka kato si pisala anonimno misli6 li 4e nqq razbera 4e si ti,no vse pak ti ne moje6 da misli6 6tot si mnogo mnogo ograni4e4na. ne e izklu4eno i da e art lady-4e koi drug 6e za6titava TUPATA Eleonora

LiNkiN4eTo
08-03-2005, 18:27
10-те най-весели юзъри!

e_l_i_z_a
08-03-2005, 18:35
amy lee
Murderdoll
LunaTriCk
Traffic
aBnoRmaL BaBy
BlinD^BoY
az :lol:

Bimper-ska
08-03-2005, 18:36
1. Oyama
2. Chupacabra (:
3. Linkin4eto
4. I don't give a fuck
5. Devil4e
6. Virgin punk
7. Dharma
8. Diesel girl4eto
9. Aver4eto
10. Oo, как можах да забравя Blind^boy :!:

ProstoAz
08-03-2005, 18:41
Най-весели определено:
1. Momchence
2. LiNkiN4eTo
Мн. ме радват. :D

ton1
08-03-2005, 20:17
Nai veselite forumci hmm ..
1. nejna_
2. I dont give a fuck
3. Az sum bulgar4e
4. Oyama
5. sini4kata
6. foursquare
7. bad_girl
.... ima i dosta drugi ama ot tuka natatuka sum out
:)

Za nai tupa forumka glasuvam za Elitooo tva e nai ograni4enoto momi4e :) ama vijte eiiii ... stel4e pomisli vse pak predi da se karate s elito .. tq ne e vinovna 4e se e rodila takava ;<<<

DiEsEl_GiRl4eTo
08-03-2005, 21:31
:arrow: Momchence
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: Elitooooo (тя е най-веселата бе. Винаги като не съм на кеф, чета някоя нейна тема и така се развеселявам :lol: :wink: )
:arrow: aBnOrMaL_BaBy
:arrow: NaPu6eN-BuHaL
:arrow: Аз съм БЪЛГАРЧЕ
:arrow: Bimper-ska
:arrow: Devil4e
:arrow: chupacabra:)
:arrow: Murderdoll
100% съм забравила някой :roll:

`AvRiL`LaViGnE`
08-03-2005, 22:49
1. Utopia
2. Utopia
3. Utopia
4. Utopia
5. Utopia
6. Utopia
7. Utopia
8. Utopia
9. Utopia
10. Utopia

bulgarche
08-03-2005, 23:10
1. Murderdoll
2. ^I don't give a fuck"
3. Diesel_girl4eto
4. Bimper-ska
5. Utopia
6. CaH4o
7. Az sum BULGARCHE
8. Nekasa4a^
9. devil4e
10. Oqma (neznam...vidqh go ot klasaciqta na Bimper-ska)
10-1. Elitooooo (shtoto e shmati i pishe gluposti bez da iska)

techCandy
08-04-2005, 00:04
(off topic) Темата ми е скучна, за това няма да се
правя труда да мисля каквито и да е класации. Но ми стана интересно как всеобщата ни любимка Елито, обвинява, че се превърнала темата в чат и не знам си кво. Абе Ели, ти замисляла ли си се някога твойте теми на какво приличат. А за това ли си направи нова регистрация, щото имаше прекалено много флудърски мнения. Ти всъщност нямаш нито едно логично и смислено такова. Гледах в темата за кой какъв талант има, ти беше писала, че можеш да пишеш. Ти ли бе хахаха, ти дето нямаш повече от 2000 думи в запас, не се излагай. Обаче не се ли е замислял някой от вас, феновете на Елито, за това, че колкото повече и се нервите, тя толкова повече се мотивира да твори с ощетения си мозък?

LiNkiN4eTo
08-04-2005, 07:11
(off topic) Темата ми е скучна, за това няма да се
правя труда да мисля каквито и да е класации. Но ми стана интересно как всеобщата ни любимка Елито, обвинява, че се превърнала темата в чат и не знам си кво. Абе Ели, ти замисляла ли си се някога твойте теми на какво приличат. А за това ли си направи нова регистрация, щото имаше прекалено много флудърски мнения. Ти всъщност нямаш нито едно логично и смислено такова. Гледах в темата за кой какъв талант има, ти беше писала, че можеш да пишеш. Ти ли бе хахаха, ти дето нямаш повече от 2000 думи в запас, не се излагай. Обаче не се ли е замислял някой от вас, феновете на Елито, за това, че колкото повече и се нервите, тя толкова повече се мотивира да твори с ощетения си мозък?

права си !!!
10-те най-ощетени форумни мозъци!

chupacabra:)
08-04-2005, 09:52
тука всички сме единодушни - елитоооо

e_l_i_z_a
08-04-2005, 10:43
тука всички сме единодушни - елитоооо
:idea:

08-04-2005, 11:34
Добре бе не ви ли омръзна?!Имате ли си представа колко комплекси сте създали на тва момиче Елитоо или там не знам с колко о-та?!?!Добре,наистина е глупава!Добре,наистина е flooder и т.н.Но едва ли е засегнала ли обидила по някакъв начин някой от вас?!Далеч съм от мисълта да я защитатавам,още повече след като и аз не съм й отфен клуба,но я се замислете как щяхте да се почувствате ако всички ви нападат...Просто я оставете!Тъпо е момичето-по-умна няма да я направите ако постоянно й го натяквате. :)

`cannibal`girl
08-04-2005, 12:23
1.Elitooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.[b]aned
3.baby_sexy_girl
4.sweezy girl (det be6e s nqkf avatar punks not dead)
5.Dollsun(murderdolly) ot vreme na vreme
6. i estestvenoe as:)
ae \/
p.s. dolls ne se surdi.. bi4am te ama
se pak si o6teten mozuk otkaktu izlizame:))
7, 8, 9, i 10-to mqsto zaemam aZ :lol:

chupacabra:)
08-04-2005, 12:37
ся сериозно

1. елито
2. бейби_секси_гърл
3. цоци :lol:
4. моя милост
5. мери_джеийн_666
6. мис_мери_джейн_13
7. worldclass
8. sweezy_girl
9. axel_f
10. некфи тъпи гости флуудери

на спечелилите - честито!

sherry_
08-04-2005, 13:31
ся сериозно

1. елито
2. бейби_секси_гърл
3. цоци :lol:
4. моя милост
5. мери_джеийн_666
6. мис_мери_джейн_13
7. worldclass
8. sweezy_girl
9. axel_f
10. некфи тъпи гости флуудери

на спечелилите - честито!
za pove4eto sam saglasna :wink: no za baby_sexy_girl ne :shock:
Tq e mnogo dobro i pe4eno momi4e,za6to da e o6teten mozak?A i pravi mnogo za foruma...
Iskam da vi kaja,4e ot izvestno vreme gledam temata,no ne pi6eh v neq.Tova,koeto mi napravi vpe4atlenie,e,4e postoqnno fludite zaedno s Elitooo.Prestanete da i obra6tate i nai-malkoto vnimanie i moje da i doide akala v glavata.Sorka za otklonenieto ot temata :wink:

bulgarche
08-04-2005, 15:05
Gostite i edin druk "chovek" (momichence) koeto nqma da spomenavam...

Swinkenhoffer
08-04-2005, 15:30
мис мери джейн 13 бие всички рекорди!!
елитоооооооооооооо си има конкуренция :lol:

<edit> голдън фиш

nejna___
08-04-2005, 16:07
elitoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:

08-04-2005, 16:32
1.nejna__
2.Elitoooo (Тук се колебая коя от двете да е Номер1,понеже Елито е мноого глупава,а нежна или каквато е там е изключително проста :lol: ....)
3.miss_marry_jane_13-Тва е 13 годишната разбивачка на мъжки сърца...Е,как да му кажеш на детето,че не е ощетено :?:
4.marry_jane_666-Тази госпоИца няква позиорка ми се вижда.Демек-зле.
5.CMA3KA-Тва даже не го знам от какъв пол,но ако съдим по темите,в които си съчинява историйки вероятно е заблудено 12-13 дете.
Ми тези за сега са ми направили досто лошо впечатление... :)

_bad_girl_
08-04-2005, 18:02
Az se s6tam za martuuu6 i pove4eto gosti na foruma. A i "mis_marry_jane_13" deto nick-a i e s pravopisna gre6ka.Abe poziorka si pada :roll:

ProstoAz
08-04-2005, 18:18
Хаха :P
1. Player
2. A-Terrorista
3. Jophry
4. Ани-Терор
Пропуснах ли някой? :roll:

chupacabra:)
08-04-2005, 18:26
Хаха :P
1. Player
2. A-Terrorista
3. Jophry
4. Ани-Терор
Пропуснах ли някой? :roll:
недялко м. цанеф :lol:

Bimper-ska
08-04-2005, 19:09
1. A-терориста
2. Недялко М. Цанеф
3. Player
4. пор
Нарочно не написах Елито, щото тя има акъл, ама го пази само за себе си :lol: :lol: :lol:
До тука базика.
Малко офтопик:
Защо толкоз я мразите Елито? Верно, че тя явно влиза във форума, само за да се забавлява и да пуска тъпи мнения, да си лафи с ВАС, ама до сега никого не е обидила или ощетила по някакъв начин. Ако се заяждате с нея, понеже има супорнайсе хиляди мнения от флууд и вие и завиждате, ми просто влизайте по 100 пъти на ден в темите игри и вие ще си направите много мнения. BTW много други хора се оплакаха, че бройката на мненията им е намаляла, когато изтриха някои темички игри, ама Елито не я мернах сред тях :roll: Тъй че явно на нея и е всичкото за кефа, затова недейте повече се заяжда :!:

nejna___
08-04-2005, 20:29
1.nejna__
2.Elitoooo (Тук се колебая коя от двете да е Номер1,понеже Елито е мноого глупава,а нежна или каквато е там е изключително проста :lol: ....)
3.miss_marry_jane_13-Тва е 13 годишната разбивачка на мъжки сърца...Е,как да му кажеш на детето,че не е ощетено :?:
4.marry_jane_666-Тази госпоИца няква позиорка ми се вижда.Демек-зле.
5.CMA3KA-Тва даже не го знам от какъв пол,но ако съдим по темите,в които си съчинява историйки вероятно е заблудено 12-13 дете.
Ми тези за сега са ми направили досто лошо впечатление... :)


hahhah gosten4e ti da ne si pak elitooooooooo(slu4aino da si osaznala kolko si ograni4ena i da si vklu4uila i sebe si v klasaciqta,ako ne si ti dokaji go :lol: :wink: ,a i radvam se 4e sum po ograni4ena ot teb za6toto sum na 1-vo mqsto mnou sum 6tastliva :D

DiEsEl_GiRl4eTo
08-04-2005, 22:00
:arrow: Елитооооо
:arrow: Недялко М. Цанеф
:arrow: А-терориста
:arrow: mis_marry_jane_13
Ае толкова са много, че ме мързи да изброявам по-нататък.

mary_jane_666
08-06-2005, 12:30
az az :lol:

Tedka-Medka
08-06-2005, 16:03
elitoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:

Yez! :)

chupacabra:)
08-06-2005, 16:20
az az :lol:
yep!

LiNkiN4eTo
08-06-2005, 16:46
кво стаа тука е ??? една страница я няма :shock:

_bad_girl_
08-06-2005, 16:54
кво стаа тука е ??? една страница я няма :shock:
Da naistina lipsva :?

LiNkiN4eTo
08-06-2005, 16:54
10-те най-уважавани от вас форумци!

chupacabra:)
08-06-2005, 17:05
1. fire_of_satan
2. adult
3. bimper-ska
4. momchenceto
5. utopia
6. rosskata
7. aver4eto
i o6te nqkoi drugi :D

girlpower
08-06-2005, 17:13
1.aBeP4eTO
2.BABY_SEXY_GIRL
3.i dont give a fuck
4.disel_girl4eto
5.NoEx
и още мнооого

Swinkenhoffer
08-06-2005, 17:22
Devil4e
Murderdoll
miloto_girl-4e
Immortality_
chupacabra:)
DiEsEl_GiRl4eTo
e_l_i_z_a
ъъъ ... толкоз. извенете, ако съм оплескала някой ник.

Tedka-Medka
08-06-2005, 17:40
1.aBeP4eTO
2.BABY_SEXY_GIRL
3.i dont give a fuck
4.disel_girl4eto
5.Murderdoll
6.miloto_girl-4e
7.Immortality_
8.chupacabra:)
9.momchenceto
10.Az
:P

LP_girl_14
08-06-2005, 17:53
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: nejna__
:arrow: Аз съм българче
:arrow: Linkin4eto
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow:^ просТо^ аЗ ^f^
:arrow: Diesel_ girl4eto
:arrow: Qyama-no problem
:arrow: I don't give a fuck
:arrow: I don't know who I am

Murderdoll
08-06-2005, 17:59
уважавани...че как моа да уважавам някой,
който не познавам или не съм си писала с него
и все пак(няма да ги номерирам, щот не знам как)
utopia
момченцето(димо)
абнормал бейби(мойту криси)
cannibal`girl`
fire_of_satan
chupacabra
и не на последно място-себе си уважавам най-мноо
е тфа са май...

eNigMaTic^
08-06-2005, 18:42
Грахче-тя ми е идол..Още първия път, когато четях форума тя ми направи най-силно впечатление..Пишеше винаги компетентни отговори изпълнени със съвети..Жалко, че си замина..Форума много загуби..
Murderdoll пък винаги ми е била много интересна..Нея също я уважавам,защото е различна и забавна.. И като й гледам снимките е мноу готина :twisted:
Аврил Лавин - незнам как точно й се пише ника, но даваше сериозни мнения, не се лигавеше..ае умно момиче..за жалост и тя си замина
amy lee - Нелито просто хипер много си я обичкам, много ми е помагала и много я уважавам
abnormal, momchence,diesel_girl4eto,aver4eto,milito,little black dress, bat_girl,avlee,satanas_dauther,fire_of_satan,rossk ata,Съни и още други по-стари форумци също много уважавам..
П.П. моля да ме извините за грешно писаните никове..Просто ме хвана мързела :twisted:

bulgarche
08-06-2005, 19:33
1. Bimper-ska
2. Diesel_girl4eto
3. Murderdol
4. Nekasa4a
5. pink_Baby
6. Utopia
7. San4o
8. Oqma no-problem
9. ^I don't give a fuck^
10. после ако се сетя ще добавя някой

MaD_CaT*
08-06-2005, 19:36
:arrow: aBeP4eTo
:arrow: abnormal_baby
:arrow: Diesel_girl4eto
:arrow: LP_girl_14
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: B_S_G
:arrow: Oyama-no problem

SummeRLove08
08-06-2005, 19:42
От всички най-много уважавам:

:arrow: San4o
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: NoEx
:arrow: girlpower
:arrow: MaceTo

*DeaTHri-BacK*
08-06-2005, 20:34
DeaTHroW_ReC-F
Sigurno sum propusnal nqkoi :) Sorka :)[/b]vreme beshe nqkoi me spomene..haha,ne be byzikam se;)

Noex
Diesel_girl4eto
miloto-girl_4e i tq me kefi
vra4ka e qko ligafa za tfa me kefi i tfa;P solenke{}
LiNkIn4eTo
XpLiSiT:)))
Momchence
etc.:)

nejna___
08-06-2005, 20:34
:arrow: LP_girl_14
:arrow: Diesel_girl4eto
:arrow: ^I don't give a fuck^
:arrow: ton1
:arrow: i dr sq ne se se6tam :wink:

08-06-2005, 20:47
Най респект за
San4o
iceblast
give a fuck :oops:
и другите да се оправят :D

DiEsEl_GiRl4eTo
08-06-2005, 21:06
:arrow: aBnOrMaL_BaBy
:arrow: MaD_CaT*
:arrow: monka
:arrow: Utopia
:arrow: ^Avril^Lavigne^
:arrow: *DeaTHri-BacK*
:arrow: miloto-girl_4e
:arrow: Momchence
:arrow: nejna__
:arrow: Аз съм БЪЛГАРЧЕ
:arrow: Murderdoll
:arrow: chupacabra:)
:arrow: Bimper-ska
:arrow: Nekasa4a
:arrow: rosskata
:arrow: x
:arrow: грахче
:arrow: aBeP4eTo

`AvRiL`LaViGnE`
08-06-2005, 21:45
Много повече от 10 са хората, които са спечелили уважението ми в този форум... Ще се опитам да изброя някой от тях. (Извинявам се, ако има грешки при изписването на никовете).
LadyDi - Страхотен човек!!! Просто още първия път, когато влязох в този сайт тя ми направи най-голямо впечатление. Изключителна... не знам, нямам думи за нея... Винаги държеше на своето... Даваше по-необичайни мнения от останалите, които те карат да се замислиш по един или друг начин в/у чуждото мнение и да извлечеш някаква полза от него... Много жалко, че я няма. Но надявам се в Америка също си прекарва добре:)
LunnaSvetlina & Съни - Двете сестрички:) Изключително умни момичета. Винаги даваха много сполучливи мнения, интересни гледни точки и т.н. За съжеление и тях ги няма.
Utopia - Най-веселия форумец! Имах честта да се запозная лично с него миналото лято (надявам се това лято отново ще го видя) и останах очарована.. също страхотен човек, забавен, винаги усмихнат и весел:))
Keri & Enigmatic - За мен бяха звездната двойка на форума... Много им се радвах, както и на адекватните мнения, които пускаха... Е, и тях май май вече ги няма.
GeRyTo - Моята Гери.. малко се позабравихме с нея. Но тя безспорно си остава една от фаворитките ми в този форум. Също изключително момиче. Съвсем земна и човечна. Също много харесвам мненията й:)
Грахче - Както на повечето юзъри, така и на мен Грахче ми е направила силно впечатление, предимно си отговорите и компетентните си мнения.. Има много добре виждане за нещата, смисъл даже не по-добре ами различно и интересно ... и затова с интерес чета мненията й (или поне ги четях... защото и нея май вече я няма).
LunaTriCk - Заради много неща го уважавам. "Странна птица" е... Има много "изкривено мислене", което ми допада:)
Rosskata & Гал - Най-големите откачалки в този форум! Страшни сладурани са и двете. Споделям много от гледните им точки и също ми харесва мисленето им...
fire_of_satan - Магито:) Също адски много си я уважавам.. Абсолютна бунтарка!:) В което няма нищо лошо... Надявам се поне някой си е извадил поука от мненията й.. защото макар и повечето да са нападателни, са с цел да се замислите...

Изпуснала съм някого 100%, за което се извинявам.. но аз, който уважавам той си го знае .. и не мисля, че е нужно да го пиша,където и да е, за да го разбере...

Peace
\/

San4o
08-06-2005, 22:21
:arrow: Oyama
:arrow: bobbyggx
:arrow: Bulgar4e-To
:arrow: NoEx
:arrow: има и още ама ще си затрая ... :oops:

miloto_girl_4e
08-06-2005, 23:02
1.Banned
2.пор
3.aBeP4eTo
4.leona
5.LiNkiN4eTo
6.^npocTo^a3^f
7.Murderdoll
8.devil4e
9.DiEsEl_GiRl4eTo
10.Tedka-Medka
11.momchenceto
12.LP_girl_14
13.*DeaTHri-BacK*
14.vra4ka

nqma na4in da ne sam propusnala nqkogo,ama sorrka :oops: :wink: obi4kam vi si4kite,ei :P :P

Malko^Momiche
08-07-2005, 06:22
1.LiNkiN4eTo
2.DiEsEl_GiRl4eTo
3.Аз съм БЪЛГАРЧЕ
4.miloto_girl-4e
5.nejna__
6.MaD_CaT*
7.LP_girl_14
8.ton1
9.vra4ka
10.Utopia

aBnOrMaL_BaBy
08-07-2005, 07:37
Надявам се по-новите да не ми се сърдят, но просто не съм влизала от 5-6 месеца и въобще си нямам на представа кфи са, дори не ги познавам, пък още по-малко да ги уважавам :lol:
Мойта класация е(може да надхвърли малко 10):
1. Murderdoll
2. ^AvRiL^LaViGnE^
3. Utopia
4. Momchence
5. United_Colors
6. Napu6en-Buhal
7. Devilkin
8. LunaTriCk
9. MaD_CaT*
10.DiEsEl_GiRl4eTo
11.Грахче
12.Ted:)
13.Rosskata i Гал
14.LadyDi
15.KralicatA
16.aBeP4eTo
17.GeRyTo
18.*DeaTHri-BacK*

Охх и още много са, така че спирам до тук.Съжелявам ако съм изпуснала някой(което 100% съм направила).И само държа да кажа, че номерацията не е по начина - 1 номер най-много уважавам, а последния - най-малко.Не съм ги нареждала по уважение.А и няма да мога.Просто всички са големи сладури и за мен са номер 1 ! :wink:

e_l_i_z_a
08-07-2005, 08:28
Които уважавам...хм...еми това са:
:arrow: Съни
:arrow: Грахче(сега е с друг ник)
:arrow: b3b3ronka
:arrow: Kittie_
:arrow: гал
:arrow: Liz`
:arrow: amy lee
:arrow: LunaTriCk
:arrow: fire_of_satan
:arrow: worldclass
:arrow: korn___
А също така и Peace\/,Baccara,rosskata,prosto^az^f,Murderdoll,
DeaTHrow-ReC_f,BlinD^BoY,DieSel_giRl4eto
Това са наистина,които уважавам. :roll:

tedo_davis
08-07-2005, 08:30
10-те най-сладки форумни двойки!


BaT_GirL ♥ Tedo_Davis


Tedo_Davis = :P

t'va pyk sq kvo beshe ?
10-те най-разгонени юзъри

1. Blu
2. fousquare
3. tedo davis
dobre bre baby koga sam se razgonil ta 4ak az ne znam ?


po temata uvajavam nai mnogo :
LiNkiN4eTo
sladkoto_mime_
lady_bird
`amy`lee`
vra4ka
e_l_i_z_a
Kittie_
^AvRiL^LaViGnE^
aBeP4eTo
Аз съм БЪЛГАРЧЕ

unreality
08-07-2005, 08:53
bimper-ska
aBeP4eTo
LiNkiN4eTo
chupacabra
devil4e
Murderdoll
DeSsi
tedo_davis

vra4ka
08-07-2005, 10:48
хммм е че доста хора ств ве
милото
гал
роската
БСГ
бууу :P
тедо
джамалска
лиз
иморталити
буги буби и канелка ест
наути и слънчице
ии дидо ест :P

Bimper-ska
08-07-2005, 11:01
Всичките сте ми много милички и си ви обичкам много.
Ама някои хора просто са много точни, прави впечатление. Айде без да се обиди никой, може да изпусна някой, ама аз най си уважавам тия хора:
BABY_SEXY_GIRL
Chupacabra:)
Devil4e
Aver4eto
Murderdoll/VirginPunk(въпреки, че с нея лично не съм общувала)
Oyama
Аз съм БЪЛГАРЧЕ
Air_J
LunaTrick - много особени мнеия дава, ама точни
Jamalska
Miloto girl-4e - наистина е миличка :) :) :)
pink_baby - сериозно момиче и дава добри съвети
админите всичките и всичките модове, щото си вършат работата и държат това място във вида, в който ни е познато.
Сорка, ако съм изпуснала някой. Те станаха повече от 10, ама кво да се прави! Има много готини хора.

chupacabra:)
08-07-2005, 11:09
мърдърдол
аверчето
дизел_гърлчето
пор
тея 4 мацки освен че супер много ги уважавам, им се кефя максимално просто...
ненормали момета са:lol: :lol:

LiNkiN4eTo
08-07-2005, 12:02
10-те най-срамежливи юзъри!

Malko^Momiche
08-07-2005, 12:07
Най-уважавани форумци:

1.DiEsEl_GiRl4eTo (14 гласа)

2.aBeP4eTo (13 гласа)

3.Murderdoll (11 гласа)

4.miloto_girl-4e (10 гласа)

5.Momchenceto, LiNkiN4eTo, (8 гласа)

6.Utopia (7 гласа)

7.I don't give a fuck, NoEx, rosskata, chupacabra:), Aз съм БЪЛГАРЧЕ (6 гласа)

8.Fire_of_satan, Грахче, BABY_SEX_GIRL, Oyama-no problem (5 гласа)

9.Bimper-ska, San4o, ^npocTo^a3^f^, aBnOrMaL_BaBy, ^AvRiL^LaViGnE^, LP_girl_14, vra4ka, devil4e, LunaTriCk (4 гласа)

10.nejna__, Amy lee, MaD_CaT*,*DeaTHri_BacK*, Съни, Гал, Ted (3 гласа)

11.girlpower, leona, DeaTHroW_ReC-f, e_l_i_z_a, Tedka-Medka, Nesaka4a, ton1, LadyDi, GeRyTo, Kittie_, B_S_G, Liz`, Immortality_, Jamalska, Pink_Baby, nop (2 гласа)

12.adult, de_mikke, I don't know who I am, cannibal`girl`, little black dess, BaT_GirL, aVlee, satanas_dauther, MaceTo, XpKiSiT, iceblast, monka, x, LunnaSvetlina, Keri & Enigmatic, bobbyggx, United_Colors, Npu6en_Buhal, Devilkin, KralicatA, b3b3ronka, worldclass, Korn_, PeaceV, Baccara, Blind^Boy, Lady_Bird, sladkoto_mime_, DeSsi, буги буби и канелка, наути и слънчице, дидо, Air_J (1 гласа)

e_l_i_z_a
08-07-2005, 12:12
Не мисля,че има срамежливи... :lol:

LiNkiN4eTo
08-07-2005, 20:44
10-те най-запомнящи се форумци!

chupacabra:)
08-07-2005, 20:51
1. elitooo
2. baby_sexy_girl
3. murderdoll
4. the_gangsta_girl
5. linkin4eto
6. аз съм българче
7. пор
8. miloto girl 4e
9. prosto-az-f
10. Immortality_
11. devil4e
и още мнооооого :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
08-07-2005, 20:52
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: ^Avril^Lavigne^
:arrow: Murderdoll
:arrow: chupacabra
:arrow: Momchence
:arrow: Utopia
:arrow: Elitooooo
:arrow: aBnOrMaL_BaBy
:arrow: BlinD^BoY
:arrow: rosskata
:arrow: грахче
:arrow: х
:arrow: LunnaSvetlina
:arrow: fire_of_satan
:arrow: DeaTHroW_ReC-f
Сигурно съм изпуснала някой...

bulgarche
08-07-2005, 20:55
1. Линкинчето
2. Оямата
3. Фъки
4. Аз
5. Дизел_гърлчето
6. Мърдъра
7. БСГ
8. Момченцето
9. НСпич (ТъпБуш)
10. тедо дейвис
11. Елито
12. нежна__
13. девилче
14. ЛП-гърл_14
15. Некасача
16. Напушения

LP_girl_14
08-07-2005, 21:21
:arrow: Bimper-ska
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: Elitooooo
:arrow: Oyama-no problem
:arrow: aver4eto
:arrow: tedo_davis
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: Аз съм Българче
:arrow: Diesel_GIrl4eto
:arrow: devil4e

mC
08-07-2005, 21:38
10-те най-запомнящи се форумци!

$me (NoEx,Banned)

nejna___
08-07-2005, 21:55
1:arrow: vra4ka
2:arrow: DiEsEl_GiRl4eTo
3:arrow: Malko^Momiche
4:arrow: LiNkiN4eTo
5:arrow: BABY_SEXY_GIRL
6:arrow: aBeP4eTo
7:arrow: Murderdoll
8:arrow: Аз съм БЪЛГАРЧЕ
9:arrow: LP_girl_14,
10:arrow: I don't give a fuck

08-07-2005, 22:44
LiNkiN4eTo
Oyama-no-problem
Murderdoll
Elitooo :twisted:
B_S_G
Momchence
chupacabra
San4o
Player
air_J

Malko^Momiche
08-08-2005, 06:29
1.LiNkiN4eTo
2.miloto_girl-4e
3.DiEsEl_GiRl4eTo
4.nejna__
5.Аз съм Българче
6.Murderdoll
7.Player
8.Elitooo
9.chupacabra:)
10.Momchence

Breakaway``
08-08-2005, 09:14
1. amy lee :oops:
2. ^I don't give a fuck^
3. Elitooooo
4. Linkin4eto
5. Аз съм българче
6. aBep4eTo
7. Baby_sexy_girl
8. miloto_girl-4e
9. Murderdoll
10. NoEx

unreality
08-08-2005, 10:08
Murderdoll
LiNkiN4eTo
aBeP4eTo
Bimper-ska
tedo_davis
Oyama-no problem
the_gangsta_girl
BABY_SEXY_GIRL
devil4e
chupacabra

LiNkiN4eTo
08-08-2005, 18:21
10-те най-лъчезарни форумци!
тема по идея на Аз съм БЪЛГАРЧЕ!

Little_Black_Dress*again
08-08-2005, 18:52
1. Гал
2. BABY_SEXY_GIRL
3. leona
4. Utopia
5. аВеР4еТо
6. MaD_CaT
7. Грахче
8. Тед:)
9. ^просТо^аЗ^f^
10. Сладичкото_bi

Glaven gotva4 ot TOX - Bs
08-08-2005, 18:56
To i az mnoo svetq... ama sigurno e ot plutonievoto orudie deto go kriq pod legloto :roll:

LP_girl_14
08-08-2005, 19:34
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: nejna__
:arrow: devil4e
:arrow: DiEsEl_GiRl4eto
:arrow: LiNkin4eto
:arrow: chupacabra
:arrow: Аз съм Българче
:arrow: аВер4ето
:arrow: Мomchence
:arrow: Malko^Momiche

DiEsEl_GiRl4eTo
08-08-2005, 20:47
:arrow: aBnOrMaL_BaBy
:arrow: MaD_CaT*
:arrow: Momchence
:arrow: LiNkiN4eTo
:arrow: nejna__
:arrow: *Deathri_back*
:arrow: utopia
:arrow: miloto_girl4e
:arrow: Bloody_Tear
:arrow: chupacabra:)
И май е туй...

08-09-2005, 08:59
1 mil4eto_
2 MaRiYa_86
3 ton1
4 Slayer
5 _bad_girl_
6 Taina{}
7 Fallen_angel
8 Ani_girl
9 FlowerinesS
10 kukli4ka_17

ProstoAz
08-09-2005, 09:02
1. ^FaiNt^F^
2. vra4ka
3. miloto_girl-4e
4. LiNkiN4eTo
5. Devilkin
6. Dance_princess
7. Blu
8. rosskata
9. Гал
10. Utopia

morsmordre
08-09-2005, 09:06
:arrow: BABY_SEXY_GIRL
:arrow: miloto_girl-4e
:arrow: nejna__
:arrow: devil4e
:arrow: DiEsEl_GiRl4eto
:arrow: LiNkin4eto
:arrow: chupacabra
:arrow: Аз съм Българче
:arrow: аВер4ето
:arrow: Мomchence
:arrow: Malko^Momiche

LiNkiN4eTo
08-09-2005, 13:31
10-те най-големи флудъри!
тема по идея на npocTo^a3^f

LP_girl_14
08-09-2005, 14:09
сега се сещам за тези,после може да допълня:
:arrow: Elitooooo
:arrow: ton1
:arrow: mil4eto__
:arrow: mary_jane_666
:arrow: аз :D
:arrow: Аз съм българче :wink:
:arrow: nejna__ :)
:arrow: player
:arrow: _bad_girl_
:arrow: slim_shady_lady

Glaven gotva4 ot TOX - Bs
08-09-2005, 14:23
Si4ki ste flooderi e. Mi6kiii. :x :)

aBnOrMaL_BaBy
08-10-2005, 13:37
Пф.. за тфа ръцете биха ме заболяли да пиша.И 100 човека да трябваше да пиша пак щяха да са малко! :lol:

LiNkiN4eTo
08-10-2005, 15:24
Край на темата!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-10-2005, 16:15
Само барабани...
И аз тъй казвам..
АЙ СИКТИР. :) Язък за темата. Край на конушмака :? :(

LiNkiN4eTo
08-10-2005, 16:32
Само барабани...
И аз тъй казвам..
АЙ СИКТИР. :) Язък за темата. Край на конушмака :? :(

тъй тъй
само чакам Цокито да я заключи :wink:

slim_shady_lady
08-10-2005, 16:36
Ъъъъ :shock: е що край ве?? :cry: :cry: :cry:

Coki
08-10-2005, 17:24
По молба на автора, темата ще бъде заключена!