PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Често ходене до WC и болки при..



The_Woman
07-12-2005, 09:08
В събота ми дойде месечния цикъл и от тогава много често ходя до тоалетната,но не защото съм неразположена просто много ми се ходи до малка нужда.Обаче когато ходя и много ме болят половите органи.Незнам дали съм изтинала или е нещо друго.
А не искам да ходя на лекар,моля ви помогнете ми!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

www
07-12-2005, 10:25
ami 4estno kazano i na men mi se e slu4valo,a i dr sa mi spodelqli.Ednoto e,4e moje da si nastinala,no 6tom te bolqm polovite organi e ne6to kato vazpalenie,no ne e ni6to stra6no 6te ti mine skoro :wink: :D

DrSmurph
07-12-2005, 17:27
Възпалението винаги е страшно! Мисля, че обяснението не е много точно, но за да изпитваш болка в "половите органи" е очевидно, че има приоблем. Дай още малко подробности.

07-13-2005, 08:09
Ами изпитвам болки когато ходя до тоалетна и усещам че постоянно ми се ходи в тоалетната.Незнам на какво се дължи,мисля че съм изтинала.Днес болките намаляха,но още ми се ходи толкова често до тоалетната.

^FaiNt^F
07-13-2005, 09:56
nqmam absoliutno nikva predstava za tav ti kazavm da ide6 an lekar....moje da stane baq seriozno! yyy moje da e cistit mislq 4e pri tva se hode6e 4esto do toaletna....neznam samo 6e te obyrkam a i edva li ima nqkoi tolkova kompetenten tuk 4e da moje da ti pomogne samo on-line! za tfa pri lekarq.....

2good4u
07-14-2005, 14:30
Възможно е това да са признаци на повишена кръвна захар. В крайна сметка аз не съм лекар и не мога да ти помогна кой знае колко освен със знанията ми по биология, които макър и да не са малки едва ли са толкова добри колкото знанията на един гинеколог. Анонимността е гарантирана (както тук във форума) така че не виждам какво те притиснява

Elitooooo
07-14-2005, 19:53
Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
:arrow: si nastinala
:arrow: ili da ima6 cistit
:wink:

SixSense
07-14-2005, 19:54
Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
:arrow: si nastinala
:arrow: ili da ima6 cistit
:wink:
цистит :arrow: пишка ти се, но изпишкваш точно 3 капки :wink:

Elitooooo
07-14-2005, 20:09
Hodeneto 4esto do toaletnata moje da se dalji da
:arrow: si nastinala
:arrow: ili da ima6 cistit
:wink:
цистит :arrow: пишка ти се, но изпишкваш точно 3 капки :wink: da,to4no,a i e mnogo gadno,no se piat hap4eta i pomagat :wink:

SixSense
07-14-2005, 20:12
тфа цистита е адското мъчение....
а и той се получава при настинка междудругото

e4o
07-16-2005, 14:41
тфа цистита е адското мъчение....
а и той се получава при настинка междудругото
to4no i as iskah da kaja, 4e sistita e ot nastinka,
ako e tva pii 4ai ot me40 grozde i 6te ti mine, ili si sloji edni 6i6e s topla voda mejdu krakata, i to mnogo 6te ti oblek4i bolkata :wink:

{sladuran4e^f}
07-16-2005, 22:02
И аз бях така!Отвратително е!Лекаря ми пусна изследване на урина и се оказа някакво бъбречно възпаление и пих едно антибиотиче от 30 лв. и мамчето ми направо цъфна от радост :D

Jenata-VoiN
07-18-2005, 15:17
аз когато бях на 17-18 години ,също при менструация много често ми се ходише да пишкам,но и до по голяма нужда.. така де ,и ми беше много гадно ,през 2 мин до тоалетната,да изключим другите болки.. ама не ходех до лекаря...

и то така доста врееме,ама накрая ми казаха,че това си е нещо като симптоми от самият цикъл..но за по сигурно си ходи до Лекаря,за добро е

pinK_Baby
07-19-2005, 19:38
и аз между другото съм забелязала,че като ми идва и ми се пишка супер често и то по мъничко...може би е нормално не знам...а иначе на мен от няколко дни пак е така...ходя през един час до тоалетната...будя се рано сутрин за да пишкам :shock: при мен това не е било никога....и не мога да пишкам нормално ами някак си с усилие,трябва да напрегна мускулите на корема ,за да стане в повечето случаи...също съм и малко настинала....много се чудя на какво се дължи това и все чакам уж да ми мине от само себе си...плс ако има запознати да казват...доста е гадничко

07-20-2005, 08:00
Аз бях така преди 1-2 седмици,абсолютно същото като теб и много се притесняжах,но ми мина незнам от само себе си ли