PDA

View Full Version : Хомосексуални жени и мъже....



Naughty
07-12-2005, 09:40
Аз не мога да си отговоря, тъй че реших да ви питам!
Защо, когато искаш да обидиш някой мъж му казваш педал, педера или нещо от тоя род?! Защо, когао искаш да обиди жена не й казваш лесбийка с лесбийка такава!?
Всмисъл...лесбииките някак се толерират пред педалите или ако не се толерират поне не са толкова хулени!
Защо е така?! Повечето си мислят, че е ебати кефа 2 жени да правят секс, а когато се заговори за секс между мъже всички се мръщят!
А пък в Азия било обратното...там жената се използвала само за разплод, а истинско удоволстеив може да ти достави само мъж! Странно а?
Вие как си обяснявате нещата, че лесбииките не са толкова хулени колкото хомосексуалните мъже?

LiNkiN4eTo
07-12-2005, 09:51
Защото миличка , мъжът е представител на силния пол , а жената - на нежния !
Жените са нежни и не те е гнус като ги гледаш , нали ? А мъжете .... :x
Жена задоволява жена с френска любов - нищо гнусно !
Мъж задоволява мъж с анална или френска любов - нищо по-гнусно от това!
No Comment! :x

sini4kata
07-12-2005, 10:15
ami spored men cqlata tazi rabota e vapraos na naglasa.az naprimer nikoga ne sam obijdala nqkoi s 'pedal' ili neshto podobno zashtoto mislq che seksualnata orientaciq ne e povod za obida.

Naughty
07-12-2005, 10:38
По принцип и аз не обиждам никой с "педал", но ние с теб sini4kata не правим обществото и всеизвестен факт е, че хомосексуалните все още са отхвърляни от нашето общество...кофти, но факт

alexxgold
07-12-2005, 10:38
С риск да ви писна и да ме линчувате за многословните ми постове...пак ще се изкажа:)
Мисля, че Линкинчето даде едно много логично обяснение, за което - евала :) Мисля също, че който иска да се задълбочи в поставения въпрос, може да прочете някоя интересна книжка (аз не чета и мноо се ядосвам на себе си), щот и темата е любопитна. И аз съм тъй, 2 жени - ДА, 2-ма мъже - кофти гледка. Но се опитвам да ги разбера. И може би бих си общувал с мъже, които спят с мъже, но мисля, че е по-кофти не да спят с мъже, ами просто поведението им да е педерастия. Може човек да е достоен , просто софтуера да му е бъгав...тъй си мисля :) Иначе аз лично по-скоро ще се самоубия, отколкото да легна с мъж и ако вляза в затвора и изтървам сапуна, няма да се навеждам, ами ще клякам :)

07-12-2005, 11:09
Според мене обяснението е тва - по принцип жените са направени за това да бъдат ебани(без да се обиждате :wink: ) и дали ще я ебе мъж или жена все тая, даже с жена е некво по нежно и интересно :P , обаче мъж да бъде ебан тва е недопустимо и извратено и затва гейовете трябва да бъдат изхвърлени от обществото и мачкани и потъпквани където се появят, те са обида за останалите мъже :wink: .

Naughty
07-12-2005, 11:13
Според мене обяснението е тва - по принцип жените са направени за това да бъдат ебани(без да се обиждате :wink: ) и дали ще я ебе мъж или жена все тая, даже с жена е некво по нежно и интересно :P , обаче мъж да бъде ебан тва е недопустимо и извратено и затва гейовете трябва да бъдат изхвърлени от обществото и мачкани и потъпквани където се появят, те са обида за останалите мъже :wink: .

Е, хубава работа! Звучиш ми като някой дядка, който цял живот вярно е служил на ПАРТИЯТА!
Гейовете също са хора! Съвсем нормални! Това, че си различен не значи, че си недостоен по-некачествен от другите и т.н.
Не може да отхвърлиш и потъпкаш изцяло един човек заради сексуалната му ориентация...опитай се да си представиш как би се чувствал ти като гей в едно подобно общество?!

07-12-2005, 11:18
Не бе да си живеят хубаво , нямам нищо против. Просто давам пример как се заражда омразата към мъжките гейове за което е и темата, ама гледам че не зацепихте тънкия смисъл :D .

Cha0
07-12-2005, 12:24
Сега аз да си кажа моето мнение.
1 Жените никога не са доволни от това което правят мъжете с тях :arrow: всяка жена си мисли че друга жена би и доставила по-голямо удоволствие, защото тази другата жена знае какво обича жената и как да го направи
2 Жените са предразположени повече да са с жени от колкото мъжете с мъже, защото жената както казах в 1 подсъзнателно иска друга жена, пък мъжете могат да си доставят желаното удоволствие с жената затова не им трябва друг мъж, пък и мъжа не е свикнал да се клатят още един чифт топки при секс....
3 Педалите да кажат, защо е хубаво да са двама мъже аз не му разбирам .... :!: :!: :!:

mil4eto_
07-12-2005, 12:36
еми линкин4ето доста добре се изказа няма кфо да добавя пове4е

LiNkiN4eTo
07-12-2005, 13:05
обаче мъж да бъде ебан тва е недопустимо

най-големият срам за едно хетеросексуално момче е да бъде ебано => изнасилено(щом е хетеро) :x

Chiana
07-12-2005, 13:22
emi nz men si me otvra6tavat pedalite. ae tva kak sa praskat v gz e mnoo gnusno :? :shock: :evil: nqmam ni6to protiv ama abee gadno e kvo da napravq ne moga da gi ponasqm i tva e;}

07-12-2005, 17:14
1.Не е етично от философска гледна точка двама или повече мъже да се фраскат в газа или да правят френска любов.
2. Жената е тази която трябва да бъде ебана .
3.К'во ще кайеш за първото.
4.Всички Гейове да се убият с камъни на пубкично място .

DeziRe
07-12-2005, 20:39
Ami problema idva ot tva 4e kaji re4i myjete se praqt 4e kontrolirat si4ko i teh estestveno kato pove4eto sa heter0 ne gi kefat geiovete oba4e pyk gi kefat lesbiikite i zatva v obsht4estvoto se nalaga 4e geiovete sa nekvi typi syshtestva i horata gi otbqgvat ama te sa normalni syshtetva kato vsi4ki drugi ! i ne moga da razbera horata koito gi otbqgvat ser pak tva si e li4en jivot na horata i tam te mogat da pravqt kvoto iskaat tva nqma nishto obshto sys samiq 4ovek daje s edin gei bi mogla da bydesh mnoo po dobra priqtelka otkolkoto s edin hetero koito nqma i da te priema kato priqtelka i sha si misli kak da te prasne ama tva si e moe mmnenie....

Cha0
07-12-2005, 20:46
Ami problema idva ot tva 4e kaji re4i myjete se praqt 4e kontrolirat si4ko i teh estestveno kato pove4eto sa heter0 ne gi kefat geiovete oba4e pyk gi kefat lesbiikite i zatva v obsht4estvoto se nalaga 4e geiovete sa nekvi typi syshtestva i horata gi otbqgvat ama te sa normalni syshtetva kato vsi4ki drugi ! i ne moga da razbera horata koito gi otbqgvat ser pak tva si e li4en jivot na horata i tam te mogat da pravqt kvoto iskaat tva nqma nishto obshto sys samiq 4ovek daje s edin gei bi mogla da bydesh mnoo po dobra priqtelka otkolkoto s edin hetero koito nqma i da te priema kato priqtelka i sha si misli kak da te prasne ama tva si e moe mmnenie....
Съгласен съм,обаче само едно ннемога да разбера как може да харесваш същество което има същото нещо между краката като тебе :?:

LiNkiN4eTo
07-13-2005, 08:07
daje s edin gei bi mogla da bydesh mnoo po dobra priqtelka otkolkoto s edin hetero koito nqma i da te priema kato priqtelka i sha si misli kak da te prasne ama tva si e moe mmnenie....

така е , можете да сте приятелки и да си споделяте всичко защото тя(той) те разбира напълно , но я си представи как тя(той) го поема отзад :x и как лиже топките на някой (друг)педал :x (тука стана малко вулгарно :x )
както и да е ... важното е да има ебн :lol: кой квото иска да прави :wink:

Naughty
07-13-2005, 08:28
Съгласен съм,обаче само едно ннемога да разбера как може да харесваш същество което има същото нещо между краката като тебе :?:

Точно тук идва момента на личния избор...на теб може би на ти допада, на мен също не би ми допадало да съм с човек, който няма пък нищо между краката :-)
Но хората са различни и в това се крие чара на цялта тая работа...сам да избираш какъв да си!
А не да следваш някакви идеали!

Cha0
07-13-2005, 09:04
Точно тук идва момента на личния избор...на теб може би на ти допада, на мен също не би ми допадало да съм с човек, който няма пък нищо между краката :-)
Но хората са различни и в това се крие чара на цялта тая работа...сам да избираш какъв да си!
А не да следваш някакви идеали!
Те не са различни.... според мен повечето в България поне са с психични проблеми или с трудно детство,а други са педали за да изкарват пари и има няколко индивида които да искат да са такива и това е тапото те не искат да са такива ....., но живота ги принуждава.Представи си да си тъп,пропаднал, да нямаш никви пари и да ти се ебе женско???? кои ще ти пусни ама ако ти се ебе мъжко наиш ли колко навитаци има и се принужадават .... много кофти ама .... (аз никога не бих го направил по-добре да лъскам ако се наложи по 10 пъти на ден от колкото да стана педал) :twisted:

08-06-2005, 20:16
ti si mnogo tup...
geiovete:
1-vo - nablqgat na viziq i sa po potdarjani - tela, face, drehi - vsi4ko
2-ro - pove4ete geoive profesionalno i finansovo sa dosta dobre. Standarta na jivot na homosexualnoto ob6testvo e kade kade po visok ot tozi na heteroto.

Taka 4e izob6to ne prikazvai 4e gei se stava ot kompleksi ili ne6to ot sorta.. ako ima kompleksirani pederasi to ob6testvoto gi podtiska (na pove4eto ne im puka rabira se) s mnojestvo nelepi izkazvaniq.

ro6li4ka
08-06-2005, 21:07
az pyk ne vijdam ni6to lo6o v tova dvama myje da pravqt sex te v pove4eto slu4ei ne go pravqt prosto za ebaneto ami ot nqkvi op dylboki 4uvstva za6toto te sa dosta po 4uvstvitelni ot heteroseksualnite myje (ako ne e taka me ostavete pone v tova otno6enie da se samozalygvam)4isto i prosto predstavata na vsi4ki za geiove e nqkva mn stranna nqkvi ligavi s vpiti dre6ki i s pisklivi glas4eta spored men tova e nqkak si poziorstvo to da si obraten 4udesno ama 6to trqbva v na si4ki nosa da go navira6 ina4e drugoto ne mi pre4i i ne mislq 4e i na nqkoi drug ima za6to da mu pre4i

Bimper-ska
08-07-2005, 11:56
Лесбийките са си като нормалните жени. Гейовете са меки китки. Това е общото разбиране, въпреки, че е толкоз назадничаво. За мене си е равносилно, ама мъжете най-много се обиждат, като ги наречеш педал или нещо такова, щото така нараняваш мъжката им гордост, те нали живеят с мисълта, че са силният пол... Даже женчо да кажеш, пак ги обиждаш, въпреки, че нямаш предвид гей. Ама на момиче, ако кажеш мъжкарана, най-много да се направи, че не те е чула. Просто за жените е много по-обидно, ако ги обидиш с друго, а не с това, че са нещо с обратна резба.

LiNkiN4eTo
08-07-2005, 12:46
изфот : всички хомосексуални същества мязат на жени :lol:

tedo_davis
08-08-2005, 08:21
изфот : всички хомосексуални същества мязат на жени :lol:
4ai sq ti kakvo shte mi kajesh 4e lesbiikite prili4at na myje ? moje :) hora az sym lesbiika da znaete padam si po jeni :twisted:

х
08-08-2005, 09:29
тази тема аз бях я пуснала преди година и половина и беше станал огромен скандал. но въпреки всичко отново не се сдържах и ще изкажа мнение.
това защо хетеро мъжете се обиждат когато им си каже педали вече сте го написали. жените се лижаг, пъхат си пръстчета и др неща, а мъжете се ебът.

но аз немисля че гейовете са нещастни, отхвърлени и многострадални, смятам че в момента педерастията в българия се толерира прекалено много. че до преди две години все още имаше от онези прословути места за свободна мисъл и поведение, където е забранено за жени и деца. ако някой не е чувал за вила аква(на пейчинов)... там до преди две години са ставали невиждани мъжки оргии. а сега ако някой не е виждал секс между мъже наживо винаги може да заповяда в микс клуб александър. когато дарк руума(ако някой незнае това е стаичката за секс в дискотеката) е зает винаги има групови мъжки изпълнения по сепаретата и на това място не проверяват лични карти :shock: . можеби съм малко със изкривени представи защото съм от варна а тук хората идват заради разврата, но те са само за по една седмица, и се връщат към нормалният си консервативен начин на живот,а аз...
уча в училище с по 2 момчета в клас, които са си двойки :evil: . в смисъл ходят един с друг :oops: . при 24 момичета, да си харесаш момчето от съседният чин... :?
нищо лошо няма в педерастията :) . повечето ми приятели, са в училище мъже :) , по центъра с поли и цици :? . дразни ме по-голямата показност при мъжете :? . да не се притесняват-ок, но нещата са извън всякакъв контрол...целият свят се побърка с това, и мога да кажа че ние сме най-демократичната държава, защото възприемаме всичко това нормално. и дори ако някой каже нещо лошо за гейовете, в компания ще има поне 3-ма човека които ще му направят забележка-"и те са хора и имат право на избор" :x

мене лично това ме дразни. парадирането. аз съм гей и не ме е срам е нормално :) , но "аз съм гей и се гордея с това, и съм нещо повече от другите, защото съм силен и пр пр" :evil: ...извинете... :? :?: :arrow: :!: :?:

анонимен
08-09-2005, 22:03
Сега моето мнение е следното:за лецбийките нямам нщо против по прсотата причина че са жени(аз съм мъж) и като праят секс и като гледаш отстрани е много яко и възбуждащо.Като гледаш тези 2 прелестни създания... :-)А и при тях е много по - нежно, докато при гейовете е отвратително.Начи изключително отвратително е да и гледасх как се целуват и обарват, а да не говоря ако се ебат.Просто е отвращаващо,непоносимо.А лесбийките са толерирани,защото се пак са жени и както казах по - горе е мн възбуждащо за всички мъже и поради тази причина вярвам че няма мъж който да се отврати от тях :lol: :lol: Лесбийките са мн пвече от гейовете по простата причина че женитеса са много по - близки,споделят си всичко и когато са мнгог близки може си легнат :D За гейовете няма кво да говоря, мисля че е ясно.просто е отвратително от където и да го погледнеш.

анонимен
08-09-2005, 22:05
Малко се пооплетох щотот е късно и ми спи.Надявам се да ми разберете на места малко несвързаната реч :lol:

KNDMZR
08-10-2005, 00:55
axxa prosto e seki iska da go pravi s 2 jeni a ne s dvama muje axxxaxaxaxaaxaxxxxaax ei q mislete s GLAVITE SI xaxaxaxaxa

Един истински човек
07-08-2006, 16:31
Ей.....!
Хомосексуалните хора са нормални!!! Кой каквото си иска да мисли, но имайте предвид,че гейовете и лесбийките са НОРМАЛНИ! И точка!
Ненормално е когато си бил цял йивот хетеро и да речем някъде към 30-40 годишна възраст се извъдиш хомо! Това се случва с презадоволени хора, които вече не знаят какво не са опитвали и какво искат! И почват да вършат такива неща. В повечето случаи с по-младички от тях! Това е отвратително и извратено!!! Но ако си си по природа гей или лесбийка... Не си виновен/на и не трябва да се самообвиняваш, защото не си нечовек, а човек като всички останали!
За съжаление повечето хора не осъзнават това!
А този,който написа ,че жените са били създадени за ебане.... и затова не било извратено и противно две жени да го правят.... Мой човек, МНООООООООГО СИ ЗЛЕ !!!
Човека, който писа след теб хубаво те нагоди! Звучиш точно като стар дедко, служил вярно на партията!
не бива да ни интересува същевременно кой с кого спи... Защото тези, който казват,че гейовете са срам за мъжете, зашото го правят с други мъже са непомялко срам за мъжеството... Защото просто са прекалено любопитни... Като бабките насядали по пейките на улиците... Клю-Клю-Клю!!! Не е много мъжествено, нали!
Един истински мъж никога няма да коментира и любопитничи по този бабешки метод : " О, тая вече не е девойка! Мойо син нема да я зима!"
Замислете се хора! Какво ви касае кой какъв е в леглото! Момичетата повече са в правото си да се интересуват от това дали един мъж е гей. Но вие... момчетата?! А? Кое ви интересува и пречи,че някойси е гей? Като не ви харесва , ок! Не общувайте с него- някой задължава ли ви? Излагате се просто! Създавате впечатление,че и вие сте същите... И търсите начин да се доберете до някой гей! Ако е така, избрали сте най-грешния път!