PDA

View Full Version : DAVAT LI MLQKO KATERICHKITE?!



She-Devil
07-12-2005, 14:38
:roll: E,kakvo mislish ?

SixSense
07-12-2005, 14:39
няма невъзможни неща :wink:

mil4eto_
07-12-2005, 15:08
няма невъзможни неща :wink:

sini4kata
07-12-2005, 15:16
няма невъзможни неща :wink:

sisa_pisa
07-12-2005, 15:44
az mislq che ne ...ama moje da se poqvi nqkoq motirala katerichka s vime :roll:

MuTaKa
07-13-2005, 00:58
Като гледам доста "запознати" хора са отговорили в темата. А и въпросът (според мен) не е зададен правилно. Катерицата е бозайник и следователно "дава" мляко. Това, че не сте го виждали по супермаркетите, не значи, че не дава. :D А и не е нужно да е мОтирала, за да даде. :lol: Като всеки бозайник тя кърми малките си, защото те едва ли се раждат със зъби и почват да "нагъват" я жълъди, я лешници, я шишарки... :D
Просто е нужно да се помисли малко преди да се отговори, не е важен броя на мненията, а тяхното съдържание...

П.С. She-Devil, ще ми е интересно да разбера, от какво е провокирано желанието ти да разбереш дали катеричките "дават" мляко. :D

blackboy
07-13-2005, 08:37
Ахахахха не знам дали дават ,ама като гледах
Шоуто на Слави един от актьорите говореше нещо
подобно за млякото от катерички :lol: ахахах
вика за една тенджера му трябвало да издои 400-500
катерички :lol: хахахах ве луди са тия животни оставете ги :lol:

^FaiNt^F
07-13-2005, 11:10
Mi dava 6to da ne dava...

Twista
07-13-2005, 14:48
Като гледам доста "запознати" хора са отговорили в темата. А и въпросът (според мен) не е зададен правилно. Катерицата е бозайник и следователно "дава" мляко. Това, че не сте го виждали по супермаркетите, не значи, че не дава. :D А и не е нужно да е мОтирала, за да даде. :lol: Като всеки бозайник тя кърми малките си, защото те едва ли се раждат със зъби и почват да "нагъват" я жълъди, я лешници, я шишарки... :D
Просто е нужно да се помисли малко преди да се отговори, не е важен броя на мненията, а тяхното съдържание...

П.С. She-Devil, ще ми е интересно да разбера, от какво е провокирано желанието ти да разбереш дали катеричките "дават" мляко. :D
Абсолютно си прав! И аз щях да напиша същото.

She-Devil
07-13-2005, 15:32
Ахахахха не знам дали дават ,ама като гледах
Шоуто на Слави един от актьорите говореше нещо
подобно за млякото от катерички :lol: ахахах
вика за една тенджера му трябвало да издои 400-500
катерички :lol: хахахах ве луди са тия животни оставете ги :lol:


tochno zaradi tova vi popitax.....shtoto i men me izkefi