PDA

View Full Version : "Mazen metyl"



DeziRe
07-12-2005, 20:43
Zna4i puskam taq tema koqto 4estno kazano nz dali e to4no za tuk oba4e teq hora sa ponqkoga othvyrlqni i se kazvat 4e vonqt i nz si oshte kvo i nekvi pylni typotii i ne moga da razbera kvi sa tiq neshta i ot kyde idva tva "mazen metyL" osven tva i bqh naskoro kakto kazah v edna tema i sym si se kypala seki boji den i mislq 4e tva e pylna prostotiq !

1 to4ka ot pravilnika.
Blagodarq.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

DiEsEl_GiRl4eTo
07-12-2005, 20:49
гадни предразсъдъци на тъпи и ограничени хора
Нямам какво повече да кажа.

Cha0
07-12-2005, 20:53
Ами незнам какво да кажа просто от метъл до метъл има балкан разлика ..... не всички са така, но има много които са ....

07-12-2005, 20:58
пу - метълите са най яките хорица бе как мое ги обиждате - тия дет викат така са некви пълни идиоти дет не познават ни един ама айде нали са известни и щом така кажат начи е така - метълите RULZZZ

DeziRe
07-12-2005, 21:00
пу - метълите са най яките хорица бе как мое ги обиждате - тия дет викат така са некви пълни идиоти дет не познават ни един ама айде нали са известни и щом така кажат начи е така - метълите RULZZZYeeeeeeeeeeeeee kefish me pi4/macko ! Samo taka :lol:

07-12-2005, 21:10
Ми вие ше ни викате мазни чалгари пък ние ще стоиме и ше гледаме ли :lol: ? Майтап бе, пичари са метЪлитъ 8) .

m0onRunnEr
07-12-2005, 21:15
Metalite sa qko divi hora!!!!!!!!!!!!

Spiderm@n
07-12-2005, 22:05
Мани мани, кат имаш дълга коса и веднага ставаш мазен и мръсен. Viva la METAL.

07-12-2005, 22:12
ima vsiakakvi fenove.Az poprincip pove4eto metali koito poznavam sa sus mazni kosi i vonia6ti na cigari drehi no ima i takiva deto sa pe4eni hora i sa mi priateli i ne smardiat :wink:

LAYONOVOZ
07-12-2005, 22:52
interesno..... however vie kvo mislite che e metyl?nqkyv typak deto nemoi da prikazva samo kreshti narkoman i ne gleda ni6to samo kak da sa napie/napushi ? metyl e toq deto slusha taq muzika a ne deto se prai na takyv...az lichno ne bih kazal che ne se pravq...oblicham se taka dyrja se kato metyl dori si puskam "DYLGA MAZNA KOSA"

m0onRunnEr Metalite sa qko divi hora!!!!!!!!!!!!
otnosno tva da dobavq : kakto i pri typite chalgari taka i pri metylite ima istarsaci i takiva koito se pravqt na takiva kakvito ne sa (v povecheto sluchai sa momicheta).taka che ima izdynki i pri metylite kakto i pri vsichki drugi hora taka che ne govorete edi kvi si bili...

ae mersi che chetahte sichkite tes lajna!nadqam sa da ne sym va prespal :) i btw kysmet! \_/ metal forever, praite sex sys prezervativi vnimavaite i kysmet s jenite/myjete :)

miloto_girl_4e
07-13-2005, 08:33
ima vsiakakvi fenove.Az poprincip pove4eto metali koito poznavam sa sus mazni kosi i vonia6ti na cigari drehi no ima i takiva deto sa pe4eni hora i sa mi priateli i ne smardiat :wink:

kakto ima mazni metuli,taka ima i metuli,koito dooosta dobre se grijat za vun6nia si vid :wink: prosto vseki e razli4en :D
no ... kakto kaza Eric Draven ..imam gi vsqkakvi,no
i az pove4eto metuli deto gi znam.. ne durjat osobeno
na higienata si :shock: :roll:

^FaiNt^F
07-13-2005, 08:52
Awe na mene metalite ne mi pre4at-tva si e pravo na izbor-kato drugite hora sa-edni me kefat drugi ne...ne mojem vs pod ob6t znamenatel da gi slagame!
kefat me se pak.... :roll:

MMF
07-13-2005, 10:35
Това е доста тъпо ... всъщност според мене не е възможно личната ти хигиена да зависи от типа музика, която слушаш :? ...не мога да си го представя просто. А че има разни там изтърсаци, има. Ам тях ги има навсякъде, и не е задължително да са метъли, нали ? И доста странно ми звучи тоя израз "мазен метъл"...даже смешно.

07-13-2005, 18:03
Аз бях метъл. Познавам метъли. Вече не съм метъл, но слушам метъл музика. Метълите са адски изпаднали типове. Че са мазни - мазни са. Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа. Метълите са зле. Много. Само мислят да се напият и да се накуфеят.

DiEsEl_GiRl4eTo
07-13-2005, 18:53
Аз бях метъл. Познавам метъли. Вече не съм метъл, но слушам метъл музика. Метълите са адски изпаднали типове. Че са мазни - мазни са. Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа. Метълите са зле. Много. Само мислят да се напият и да се накуфеят.
ЕМи браво на теб. Поставяй всички под общ знаменател и си мисли, че си напраил е*ати изказването. Ей от такова ми е супер омръзнало.

Spiderm@n
07-13-2005, 23:04
Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа.Хахаха, а знаеш ли че току що описа директора на старото ми даскало, накратко наричан Френеца/Френо. На баловете ходи с костюм и панталони в кубинките, на едни от панталоните му имаше залепнала дъвка, която стоя там около година, ходи с брада, пуши лула, ми к'во да ти го описвам повече. Ако видите брадат мъж с черни (това не е истинският им цвят) дрехи, с лула (или в краен случай качак без филтър, и панталони в кубинките, да знаете, т'ва е директора на ТУЕС, преподава история.

07-13-2005, 23:32
Аз бях метъл. Познавам метъли. Вече не съм метъл, но слушам метъл музика. Метълите са адски изпаднали типове. Че са мазни - мазни са. Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа. Метълите са зле. Много. Само мислят да се напият и да се накуфеят.
ЕМи браво на теб. Поставяй всички под общ знаменател и си мисли, че си напраил е*ати изказването. Ей от такова ми е супер омръзнало.
Изказването ми е самата истина. Ако не познаваш метъли дето не се къпят, значи не познаваш никакви метъли. И ако тия метъли не са всеки ден пияни значи не са метъли.

07-13-2005, 23:41
Аз бях метъл. Познавам метъли. Вече не съм метъл, но слушам метъл музика. Метълите са адски изпаднали типове. Че са мазни - мазни са. Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа. Метълите са зле. Много. Само мислят да се напият и да се накуфеят.
ЕМи браво на теб. Поставяй всички под общ знаменател и си мисли, че си напраил е*ати изказването. Ей от такова ми е супер омръзнало.
Изказването ми е самата истина. Ако не познаваш метъли дето не се къпят, значи не познаваш никакви метъли. И ако тия метъли не са всеки ден пияни значи не са метъли.
Даа тва е истинския метъл, нещо като рокер ама по мързелив - къде ше ти тръгне метъла да язди мотора из страната по пустите пътища...яяя виж са да си седи пред уредбата и да цикли на шише мента и двулитрова арианка 8) по става .

DiEsEl_GiRl4eTo
07-14-2005, 00:05
Аз бях метъл. Познавам метъли. Вече не съм метъл, но слушам метъл музика. Метълите са адски изпаднали типове. Че са мазни - мазни са. Един мой приятел докато беше болен метъл не се къпеше по 2 седмици и като отидохме на морето той си седеше с кубинките, блузоните и коженото яке на плажа. Метълите са зле. Много. Само мислят да се напият и да се накуфеят.
ЕМи браво на теб. Поставяй всички под общ знаменател и си мисли, че си напраил е*ати изказването. Ей от такова ми е супер омръзнало.
Изказването ми е самата истина. Ако не познаваш метъли дето не се къпят, значи не познаваш никакви метъли. И ако тия метъли не са всеки ден пияни значи не са метъли.
Познавам метъли. Познавам метъли, които вечно са пияни, но не и такива, които не се къпят...както казваш ти. Малко или много държат на външния си вид. А тва е много ограничено, че от музиката се определя хигиената ти. :shock: И какво? За теб това е в основата на метъла ли? Да си метъл означавало да не се къпеш и да не изтрезняваш. Хммм интересно разбиране за метълите. АМи тогава всеки втори бездомен пияница на улицата е някакъв вид метъл ли? А Oyama-no problem той пък сега изкара всички метъли мързеливи. Леле много ли ви е забавно...Метлите пияниците...мръсните...мързе ливите...Ограничени хора милиони...

07-14-2005, 00:07
Еее не само метълите са мързеливи...аз също съм мързелив както баща ми и неговият баща и неговияят баща...

07-14-2005, 12:21
Всякакви ги има-и мръсни,и чисти,и тъпи,и доста интелигентни.Не можеш да ги сложиш под общ знаменател.Аз лично слушам такава музика и се движа само сред такива,но и на мен са ми страшно неприятни разни алкохолици и изпаднали типове.Въобще доста си подбирам обкръжението.Иначе в повечето случаи за косите и личната хигиена не сте прави-на концерт доста се разнася миризмата на шампоан и одеколон.Особено дългата,тъмна и права коса,каквато е моята изисква миене на три дни,защото иначе започва да изглежда мръсна,а аз не мога да си позволя да ходя така."Гадните" черни фанелки и суичери се перат доста честичко...
Искам да добавя нещо за кубинките-не миришат,нито вмирисват краката,защото са от естествена кожа.Не запарват повече от маратонките,но за разлика от тях не се вмирисват,нито ти се появяват гъбички.Аз нося само кубинки вече трета година и ми няма абсолютно нищо на краката(като изключим някои малки загрубявания на кожата по определени места).Наистина са тежки,но стабилни обувки и веднъж свикнеш ли с тях(една седмица носене) вече нямаш проблем.

Spiderm@n
07-15-2005, 08:38
Мда, т'ва с кубинките е абсолютно вярно. Мога да каже че изобщо не запаряват (поне при мене де), а с маратонките имам сума проблеми, а като си извадя карка от маратонка и се разнася едно мнооооооооооооооого "приятно" ухание, все едно нящо е умряло вътре преди няколко дни, но си има и добра страна, несе въдят хлебарки т.н. в къщата, ама и хора несе въдят.

kristin_
07-15-2005, 09:43
hora kato hora koito prosto se obli4at po razli4no ot men i kwo twa ne mi pre4ita da si me kefat

Cold_King
07-17-2005, 17:08
Awe sega za obuvki li 6te govorim.
Metalite sa nai pe4enite hora ne poznavam mrysni metali vie moje da poznavate no ne i az.tova s mrysotiqta idva ot pynkarite koito daje sa si zaka4ali ryjdqsali predmeti po sebesi.Tova 4e metalite nosqt 4erni drehi ne ozna4ava 4e drehite im sa mrysni sy6to kato nqkoi metali nosqt izbeleli teniski (nikoga ne bih oblekyl takova ne6to) tva ne zna4i 4e sa mrysi vse pak 6tom e izbelqlo zna4i e prano :) taka sega vijte 80% ot 4algarite kakvi sa???mrysni mazni gadni MANGALI :evil: taka 4e nqma nujda da sporim koi e po mrysen i mazen.Metal e tozi koito use6ta silata na muzikata v syrceto si v a ne tozi kogoto vie kajete:mrysni i mazni hora.

Cold_King
07-17-2005, 17:10
Awe sega za obuvki li 6te govorim.
Metalite sa nai pe4enite hora ne poznavam mrysni metali vie moje da poznavate no ne i az.tova s mrysotiqta idva ot pynkarite koito daje sa si zaka4ali ryjdqsali predmeti po sebesi.Tova 4e metalite nosqt 4erni drehi ne ozna4ava 4e drehite im sa mrysni sy6to kato nqkoi metali nosqt izbeleli teniski (nikoga ne bih oblekyl takova ne6to) tva ne zna4i 4e sa mrysi vse pak 6tom e izbelqlo zna4i e prano :) taka sega vijte 80% ot 4algarite kakvi sa???mrysni mazni gadni MANGALI :evil: taka 4e nqma nujda da sporim koi e po mrysen i mazen.Metal e tozi koito use6ta silata na muzikata v syrceto si v a ne tozi kogoto vie kajete:mrysni i mazni hora.

Immortality_
07-17-2005, 17:37
mazni hora i s lipsa na higiena gi ima navsqkade...i v metala... i v 4algata ... i v rapa
prosto metalite nosqt dylga kosa... i ako "terminyt" - "mazen" se izpolzva kym tqh...moje bi e zaradi tova....
pove4eto mom4eta nqmat navik da si podyrjat kosata... :? s tova sym syglasna...
no ne vijdam ni6to lo6o v tova vseki da si hodi taka, kakto si iska... dali v 4erno ili rozovo...
kakto kazvat za hip-hop kulturata, 4e e na4in na jivot, taka i metala...
TOLKOVA trudno li e za razbirane :? ??? :evil:

mary_jane_666
07-17-2005, 18:05
e kvo kat slushame razli4en stil muzika vse edno sme nekvi izvergi .. kat se nosim v 4erno zadaljitelno sme narkomani .. kat sme metali ne se kypem tei li ?vseki si reshava individualno i ne mogat da se slagat pod obsht znamenatel vsi4ki slushashti metal .. i to deba znamenatelq .. prostotii kolkot iskate ... vseki da si misli kvoto iska ... ama az taq muzika nikoga nqma da q predam samo zaradi nekvi ustati izkustveni barbita ... :evil:

antubis
07-17-2005, 19:33
Метала е начин наживот. Много неща се промениха в моя откакто чух първите звуци на Ozzy Osbourne. Е, от тогава много вода изтече. И вкуса си промених, и косата си постригах. Но да твърдиш, че металите са мръсни и миришат е малко в повечко ми се струва. Верно има ги и такива, които приемат нещата понавътре, но ... Абе металите са страшни пичове. Много точни хора. Повечето от приятелите ми са фенове, ако не метъла, то поне на рок-а, и не мога да се оплача от тях. А и от метъл до метъл има балкан разлика. Блек метъла е отврат :). Истинския метъл си има история, собствена душа, и само избрани личности мога да се присъединят към групата.

Cold_King
07-17-2005, 20:06
are kaji mi za6to black metala ne e istinski metal a?
ti li 6te kaje6 koi metal e istinski kakvo si napravil za metala 4e opredelq6 koe e istinsko i koe ima istoriq izmislil li si pone edna pesen gradniozna kato pesnite na borgir.tova 4e ne si zapoznat s istoriata na black metala i ne te kefi ne zna4i 4e nqma istoria i 4e e otvrat.black metala e za po zadylbo4eni hora koito osyznavat v kakva situaciq se namirat-v ob6testvo izgradeno ot licemerie vseki potypkva drugite za da postigne sobstvenite si celi za tova ima mizantropi kato men az ne sym obsoluten mizantrop no mrazq golqma 4ast ot ob6testvoto.iskam da mi kaje6 koi metal si ima istoria i koi e stoinosten spored teb.

SixSense
07-17-2005, 20:16
tova s mrysotiqta idva ot pynkarite koito daje sa si zaka4ali ryjdqsali predmeti po sebesi.
е тва беше супер задръстено изказване..
окей, както не искате да се слагат под общ знаменател всички метъли, защо слагате под общ знаменател всичките пънкари ? хора- различни, има и смърдливи пънкари,и чисти пънкари, има миризливи метъли, и чисти метъли, има миризливи чалгари, и чисти чалгари.. "закачали ръждясали предмети по себе си" ти от кой свят идваш?

07-17-2005, 20:19
Абе имам чувството че сте се вкарали в некъв филм. Ебати сектата е тва да си метъл. Кви са тия ръждясали прдмети кви са тия мръсотии. Аре трийте я тая тема писна ме секи да се прави на най готин пък другите били мазни.

antubis
07-17-2005, 20:41
are kaji mi za6to black metala ne e istinski metal a?
ti li 6te kaje6 koi metal e istinski kakvo si napravil za metala 4e opredelq6 koe e istinsko i koe ima istoriq izmislil li si pone edna pesen gradniozna kato pesnite na borgir.tova 4e ne si zapoznat s istoriata na black metala i ne te kefi ne zna4i 4e nqma istoria i 4e e otvrat.black metala e za po zadylbo4eni hora koito osyznavat v kakva situaciq se namirat-v ob6testvo izgradeno ot licemerie vseki potypkva drugite za da postigne sobstvenite si celi za tova ima mizantropi kato men az ne sym obsoluten mizantrop no mrazq golqma 4ast ot ob6testvoto.iskam da mi kaje6 koi metal si ima istoria i koi e stoinosten spored teb.
Всеки си има право на лично мнение. Темата е затова. Моето: Металите не миришат. Специално се окъпах преди малко, за да не говоря празни приказки.
П.С. Хмм. Относно грандиозните песни аз не съм измислил. Аз съм консуматор на музика. Не я измислям. Казах си личното мнение относно блек музиката. Според мен Borgir не може да се закачи и на малкия пръст на Tobias Sammet и неговата, определено по-грандиозна - Avantasia. Едно е да грачиш - Боргир, друго е да изпяваш душата си - Tobias.

Immortality_
07-17-2005, 20:57
ohhhhn :lol:
prekaleno na seriozno i na vytre priemate vsi4kite typi komentari, bili te sre6ti metalite, punkarite ili 4algadjiite :)
4ovekyt ima lo6iqt navik, kato ne razbira ne6to- da go opluva, no ne bi trqbvalo da vi puka :) ... koito, kakvoto iska da si govori, vie si znaete kakvi ste i tova e nai-vajnoto :wink:
prostotiqta idva ot nevejestvoto, no ne padaite na nivoto na horata, koito se my4at da vi obijdat !!! :D

07-17-2005, 21:01
ohhhhn :lol:
prekaleno na seriozno i na vytre priemate vsi4kite typi komentari, bili te sre6ti metalite, punkarite ili 4algadjiite :)
4ovekyt ima lo6iqt navik, kato ne razbira ne6to- da go opluva, no ne bi trqbvalo da vi puka :) ... koito, kakvoto iska da si govori, vie si znaete kakvi ste i tova e nai-vajnoto :wink:
prostotiqta idva ot nevejestvoto, no ne padaite na nivoto na horata, koito se my4at da vi obijdat !!! :D
Ей го е единствения разбран метъл тука, (или готик или рокер ама какъвто и да е не ме интересува важното е че има мозък а не метъл в главата :D )

07-17-2005, 21:22
Искам да добавя нещо за кубинките-не миришат,нито вмирисват краката,защото са от естествена кожа.Не запарват повече от маратонките,но за разлика от тях не се вмирисват,нито ти се появяват гъбички.Аз нося само кубинки вече трета година и ми няма абсолютно нищо на краката(като изключим някои малки загрубявания на кожата по определени места).Наистина са тежки,но стабилни обувки и веднъж свикнеш ли с тях(една седмица носене) вече нямаш проблем.
Какви кубинки??? Военните??? WERMACHT?!?! (НАЙ-ПРОТИВНАТА МАРКА КУБИНКИ НА СВЕТА!) Това дето ми го описваш става само с DOC MARTENS и то от неистинска кожа.

Cold_King
07-18-2005, 12:47
are kaji mi za6to black metala ne e istinski metal a?
ti li 6te kaje6 koi metal e istinski kakvo si napravil za metala 4e opredelq6 koe e istinsko i koe ima istoriq izmislil li si pone edna pesen gradniozna kato pesnite na borgir.tova 4e ne si zapoznat s istoriata na black metala i ne te kefi ne zna4i 4e nqma istoria i 4e e otvrat.black metala e za po zadylbo4eni hora koito osyznavat v kakva situaciq se namirat-v ob6testvo izgradeno ot licemerie vseki potypkva drugite za da postigne sobstvenite si celi za tova ima mizantropi kato men az ne sym obsoluten mizantrop no mrazq golqma 4ast ot ob6testvoto.iskam da mi kaje6 koi metal si ima istoria i koi e stoinosten spored teb.
Всеки си има право на лично мнение. Темата е затова. Моето: Металите не миришат. Специално се окъпах преди малко, за да не говоря празни приказки.
П.С. Хмм. Относно грандиозните песни аз не съм измислил. Аз съм консуматор на музика. Не я измислям. Казах си личното мнение относно блек музиката. Според мен Borgir не може да се закачи и на малкия пръст на Tobias Sammet и неговата, определено по-грандиозна - Avantasia. Едно е да грачиш - Боргир, друго е да изпяваш душата си - Tobias.
Moga da ti kaja 4e ti opredeleno NI6TO ne razbira6 tova nai se draznq ot e takiva kato teb koito opluvat tova koeto ne poznavat.Shagrath ot dimmu borgir kato "gra4i" si izrazqva 4uvstvata na omraza kym horata!!!
Ti si mnogo zle 4ove4e sigurno si slu6al 1-2 pesni na borgir i si misli6 4e tova e borgir da ama ne.
Ako be6e po zapoznat a ne govore6e na izust 6te6e da razbere6 4e v borgir ima o6te edin pevec koi ne "gra4i" a pee i to super dobre imeto mu e Vortex!!!4ui pesenta Progenies Of The Great Apocalypse ima i clip i ako mi pokaje6 nqkoq po grandiozna pesen v project avantasia 6te doida da ti stisna rykata.Slu6al sym Avantasia i moga da ti kaja 4e te ne mogat da stypqt na malkoq pryst na borgir!!!razbirase i dvata stila sa razli4ni i si nosqt svoeto.
P.S.kolkoto do praveneto na muzika izmislil sym dosta par4eta!!! :evil:

Cold_King
07-18-2005, 12:50
Абе имам чувството че сте се вкарали в некъв филм. Ебати сектата е тва да си метъл. Кви са тия ръждясали прдмети кви са тия мръсотии. Аре трийте я тая тема писна ме секи да се прави на най готин пък другите били мазни.
Poredniqt nerazbral.Kazah 4e punkarite nosqt ryjdqsali predmeri po sebe si a na metalite!!!
I ako moje mi obqsni kakvo zna4i "Ебати сектата е тва да си метъл" :!:

07-18-2005, 21:55
Ми например погледни кво ти пише в собствения ти аватар - Death cult armagedon http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bduh.gif http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/nono.gif

amy lee
07-18-2005, 21:59
ohhhhn :lol:
prekaleno na seriozno i na vytre priemate vsi4kite typi komentari, bili te sre6ti metalite, punkarite ili 4algadjiite :)
4ovekyt ima lo6iqt navik, kato ne razbira ne6to- da go opluva, no ne bi trqbvalo da vi puka :) ... koito, kakvoto iska da si govori, vie si znaete kakvi ste i tova e nai-vajnoto :wink:
prostotiqta idva ot nevejestvoto, no ne padaite na nivoto na horata, koito se my4at da vi obijdat !!! :D бе така е
дълго време се въздържах от коментар тука... именно зарад изказванията на тия индивиди :x

Ебати сектата е тва да си метълмоля, я пак? ти знаеш ли кфо е секта?

infidel
07-18-2005, 22:39
Темата беше започната с абсурдни предразсъдъци. Музиката не определя характера на човека, това го определя средата в която е израстнал. Елементарните хигиенични навици се изковават до към 12-13 годишна възраст - приблизително тогава индивида развива вкус за музика. Това че вие се опитвате да злепоставите една определена група хора със собствена култура и специфичен вкус показва доста неща за самите вас ;-) Та вие дори не познавате лично такива хора, а се опитвате да давате коментари. Отделно че една солидна част от тези хора изобщо не изглежда така, както вие виждате в представите си типичния "метал". По принцип съм словоохотлив, но се съмнявам че ще е особено плодотворно ако ви обясня надълго и нашироко защо в конкретния случай мисълта ви тече в грешна посока ;-)

Stefka_st
07-19-2005, 06:16
И мен ме кефят металите. Наскоро се запознах с един метъл, която е просто супер. Пък и защо да не кажем мазни чалгаджии. И чалгаджиите могат да бъдат мръсни. Не зависи от това каква музика слушаш, а от това как живееш.

The-WishmasteR
07-19-2005, 09:21
po4vate da se povtarqte ...predi da napi6ete ne6to pro4ete kakvo sa napisali drygite!pone pove4eto ot vas i 6te zabalejeite 4e kazvata po4ti edni i sy6ti ne6ta .....otnosno temata nqma kakvo da kaja to kakvoto trqbva da se kaje e kazano..a i vseki si ima mnenie i dori edin 4ovek da mrazi metalite vinagi 6te gi izkarva krivi,sy6toto e za 4algarite,raparite,punkatire i t.n

mary_jane_666
07-19-2005, 09:53
hahahah ve4e sme sektanti :lol:
male samo tva o6te ne bqh 4uvala ...
to ne bqhme mazni , to ne bqhme , narkomani , piqndeta , ve6tici , satanisti i kvo li o6te ne ... :lol: hubu ve4e sme i sektanti :lol:
az izpovqdvam kult kym Cannibal Corpse i Six Feet Under .. molq im se vseki den da izdadat nov o6te po qk album ot predi6nite i da doidat v BG http://e.vampirefreaks.com/emotes/bow.gifhttp://e.vampirefreaks.com/emotes/bow.gifhttp://e.vampirefreaks.com/emotes/bow.gif

07-19-2005, 10:51
познавам 3-ма метъли. единият бивш. тъй:
първият вони! съвсем сериозно. нямам представа защо. но, ако искате да знаете той си вонеше още преди 3 години, когато слушаше рап (аре са тема "мазен рап") :lol: така че не е от това, че е метъл. за сметка на това е супер пич!!!!!
вторият, докато беше даркър си миришеше нормално...деба не съм го душила, откъде да знам. не, наистина си се къпе човека. жалко, че вече не е такъв, щото му ходеше. пък и той е супер готин.
за третия лоша дума не мога да кажа :)
така че това са пълни глупости...по дяволите. всичко е толкова относително... :x

Cradle of Death
07-19-2005, 11:15
Ми например погледни кво ти пише в собствения ти аватар - Death cult armagedon http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bduh.gif http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/nono.gif
sorry пич ама на мене ми звучи по сектанско да видя група розови чалгари и тая чалга дето промива мозъците. Сякаш гледам сериино производство.
А за Death cult armagedon така се казва албума.
Аз немразя чалгарите те мразят мене и аз отвърщам със същото. А защо толкова ни мразите когато се запознавам с човек и той да е чалгар казва : ааааа ама ти си метал.... Е какво не сме ли хора??? :shock:
Така че те пораждат глупостите http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bduh.gif

Sinister_Doll
07-19-2005, 12:07
Ne e istina kolko ograni4eni hora steee!!! Kolko metali poznavate? Kolko pesni ste 4uli? E, ok mamka mu, kupq se po 3 puti na den za da moje da se poqvi nqkvo gnusno, ruso 4algar4e s rozovi 4orapi pod djapankite i da mi kaje, 4e vona?! E tva me razbi v zemqta! Za6to ne vzemete da si se vurnete pri azis i kondio ili ne si zavrete po edin vodomer v zadnite 4asti, 4e da razberete, 4e ste gola voda?! Ne moje6 da sudi6 ne6to, koeto ne poznava6 (a az imam Ne6tastieto da poznavam 4algari! Pove4eto metali, koito poznavam sa 4isti4ki, dobre miri6es6ti, inteligentni su6testva... E, vse pak izklu4enieto potvurjdava praviloto... A izklu4eniq- ima gi i tqh! Ili vse pak e po- dobre da si 4algar4e... Daa! 4aka- Raka do zori i kupona da vurvi?! I textovete sa edni hitri kato cqlo stado gumeni lisici. Za smisleni ne6ta se pee. "Du6a" se rimuva sus "sudba", "o4i" sus "sulzi" i vuv vsqka klasi4eska 4alga se sre6ta pone po vednuj "Mnogo te obi4am i sled tebe az 6te ti4am!" Vyzvi6ena muzika!
P.S.: Biv6 metal nqma! Haresal li se vednuj tazi muzika, ti si metal do jivot! Toq e bil nekuv liglio!

God save the idiots!!

mary_jane_666
07-19-2005, 12:41
Sinister_Doll kefish me macka! http://e.vampirefreaks.com/emotes/firedevil.gif

monka
07-19-2005, 13:05
naistina v tozi svqt ima super ograni4eni hora :evil:
i az slu6am metul, pove4eto mi priateli me znaqt kato metulka, makar 4e ne nosq 4ak tolkova harakterni za metulite drehi :roll: emi do sega ne sa mi kazvali, 4e sam "mazna, mirizliva metulka" :?
razberete, 4e vsi4ko si zavisi ot 4oveka. moje da rapar i da si ima6 mnogo dobra higiena...i kakvo stava6 primerno metul i vednaga stava6 gaden, gnusen, mrusen bez gram higiena...
nali vsi4ki 4algari, kogato vi nari4at "prosti" zapo4vate da pretendirate, 4e ne ste prosti, za6toto ne muzikata opredelqla haresktara na 4oveka :!: :?:
emii eto...i az pretendiram, 4e metulite ne sa takiva za kakvito gi mislite...est, 4e ima i mrusni, no vsi4ko si zavisi ot 4oveka!!!
nqkoi gost be6e kazal, 4e e bil metul i, 4e ako ne si ve4no piqn i mrusen zna4i ne si metul...otnosno tova mnenie moga da kaja, 4e e nai-debilskoto mnenie, koeto sam 4ela :x

The-WishmasteR
07-19-2005, 22:00
pravi ste!

Immortality_
07-19-2005, 22:41
4akaite sega...
kakvo lo6o ima v tva da vuni6 ? :?
ne me razbiraite pogre6no... v smisyl- ne mi puka kak 6te me razberete...
poznavam hora, koito nito sa metali...nito 4algari... edni miri6at...drugi ne... ne znam koi po kolko pyti se kype na den, ne me i interesuva osobeno, no mi se struva, 4e samo v tova se zaglejdate...
ima hora, koito i na rozi da mi miri6at- sa bokluci.... a ima i hora, koito miri6at na pot.... ne se kypqt, no sa mnogo po.to4ni ot koito i da redoven klient na nai-skypite parfumerii...
zabelqzvam kak vsqka vtora tema e svyrzana s vyn6niq vid i se pla6a.... bahti i materialistite...

offtopic- dqdo mi miri6e na koze, no e nai.svestnoq 4ovek, koito poznavam...

poupoznaite horata i posle gi sydete :)

infidel
07-20-2005, 10:07
zabelqzvam kak vsqka vtora tema e svyrzana s vyn6niq vid i se pla6a.... bahti i materialistite...


Ама нищо чудно в това. Просто напудрените перхидролени принцеси не могат да изпъкнат с нищо друго, затова се търси първото очевидно нещо за което да се захванат ;-)

Sinister_Doll
07-20-2005, 10:28
E sa nqkoy ako mi kaje kvo materialno namirate vuv vun6niq vid na 4ovek mn 6te se zaradvam :D hehe

Cradle of Death
07-20-2005, 11:38
Смърт на мазните метъли!
Ела да ми демонстрираш ама само ти щото ако си доведеш и дружките и аз трябва да си викна приятелите :twisted:

Cradle of Death
07-20-2005, 11:56
Епа ше дода. Найш как пък ма е страх от тебе и дружките ти - пияни пропаднали метъли! Нищо в сравнение с нашата XXX дружина!
като гледам и аватара не ти подхожда ама обади се някой път
А да непия и непуша къпя се всеки ден така че незатормозявай малкото си мозъче и неговори на изуст

07-26-2005, 11:07
skoro vsichki shte se klanqt na metul-kulturata!

07-26-2005, 11:10
skoro vsichki shte se klanqt na metul-kulturata! Щом казваш - ей у този вече е почнала трансформацията http://baimangau.hit.bg/mango11.jpg