PDA

View Full Version : Moderated by Aia:Bashta mi polu4i sms:"Nqma da te zabra



mani4eto
07-12-2005, 21:49
of mili4ki pomognete mi, predi malko bqh sama staqta, bqh na PC-to, a telefona na ba6ta mi be6e do men.Po edno vreme toi polu4va sms:"Nqma da te zabravq i..." Bah maa mu kav be6e tozi sms, gledam izpratenite sms i kakvo izpratil ba6ta mi:" Nikoga ne me zabravqi kakto i az teb..." Maliiii kazvam vi ide mi da gramna ba6ta si. Ne moga da si predstavq kakvi sa tezi sms???!!! Kazah mu 4e ima polu4en sms no se praveh 4e vob6te ne sam go vidqla, dadoh mu telefona i posle mu go poiskah za6toto mi trqbva6e i gledam sms-te iztriti...HM.. :evil: :evil: :evil: , nomera ot koito gi polu4ava e napisan s "Z".Po4vam stra6no mnogo da se qdosvam, kato si pomislq samo, 4e s maika mi mnoooooooooogo rqdko se karat v 4udesni otno6eniq sa,STRA6NO SAM IZNENADANA?!NQMAM DUMI NAPRAVO IDE MI NAPRAVO DA OTIDA I DA GO PITAM KVI SA TIQ 6IBANI SMS-I?!Molq vi kajete mi kakvo da pravq super stres me goni, basi... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: PLS pomognete!!!


Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

m0onRunnEr
07-12-2005, 22:01
Ами точно това направи!!!Отиди и го попитаи кфи са тия смс-и и от коя са!

bebe`16
07-12-2005, 22:10
трябва наистина да поговориш сериозно с баща си и да му поискаш някакво обяснение за смс-ите и да не ти излезе с номера че не ти влиза в работата трябва да настояваш докато не получиш отговор какво всъщност става и виж дали има още смс-и

BABY_SEXY_GIRL
07-12-2005, 22:21
Az 6te te posavetvam da ne barza6 mnogo mnogo...parvo, iz4akai pak da polu4i sms, navartai se krai nego - za da moje kato polu4i da go pro4ete6 za da si sigurna kakvo stava :wink: Sled tova kaji na maika si, i sled kato tq znae gi saberi na edno mqsto i razobli4i ba6ta si - vijte kak 6te reagira, dokajete mu 4e znaete za stanaloto...i, uspeh! :roll:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-12-2005, 22:45
Az 6te te posavetvam da ne barza6 mnogo mnogo...parvo, iz4akai pak da polu4i sms, navartai se krai nego - za da moje kato polu4i da go pro4ete6 za da si sigurna kakvo stava :wink: Sled tova kaji na maika si, i sled kato tq znae gi saberi na edno mqsto i razobli4i ba6ta si - vijte kak 6te reagira, dokajete mu 4e znaete za stanaloto...i, uspeh! :roll:
А не е ли по-добре да говори първо с баща си и да разбере дали той има нещо общо с нея, вместо да ги скара с майката директно.
Моят баща също получаваше такива смс-и. Оказа се грешен номер. Наистина :!: Ама аз първо гороеих с него. Нищо не споменах пред майка ми. И той ми показа, че въобще не е на ясно коя е тази жена. Даже говори пред мен с нея. И тя му се извини много. Абе цялата работа беше, че ако бях казала на майка ми, щяха да са разведени сега. :roll:

07-13-2005, 00:44
a moje bi trqbva samo da mu kajesh 4e znaesh i da go ostavish sam da reshi kakvo da pravi:) no znai samo edno - kajesh li parvo na maika si i saberesh li gi v edna staq da go razobli4avate to shte stane neshto kato raspit i nishto hubavo nqma da izleze ot cqlata rabota!

mil4eto_
07-13-2005, 06:57
еми питай го :o

Forgotten
07-13-2005, 07:06
Отиваш и го питаш, ама най сериозно. Пък дано му дойде ума в главата. Сори за израза по адрес на баща ти, но...

^FaiNt^F
07-13-2005, 09:21
Pyrvo debni gsma mu i tyrsi o6te uliki predi da go pita6 :? takam....oba4e ako tva produlji-zatyr4i kym nego s vypros4eto si i ne otstypvai dokatu ne 4ue6 obqsnenie :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
07-13-2005, 09:39
ili otidi i govori super SERIOZNO s ba6ta si,
ili vzemi GSM nomera na tazi 4udna jena,zvanni i
i q pitai kakvo iska ot ba6ta ti (tova e mnogo kraino,ama az kato se qdosam to4no tova buh napravila) :roll:

LiNkiN4eTo
07-13-2005, 11:11
според мен не трябва да казваш на майка си - това сигурно ще е съсипе!
по-добре говори с баща си , да ти обясни всичко , все пак всеки прави грешки в живота си!пък и щом смс-а е бил прощален , значи всичко е свършило(знам че това не е оправдание но....)
виж първо точно как стоят нещата , преди да говориш с майка си!!!
ако работата не е толкова сериозна , според мен няма защо да я тревожиш
както аз имам една малка тайна с баща ми , която майка ми не знае , само че се отнася за мен , не за него :? :roll: :?

mani4eto
07-14-2005, 08:25
еми питай го :o
Seriozno?! :evil:

MERSI NA VSI4KI,naistina ne znaeh kakvo da pravq i vie mi pomognahte mnogo,10x!!!!!
Btw:Iskam da znam vsi4ki sms koito ba6ta mi e polu4aval i izpra6tal.V Mtel moje li da napravqt ne6to po vaprosa...?

Фъки
07-14-2005, 08:32
еми питай го :o
Seriozno?! :evil:

MERSI NA VSI4KI,naistina ne znaeh kakvo da pravq i vie mi pomognahte mnogo,10x!!!!!
Btw:Iskam da znam vsi4ki sms koito ba6ta mi e polu4aval i izpra6tal.V Mtel moje li da napravqt ne6to po vaprosa...?

Могат . Но не мисля,че ще стане :roll:
Най-добре отиди и питай :roll:

Elitooooo
07-14-2005, 10:09
Ami nai-dobre se posavetvai s maika si :!: A i se pak toi 6tom gi e izsrtil... :wink:

:(
07-14-2005, 12:58
toova e ujasno...spored men e nai-ra3umno da pogovori6 s nego i da mu kaje6 4e be3 da iska6 sa vidqla smsa i go pitai dali e naistina tova koeto si misli6...napomni mu 4e ima 6tastliv brak i nai-ve4e ima dete (nz dali ima6 brat ili sestra) no te savetvam na maika ti ni6to da ne ka3va6 3a da moje da ne 3agubi6 roditelite si,vse pak te sa nai-zennoto 3a nas..makar4e a3 nqmam 6tastieto da imam ba6ta.. :cry:

gansta
07-17-2005, 19:53
Решението на проблема :arrow: спри да четеш чужди СМС-и :twisted: Понякога човек не трябва да си вре носа където не му е работа.Моя телефон си стои без надзор и не ми пука кой какво ще прочета.Майка ми и баща ми такива работи са чели и ме гледат мръсно и нищо немогат да ми кажат.
Това да се ровиш в нещата на друг е страшно подло и гадно и нагло.А да търсиш сметка за това което си изтарашил е просто первездно :?

angel4e_ot_ada
07-18-2005, 20:00
Az imam po4ti su6tiq problem!Ba6ta mi ot 7 godini raboti v 4ujbina,no se pribira na 6 meseca ili po-4esto zavisi!I kogato si doide vinagi polu4ava sms-i izliza kusno i nikoga ne kazva kade otiva na maika mi i use6tam 4e tova stra6no mnogo q izmu4va!Vednuj pro4etox 4ast ot sms-ite mu za6toto mi pisna ot vsi4ko tova i ne mojex da povqrvam 4e stava to4no v moeto semeistvo.Sigurna sum 4e maika mi znae 4e toi si ima liubovnica no tova koeto me mu4i nai-mnogo e 4e toi obi4a neq pove4e ot sobstvenoto si semeistvo ili po4ti vsi4ko koeto znam za sega go dokazva.No otkakto pro4etox sms-ite koito i e pra6tal "kolko q obi4a i kak iska da e po blizo do neq",4e turpql vsi4ko samo zaradi decata si(nas) ve4e ne moga da go gledam v o4ite i dori mislq 4e kogato e v 4ujbina mi e po-dobre za6toto pone togava ne 4uvam kak postoqnno se kara s maika mi.nz dali tova 6te ti pomogne po nqkakav na4in no az se 4uvstvam po su6tiq na4in i dori po-zle za6toto znam 4e vsi4ko tova se slu4va v deistvitelnost!

chupacabra
07-18-2005, 20:02
аз те съветвам ПЪК, да не му се бъркаш в работите.. човека си има собствен живот и ще си се оправя... доста е нагло да четеш чужди смс-и, не мислиш ли?? било то на баща си или на който и да е било :evil:

Iliqn4eto
07-19-2005, 16:30
добре де хора ,не мога да разбера под какво основание ще пита баща си -кви са тея смс-и... тя първо на първо няма право да се рови из чуждите GSM... замислете се,той ще я пита,ти какво се рови из телефона ми ,а и не ми е ясно как си го прочела.. значи после на екранчето се е показало,че смс е прочетен.. той не е ли забелязал.. незнам нещо странно ми звучи


но май по добре ще е ако се обадиш на тоз номер ,обаче не Ти,а накараш някое момче,твой приятел да я поразпита.. ако той те пита защо ,измисли някаква друга история,например ,че е звъняла на гаджето ти,на брат ти ,приятел или нещо от сорта.. не бързай в действията си ..
Ама ти си знаеш най-добре,познаваш вашите по добре от който и да е било...

07-22-2005, 15:09
Nqkoi da zvanne na nomera na miss "Z" i da kaje, alo s kogo govorq.. ili ne6to takoa :roll:

S_L_A_D_U_R_K_A
07-26-2005, 18:58
Nqkoi da zvanne na nomera na miss "Z" i da kaje, alo s kogo govorq.. ili ne6to takoa :roll:
Ооо мен ако някой ме пит по телефона коя съм никога не бих отговорила бих казала "кого търсите". Виж мила решението е следното отиваш при баща ти и му казваш "Извинявай че ти рових във входящата кутия но имам право на обяснение коя е "Z" и какво иска" в никакъв случяй не казвай на майка ти преди това или пък се обаждаш на тази "Z" и я разпитваш и и казваш коя си и да вземе да остави баща ти ако надушиш още нещо но със сигурност не е грешка както казаха преди мен 1. защото все пак той е отговорил и 2. той я е записал. Уфф мила успех ти пожелавам и дано нещо да не стане между ваще щото е супер кофти аз съм го преживявала. А ако нещо не дай си боже стане ми пиши на ЛС да ти кажа някои неща.Айде успех дано всичко е наред.

MaLkAtA^RoZi4kA
07-26-2005, 19:09
nai-dobre govori pyrvo s nego i ako ne ti dade obqsnenie togava kaji na maika si

01-20-2006, 13:16
Ami nai-dobre se posavetvai s maika si :!: A i se pak toi 6tom gi e izsrtil... :wink:





samo nedei da kazva6 na maika si. tva 6e e ujas. pomisli si tq kak 6te reagira :?: .moje bi tva e gre6ka ot strana na ba6ta ti.no az ti kazvam zv1nni na taq jenq i si poprikazvai s neq :wink: i nali moje posle da ni kaje6 kvo e stanalo:)

Метълката_HIM 4 EVER
01-20-2006, 14:58
И аз съм минала през това,само че СМС-ите бяха много по-гадни.Нещо от сорта на "Много ми е студено,ела да ме стоплиш..."и т.н.
Лошото беше,че не ги намерих аз,а майка ми.Много гадно ми беше.

AnnG
01-20-2006, 18:41
Az mislq,4e trqbva da pogovori6 s maika si.Ne e 4estno po toq na4in da bude lugana jenata i tq ima pravo da znae za ne6tata koito mujut i pravi zad gurba. :?: :?: :?:

Mo6no
01-21-2006, 13:19
В никакъв случай не говори с майка си.Ако баща ти найстита и е изневерил и майка ти го разбере от теб със сигурност всичко ще приключи с раздяла.Споеред мен майка ти може да преглътне,че баща ти и е изневерил,но не и че детето и знае за това.
Най-добре говори с баша си и го попитай за това,което каза на нас.Пожелавам ти успех

FlowerinesS
01-21-2006, 16:16
Ако бях на твое място щях да направя следното..пиша 1 смс от на баща ми тел.-а:"аре да се видиме еди-къде си,еди-кога си,свободна ли си?пиши ми,не ми звъни!"след като си уговориме една мила срещичка трия смс-ите .като отида на срещата,ше и счупа главата :lol: шегичка..така де ще и кажа,че баща ми не може да дойде точно сега..но аз отлично бих го заместилаа.Ще си поговориме малко и после ще й кажа всичко,което съм разбрала за нея от разговорите ни..И най-накрая бих й казала,че е адски гадна,че мисли само за себе си и разваля 1 семейство,че няма място в живота на баща ми,защото той си е направил семейсвото и сега си има отговорности->няма време за нея.И все пак ако не е чак толкова лоша бих и предложила да останем приятелки,но да седи далеч от баща ми. :? И да запази тая среща в тайна,просто постепенно да се отдръпне от баща ми.Ако не е мила с теб,и се държи високомерно и пренебрежително,виж ти,малката сополанка решила да ми се меси в живота,й го кажи направо-ако не се отлепиш от баща ми ,те чака нещо лошо... :lol:

regnata sum
01-22-2006, 00:26
ok ami i az sym minala po tozi pyt.Ta gsm-a na ba6ta mi be6e v men i az re6ih da mu vidq sms-ite.I vse gledam nqkakav DARIA MU PRA6TA.Male kazvam vi kato gi 4etqh i prosto sylzite mi kapeha.Ne mojeh da go proumenq,da povqrvam,za6toto na6te ne se karat.Imah 4yvstvoto 4e tezi sms-i bqha nqkaksi ne s prqko poslanie i az nz kak da go obqsna.No mi be6e mnogo kofti.Vednyv dori ba6ta mi polu4i sms ot vyprosnata i vednaga go iztri i kaza da ne mu pipam ve4e gms-s.Taka i ne se re6ih da kaja na nikoi,ne se re6ih da govorq s nego.Mnogo puti misleh da se obadq na tazi.... i da q pitam...no ne namerih smelost.Pyk i ve4e zabelqzah 4e ne e polu4aval sms-i :roll:

stop_the_war
01-22-2006, 09:13
а замисляла ли си се що не се карат?!
плюс баща ти е голям човек и може сам да решава. Вие да не сте няква гестапо семейство, и всеки държи сметка на другия?!?!?!?! Гледай си твойта работа, остави човека

DimmuBorgir
01-22-2006, 10:57
Вие сте, без извинение, баси странниците! Все едно някой да ти възложи работа и ти да я оставиш настрана, или пък някой от родителите ти да умира(дано на никого не се случи!) и на теб да не ти пука... Същото е...

ProstoAz
01-22-2006, 11:33
Някой погледна ли датата?
Темата е доста стара и вече не е актуална, каквито и съвети да давате, всичко вече е минало, нещата са претърпяли развитие, а човека с проблема, сигурно вече е забравил и че е потърсил помощ в този форум! За това темата ше бъде заключена!
Благодаря!