PDA

View Full Version : kade se slagat tamponite



good_girl
07-13-2005, 14:01
zdrasti momi4eta.......te parva mi doida cikala i iskam da vi popitam kade se slaga tampona...otpred ili otzad......i boli li

adult
07-13-2005, 14:08
A ot kyde ti teche kryv- ot dupeto ili ot vlagalishteto :roll: Retorichen vypros.
Ako si devstvena shte boli,ne mislq che e vreme da slagash tampono oshte.

sini4kata
07-13-2005, 14:08
kupi si i shte vidish zashtoto ima ukazanie za polzvane i kartinka kak tochno se postavqt.ne boli.

mil4eto_
07-13-2005, 20:00
ми то си има упътване :twisted:

SixSense
07-14-2005, 17:10
хахахаха, отпред или отзад.... :lol: :lol: :lol: знаеш ли кво, сложи си го в носа :lol: :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 11 от правилника!
Благодаря!

BABY_SEXY_GIRL
07-14-2005, 21:45
Купи си, вътре има листовка и там е описано много добре :wink:

Immortality_
07-14-2005, 22:04
nali si gledala the X files ?

ami e tam.... kato istinata


istinata e nqkade tam... e ba6 tam slaga6 tampona :lol:
kazvam go ot li4en opit 6toto i az ne znaeh,,, izi ili tura... dobre, 4e poznah ina4e 6te6e da stane "mazalo" :lol:

good_girl
07-15-2005, 17:21
da no kade po to4no se slagat????otpred ili otzad.........molq vi kajete mi....zashtoto na listovkata ne pi6e ni6tu...otpred ili otzad???????????...blagodariq vi :?: :? :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

adult
07-15-2005, 17:25
Ama ti sheguvash li s nas :shock: kakwo znachi otpred ili otzad? Otzad ti e anusa,otpred ti e vlagalishteto :arrow: otkyde ti teche kryv :?: Ot vlagalishteto.Kyde trqbva da se sloji tampona :?: Otkydeto teche kryv :arrow: Toest ot vlagalishteto. :arrow: Znachi slagash tampona otpred vyv vlagalishteto.Sega po qsno li e?
Struva mi se che nqkoq belq shte napravish s toq tampon...

SixSense
07-15-2005, 17:36
Ama ti sheguvash li s nas :shock: kakwo znachi otpred ili otzad? Otzad ti e anusa,otpred ti e vlagalishteto :arrow: otkyde ti teche kryv :?: Ot vlagalishteto.Kyde trqbva da se sloji tampona :?: Otkydeto teche kryv :arrow: Toest ot vlagalishteto. :arrow: Znachi slagash tampona otpred vyv vlagalishteto.Sega po qsno li e?
Struva mi se che nqkoq belq shte napravish s toq tampon...
тва е защото не може за няколко дни да се раздели с любимите прашки може би..
девойке, първо си измиваш хубаво ръцете.. после вадиш тампона от кутийката и му махаш 'станиолчето' в което е обвит. рязко издърпваш конеца /това е за да се види дали и здрав и няма възможност да се скъса/. клякаш, отпускаш се и натикваш тампона толкова навътре че да не го усещаш, като оставяш връзчицата отвън естествено /adult ти каза къде да го натикаш/ само че не направо, ами леко под наклон. обуваш гащите /прашките, кюлотките, наполеонките или кфото е там/ и си готова. тампона не трябва да седи повече от 8часа ф тебе.. но поне през 3часа го сменяй щото иначе е гнусно..
после като го вадиш си увиваш връзчицата около пръста /абе фащаш здраво/ и го дърпаш внимателно.
ама щом не знаеш от коя дупка ти тече мензиса.... ще направиш някоя беля...

п.с. ти на колко си бе ???? :shock:

Axel_f
07-15-2005, 20:47
da no kade po to4no se slagat????otpred ili otzad.........molq vi kajete mi....zashtoto na listovkata ne pi6e ni6tu...otpred ili otzad???????????...blagodariq vi :?: :? :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Не-по средата... :mrgreen:

Ми много ясно,че отпред-във влагалището оттам тече кръвта....

barbie**
07-15-2005, 21:02
Е хора! Спокойно бе! Явно момиченцето е малко и не е информирано по темата! Вие пък... какво ще ви стане ако пообясните малко?? Добре че е SixSence, че ...
Виж, миличка, относно мнението, че като си девствена не трябва да носиш тампони, не помня вече кой го каза... тампоните няма да ти загубят девствеността! Това е смешно! не се притеснявай! С тях е много по удобно от превръзките и ако се научиш да ги слагаш правилно изобщо няма да ги усещаш и ще забравиш, че си в цикъл изобщо :wink:
значи аз имах е бати дилемата преди да почна да ги нося, щото исках много да се науча, ама се стисках и няколко пъти излизах от тоалетната ПОТНА и НЕРВНА .. колко тампони съм изхвърлила ей така за да се науча! Пъхай смело и се ОТПУСНИ тва е най-важното! като свикнеш дори няма да изпитваш нищо докато го слагаш!
УСПЕХ

Bimper-ska
07-15-2005, 23:22
До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото. :wink:

SixSense
07-16-2005, 09:29
До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото. :wink:
хахахахахахаха, беше ми много забавно да го прочета :lol: :lol: :lol:

e4o
07-16-2005, 14:38
mai nai-dobre 6te e za sega da kara6 na prevruski :?

Bimper-ska
07-16-2005, 20:57
До колкото разбирам си все още малка - в смисъл девствена, неопитна и т.н. Затова, ако ще си вземаш тампони, препоръчвам ти O.B. comfort от най-малките. Понеже те са направени за девственици. Разликата с обикновените тампони е, че обикновените "цъфват" като роза и може да стане някоя беля при ваденето, а тези се удължават, а не се удебеляват значително.
Относно това, къде се слага: ами мила, има една (в твоя случай малка дупка) по-долу от клитора (това е едно място, където се свързват срамните устни), която дупка се намира между срамните устни и след нея вече идва място, на което няма нищо, а след мястото, на което няма нищо идва анусът ти(това е пък мястото, от където излиза акуто ти). Значи тампона се слага, като поставиш върха му между срамните устни, притиснеш към отвора, намиращ се между тях(влагалището) и го избуташ леко под наклон, както е указано и на упътването. За да е ефективно поставянето, трябва целият тампон да се скрие във влагалището, като отвън остава само една връвчица. При сядане не трябва да го усещаш близо до изхода на влагалището. В началото ще има дискомфорт, но се свиква. Надявам се, че това обяснение вече разкри къде зимуват раците, от къде пишкат кокошките и къде е "някъде там", т.е. що за чудо е това нещо тампонът и къде му е мястото. :wink:
хахахахахахаха, беше ми много забавно да го прочета :lol: :lol: :lol:
А на мен ми беше доста забавно да го напиша :lol: :lol: :lol:

good_girl
07-18-2005, 11:55
mn vi blagodarq na vsi4ki!!!!vie ste prekrasni......nqmate si i na prestava kolko sam vi blagodarna.........a na tezi koito mi otgovarqha grubo-mainata im\!!!!!emi da....az ne razbiram i za tva pitam....ne za drugo ..ako znaeh nqmahe da pitam.....a na tezi koito mi obqsniha kak -MNOGO VI BLAGODARQ......LI4I SI 4E STE DOBRI!!!!!!!THANKS PEEPS

didivid
07-13-2007, 11:28
Така, аз имам цикъл от година и половина...Мога ли да използвам тампони (най-малките де)? Кажете моля ви защото се притеснявам!

07-13-2007, 11:38
Така, аз имам цикъл от година и половина...Мога ли да използвам тампони (най-малките де)? Кажете моля ви защото се притеснявам! Така при мен е горе-долу същото безопасно ли ще е?

ProstoAz
07-13-2007, 12:01
Темата е стара!