PDA

View Full Version : Жени - Част 1



07-13-2005, 17:04
Така, значи интересно ми е едно нещо :)

Защо жените винаги искат и трябва да са прави? А не са, защо приемат мъжете като някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава.

Ще пиша съвсем малко в това ми мнение, темата сигурно ще се разрастне и там ще добавя още много, но искам само да кажа, че има не малко мъже, които правят много неща по-добре от жените и едно от тях е готвенето, това е само едно от нещата, които можем да правим по-добре и наравно със жените :!: В най-хубавите и известни ресторанти готвачите са мъже. Това е само един пример, че жените си мислят, че са прави, по-добре и по-съвършенни от мъжете :!: Давайте натам!

TsL=)
07-13-2005, 17:11
neoex ti nqmash li kvo da pitash,imam 4ustvoto 4e nqmate ko da praite i samo spamite v foruma.kvi sa tiq stari dilemi?tova jeni VS muje nqma da se razreshi nikoga taka 4e nqma smisul nikoi da otgovarq pove4e :D

miloto_girl_4e
07-13-2005, 17:30
zabravi da dobavi6,4e mujete umeqt mnogo po dobre
da karat kola ot jenite(li4no moe mnenie :D )
ina4e ... kvo da ti kaja...
spored men temata e glupava i nqma ni6to da
se postigne s neq :roll:
da,iskame da se pravi .. po dobre da otstoqvam
mnenieto si dokrai,otkolkoto kato nqkoq bez
li4no mnenie da se suglasqvam s vseki,samo za6toto
na nego taka mu e izgodno :!:

Dharma
07-13-2005, 18:08
e ,ne moje da slaga6 vsi4ki muje pod edin znamenatel, nito puk vsi4ki jeni pod edin znamenatel! estestveno 4e ima ne6ta, za koito mujete sa po-podjodq6ti-ohrana 8) i t.n. ot jenite, no su6to taka ima i profesii s koito jenite se spravqt po-dobre. e su6to e vqrno 4e i vsqko pravilo si ima izklu4enie :) kolkoto do tova 4e jenite sa vinagi pravi :shock: ...hmm koi tvurdi takova ne6to :D

aBeP4eTo
07-13-2005, 18:12
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Ако бяхте по съвършенни щяхте да можете да раждате сигурно :P Колкото мъжете могат да праявт някой неща по-добре от нас толкова и ние можем всичко е фифти - фифти. Както вие можете да работите и да печелите пари така и ние можем. Както ние можем да готвим така и вие можете.
Не само жените си мислят, че са прави и вие сте такива. Просто си попадал по-често в ситуация в която жена спори, че е права, а ти също си бил прав. Абе в такива ситуации всеки си знае, че той е прав!

"da,iskame da se pravi .. po dobre da otstoqvam
mnenieto si dokrai,otkolkoto kato nqkoq bez
li4no mnenie da se suglasqvam s vseki,samo za6toto
na nego taka mu e izgodno "
Милото го каза! Всеки има право на мнение и всеки трябва да си държи на него!

Little_Black_Dress*again
07-13-2005, 19:00
В определени ситуации жените са прави,в други мъжете.Не виждам каква е връзката с пола?!Аз лично не приемам мъжете,като някакви тъпи същества,които мислят само с долната си глава.Но понякога определено си мислите с нея де. :roll: Макар че и жените от време на време мислят с русата си коса. :? То не зависи от пола,а от акъла!Чат ли си? :P

07-13-2005, 19:04
kakto kazah:nqq absolutno nikuv smisul da se spori ama absolutno!
btw jenite sa po-dobri v svikite i nemislq 4e tova trqbva da se promeni ahahahah :wink:

ProstoAz
07-13-2005, 19:37
Аз не мисля, че трябва да се делим на МЪЖЕ и ЖЕНИ.
Има всякакви мъже и всякакви жени. Всичко си зависи от самия човек, НЕ от пола му! Това кой какво и колко добре го може са си лични възможности...
Има жени, управляващи сели компании, затънали до гуша в пари (с една дума - преуспяли), а има и мъже събиращи кашони по улиците! Естествено има го и обратното, така че мисля, че няма какво да се спори тука... :wink:

И не всички мислим, че мъжете са "някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава" - това пак си зависи от сами човек и неговите разбирания.

И защо реши, че винаги се мислим за прави?
Аз по-скоро бих казала, че мъжете си мислят така. Защото те са "силния пол", чувстват се по-всемогъщи и от там идват всички проблеми...а пък и ТЕ ебът, а не ги ебът тях, нали? Ооооооо, вече са велики! :twisted:

morsmordre
07-16-2005, 19:00
e ,ne moje da slaga6 vsi4ki muje pod edin znamenatel, nito puk vsi4ki jeni pod edin znamenatel! estestveno 4e ima ne6ta, za koito mujete sa po-podjodq6ti-ohrana 8) i t.n. ot jenite, no su6to taka ima i profesii s koito jenite se spravqt po-dobre. e su6to e vqrno 4e i vsqko pravilo si ima izklu4enie :) kolkoto do tova 4e jenite sa vinagi pravi :shock: ...hmm koi tvurdi takova ne6to :D

хмммммм, страшно ми напомняш на момичето, което обичам, но не се безпокой - няма абсолютно никакъв вариант тя да е в този форум, така че знам, че не си тя! :P

Не мога да добавя нищо - то останалите са си казали думата....Но спорът "Кой е по-по-..." си остава вечен - никога няма да може да се каже от кого има по-голяма полза - винаги ще има жени и мъже, способни да правят нещо по-добре от противоположния пол.

Immortality_
07-16-2005, 19:21
Защо жените винаги искат и трябва да са прави? А не са, защо приемат мъжете като някакви тъпи същества, които мислят само с долната си глава.

hahaha.-..tova go kazva6, za6toto qvno ne poznava6 myje, koito si mislqt, 4e vinagi imat praavoto... kakto ti v tvoeto mnenie, taka i az v moeto mislq, 4e imam pravo, no tova nqma ni6to ob6to s polovete...
mnogo qsno, 4e ako ne6to ne ti haresva, 6te izrazio6 mnienie i 6te misli6, 4e ti si prav... tova e v prirodata na 4oveka... i ot tam zapo4va politikata :lol:
a sy6to taka qvno ne si 4uval vicove za jeni... kak jenata ne mojela da pravi ne znam si kakvo,,, i kakvi li ne drugi podigravki.... konkurenciq sme... kakto v edin ma4 ima dva otbora i vseki iska da naddleee... taka i e po sveta--- myjete sre6tu jenite i obratno.... i si igraqt na koi e po-po-nai :lol:

искам само да кажа, че има не малко мъже, които правят много неща по-добре от жените и едно от тях е готвенето, това е само едно от нещата, които можем да правим по-добре и наравно със жените

vyprosa e, 4e ne gi pravite... !!! :evil:
za edin "normalen myj" e strogo zabraneno i vypros na 4est da ne vliza v kuhnqta i da ne 4isti... ama tova idva ot vyzpitanieto, v koeto e u4astvala i maikata, razbira se.

govoreiki koi ima pravo i koi ne... mojem da floodim s 4asove v tazi tema.... no ako ima nqkakvi neravnosti v 4ove6kata civilzaciq mejdu jensko i myjko- nie sme si vinovni...nie gradim svetyt, v koito jiveem... i mojem da izbegnem takiva typi konflikti i sblysaci na interesi...
primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal... po4vam da si gonq opa6kata s teq argumenti :lol:
vyrtim se v kryg... i ne izlizame ot tam...
kakto kazah- tova e edno glupavo systezanie- Koi e po-po-nai... :lol: :twisted:

devil4e
07-16-2005, 20:29
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
Защо разделяш света на мъже и на жени?
Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е :!: ПИСНА МИ :!: НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА :!: НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ :!: Защо не го разберете :?: РАСИСТИ :!: НоЕх, никой нищо не ти е казал :!: Сега ще се съревноваваме ли :?: Ще търсим в миналото кой е по-добрият :arrow: мъжът или жената :!: Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ :!:

07-16-2005, 20:53
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
Защо разделяш света на мъже и на жени?
Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е :!: ПИСНА МИ :!: НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА :!: НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ :!: Защо не го разберете :?: РАСИСТИ :!: НоЕх, никой нищо не ти е казал :!: Сега ще се съревноваваме ли :?: Ще търсим в миналото кой е по-добрият :arrow: мъжът или жената :!: Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ :!:

Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ :!:

Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение :!:
И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА :!: "

SixSense
07-16-2005, 20:59
просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен

devil4e
07-16-2005, 21:21
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
Защо разделяш света на мъже и на жени?
Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е :!: ПИСНА МИ :!: НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА :!: НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ :!: Защо не го разберете :?: РАСИСТИ :!: НоЕх, никой нищо не ти е казал :!: Сега ще се съревноваваме ли :?: Ще търсим в миналото кой е по-добрият :arrow: мъжът или жената :!: Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ :!:

Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ :!:

Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение :!:
И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА :!: "
Така.
Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка :wink: . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря :wink: .

Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш :wink: . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса :wink: .

Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това :wink: .

Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света :wink: .

Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен :wink: .

Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти :wink: .

И осмо, пиша като човек, а не като жена :wink: .

07-16-2005, 21:29
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
Защо разделяш света на мъже и на жени?
Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е :!: ПИСНА МИ :!: НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА :!: НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ :!: Защо не го разберете :?: РАСИСТИ :!: НоЕх, никой нищо не ти е казал :!: Сега ще се съревноваваме ли :?: Ще търсим в миналото кой е по-добрият :arrow: мъжът или жената :!: Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ :!:

Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ :!:

Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение :!:
И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА :!: "
Така.
Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка :wink: . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря :wink: .

Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш :wink: . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса :wink: .

Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това :wink: .

Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света :wink: .

Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен :wink: .

Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти :wink: .

И осмо, пиша като човек, а не като жена :wink: .

А ти пък от къде знаеш, че в първия пост са изцяло мой мисли, а не някакви тези? Аз също си казвам мойто мнение и мисля, че след като толкова претендираш на лично мнение не трябва да се изразявате както някой по нагоре написа "primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal" не мисля, че има нужда тогава да говори за мен, да обсъжда мнение ми :!: На тая тема ще искам да й сложат ключ, защото ми писна от тъпи спорове. Когато пишете мнение пишете лично за себе си и за своето мнение или поне не ми замесвайте ника :evil:

07-16-2005, 21:31
просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен

За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?

aBeP4eTo
07-16-2005, 21:34
темата се счита за изчерпана!
няма жени и мъже има хора!
Modareted by aBeP4eTo

devil4e
07-16-2005, 21:34
Какъв е смисала на темата?
Искаш да докажеш, че сте нещо повече от нас ли?
Това е добър въпрос. Но аз имам нещо друго да те питам НоЕх при цялото ми уважение към теб.
Защо разделяш света на мъже и на жени?
Защо ги разделяш вобще на добри и лоши?

Леле писна ми от тъпа дискриминация. Ние сме ХОРА. И не се делим. Нито според пола, нито според квото и да е :!: ПИСНА МИ :!: НЯМА ДОБРИ ХОРА, НЯМА ЛОШИ ХОРА :!: НЯМА САМО ДОБРИ МЪЖЕ И НЯМА САМО ДОБРИ ЖЕНИ :!: Защо не го разберете :?: РАСИСТИ :!: НоЕх, никой нищо не ти е казал :!: Сега ще се съревноваваме ли :?: Ще търсим в миналото кой е по-добрият :arrow: мъжът или жената :!: Това е първобитно и тази тема разкрива САМО КОМПЛЕКСИ :!:

Расист, знаеш ли знаечението на думата? Явно НЕ :!:

Къде пише на какво разделям света? Жените винаги се изкарват нещо повече, винаги мъжете са тъпите същества, които могат да въртят на малкия си пръст, това е нещо, което ме дразни като твърдение :!:
И още много неща, НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО, ЗАЩО ВИНАГИ АВТОРА НА ТЕМАТА Е ГЛУПАК, ТЪПАК, КОМПЛЕКСАР И НЕЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ? Защото е пуснал някаква тема, по която и едните и другите ще излезнат някакви си? Опитвате се да прикриете нещо?

И както съм казвал и в други теми "НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ ПИШЕ В ТЕМАТА :!: "
Така.
Първо, знам много добре какво е расист и затова мисля че имам право да употребявам тази дума.

Второ, колкото до тва да не пиша, като не ме кефи темата ще кажа 2 неща. Форум, както съм казвала много пъти, означава дадена група от хора да говорят по някакъв проблем. Аз това и направих. Изразих мнение. Ако имаш нещо против, явно не разбираш тази думичка :wink: . И другото нещо е, че живея в свободна държава, която ми дава правото да осъждам и да говоря :wink: .

Трето, "Жените винаги се правят на по-умни" само по себе си е разделяне на света на мъже и на жени. Замисли се и ще разбереш :wink: . Това за мен е много глупаво, защото ти не познаваш всички жени, че да казваш, че те се мислят за нещо повече, отколкото са. Това само по себе си е некомпетентност по въпроса :wink: .

Четвърто, не съм казвала че не ми харесва темата, остави правото ми да говоря от името на самата себе си. Всяко същество има право на това :wink: .

Пето, не казвам, че всеки, който пише тема е тъп, защото изкарва дадени групи хора едни срещу други. Аз просто съм против твоя начин на мислене за света :wink: .

Шесто, не прикривам нищо. Ако разгледаш мнението ми по-внимателно ще забележеш, че не съм казала, че жените са умни или нещо такова, а само казах, че е расизъм да ги поставяме срещу мъжете, най-малкото защото всеки човек е различен :wink: .

Седмо, да не ислизаме извън границата на благоприличието, лично аз нямам нищо против теб, надявам се и ти :wink: .

И осмо, пиша като човек, а не като жена :wink: .

А ти пък от къде знаеш, че в първия пост са изцяло мой мисли, а не някакви тези? Аз също си казвам мойто мнение и мисля, че след като толкова претендираш на лично мнение не трябва да се изразявате както някой по нагоре написа "primerno- nikoi nqma da misli, 4e si typ myj, ako ne be6e pusnal tazi tema... i az nqma6e da mislq, 4e imam pravo, ako ne q be6e pusnal" не мисля, че има нужда тогава да говори за мен, да обсъжда мнение ми :!: На тая тема ще искам да й сложат ключ, защото ми писна от тъпи спорове. Когато пишете мнение пишете лично за себе си и за своето мнение или поне не ми замесвайте ника :evil:
Ок, ето ти едно, но ще видиш чер е същото като първото ми:
Това за мен е расизъм. Не смятам, чехората могат да се делят на жени и мъже. Има много способни мъже и много способни жени. Колкото до жените, които се мислят за повече от мъжете, аз лично такива не познавам, но за мен това е също вид на расизъм.

Дано си дожолен, НоЕх

Malko^Momiche
07-17-2005, 23:28
Тфа,че едните имат шунди, а другите пишки, да не значи че имат и различни мозъци??
Както споменахте.. мъжете готвели.. да и баща ми готви, а майка ми кърти плочки и прай ремонт (е заедно с бащата де) но като си има мозък жената, може да прави ВСИЧКО! И при мъжете е така, с малко желание могат дори да вършат домакинската работа!

chupacabra
07-17-2005, 23:30
просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен

За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?
абе много отдавна е доказано, че жените имат по-голям мозъчен капацитет. не спори :!:

07-17-2005, 23:45
просто учените са го доказали че жените са по-умни, и това си е така,
но си зависи, както има тъпи мъже, така има и тъпи жени. всеки човек е различен

За това нещо говоря! Кои учени? Аз мога да кажа, че учените са ме изследвали и са доказали, че съм вундеркинг и кво?
абе много отдавна е доказано, че жените имат по-голям мозъчен капацитет. не спори :!:

Щом казваш. Между другото искам да попитам кой модератор отключи темата? Аз помолих аBeP4eTо да я заключи, защото прецених, че няма смисъл да се продължи :!: Ае имаите поне малко уважение към потребителите :evil:

Bimper-ska
07-18-2005, 22:46
В този пост ще бъда кратка(като никога до сега!).

Преди две години, учените създадоха изкуствена сперма, чийто генетичен материал е синтезиран от яйцеклетка! Тъй че по-добри, или по-лоши, мъже, най-добре си трайте, че да не изчезнете от лицето на Земята :wink:

bulgarche
07-19-2005, 12:41
А кои са по-добри зад волана?

bulgarche
07-19-2005, 12:47
В този пост ще бъда кратка(като никога до сега!).

Преди две години, учените създадоха изкуствена сперма, чийто генетичен материал е синтезиран от яйцеклетка! Тъй че по-добри, или по-лоши, мъже, най-добре си трайте, че да не изчезнете от лицето на Земята :wink:

Че то е доказано, че ще изчезнем бе

lady_f
07-27-2005, 11:32
az sam na mnenieto na avtora 4e toi prosto e pusnal temata nqkoi kato ne q haresva da nqma da si.....maikata(nama da go pi6a 4e 6te go cenzorirat)no ne e pravo miloto_girl4e 4e m1jete katat po dobre ot jenite az karam po dobre ot vsi4ki m1je koito poznavam a dori nqmam knijka