PDA

View Full Version : Normalno li e ?



p3p51
07-14-2005, 00:33
normalno li e da sam na 15 godini i penisyt mi da e 17 santimetra dylyg nqkoi kazvat 4e e dobre drugi 4e e malko vie kak mislite ??

bobbyggx
07-14-2005, 00:44
Ау баба, много лошо пич. Страдаш от рядка болест, не и знам името, но пенисът ти ще става все по-голям, и накрая няма да можеш да се дървиш. При таквиа случай кастрация само помага, иначе можеш да умреш. Ако имаш кинти, има окоято ти ражат половината хуй, и ти насаждат главата,но тази операция е много скъпа и опастна :cry:

stereophonix
07-14-2005, 00:44
dobre e. spox (((:

07-14-2005, 00:58
Ау баба, много лошо пич. Страдаш от рядка болест, не и знам името, но пенисът ти ще става все по-голям, и накрая няма да можеш да се дървиш. При таквиа случай кастрация само помага, иначе можеш да умреш. Ако имаш кинти, има окоято ти ражат половината хуй, и ти насаждат главата,но тази операция е много скъпа и опастна :cry:
Болестта се казва "пенисодекстроза". Грешиш обаче за операцията, сега има нов вариант на "Пенисотомията" (така се казва манипулацията) открит е наскоро от унгарски хирург. Тва го знам щото на един приятел вуйчо му е куролог и ги знае тя неща. Самата процедура е по лесна - тука не ти режат половината член а само главичката като на нейно място се присажда анатомично копие на главичка най често направена от дърво за да е по евтина операцията. Смисълът е че понеже пенисът расте от главата нагоре е нужно да отрежат само главата за да спрат разтежа на ствола(същото е при дърветата- нали им режат на фиданките клонките за да станат по дебели вместо весоки, и нали човекът е еволюилрал от дървото и тия неща са си останали същите :wink: .)

stereophonix
07-14-2005, 09:01
olei kvi sa tiq ne6ta be!

ProstoAz
07-14-2005, 09:18
С мнението на stereophonix считам темата за приключена и моля, остансяйте се сериозно към проблемите на хората! Има много такива теми!
Благодаря!