PDA

View Full Version : Гаф с четката за зъби



LiNkiN4eTo
07-14-2005, 09:07
Случвало ли ви се е да объркате четката си за зъби , с нечия чужда :lol:
Как бихте се почувствали ако това стане
Или ако някой се измие с вашата...
На мен за щастие не ми се е случвало , не знам как ще реагирам :shock: :lol:

sherry
07-14-2005, 09:22
zavisi s kogo q obarkam...ako e s taq na gadjeto-nqma da mi e gadno tolkova...no ako e s na nqkoi drug...ujas!

07-14-2005, 09:29
blqkkkk,az pak s 4etkata na nikoi drug ne bih si izmila zabite.samo pri misalta,4e moje i nqkoi da se izmie s moqta ...se pobarkvam.ako sam q zabravila 6te julq s prasti,no nqma da gi izmiq s 4ujda 4etka.mn e gnusno,a i se dokarvat dopalnitelni razvaleni zabki :P :wink:

^FaiNt^F
07-14-2005, 09:32
Az ne bih se izmila s 4ujda 4etka...a ako nqkoi se izmie s moita-zavisi koi e i vse pak nema da mi e mn priqtnu.... :lol: :lol:

ProstoAz
07-14-2005, 09:35
Аааа, към четката си за зъби съм много чувствителна, за това си я прибирам и сутрин и вечер като ходя да си мия зъбите си я взимам, мия си зъбите и пак си е прибирам!
Ако някой си измие зъбите с мойта четка или аз си ги измия с чужда четка бих повърнала! :oops:

monka
07-14-2005, 09:52
aa, tova e gadno. do sega ne sam se mila s 4ujda 4etka za zybi, a i ne sam si davala moqta na nikoi :!:
ina4e temata e gotina :lol:

miloto_girl_4e
07-14-2005, 10:07
au tova e mnogo gadno we :shock:
ne mi se e slu4valo da si oburkam 4etkata
s 4ujda ili nqkoi da polzva moita...
ama 4etkaka za zubi si e mnogo li4no ne6to i
ne bih q dala na drug da q izpolzva ...
blqqqqqqqqk :shock: :!:

m0onRunnEr
07-14-2005, 10:42
Az na mene mi se e slu4falo dva puti s na lelq mi :)

LiNkiN4eTo
07-14-2005, 11:00
Az na mene mi se e slu4falo dva puti s na lelq mi :)

и как беше :P

Breakaway``
07-14-2005, 11:10
На мен ми се е случвало само да взема тази на майка ми ... е като слагам пастата се усещам :) Няма да ми е мноог приятно, ако някой се измие с моята -...

m0onRunnEr
07-14-2005, 13:31
Az na mene mi se e slu4falo dva puti s na lelq mi :)

и как беше :P
Mi normalno razbrah sled kat lelq mi se razvika 4e nqkoi i e polzval 4etkata :) 6ot te bqxa ednakfi :)

Bimper-ska
07-14-2005, 14:07
Аз едва вечер, към 3-4 часа някъде се мия преди мягане и взех първата четка, която ми попадна. Като сложих пастата и я намокрих, гледам, това била на майка ми четката! И то стана така, щото мойта старата беше като сегашната нейната. Иначе с мойта едва ли има кой да се измие! Баща ми си мие зъбите най-много 2 пъти на месеца и си знае четката - синята. Винаги еднакви му купуваме, щото да не се бърка. А майка ми си я знае, понеже тя си я купува. А мойта също аз си я купувам. И обикновено зелена си взимам. А мойте кърпи също са зелени, щампоана ми е зелен, тъй че като видят зелено, значи НЕ ПИПАЙ!

Little_Black_Dress*again
07-14-2005, 15:24
Вторият отговор от анкетата. :D Много съм чувствителна към най-личните си вещи - четка за коса,четка за зъби,хавлия.Досега не ми се е случвало да си измия зъбите по погрешка с чужда четка и се надявам да не ми се случи. :P С моята четка също на никой не му се е случвало по погрешка да се измие,за щастие.Ако ми се случи обаче никак няма да ми бъде приятно. :?

07-14-2005, 15:45
Не ми се е случвало да използвам чужда четка, и дано да не ми се случи! Не бих повърнала или нещу такова, проста ше си дезинфекцирам устата :P :lol:

А ако някой съвсем неволно ми ползва четката,ще си купя нова :lol: :lol:

e4o
07-14-2005, 18:55
ne mi se e slu4valo slava bogu :lol: ,
a ako mi se slu4i nz kvo 6te napravq :shock: :lol:

eNigMaTic^
07-14-2005, 19:00
Ами веднъж, късно вечерта аз леко заспала..Отиам да си мия зъбите и фащам първата четка..Моята е лилава, на баща ми синя..И аз без да искам с неговата почнах да се мия :oops: После се осъзнах и почнах да плюя там.. :roll:

sisa_pisa
07-14-2005, 19:55
Ne mi se e sluchvalo do sega no za tova kak shte reagiram mnogo zavisi s chiq chetka shte oburkam svoeta :lol:

Immortality_
07-14-2005, 20:06
HAHAHAAHAHAHA ¬¬

golqmo 4udo
tuk v tozi forum sam 4ula za takiva ostoriiki... v4era6ni pikli4ki, koito o6te ne znaqt ot kade ogrqva slynceto no spodelqt opityt si s oralniq sex...

na4i ne vi e gnus da nalapate kakvoto i da e... i da si izqjdate slivicite, da si napyhvate ezicite do ne znam si kade na publi4ni mesta....
a vi e gadno... povry6talo vi se ot edna 4etka za zybi... neam dumi... ¬¬

Twista
07-14-2005, 20:25
Мани, бегай! Т`ва ако някой си измие зъбите с четката ми ще се издрайфам, защото съм наистина страшно гнуслива в това отношение! :?

BABY_SEXY_GIRL
07-15-2005, 10:50
Ааа, не, това дори не ми е минавало през ум :shock: :twisted: Ужас, дано не ми се случва, но за да ми се случи трябва четките да са еднакви иначе не бих си я сбъркала :lol:

CRaZy_IKT
07-21-2005, 15:01
zavisi

4ervena_roza
07-23-2005, 09:17
Случвало ли ви се е да объркате четката си за зъби , с нечия чужда :lol:
Как бихте се почувствали ако това стане
Или ако някой се измие с вашата...
На мен за щастие не ми се е случвало , не знам как ще реагирам :shock: :lol:


На мен гаджето ми обърка четките и се изми с моята,но сега вече си имам нова която не може да се бърка.

LeGoLaS
07-23-2005, 14:52
Не бих измил зъбите си с чужда четка нито бих позволил на някой друг да го направи с моята. Просто не е приятно. До сега не знам някой да си е мил зъбите с моята четка (надявам се да не се е случвало) и съм сигурен, че аз не сам си ги мил с четката на друг. Съжалявам за повторението на думата четка, но просто темата го "налага". :wink:

Dobrina
07-23-2005, 15:18
HAHAHAAHAHAHA ¬¬

golqmo 4udo
tuk v tozi forum sam 4ula za takiva ostoriiki... v4era6ni pikli4ki, koito o6te ne znaqt ot kade ogrqva slynceto no spodelqt opityt si s oralniq sex...

na4i ne vi e gnus da nalapate kakvoto i da e... i da si izqjdate slivicite, da si napyhvate ezicite do ne znam si kade na publi4ni mesta....
a vi e gadno... povry6talo vi se ot edna 4etka za zybi... neam dumi... ¬¬
Радвам се, че има поне едно нормално мнение в тази тема :)

Ollas
07-23-2005, 15:36
Трябваше ми преводач, за да разбера възможните отговори на анкетата :lol:
По темата... Случвали са ми се и двете неща.
Веднъж по погрешка се измих с четката за зъби на баба ми.. просто много приличаше на мойта, а и рано сутрин кой ти гледа. Доста кофти ми стана като разбрах какво съм направила.
А веднъж майка ми ми сподели, че била изпозвала електрическата ми четка за зъби.. да видела как ставало... Супер тъпо ми стана и веднага и смених четчицата.

LP_girl_14
07-23-2005, 16:22
не ми се е случвало и не искам да ми се случва.Струва ми се нехигиенично.За тва и моята четка за зъби е зелена на цвят-за да не я сбъркам случайно с някоя друга. :o

Murderdoll^^
07-23-2005, 17:45
апфф кфи сте ми такива гнусливи :roll:
няам думи напрао
верно не ви е гнус да се целувате и да
лапате пишки а от една четка за зъби ви е гнус...
засрамете се :!:
по темата-мила съм си зъбите с чужда четка,
фкуса е същия като и на мойта, а пък
димо като беше ф монтана си изми зъбите с
мойта...човека още е жив нищо че не влиза
в форума:)

naty
07-23-2005, 18:39
aba wsi4ki ste edn gnusliwci...
e az sym se mila s 4etkata za zybi
na edin friend....i kfo
mi ni6to ne mi stana
ne trygnah da powry6tam :lol:

07-23-2005, 18:41
апфф кфи сте ми такива гнусливи :roll:
няам думи напрао
верно не ви е гнус да се целувате и да
лапате пишки а от една четка за зъби ви е гнус...
засрамете се :!:
по темата-мила съм си зъбите с чужда четка,
фкуса е същия като и на мойта, а пък
димо като беше ф монтана си изми зъбите с
мойта...човека още е жив нищо че не влиза
в форума:)Мда успях да уважа четките и на двете Инки щото така малко междо другото заминахме и не си зех нищо...дори се изпрах в Инка :lol: ...ма темата е за четките...зависи на кого е четката...ако е на приятел какъв е проблема?? Мене много ме изкефи :P :P

07-23-2005, 18:41
шъ пръднем у лапичка и ше си го пазиме даром за собственико на чйетката бйкоусе он е грозен сперментин :lol:

Momchenceto
07-23-2005, 18:42
Упс!! :oops:

Rammstein4o
07-23-2005, 18:46
шъ пръднем у лапичка и ше си го пазиме даром за собственико на чйетката бйкоусе он е грозен сперментин
by Rammstein4o 8)

Tedka-Medka
07-23-2005, 22:47
yoo..nito edin ot otgovorite ne mi haresa
ama glasuvah za tva che sha povurnesh
f mifkata..mnogo e gadny nqkoi da se izmie
s tvoqta chetka ili pyk ti s negovata..
znaesh li go kfi bolesti ima po zubite
kolko zarazi moesh da hvanesh..tva e gadny..ako
razbera che nqkoi se e izmil s chetkata mi
she q izgorq ili she mu q podarq.

thirteen
07-23-2005, 23:25
blqq poprincip sam dosta gnusliva.. noo ako ne razbera skoro po dobre za men shtoto sam si i baq shmatence.. moi da go napravq i da ne razbera!

mAdn3ss_
07-24-2005, 07:21
Принципно ще се издрайфам в мифката...Да ама същност веднъж съм се мил с на леля ми електрическата четка..но не ме беше гнус щото четката й беше нова :Р

rosskata
07-24-2005, 10:41
Айде стига сте се превземали, какво толкова??? МНого от вас не биха се погнусили да си заврат езика в устата на сексапилен/на непознат/а в дискотеката, но виж да се измиеш с четката му за зъби- тва е гадно... :? Глупости. Никой не ви дава доказателство, че в устната ви кухина има по- малко бактерй от тази на другия.
Не бих се погнусила от чужда четка за зъби. Но да драйфаш в мивката- е това вече е гнусно!!! :x

DeSiTo0o
08-02-2005, 16:29
На мен не ми се е случвало да объркам четката си за зъби.У нас четката на всеки е с различен цвят. :)
Никой никога не се е мил с мойта четка за зъби,тя е за лична употреба. :wink:

Pe666o
08-02-2005, 22:42
що да не..в устата има 1-2 ензима и малко вода...нищо няма да ми стане ако си измия зъбите с четката на някои...е, ще я измия хубаво преди тва де.. :D

kellybundy
08-03-2005, 08:21
predi 10 min bqh na zubolekar za pregled i mi kazaha 4e imam super zubi i smqtam da gi pazq kato o4ite :lol:
ina4e ne mi se e slu4valo i ne moga da si predstavq da mi se slu4i
prosto znam 4e moita e rozova :)

aBnOrMaL_BaBy
08-03-2005, 08:35
Ми на майка ми и мойта четка за зъби са почти еднакви, като изключим тфа че на мойта има една зелена лента, а на нейната тази лента е оранжева.Случвало ми се е вечерта да взема нейната четка, но се усещам преди да си измия зъбите.
Иначе не ми се струва много гнусно да се измиеш с четката на друг(е зависи кой е и зависи ква е и неговата хигиена), макар че до сега не съм го правила.Незнам и някой да си е мил зъбите с мойта четка,надявам се че не е.А ако го направи ще си купя нова.Айде сега не сме за една четка, макар че аз тази много си я обичам и много си я кътам :lol: :wink:

e_l_i_z_a
08-03-2005, 08:40
ами ако ползвам на някого четката...нэ после ще си измия зъбите отново,ама със мойта си четка,а бих купила нова четка на горкия човек щото колкото и да е-не е приятно хич :roll: