PDA

View Full Version : Pyp4ici



07-14-2005, 10:39
Ot nqkolko sedmici imam edni pyp4ici po gyrba i otpred nad gardite :( Normalno li e tova za f???men ma e sram da sloja potnik,da ida na plaj,ujasno e :cry: Help Me Pls

ProstoAz
07-14-2005, 11:00
Напълно нормално! Да знаеш (почти) всичките ми приятелки имат, аз незнаех до скоро, но като почна да се затопля времето и да се обличаме по разни потничета и...се стресирах като ги видях. :shock:
За гърба - търкай го с морска сол (така каза една козметичка на брат ми)!
За гърдите и шията - използвай тонизиращите трици на Суис Формула за всякакъв тип коже (те са за лице и шия)! Така хем няма да имаш пъпчици, хем кожата ще ти е мекичка като на бебе! (това ти го казвам от личен опит! Аз ги ползвам от много време и до сега пъпки не са ми се появявали, а който ми е пипнал (цункал и т.н.) кожата там ме пита с Ленор ли се къпя, че е толкова мека хахах :P )

07-15-2005, 12:39
Mersi!Uspokoi me :D

takesport_addmuzic
07-17-2005, 16:58
Напълно нормално! Да знаеш (почти) всичките ми приятелки имат, аз незнаех до скоро, но като почна да се затопля времето и да се обличаме по разни потничета и...се стресирах като ги видях. :shock:
За гърба - търкай го с морска сол (така каза една козметичка на брат ми)!
За гърдите и шията - използвай тонизиращите трици на Суис Формула за всякакъв тип коже (те са за лице и шия)! Така хем няма да имаш пъпчици, хем кожата ще ти е мекичка като на бебе! (това ти го казвам от личен опит! Аз ги ползвам от много време и до сега пъпки не са ми се появявали, а който ми е пипнал (цункал и т.н.) кожата там ме пита с Ленор ли се къпя, че е толкова мека хахах :P )

Moga li da te popitam kolko stryvat tezi trici?:)

ProstoAz
07-17-2005, 17:41
7,40лв. и определено си заслужават! :wink:

{sladuran4e^f}
07-20-2005, 19:14
Хах,при нас са 7,30 :lol:

machoka
07-21-2005, 07:12
Добър ден,

Моят съвет е да се тревожиш за нещо по-смислено. Помисли за семейството си, вървят ли нещата м/у Вас, сподели ли този проблем с тях? Ако не си, защо предпочиташ един форум с непознати, пред съвета на собствените си родители? Те са хората, които ще те посъветват и насочат най-добре.
Сега се замисли колко болка има по света и в живота ни, замисли се за нещо наистина сериозно.

.. И тогава ще разбереш, че се тревожиш за бели кахъри.

Желая ти всичко най-хубаво.