PDA

View Full Version : savett!?!?!



crazyyy
07-14-2005, 11:03
Plsss hora daite mi nqkakav savet.
Zna4i predi vreme izlizah s edno mom4e,vsi4ko be6e to4no,superr,no v kraina smetka ni6to ne se polu4i,za6toto az se otdrapnah :? a sega iskam da opravq vsi4ko,mn iskam da bade kakto predi,no negovite 4uvstva vsqka6 sa ohladneli,ili az taka si mislq :!: kanq go da izlizame,no ili 6te vali ili ne6to drugo i vse ne moje da se vidim.Mai sadbata mi razdelq ili moje bi porednoto izpitanie,a na men mi pisna da se borq i da nqma rezultat.Drugiq problem e,4e nz toi kato kakvo priema tova da se vidim ...daite mi savet da se borq li dokrai,za6toto ve4e nz kakvo da pravq,vsqka6 ne sam jiva...nqmam nastroenie ot krai vreme i nz kade se namiram ! :roll: :(

anonimen___
07-14-2005, 12:01
ami vij tova e prosto izpitanie spored men. i to 4e trqbva da prejiveesh malko pone ot tova koeto toi e prijivql. ako si uporita vsi4ko shte stane. Kasmet!!! :D

male male
07-14-2005, 12:14
vij sq...ne e dobre 4e se otkazva6.znam 4e e tapo da ti go kazvam i 4e 6te si kaje6"da we lesno e to...ama nqma nikav rezultat kolkoto i da se borq"mi kaji mu prosto ei ela da se vidim ..da si poprikazvame..pitai go parvo dali iska..ne go nasilvai..po-leko davai ne6tata v na4aloto.nai-vajnoto e na sre6tata da ne se spe4e6 i da ne znae6 kfo da kaje6.trq da se otpusne6 i da se 4uvstva6 normalno..taka i ti i toi 6te se 4uvstvate dobre!ne e malak problema koito ima6 i znam 4e e trudno...no ako toi ne proqvqva interes kam teb nai-dobre ne go tormozi..mom4etata mn mrazqt da badat tormozeni..tfa trq da go znai6!uspeh ot men!!!!

Elitooooo
07-14-2005, 12:31
Ami badi sebe si,ako naistino go haresva6,bori se do krai i ne se otkazvai.Pak ako li ne,zabei vsiko i tova e ...tarsi niakada drugade lubovta

ExpressYourSelf
07-14-2005, 12:33
И аз имам подобен проблем,но просто не ми стиска да направя нищо...И като се замисля,че аз донякъде прецаках all... Ноо както и да е!Ти дано събереш смелост.Ако толкова не можеш да го преживееш-дам "бори се".Ако успеете да се видите,което ти пожелавам,не бъди дръзка,давай го малко по-умерено...Виж как се държе той и ако не е охладнял-давай....