PDA

View Full Version : normalen teen???



bez zna4enie
07-14-2005, 13:50
''stani kato drugite,stani normalna teeneidjerka''molq vi kajete spred vas kakvo ozna4ava normalen teeneidjer???

Elitooooo
07-14-2005, 13:58
emi...normalen...savsem obiknoven...da si izliza6,da se sabira6 s prietali,da obi4a6 mama i tatko...

^FaiNt^F
07-14-2005, 14:02
Tova predpolagam va6te sa ti go kazvali...emi az pod normalen razbiram kakto kaza Elitooooo da se sybira6 s fr da se motaete nasam-natam...da se kara6 s va6te no ne non stop...awe nz mn e trudno da se dade opredelenie za vs teenageri

sini4kata
07-14-2005, 15:08
ami spored men nqma ponqtie 'normalen teen' zashtoto vsichki sme razlichni i tochno tova ni e hubavoto :D

mil4eto_
07-14-2005, 17:43
всеки си има разли4ни разбирания :wink:

miloto_girl_4e
07-14-2005, 18:16
a tova,koeto nie razbirame pod normalen TEEN,ne e tova,koeto na6te roditeli razbirat ... :roll:
hah,za tqh normalen TEEN(no za men NEnormalen TEEN)
e da izliza6 s SVESTNI hora,da se pribira6 po
svetlo,da ne pie6,da ne pu6i6,za sex da ne si pomislq6,za gadje po moje,ama nqkoe svqstno i estestveno da se durji6 perfektno s mama i tatko
i da ne se karate,a ako se karate da e super rqdko :!:
mai e tova,a?! :lol: :lol: :lol: :lol:

vesi_witch
07-14-2005, 18:37
ami za moqta maika normalen teen e..s o4ilcata..nad u4ebnika seki den dori i prez lqtnata vakanciq..muzika da ne znam kvo e televizor da ne znam kvo e..ami da..mai tva e..kvo0o izlizanewe kvi mom4eta tva za maika mi e tabu..to ne za maika mi ami za edno momi4e ot na6iq klas nakoeto maika mi iska da prili4am UJAS! xax po taq logika svestnite teen4eta sa 1 na 1 000 000:)

LiNkiN4eTo
07-14-2005, 21:15
ми такъф като мен :D :D :D

Twista
07-14-2005, 21:34
Нормален тийнейджър?! :shock: Има ли такива, бе? Аз си мислех, че всички сме откачени... :roll: *заблудена овца*

петя
07-15-2005, 00:21
Според мен,вашите са искали да ти кажат,че трябва да учиш повече,да се прибираш рано,да внимаваш много(момчета,секс,цигари,а лкохол...)
Ама споко,ще им мине:)Всички родители са тей.Баща ми ми мърмори всеки ден,че не уча и тем подобни :twisted:

bez zna4enie
07-16-2005, 23:09
Mnogo Blagodarq Na Vsi4ki!:):):):)

devil4e
07-17-2005, 00:18
emi...normalen...savsem obiknoven...da si izliza6,da se sabira6 s prietali,da obi4a6 mama i tatko...
Нещо такова е. Просто да си щастлива. Да обичаш и да бъдеш обичана. Това е според мен.

DiEsEl_GiRl4eTo
07-17-2005, 00:29
За тийн точна дефиниция си няма. Всеки човек е ценен точно с индивидуалността си. Ако всички бяхме еднакви, щеше да бъде много скучен животът. Как така нормален? Всеки разбира различно нещо под нормален. Не бих могла да ти кажа какво точно се върти в главата на майка ти. не бих се и пробвала. Най-много да ти навлека неприятности с моите представи за нормален.

___Kaka Eli___
07-19-2005, 18:09
Мога да кажа само че нашето поколение е Наи-наи хубавото :mrgreen: :D :mrgreen:

machoka
07-22-2005, 08:35
Мога да кажа само че нашето поколение е Наи-наи хубавото :mrgreen: :D :mrgreen:

.. и ще сбъркаш..

Както казаха, такова понятие 'нормален тийн' няма. Ако имаше, щеше ли да съществува този форум? :idea:

07-22-2005, 22:44
az obi4am lezbiiki i live striiptiz-spored ba6ta mi sam si ok :D

ycMuBkaTa
07-26-2005, 11:30
Няма такова чудо като нормален тинейджър всички сме еднакво подвластни на хормоните и напълно различни

07-26-2005, 12:30
Да бъдеш нормална, да не си нито метъл готик вещица хипарка и пр, нито наркоманка тревоманка и секви такива стриит увлечения, да бъдеш възпитана учтива приятна, да бъдеш умна , ДА УЧИШ да изкараш стипендия примерно :wink: , да се грижиш зза тялото си, спорт нещо... да се държиш като възрастна не като внеква насрана лигла дето се занимава с куп глупости както подозилам че си :wink: обще взето бади нормална. Точно такива момичета ми харесват и точно в такова се влюбих за пръв път :wink: .

DeSiTo0o
07-28-2005, 17:49
Хах...ми всеки тинейджър си е различен.Но аз мисля,че по принцип нормалните тинейджъри са тези,които не пушат още от малки.Но според днешната мода...май е иначе,за съжаление!

DeSiTo0o
07-28-2005, 17:53
az obi4am lezbiiki i live striiptiz-spored ba6ta mi sam si ok :D

Naprao nemam dumi!:!:!

Enfoego
07-30-2005, 00:04
Родителте имат много изкривена представа за тъй нареченият "нормален тиин". Например има една особеност която незнам дали е само при мен, но да кажем че направя някоя голяма издънка и наще почват да ми бучат "зашо не си като ****(некои си), а ако поискам нещо и те ми се размрънкат и им изтъка като довод да кажем "Ми и Сашо има" или нещо подобно и те веднага контрират с "мен не ме интересуват другите, интересуваш ме ти!". Та както казах те са с изкривена представа :)
П.С. Леле колко дълъг пост 8)

Peace

mis_marry_jane_13
08-02-2005, 14:52
ami spored men normalen teneijur nqma
tezi dumi samo moje da gi kaje nqkoi roditel

Sk8er4o
08-10-2005, 10:56
ПОЗНАТА ИСТОРИЯ...без коментар
-
Oyama, подкрепям те ама... АБЕ КАКВО КАТО Е МЕТАЛ - и те са хора, и те душа имат...ти изкара, че метъла е нова порада дзвер. За да си метъл не е задължително да носиш тежък грим, черни дрехи, обърнати кръстове/пентаграми и т.н. Аз лично познавам фешънки които слушат метълче...щото за некои чалгарите са тъпанари(подкрепям ги) ама колкото и да са противни не моа да кажа, че некой не е нормален щот' е чалгар.
-
Пийс брадър \/

08-10-2005, 18:22
ПОЗНАТА ИСТОРИЯ...без коментар
-
Oyama, подкрепям те ама... АБЕ КАКВО КАТО Е МЕТАЛ - и те са хора, и те душа имат...ти изкара, че метъла е нова порада дзвер. За да си метъл не е задължително да носиш тежък грим, черни дрехи, обърнати кръстове/пентаграми и т.н. Аз лично познавам фешънки които слушат метълче...щото за некои чалгарите са тъпанари(подкрепям ги) ама колкото и да са противни не моа да кажа, че некой не е нормален щот' е чалгар.
-
Пийс брадър \/
Е тва имам предвид под метъл, гримове лайна и прочие, това би имала майка и предвид под ненормален тийн :wink: ако ще да си слуша квот си иска ма не да изпада в некви музикални истерии като сетра ми например дето определено не е никъв нормален тийн :? ..

х
08-10-2005, 19:20
a tova,koeto nie razbirame pod normalen TEEN,ne e tova,koeto na6te roditeli razbirat ... :roll:
hah,za tqh normalen TEEN(no za men NEnormalen TEEN)
e da izliza6 s SVESTNI hora-ПЕДОФИЛИ, МУТРИ И НАРКОМАНИ,
da se pribira6 po
svetlo-СЛЕД 6 СУТРИНТА,
da ne pie6-БИРА, А САМО ЯКО КОНЦЕНТРАТИ
,da ne pu6i6-ТЮТЮН, А САМО ПО-СИЛНИЧКО
,za sex da ne si pomislq6-ПРЕДИ ДА НАВЪРШИШ 10
,za gadje po moje,ama nqkoe svqstno i estestveno da se durji6 perfektno s mama i tatko-МОЖЕ И ДА ИМ Е НАБОР, ИЛИ БЕВШ СЪУЧЕНИК
i da ne se karate,a ako se karate da e super rqdko :!: -Е, МНОГО ЯСНО ЧЕ РЯДКО, КАТО СЕ ВИЖДАМЕ НА 2 СЕДМИЦИ ВЕДНЪЖ... :twisted: mai e tova,a?! :lol: :lol: :lol: :lol:
НЕ Е ЛИ ТОВА ЕДИН НОРМАЛЕН ТИИН. ВСЕ ПАК СИ ГОВОРИМ ЗА НОРМАЛЕН ТИЙН А НЕ ЗА ИДЕАЛЕН... :twisted:

amy lee
08-10-2005, 20:13
ПОЗНАТА ИСТОРИЯ...без коментар
-
Oyama, подкрепям те ама... АБЕ КАКВО КАТО Е МЕТАЛ - и те са хора, и те душа имат...ти изкара, че метъла е нова порада дзвер. За да си метъл не е задължително да носиш тежък грим, черни дрехи, обърнати кръстове/пентаграми и т.н. Аз лично познавам фешънки които слушат метълче...щото за некои чалгарите са тъпанари(подкрепям ги) ама колкото и да са противни не моа да кажа, че некой не е нормален щот' е чалгар.
-
Пийс брадър \/
Е тва имам предвид под метъл, гримове лайна и прочие, това би имала майка и предвид под ненормален тийн :wink: ако ще да си слуша квот си иска ма не да изпада в некви музикални истерии като сетра ми например дето определено не е никъв нормален тийн :? ..абе мене ако ме питаш ти не си нормален тийн :lol:
@Enfoego, и мойте са така... така де, майка ми. другите не я били интересували, ама ф следващата минута "я погледни еди-кой-си, той такъф, той онакъф, а пък ти така и така..." :lol:

Axel_f
08-10-2005, 22:21
Нормален тиин?Ми че всички сме си нормални,ама родителите винаги искат да ни променят към по-добро (според тях да :roll: ). Всеки си има характер,но за съжеление за много родители това,
е детето им не е отличник или че си е направило пиърсинг/татуировка или нещо такова,е повод за драма :roll: Абе те стапшите се си 100 пъти по-откачени от нас,ама не си го признават :mrgreen:

sisiFF
08-11-2005, 09:44
Боже мой то няма нормални хора пък нормални тийнове да не говорим!
Кажи на ваще и те да станат нормални родители и да спрат да ти казват да станеш нормална!

punisher
01-26-2007, 20:33
няма нормален тийн... :smt030 :smt028 :smt017 :smt031 :smt071 :smt118
всички сме дебили ...тва е :-D
гордост е за мен...

Fanatichka
01-26-2007, 21:43
''stani kato drugite,stani normalna teeneidjerka''molq vi kajete spred vas kakvo ozna4ava normalen teeneidjer???
Няма такова понятие хахахах

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 22:29
който ти го е казал това е в огромна грешка.. ти никога не може да си като някой друг.. напротив, трябва винаги да бъдеш себе си, всеки човек е индивидуална личност, уникална и неповторима.. няма такова нещо като нормално и ненормално.. никой няма право да дава такива определения.. никога не се води по чуждото мнение, а винаги следвай собствените си разбирания.. никой няма да изживее твоя живот следователно никой няма право да ти се бърка.. а ако е ограничен и иска да ти наложи неговите си стериотипи на поведение просто му обърни гръб, защото ограничените хора, неприемащи нищо различно от собствените им възгледи не си заслужават усилието..

iiirish
01-27-2007, 23:06
хах честно казано не смятам, че в днешно време има "нормални" тийнчета ;) нали знаеш приказката, че всеки си е малко луд! та и нашата работа такава ;) всеки на тази възраст е малко откачен, малко смахнат, малко го гонят хормоните, малко не слуша какво му се казва, малко прави на инат на мама и тати, но... това е положението! както казва баща ми "вашите деца ще ви го върнат" :lol:

IdiOtKa
01-28-2007, 18:05
''stani kato drugite,stani normalna teeneidjerka''molq vi kajete spred vas kakvo ozna4ava normalen teeneidjer???
нормален младеж в наше време означава да се обличаш като курва да се държиш като курва да си курва. ... всичко най тъпо на едно място ! ... нормално е момчетата да се изпедерастяват ... всички да са подле ..да си мислиш че някой ти е приятел и всичко да е илюзия ... е тва е нормален тинеиджър подъл , глупав и надменен !

LO6IQ
01-30-2007, 17:38
ми такъф като мен :D :D :D
Евала ! :-D

krisi_l@loka
02-12-2007, 21:17
a tova,koeto nie razbirame pod normalen TEEN,ne e tova,koeto na6te roditeli razbirat ... :roll:
hah,za tqh normalen TEEN(no za men NEnormalen TEEN)
e da izliza6 s SVESTNI hora,da se pribira6 po
svetlo,da ne pie6,da ne pu6i6,za sex da ne si pomislq6,za gadje po moje,ama nqkoe svqstno i estestveno da se durji6 perfektno s mama i tatko
i da ne se karate,a ako se karate da e super rqdko :!:
mai e tova,a?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ааа да не забравим и оценките в училище :)

teenkopele
02-13-2007, 07:06
...
гордост е за мен...

...да изпростявам с всеки ден.

Cheesy
02-13-2007, 17:33
Всеки си има различни представи за това..зависи кой т го казва

gerinceto
02-17-2007, 19:30
em spored men normalen teen nqma,ama ako mama i tati sa ti kazali 4e iskat da si normalna sigurno sa imali predvid da se pribira6 na vreme,da si u4ish urocite,da gi slu6a6,ei takia ne6ta

justsladuranka
03-16-2007, 20:32
бих могла да кажа само , че в този ненормален свят , да си нормален е ненормално !

theEXPLOITED
03-26-2007, 14:56
Мога да кажа само че нашето поколение е Наи-наи хубавото :mrgreen: :D :mrgreen:
I AZ T'VA MOGA DA KAJA

dinosaur
03-26-2007, 18:43
a tova,koeto nie razbirame pod normalen TEEN,ne e tova,koeto na6te roditeli razbirat ... :roll:
hah,za tqh normalen TEEN(no za men NEnormalen TEEN)
e da izliza6 s SVESTNI hora,da se pribira6 po
svetlo,da ne pie6,da ne pu6i6,za sex da ne si pomislq6,za gadje po moje,ama nqkoe svqstno i estestveno da se durji6 perfektno s mama i tatko
i da ne se karate,a ako se karate da e super rqdko :!:
mai e tova,a?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ааа да не забравим и оценките в училище :)
както казват наще също "да слушаш нормална музика ( ЧАЛГА), да се обличам както трябва, а не с размъкнати дрехи ... и нз си още кво.. а да и в даскало да съм супер отличничка и гаджето ми да е такова каквото те искат... с една дума те да ми го изберат :P

alexaaa
03-26-2007, 20:38
Оххх....... ако ти го казва възрастен на4и
1.да излиза6 1 2 пъти на седмица макс
2. Даскалото да е на първо място
3. Да се обли4а6 спретнато не развла4ено и об6то взето по вкъса на родителите ти
4.Да не пие6 пу6и6 или да се дорира6
5 Да си амбициозен и да посе6тава6 разни простотии като...курсове по 6ах и немог ада се сета други ама има много :?
С ДВЕ ДУМИ... СРЕДНОСТАТИСТИ4ЕСКИ ЗУБАР(изклю4вам хората дето се кефят на спортуване и пеене спроед мене си е нормално)
тъпи разбирания имат големите ](*,) но преди доста време об6то взето ме оведомиха какво искат от мен и дусловно го написах :-k

gabbybon
03-29-2007, 09:55
Нормален теен?!?!?!? [-X
Няма такова животно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма според мен всички сме НЕНОРМАЛНИ! :!:

katttto3
03-29-2007, 13:14
ami neznam kakvo zna4i normalen teen!mai az sam normalna spored na6ite-pu6a,pia,imam si gadje i izlizam s priqteli.

CrazyWitch
03-29-2007, 13:46
Много отностително.
Всеки си има идеализиран образец за това какви би искал да са заобикалящите го хора.
Ако това го е казала майка ти например.. ти сам/а, ще се досетиш за какво става дума, ако това го каже някой твой връстник подпитай го какво за него е "нормалнен тийн".

П.С. За мен няма нормални и ненормални неща.
За това сме хора.. за да се различаваме един от друг.
За мене едно нещо е нормлано, за други - не.
Това е!
Има вече неща които с времето са се наложили и се водят за морални правила.
Това вече е извратено според мен :)

04-05-2007, 19:21
Само децата и възрастните са нормални.

Cheesy
04-05-2007, 20:08
Ако са го казали мама и татко/баба,дядо../-седиш си вкъщи и гледаш Къци.Учиш,седиш пред компютъра един път в месеца,молиш да измиеш чиниите,ходиш някъде с приятели 1 път в седмицата
-съучениците/приятелите/-излизаш секи ден доо късните часове на ноща :-D ,не излизаш от кафенето,не ходиш мн мн на даскало,не си чувал кво е домашно..
Сега като погледнах и другите за псиали подобни работи :roll:

ThePowerOfLove
04-05-2007, 20:29
За мен нормален е да ходи по дискотеки, кафета, гаджета. Да има горе-долу добри оценки;да ПУШИ (мисля,че това е нормално...) , да се поскарва с майка си за простотии и така...Нали знайте като почнат да ни тресат хормоните...всеки е минал по тоя път и няма точно определение за тинейджър...но все пак :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-05-2007, 20:59
dam.. za baba i dqdo da sedish i da gledkash kuci kakto kazahte ili nqkoe serial4e..

za tati .. da gledkam tan4o i mati da im smenqm pelenite.. .. .

za mama.. da 4isstq da gotvq da miq 4iniite da hvurllqm bokluka .. 1 kup takiva neshta :-k :-k

za priqtelite.. zavisi kakvi sa ...nai obiknoveno i ti si takuv ili postepenno s vremeto stavash takuv :-s kakvito sa i te.. s moite nishto ne redno ne pravim.. samo krushkame kato sme na ekskurziq ::: (tova v ramkite na bazika mn`qsno) ili.. izlizame taini4ko ot vkushti v 3 sutrinta za da se vidim .. :-k :smt005

Fucking_Life
04-14-2007, 12:47
Предполагам 4е на по голямата 4аст от вас родителите имат на предвид нормален тинейджър когато сме Зуб-Зуб,никфо излизане,никфи приятели,никфи компове,никфи телефони,никфи по яки дрешки
For my mum:
This is for you :smt097

Ulety
04-16-2007, 23:27
EMii .. too .. si e razlichno .. abs vsichki sme razli4ni i s razli4ni roditeli .. (hahaha tfa beshe lyja) .. abe normalen teen nqma i nqma da ima NIKOGAA! :)

punisher
04-17-2007, 11:44
...
гордост е за мен...

...да изпростявам с всеки ден.

точно.. =D>

marche
04-20-2007, 10:21
maika mi postoqnno mi vika 4e me e bilo strah da buda zubar :smt005 na6te sa mn zle,spored tqh e bilo qko da su tupak i da izkarva6 samo 2ki,4e az sum imala mn potencial i takiva gluposti,a az vinagi i obqsnqvam kvo ozna4ava zubar a qvno te vse o6te ne razbraha 4e zubar ozna4ava da u4i6 mn i samo za 5 min da zapomni6