PDA

View Full Version : Moderated by Aia:Nashte razbracha che pusha...



MySweetLove
07-14-2005, 18:08
Днес една приятелка дойде в нас и отидохме на двора. Татко дойде при нас седна и вика я кажете сега вие пушите ли. Ние естествено казахме не.., но той ни каза имал клипче и снимки как пушим.. ние пак отрекохме..после аз останах само с майка ми и баща ми.. ми и те започнаха да ми викат не те е ли е срам.. мислише ли, че няма да разберем, че пушиш.. а аз пиша от повече от 8 месеца.. и то редовно! кажете ми какво да правя.. наказана съм да не излизам цяла седмица, а може и повече.. как да спечеля отново доверието им.. сега живота ми ще се превърне в ад.. какво да правя? Да се самоубия? Да избягам от нас? Или как да спечеля доверието на родителите си? МОля ви се кажете ми какво да правя!!

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

Elitooooo
07-14-2005, 18:25
Tapo e da s esmaoubie6 6otot ve4e va6te znaiat,priznai im 4e pu6i6,obe6tai im da ne gi laje6 pove4e,i naistina g :wink: o naprravi...

m0onRunnEr
07-14-2005, 18:28
Mi na6te kat razbraha ni6to ne mi kazaha az pu6eh ot 2 godini

^FaiNt^F
07-14-2005, 18:31
Emi govori s tqh obae6tai 4e nqma da pu6i6 ve4e i t.n. a dori i ti da ne govori6 s tqh te rano ili kusno 6e zapo4nat temata...se pak nemoje ve4no da si nakazana 8) ako iska6 iz4akai ne6tata da se utalojat i se pravi an nevidima iz vas...po tiha ot vodata i po niska ot trevata :twisted: i ne6tata 6se opravat ama trqbva razgovor....i malku (ne)lyjlivi obe6taniq :twisted:

m0onRunnEr
07-14-2005, 19:03
Mi az sum na 13 i sum mom4e puk na6te go prieha super spokoino i ne kazaha ni6to a i nqma zna4enei na kolko,a i kato nqma6 komentar po temata zakfo se obajda6 4e ne sfanah ne6to?

MySweetLove
07-14-2005, 19:23
еми значи на 15 съм! те нещата ще се успокоят, но ще трябва да чакам доста а и поне една седмица няма да излизам.. може и повече а имам приятел, с който съм от скоро, но въпреки това много си го обичам и не мога да изтрая и един ден без него.. днес не съм го виждала и ще откача..майка ми знае, че имам приятел но той е с 5 години по-голям от мен и май е малко против него, но аз няма да го оставя.. какво да правя и с него... как да се виждам с него.. ние си чатим всеки ден.. той ми звъни често, но друго си е да съм в прегръдките му.. а ако става дума за първи път пуших в продължение на месец, когато бях 5 клас..после ж 6 клас пуших пак известно време и така на периоди, на периоди.. , но на родителите си казах, че пуша от скоро.. не знам.. ще се опитам да бъда поне 2-3 дена добра дъщеря и ако и след това не ме пускат да излизамщеизбягам.. няма да се самоубия, защото искам да живея заради приятеля си ако него го нямаше да съм мъртва вече!

blackboy
07-15-2005, 06:59
Днес една приятелка дойде в нас и отидохме на двора. Татко дойде при нас седна и вика я кажете сега вие пушите ли. Ние естествено казахме не.., но той ни каза имал клипче и снимки как пушим.. ние пак отрекохме..после аз останах само с майка ми и баща ми.. ми и те започнаха да ми викат не те е ли е срам.. мислише ли, че няма да разберем, че пушиш.. а аз пиша от повече от 8 месеца.. и то редовно! кажете ми какво да правя.. наказана съм да не излизам цяла седмица, а може и повече.. как да спечеля отново доверието им.. сега живота ми ще се превърне в ад.. какво да правя? Да се самоубия? Да избягам от нас? Или как да спечеля доверието на родителите си? МОля ви се кажете ми какво да правя!!

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!! :lol: кажи ,че си искала само да се научиш да пушиш.... щото ти е било интересно....или някой друг те е научил ахахахха :lol:
оо за доверие няма да е и този месец :) тва да те
хванат е голямо нещо :D :lol:
-----
имали снимки! тццццц аве кво става тука ве? Като те видят направо да дойдат при теб и така.... кво е тва...
ще те изнудват да си признаеш... бахти коварните дет' са тия...!

Kill Zone
07-15-2005, 08:20
Днес една приятелка дойде в нас и отидохме на двора. Татко дойде при нас седна и вика я кажете сега вие пушите ли. Ние естествено казахме не.., но той ни каза имал клипче и снимки как пушим.. ние пак отрекохме..после аз останах само с майка ми и баща ми.. ми и те започнаха да ми викат не те е ли е срам.. мислише ли, че няма да разберем, че пушиш.. а аз пиша от повече от 8 месеца.. и то редовно! кажете ми какво да правя.. наказана съм да не излизам цяла седмица, а може и повече.. как да спечеля отново доверието им.. сега живота ми ще се превърне в ад.. какво да правя? Да се самоубия? Да избягам от нас? Или как да спечеля доверието на родителите си? МОля ви се кажете ми какво да правя!!

Moderated by Aia
7 tochka ot pravilnika!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

Личи си че в този форум няма много здраво мислещи...

Не им обещавай нищо ако знаеш вътрешно,че ще продължиш.Просто седни и си поговори с тях.Убясни им,че това все пак си е твоят живот и така предизвикват точно обратното в тебе защото си е казано "забраненият плод е най-сладък".Убясни им защо пушиш причините.Покажи им,че знаеш последствията от това рисковете и всичко устанало.Просто им покажи,че съзнаваш какво правиш а не някаква прищявка.Ама не да ги лажеш най-мазно за да се разминеш а просто си им кажи истината.Кажи им че неможеш да им убещаеш д ане пушиш и че все пак си е твое решението(тука ще се заядът задължително)и така...просто седни и поговори с тях и им кажи всичко.После евентуално можеш да им кажеш,че ще се постараеш да ги спреш но не гарантираш и нещо подобно.Кажи им,че с методи от "няма д аимаш джобни" "не излизай" "прибивай се в 10" "няма да ходиш на диско/купон" няма да постигнат нщо,защото все пак ти ако решиш можеш да пушиш докато отидеш да купиш хляб...нали така.Те няма как да те спрат или да те спасят от това само ти мижеш да се отървеш.Та просто седни и си поговори с тях и стигнете до някакъв консенсос....

ЕДИТ:Препоръчвам ти да ги спреш докато си в началото че майкаму стара пушач съм и нито се гордея с тов анито намирам нещо егзотично и гъзарско в цялата далавера.Първо давам само пари които изчезват заради глупости и второ ако небеше снолборда,катеренето и фитнеса досега нямаше да мога да дръпна и 10 метра в ускорен вариант....


Moderated by Aia

MySweetLove
07-15-2005, 09:54
Благодаря ви на всички! Смятам да ги спра цигарите наистина, за да може да им спечеля довечерието пак! Но смятам, че ще трябва да чакам много докато го спечеля :( Но със сигурност няма да им кажа, че ще продължа да пуша...

WwanAdoO
07-15-2005, 23:08
Еми и аз го загубих и вече повече от месец още не се възвърнало съвсем...ми то нява много кво да правиш,просто гледай да не пушиш там,къзет мое те видят или пък ако случайно искаш,мое спреш цигарите,ама както си решиш. Просто им казвай,че вече не пушиш,зела си си поука и тем подобни.

trancedance
08-09-2005, 16:43
малеее а пък в нас някакъв анонимен звъннал и казал:дъщеря ви пуши трева.мале като ми казаха направо умрях разбираш лилнаще щяха да ми правят тест ама отшумя и аз продължих да пуша.а за колко време може изчезне тревата от организма???да знам че много ми станаха употребите

ProstoAz
08-09-2005, 17:59
Благодаря ви на всички! Смятам да ги спра цигарите наистина, за да може да им спечеля довечерието пак! Но смятам, че ще трябва да чакам много докато го спечеля :( Но със сигурност няма да им кажа, че ще продължа да пуша...

С този отговор считам темата за приключена!
Благодаря!