PDA

View Full Version : pomognete za qko kuponche



bebe`16
07-14-2005, 17:49
Значи една приятелка ще прави купон,проблеме,е че тя няма почти никаква музика,а аз не се сещам за купонджийски парчета.Моля ви,ако вие се сещате за някакви яки песнички,които стават за купонче да ми кажете :) може вече да има такава тема,но ще съм ви благодарна,ако ми кажете някоя и друга песен.Мерси предварително :) :)

07-14-2005, 18:00
Анална Атака - Волен Сидеров Е Бог

mil4eto_
07-14-2005, 18:17
adrian-danseaza
alina i costi-necasurimi si suparari
alina-mirea in cafea
azis-anti geroi
azis-buda bar
azis-obre4i me na lubov
vanila ice-ice ice baby
arash-boro boro
amet i 88-i love you
amet-jamovete
amet-guci guci
amet-shukaritetna si
ivana-ne6to netipi4no
ivana-ne e va6a rabota
ivana-6ampansko i salzi
ivana-osvobodete dansinga
desi slava-ne si mi spe6en
preslava-zavinagi tvoq
preslava-nqma6 sarce
presvava-dqvolsko jelanie
preslava-gor4ivi spomeni
kristali-telefoni
kristani-rak tak
toni storaro-smelo zavarti
toni storaro-za 1 jena
toni storaro-gre6nice
azis-napipai go
rostislava-slance moe
crazy frog-alex f
activ-doar cu tine
sentello
gasolina
dale don dale
azis i ustata-to4no sega
rumaneca i en4ev-gillia
slavi-i da padnem i da biem
sofi marinova-beli rozi

SixSense
07-14-2005, 18:21
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..

Elitooooo
07-14-2005, 18:34
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..S tva ne pomaga6 na momi4eto,a i tia ne e kazala kav stil specialno iska :wink:

SixSense
07-14-2005, 18:45
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..S tva ne pomaga6 na momi4eto,a i tia ne e kazala kav stil specialno iska :wink:
дори и да искам да помогна не вярвам момичето да слуша пънк, Oi! и т.н.
просто се ужасих от толкова много отвратителни песни :shock:

Lil` Bow Wow
07-14-2005, 19:23
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..S tva ne pomaga6 na momi4eto,a i tia ne e kazala kav stil specialno iska :wink:

E то хубуу че ти й помогна :)

DJ Usy - Clap The Buka ( Harem 4 )
The Drill - The Drill (Exclusive Caesars Scissors Sisters Edit)
Ivana & DJ Ico B - Ubiec Na Liubov ( Tehno Remix )
DMX feat. Switz Beatz - Get It On The Flow
David Banner feat. Lil` Flip - Get Down ( Like A Pimp )
Ice Cube - You Can Do It
Project Pat - Ballerz
Nelly - Errtime
Ricky Martin - Maria ( Remix )
E-Type - Princess Of Egypt
50 Cent - Candy Shop (hehe)
Kriss Kross f. Sean Paul - Jump (Remix)
Ali`G - Incredible
Lil Jon feat. Daddy Yankee, Pitbull & Noreaga - Gasolina [ DJ Buddha Remix ]
Astorya Project - Kairos Itan ( DJ Pantelis Sousta 2005 remix )
J-Kwon ft. Petey Pablo and Ebony Eyez - Get XXXd
J-Kwon - Tipsy
X-Scape - What's Up
Music Instructor - Get Freaky
Destiny's Child - Lose My Breath
Destiny Child feat. Lil Bow Wow, Jermaine Dupri & Da Brat - Jumpin, Jumpin ( Remix )
THE ROHFF - QUI EST L'EXEMPLE
Rohff feat Natty - Le Son Qui Tue
Ludacriss - Act A Fool
Party Break - Holla Holla
Hector Y Tito feat. Don Omar - Baila Morena
The Game & 50 Cent - How We Do
K-Maro - Femme Like You
Davut Guloglu - Katula, Katula
Samira Said - Youm Wara Youm
Limp Bizkit - Rollin`
Limp Bizkit feat DMX, Method Man, Redman - Rollin ( Remix )
Christina Aguilerra & Redman - Dirthy
Limp Bizkit - My Generation
Moss Def & Massive Atack - I Against I

bebe`16
07-14-2005, 19:37
оо много ви благодаря :lol: нямам никакви предпочитания за песничките стига да са яки и да стават за купончето :lol: :) ако може кажете и баладки :oops: :lol:

SixSense
07-14-2005, 19:40
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..S tva ne pomaga6 na momi4eto,a i tia ne e kazala kav stil specialno iska :wink:

E то хубуу че ти й помогна :)

DJ Usy - Clap The Buka ( Harem 4 )
The Drill - The Drill (Exclusive Caesars Scissors Sisters Edit)
Ivana & DJ Ico B - Ubiec Na Liubov ( Tehno Remix )
DMX feat. Switz Beatz - Get It On The Flow
David Banner feat. Lil` Flip - Get Down ( Like A Pimp )
Ice Cube - You Can Do It
Project Pat - Ballerz
Nelly - Errtime
Ricky Martin - Maria ( Remix )
E-Type - Princess Of Egypt
50 Cent - Candy Shop (hehe)
Kriss Kross f. Sean Paul - Jump (Remix)
Ali`G - Incredible
Lil Jon feat. Daddy Yankee, Pitbull & Noreaga - Gasolina [ DJ Buddha Remix ]
Astorya Project - Kairos Itan ( DJ Pantelis Sousta 2005 remix )
J-Kwon ft. Petey Pablo and Ebony Eyez - Get XXXd
J-Kwon - Tipsy
X-Scape - What's Up
Music Instructor - Get Freaky
Destiny's Child - Lose My Breath
Destiny Child feat. Lil Bow Wow, Jermaine Dupri & Da Brat - Jumpin, Jumpin ( Remix )
THE ROHFF - QUI EST L'EXEMPLE
Rohff feat Natty - Le Son Qui Tue
Ludacriss - Act A Fool
Party Break - Holla Holla
Hector Y Tito feat. Don Omar - Baila Morena
The Game & 50 Cent - How We Do
K-Maro - Femme Like You
Davut Guloglu - Katula, Katula
Samira Said - Youm Wara Youm
Limp Bizkit - Rollin`
Limp Bizkit feat DMX, Method Man, Redman - Rollin ( Remix )
Christina Aguilerra & Redman - Dirthy
Limp Bizkit - My Generation
Moss Def & Massive Atack - I Against I
въпреки че не си падам и по такава музика, определено е по-добре от тия противни чалгийски бози по-горе, браво :wink:

07-14-2005, 20:43
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..

Ti kak si s glavniq,a?Kvo iska6 na kupon da slu6at ako metyl ili nekvi takiva.Za kupon takava muzika ne stava.4algata e re6enieto.Mnogo po vesela e i .....abe kvo da ti obqsnqvam ne znae6 kak da si prai6 kefa maii
skinar/ka tttyp/a

SixSense
07-14-2005, 21:36
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..

Ti kak si s glavniq,a?Kvo iska6 na kupon da slu6at ako metyl ili nekvi takiva.Za kupon takava muzika ne stava.4algata e re6enieto.Mnogo po vesela e i .....abe kvo da ti obqsnqvam ne znae6 kak da si prai6 kefa maii
skinar/ka tttyp/a
хахахаха, скинар ?!?! много просто дете си ве..
първо - съм момиче, второ като не знаеш да правиш разлика между пънкари и скинари е ясно колко ограничено същество си..
елементарна музика за елементарни хора...
ти усещаш ли как си противоречиш къф метъл и скинар ве ??!?!?!! действително си много тъп/а/о ....
върти си кючеците и не ме занимавай с глупости..

pinK_Baby
07-14-2005, 21:57
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..

Ti kak si s glavniq,a?Kvo iska6 na kupon da slu6at ako metyl ili nekvi takiva.Za kupon takava muzika ne stava.4algata e re6enieto.Mnogo po vesela e i .....abe kvo da ti obqsnqvam ne znae6 kak da si prai6 kefa maii
skinar/ka tttyp/a

почти не слушам чалга,но тук съм съгласна с Госта...достигнала съм до извода,че за хора,които не слушат точно определена музика(примерно само метъл,черно,рок) се постигат най-готини купони с чалга...най-добре според мен е да започнете с денс най-вървежните парчета...и след това чалга а пък ако щете и до кючеци стигнете(тва е специалитета на вечерта)...квото и да ми говорите става яко шоу ако някоя мацка играе добре кючек...и да ми кажете,че съм глупава за това,че в един момент ми се слуша повече чалга на купона,отколкото каквато и да е друга музика не ми пука :arrow: важното е,че на мен ми е весело :)
а за песни мога да добавя някоя:
Sergio del Rio - Parazaar
Tarkan - Dudu
Sam Brown - Stop (balada)
alannah myles - black velvet(pq q Valq ot Star Academy na men mnogo mi haresva)
body rockers - i like the way
david guetta - just a little more love
KALI- 4-4-2 SYSTEM FOREVER(staro...ama vyrvejno)
2 Pac - Changes(adskata!!!!)
DMX - No Sunshine
Helena Paparizou - My number one
Electro Blues feat. Stefy Deep - Mia Mao Minha Gente
David Guetta feat. Chris Willis - Stay
Terry Williams - Sorry Baby
anarcrusan - in my mind
Benassi Brothers & Dhany - Hit My Heart
Berlin - Take My Breath Away
Blue Lagoon - Break My Stride
ChemicaI Brotherz - Galvanize
Christian Walz - Wonderchild
coca y villa - la noche(ei taq q obojavam)
deep_dish-flashdance__original_mix(adskata)
Deijan pres Svetla - Tazi Vecer
Free Drink-On the table
Gloster - Kiss
Gunther & Samantha Fox-Touch me
Horny United - Crazy Paris(mnogo sladka)
Junior Jack - Stupidisco
Lasgo - All Night Long
Laurent Wolf - Saxo (Original Mix)
THE_RUMBAR___EL_TIMBAL
Vali Barbulescu - Addicted (Extended version)
ako iska6 baladki nai-gotini sa na Bryan Adams vsi4kite po4ti
Savage Garden - To the moon and back
George Michael - Careles Whispers
SNAP__RHYTHM_IS_A_DANCER
Danzel - Pump It Up
Tarkan - Simarik
Kaiti_Garbi_-_Esena_mono_(summer_dance_remix)
Snap - Rame
това е от мен...повечето песнички са с повече хаус звучене,дано ти допаднат

07-14-2005, 22:44
Много добър списък пинк бейби :wink: разбираш си от купончета. А сикс сенс, сега ти кат си против мазната чалга това означава ли че на никой не му харесва, свикнала си с якия пънк и страдаш от прадрасъдъци :wink: . Няма по яко купонче от това с яко чалга ритми и крейзи танци :lol: трябва някой път да те заведа с мене и ще вдищш че ще ти хареса :D колкото и да не ти се иска да си го признаеш.

SixSense
07-15-2005, 09:41
Много добър списък пинк бейби :wink: разбираш си от купончета. А сикс сенс, сега ти кат си против мазната чалга това означава ли че на никой не му харесва, свикнала си с якия пънк и страдаш от прадрасъдъци :wink: . Няма по яко купонче от това с яко чалга ритми и крейзи танци :lol: трябва някой път да те заведа с мене и ще вдищш че ще ти хареса :D колкото и да не ти се иска да си го признаеш.
хахаха, определено нямам предрасъдъци, но защо всички мислите, че един купон е перфектен само ако е с чалга, окей, може да има 2-3 чалга песни, но погледни списъка по-горе... че той е само от чалга :shock: била съм на много купони с денс ако щеш, техно, хаус и т.н. и пак се получава страхотен купон, но на някак си по-високо ниво :wink:

п.с. ако съм на 5-6 чашки преди това /напивам се с бира :lol: / може и да ми хареса :lol:

kristin_
07-15-2005, 09:46
пффффффф кфа е тая чалгия ве !??! :shock: ужасена съм :shock: :shock: :shock: и стресирана.. къф тоя купон?!?! добре че няма да съм там..S tva ne pomaga6 na momi4eto,a i tia ne e kazala kav stil specialno iska :wink:

E то хубуу че ти й помогна :)

DJ Usy - Clap The Buka ( Harem 4 )
The Drill - The Drill (Exclusive Caesars Scissors Sisters Edit)
Ivana & DJ Ico B - Ubiec Na Liubov ( Tehno Remix )
DMX feat. Switz Beatz - Get It On The Flow
David Banner feat. Lil` Flip - Get Down ( Like A Pimp )
Ice Cube - You Can Do It
Project Pat - Ballerz
Nelly - Errtime
Ricky Martin - Maria ( Remix )
E-Type - Princess Of Egypt
50 Cent - Candy Shop (hehe)
Kriss Kross f. Sean Paul - Jump (Remix)
Ali`G - Incredible
Lil Jon feat. Daddy Yankee, Pitbull & Noreaga - Gasolina [ DJ Buddha Remix ]
Astorya Project - Kairos Itan ( DJ Pantelis Sousta 2005 remix )
J-Kwon ft. Petey Pablo and Ebony Eyez - Get XXXd
J-Kwon - Tipsy
X-Scape - What's Up
Music Instructor - Get Freaky
Destiny's Child - Lose My Breath
Destiny Child feat. Lil Bow Wow, Jermaine Dupri & Da Brat - Jumpin, Jumpin ( Remix )
THE ROHFF - QUI EST L'EXEMPLE
Rohff feat Natty - Le Son Qui Tue
Ludacriss - Act A Fool
Party Break - Holla Holla
Hector Y Tito feat. Don Omar - Baila Morena
The Game & 50 Cent - How We Do
K-Maro - Femme Like You
Davut Guloglu - Katula, Katula
Samira Said - Youm Wara Youm
Limp Bizkit - Rollin`
Limp Bizkit feat DMX, Method Man, Redman - Rollin ( Remix )
Christina Aguilerra & Redman - Dirthy
Limp Bizkit - My Generation
Moss Def & Massive Atack - I Against I
въпреки че не си падам и по такава музика, определено е по-добре от тия противни чалгийски бози по-горе, браво :wink:

tuka ne staa duma po kwa muzika si pata6 TI

SixSense
07-15-2005, 09:48
изказвам си мнението. проблем?

kristin_
07-15-2005, 09:59
Tarkan - Dudu
d-devils-the 6-eh gate
d-devils-alarma
d-devils-amok
dj aligator-davai davai
KALI- 4-4-2 SYSTEM
Helena Paparizou - My number one
Activ - Doar Cu Tine
upsurt i galq-3v1
preslava-dqvolsko jelanie
ChemicaI Brotherz - Galvanize
Alina&Costi-necasuri si suparari
Adrian Copilul Minune Lepa Iasna & Baronu - Ghici, Ghici(mn qka pesen)
Deijan pres Svetla - Tazi Vecer
50cent-Candy Shop
50cent-Just a little bit
sofi marinova-Beli Rozi
Rostislava-slunce Moe
kristali-Rak Tak
Azis i malina-ne znae6
aneliq-ne znae6
azis-obre4i me na lubov
THE_RUMBAR___EL_TIMBAL
Usher-Yeah
Savage Garden - To the moon and back
azis i desi slava-jaduvam
dragana-plachi zemio
destinys child-soldier (feat ti and lil wayne)
Discoteca Boom
Shopska salata
Tarkan - Simarik
Kaiti_Garbi_-_Esena_mono_(summer_dance_remix)
toni storaro i desi-zaklevam se
toni storaro-za edna jena
toni storaro-gre6nica


kupon bez 4alga e kato....abe nz kato kwo ma ne staa kupona

SixSense
07-15-2005, 10:00
не си била на купон без чалга, че да казваш че не става як купон... абе бира да има другото не е важно :twisted:

kristin_
07-15-2005, 10:04
dobre de za6to mi se zlobi6?!? :evil: :( :evil: vseki si ima pravo na vkus za teb ne staa kupona s 4alga za men ne staa bez 4alga. e priznavam si 4e um bila na kuponi bez 4alga i sum si prekarvala extra.muzikata ne e nai vajnoto vajnoto e da znae6 kak da si prai6 kupona. :wink:

SixSense
07-15-2005, 10:10
dobre de za6to mi se zlobi6?!? :evil: :( :evil: vseki si ima pravo na vkus za teb ne staa kupona s 4alga za men ne staa bez 4alga. e priznavam si 4e um bila na kuponi bez 4alga i sum si prekarvala extra.muzikata ne e nai vajnoto vajnoto e da znae6 kak da si prai6 kupona. :wink:
важно е, ма по-важно е да има бира :twisted:

kristin_
07-15-2005, 10:12
dobre de za6to mi se zlobi6?!? :evil: :( :evil: vseki si ima pravo na vkus za teb ne staa kupona s 4alga za men ne staa bez 4alga. e priznavam si 4e um bila na kuponi bez 4alga i sum si prekarvala extra.muzikata ne e nai vajnoto vajnoto e da znae6 kak da si prai6 kupona. :wink:
важно е, ма по-важно е да има бира :twisted:

Oks nqma problem i twa ne go otri4am vajnoto e da ima alkohol togava i4 ne ti puka kwa muzika puskat!!! razbrahme li se vsi4ko tok i jica li e?

SixSense
07-15-2005, 10:39
еее ти така го изкара, че все едно аз не признавам нищо друго освен пънк... не е вярно... има много други стилове които ме кефят.. единствено към чалгата имам негативно мнение, но то си остава за мен, не го натрапвам на никой..

mil4eto_
07-15-2005, 14:15
dmx-party up

DiEsEl_GiRl4eTo
07-15-2005, 20:27
censured***

pLaMa4eTo
07-16-2005, 06:19
ne iskam da se vklu4vam v kakvito i da e bilo sporove...nqma i da izrazqvam li4no mnenie...prosto 6e kaja 4e slu6kam ragga i rap i pesnite koito pravqt ludiqt kupon za men sa:
:arrow: Fugees-Fu-Gee-La(Sly&Robbie mix)
:arrow: Fugees-Ready or not
:arrow: Sunrise project ft.Ragga One-Big UP
:arrow: DRS-Raggaskit 2
:arrow: DRS-Znak mi dai
:arrow: Cypress Hill ft Damian MArley-Ganja bus
:arrow: Upsurt ft.Galq-3 v 1
:arrow: X-team-optimizma tvori
:arrow: P.Diddy-I'll be missing you
:arrow: Lexxus-Halla Halla
:arrow: Lexxus ft.Lady Saw-Call U
:arrow: Red Rat-Shelly Anne
:arrow: Beenie Man ft. Janet Jakson-Feel it
:arrow: Kingsize-Bolna Glava
:arrow: Kingsize ft.Dreben G-Kiflata duha
:arrow: Mobb Deep-One of ours
:arrow: Mobb Deep-Survival of the fittest
:arrow: Mobb Deep-Burn
:arrow: Mobb Deep-Thug Muzik
:arrow: Mobb Deep-Shook Ones part.2
:arrow: Nokayt ft.DRS-Beat Junkies
:arrow: NOkayt ft.DRS-Izto4nata saprotiva
:arrow: Nokayt-Paren 4uk
:arrow: 2 4 Family-Stay
:arrow: Nana-Lonely
ima i o6te super mn qki par4eta koito me kefqt ama sq v momenta ne se se6tam.. ina4e tezi koito sam napisala sa osnovnite koito slu6kame naposledak po kupon4etata :)..nadqvam se da sam pomognaala pone malko :)

MilanFen
07-16-2005, 15:40
само да спомена че купон без чалга е половин купон... не слушам чалга обаче трябва да го призная

07-17-2005, 21:29
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.

07-17-2005, 21:53
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.
Ми ти явно не си никъв скин и не знаеш каква е целта и мисията на скинхедс. Повечето дето се прават на скинове всъщност са некви пънкари и но друго.

Bimper-ska
07-17-2005, 22:00
квото и да слушкате, няма начин да мине купон това лято без:
3 в 1 - Ъпсурт, Галя, Милен
Устата и Азис (оххх, мразя я тая песен)
Иначе аз препоръчвам и да има и по-стари неща, но ремиксите. Те стават за танцуване.
Някои от класиките:
House of pain - Jump around
Cypress hill - Tequilla sunrise
Puff Daddy - Satisfy you
Иначе ако се кефите на нещо, трябва да го има. Даже и да е е от модерните летни парчета. Примерно:
Benni Benassi - Satisfaction
Deep zone pr feat. Kamen Vo - Ела изгрей (това всяка вечер като си легна го подочувам че го пускат в дискотеките)
И някое суупер гангстерско черно трябва да има, както и от ама най-мазната чалга, също и лигавщини от типа на Бейонсе и Бритни, а и нещо по-техно. Просто трябва да има разнообразие и като видите на кво се кефяг хората, това да им пускате. Няма да стане работата с 40-50 песнички. И дори някви абсолютно непознати неща да има, важното е ритъмът да владее хората. Аз например, преди 5-6 години на едно купонче в една приятелка, много се накефих на една песен, дет едно момиче я донесе на касетка, записало я от радиото и даже не и знаехме името. После потърсих и се оказа на Експлозия - Зиг-заг. Абе тая песен кърти мивки!

chupacabra
07-17-2005, 22:14
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.
Ми ти явно не си никъв скин и не знаеш каква е целта и мисията на скинхедс. Повечето дето се прават на скинове всъщност са некви пънкари и но друго.
абе сине ( :lol: ), повечето които се правят на скинхедс в българия са смешни нацитски позьорчета...
направо гъдел ме фаща като гледам забавните тениски "SKINHEADS - WHITE POWER" :lol:

p.s. деба флуудерката съм тая вечер, шъ мъ прущавати :twisted:

07-17-2005, 22:20
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.
Ми ти явно не си никъв скин и не знаеш каква е целта и мисията на скинхедс. Повечето дето се прават на скинове всъщност са некви пънкари и но друго.
абе сине ( :lol: ), повечето които се правят на скинхедс в българия са смешни нацитски позьорчета...
направо гъдел ме фаща като гледам забавните тениски "SKINHEADS - WHITE POWER" :lol:

p.s. деба флуудерката съм тая вечер, шъ мъ прущавати :twisted:
Спокойно познавам "истински" скинове и знам кои са позьорчета :wink: .

07-18-2005, 11:01
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.
Ми ти явно не си никъв скин и не знаеш каква е целта и мисията на скинхедс. Повечето дето се прават на скинове всъщност са некви пънкари и но друго.
абе сине ( :lol: ), повечето които се правят на скинхедс в българия са смешни нацитски позьорчета...
направо гъдел ме фаща като гледам забавните тениски "SKINHEADS - WHITE POWER" :lol:

p.s. деба флуудерката съм тая вечер, шъ мъ прущавати :twisted:
Спокойно познавам "истински" скинове и знам кои са позьорчета :wink: .
Не, не познаваш истински скинове, защото в България няма. Истинските скинове не са нацисти!

Bimper-ska
07-18-2005, 22:13
Абеееей! Най-веселата музика си е пънка и oi!-я. Ся не ми казвайте че бозавите балади на Гергана са весели. Я чуйте Guiness Boys на The Business или Violence In Our Minds на Last Resort! М/у другото пънк и скин са почти едно и също, тъй като скинхед културата произлиза от пънка, както и oi-я e вариация на пънка, не случайно другото му име е streetpunk. Само тука в България нещата стоят различно.
Ми ти явно не си никъв скин и не знаеш каква е целта и мисията на скинхедс. Повечето дето се прават на скинове всъщност са некви пънкари и но друго.
абе сине ( :lol: ), повечето които се правят на скинхедс в българия са смешни нацитски позьорчета...
направо гъдел ме фаща като гледам забавните тениски "SKINHEADS - WHITE POWER" :lol:

p.s. деба флуудерката съм тая вечер, шъ мъ прущавати :twisted:
Спокойно познавам "истински" скинове и знам кои са позьорчета :wink: .
Не, не познаваш истински скинове, защото в България няма. Истинските скинове не са нацисти!
Аз ли нещо не съм в час, или темата наистина е вече друга? :roll:

chupacabra
07-18-2005, 23:09
Аз ли нещо не съм в час, или темата наистина е вече друга? :roll:
определено в теб е проблема :lol: