PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Наще се развеждат, но баща ми...



gia_bs
07-15-2005, 07:04
Ето че дойде и моят ред да ви помоля за съвет, надявам се да откликнете...Благодаря предварително..
И така, проблема ми е следния:
В "Семейството ми" или нещото което е останало от него, е пълен ад ( от години е така) и най-накрая майка ми се реши да направи заветната крачка - да се разведе...Нищо особено до тук, проблема едва сега предстои...Баща ми..той е..всъщност за него няма да говоря, че ще се изплашите от думите които бих употребила... Така, дотук добре, аз съм на 17 и не съм проблем, не веднъж съм му казвала в очите какво мисля за него, проблема е брат ми, който е на 7 год и който баща ми заяви че няма да пусне...(поне докато не свърши делото, след което ще е задължен) НО това дело може да продължи повече от година...НЕЗНАМ какво да правя...по този начин, чрез брат ми, баща ми държи вързани ръцете на майка ми( тя няма да се изнесе без детето си) а престоя в този ад с всеки изминал ден е по болезнен....МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

Ако наистина има някой, който мойе да ми каже какво да правя нека да ми пише ако не тук то на gia_bs@abv.bg... БЛАГОДАРЯ ВИ....

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

Ive70
07-15-2005, 08:45
Ako toi hodi na rabota tq 6te vzeme brat ti i 6te se iznesete dokato se pribere, no ako si e vku6ti prez no6ta 6te si go vzemete zaedno s vsi4kiqt bagaj i gotovo. Ne znam cqlata situaciq zatova ne moga da ti pomogna. :( Sujelqvam

Kill Zone
07-15-2005, 09:05
Има няколко вариант да си взема майкати детето.Принципно в съдът МАЙАКТА е с предимство и предимно тя получава правата над детето.Лошото е че брат ти мисля че няма рпаво да избор но не съм мнгоо сигурен допитяйте се до адвокат.Мисля че със съгласие и под опеката на асоциацията за закрила на детето му се дава право пред съдът да избере при кой родител желае да бъде.
Ефект ще има и твоето мнение.Ако застанеш пред съдът и каже какво мислиш и защо според тебе баща ти не е подходящ родител за братчето ти.
Еима още един вариант но той е много груб но повярвай ми ще подейства та може и присъда да му лепнат.Ти или майакти а най-добре брат ти(извинявам се за думтие) принудете бащати да ви удари или набие.После си вадиш медицинско и пред съдът излиза,че той е неуровновесен и неможе да гледа едно малко дете.Но това наистина е гадничко.Другото което е можете да представите доказателства за негово напиване примерно.Абе ти си познаваш мабщат ати си му поснаваш харектера и знаеш с какво можеш да го преебеш но в повечето дела едното дете остава при единият другото при другият.Ти си почи пълнолетна затова препдоалгам на тебе ще ти се даде право на зибор.Но за брат ти не съм мнгоо сигурен.Но бъди спокойна педимно заседателите са нормални хора и ако майкати или ти разкажете какъв ад е у вас и какво ви причинява баща ви и тормозът под който ви подлага препдоалгам няма да има спор на кой да се даде детето...

Извинявай но незнам мнгоо неща и немога да ти кажа точно конкретни клаузи и други съвети.Само това горе доло в общи линии мога да те посъветвам.Ще се допитам до колегите и до някои мй познати адвокати занимаващи се с подобен тип дела да ми кажат какво може да се направи в такъв случай.За сега само това мога да ти кажа ако имаш желание можеш да ми кажеш повече неща за семейството.Кой какво работи и горе доло колко получават,защото и това е важно.Детето се дава на този който може да го издържи и да го отгледа.

Kill Zone
07-15-2005, 09:07
Ako toi hodi na rabota tq 6te vzeme brat ti i 6te se iznesete dokato se pribere, no ako si e vku6ti prez no6ta 6te si go vzemete zaedno s vsi4kiqt bagaj i gotovo. Ne znam cqlata situaciq zatova ne moga da ti pomogna. :( Sujelqvam

Тогава той ще подаде жалба в съдет за отвличане и ако адвокатът му е добър ще изкара майката неуравновесена и упасна за детето и с този си ход ще си набият дузпата централно.В подобни случаи трябва да се провокира другият той да направи грешката и да се мисли с главата а не да се действа импулсивно.Ако зачезне с детето ще го загуби почти 100%

SixSense
07-15-2005, 10:36
е kill zone добре се изказа..
аз въобще не разбирам тия неща, но знам, че майката получава правата над децата.. а това че брат ти е на 7 - той е много малък за да решава при кой иска да остане, така че това го решава съдЪ..

Kill Zone
07-15-2005, 10:54
е kill zone добре се изказа..
аз въобще не разбирам тия неща, но знам, че майката получава правата над децата.. а това че брат ти е на 7 - той е много малък за да решава при кой иска да остане, така че това го решава съдЪ..


Ако беше нямаше ваобще да се водят подобни дела.Децата са две и в повечето случаи се делят.А за дреосъка не съм сигурен нямам закона под ръка за да проверя и да каза със сигурнсот но май имаше нещо от тоя сорт...

mil4eto_
07-15-2005, 19:11
v super gadna situaciq si :(
ako ba6ta ti vi tormozi 6to ne podadete jalba v policiqta?

NeSK
12-26-2006, 15:35
Az sam postaven vav gore dolu sa6tata situaciq oba4e ba6ta mi iska da ni vzeme ka6tata pad predlog 4e toi q bil kupil na vremeto koeto vaob6te ne e vqrno za6toto tq e podaruk no da ne vi zanimava,m s moite problemi.E iskam samo da kaja 4e takiva hora prosto ne zaslujavat da imat svoi jivot
:::

ProstoAz
12-27-2006, 09:51
Темата е стара!