PDA

View Full Version : История на форума ?!



foursquare
07-16-2005, 06:25
Нека юзърите и админите и модераторите кажат как е изглеждал форума в самото начало,кой е бащата .. кой е майката :lol: и т.н ;)

07-16-2005, 08:31
Az sum rezultata 0t t0q f0rum :P

Dharma
07-16-2005, 11:49
Az sum rezultata 0t t0q f0rum :P
haha :D

LiNkiN4eTo
07-16-2005, 11:57
Az sum rezultata 0t t0q f0rum :P

и аз , и аз :twisted:

07-16-2005, 12:08
Хаха я не ме копирайте ве, позьори гадни :evil:

mani4eto
07-16-2005, 13:36
Нека юзърите и админите и модераторите кажат как е изглеждал форума в самото начало,кой е бащата .. кой е майката :lol: и т.н ;)
Horata koito znaqt kak e izglejda6e foruma ot samoto na4alo sa MNOGO MALKO :evil:!!!Pove4eto ve4e ne vlizat ili sa v drugi forumi.Tezi koito sa ot po-otdavna i vlizat redovno tova sa Miloto_girl-4e, BABY_SEXY_GIRL, npocTo^a3^f^, aBeP4eTo, devil4e, vra4ka....pone za tqh se se6tam, moje da sam propusnala nqkogo :oops:.Kogato za parvi pat vlqzah v tozi forum nai-golqmo vpe4atlenie mi napravi KRALICATA^^^, Lunna_Svetlina, Geryto,BABY_SEXY_GIRL, npocTo^a3^f^, liony baby...ima i drugi ama... :) :) :)Spored men togava foruma be6e mnogo po-qk.Sega vseki na nqkogo pravi zabelejnki(pove4eto neumestni), zaqjda se...ujas, predi nqma6e takova ne6to!

aBeP4eTo
07-16-2005, 13:38
о темата ми харесва :P
Ами значи преди година и нещо форума изглеждаше много ... по-по различен начин може би бяхме по-малко и бяхме по-сплутени от колкото сме сега. Това сигурно се дължи на това, че страшно много хора напуснаха саита ни :( И тези хора наистина бяха... важни и ценни и те си го знаят :wink: Нямаше толкова много игри.. имаше само 1 и то всички си пишехме там и наистина беше интересно защото пишеха постоянно и постоянно различни хора абе веселба.
Даже наскоро се сетих BSG като беше пуснала една тема с един хотел и като се разпределяхме кои с кого в коя стая ще е беше много весело. Малко Оfftopic ама :oops: Голямо впечетление ми бяха направили ГеРИТо, врачка, fire_of_satan (даже тя най ми харесваше), BSG, Pr0sTo`aZ`F и много други които вече за съжаление не влизат! :(
Кои са маиките татита... Ами Алекс, Цецо, ЛеидиДи, Уто, ЛуннаСветлина!

07-16-2005, 13:42
E az p04nah da vlizam 0t predi 1 g0dina, sam0 4e smenih nqk0lk0 ac0unta :)

devil4e
07-16-2005, 13:56
Така аз не мога да кажа че съм тук от началото на форума. aBeP4eTo е съвсем права. Бяхме много сплутени и бяхме към 20-ина най-редовни. Спомням си и тази темичка :cry: . Доста хора от най-качествените ми липсат сега. Това са ЛунаТик, Напушения, Некасача и още много други, които влизат вече толкова рядко. Много е гадно :cry: . Форума се разви, да, и то много успешно, но преди ми харесваше повече. Бяхме доста избран кръг от хора и затова бяхме близки. Но вече е друго...

Iliqn4eto
07-16-2005, 14:16
Ами аз влизам от миналата година и беше по готинко,нямаше толкова много повтарящи се теми,нямаше и тъпи и безмислени постове,както сега..нямаше толкова много обиди помежду ни и така...но въпреки всичко сайта си е много як:)
а относно тази игричка,която споменахте не съм я играла,ама ми се струва интересна...;)

Това е моето мнение за форума :D

ProstoAz
07-16-2005, 17:34
Аз влизам от малко повече от 2 години (не гледайте датата на регистрацията, мързи ме да обяснявам защо е такава :P). Това е някъде около 9 месеца след създаването на сайта. Отначалото бях с друг ник, всъщност 3 пъти си сменях ника, защото едно време това беше възможно. :D
Тогава наистина всичко беше мн. по-различно и самия дизайн на сайта и на форума...Имаше мн. по-малко хора, но всички влизаха с цел да си помагаме, а не да се псуваме и да играеме на разни игрички... :roll:
И модераторите бяха различни разбира се, сигурно някои от вас знаят - Kralicata, Utopia, Lunna_Svetlina, LadyD, Ollas...ох, преди повече от година беше и не ги помня всички... :roll: А съвсем в началото като влизах и Huben беше мод, но по-късно нещо позачезна... :?
Имаше много хора, които определено правеха впечатление, но вече не влизат: PISAN4ETO, Az_17 (която май после стана Night_Wish), Keri, enigmatic, XaMLeT, BonneCollector, liony_baby, Godzilla...незнам дали ги помните?
Но пък сега си има други толкова полезни юзъри, мързи ме да ги изреждам, а пък и за всеки сигурно са различни. :wink:

morsmordre
07-16-2005, 17:57
Аз влизам от малко повече от 2 години (не гледайте датата на регистрацията, мързи ме да обяснявам защо е такава :P). Това е някъде около 9 месеца след създаването на сайта. Отначалото бях с друг ник, всъщност 3 пъти си сменях ника, защото едно време това беше възможно. :D
Тогава наистина всичко беше мн. по-различно и самия дизайн на сайта и на форума...Имаше мн. по-малко хора, но всички влизаха с цел да си помагаме, а не да се псуваме и да играеме на разни игрички... :roll:
И модераторите бяха различни разбира се, сигурно някои от вас знаят - Kralicata, Utopia, Lunna_Svetlina, LadyD, Ollas...ох, преди повече от година беше и не ги помня всички... :roll: А съвсем в началото като влизах и Huben беше мод, но по-късно нещо позачезна... :?
Имаше много хора, които определено правеха впечатление, но вече не влизат: PISAN4ETO, Az_17 (която май после стана Night_Wish), Keri, enigmatic, XaMLeT, BonneCollector, liony_baby, Godzilla...незнам дали ги помните?
Но пък сега си има други толкова полезни юзъри, мързи ме да ги изреждам, а пък и за всеки сигурно са различни. :wink:

Аз ги помня!Преди влизах в този форум - мн отдавна и мога да кажа, че доста се е променил, но най-гадното нещо са флуудърите!Не може форум без флуудъри, както и незащитен компютър без вируси.
Но Утопия и Годзила бяха полезни юзъри!То и сега има мн полезни юзъри, така че не се оплаквам, но преди беше по-различно...

SixSense
07-16-2005, 18:20
ехаааааааа, аз пък колко отвадна следя тоя сайт - помня го още като беше един червен на квадратчета.. :wink: и се писах chupacabra, доколкото знам тоя форум е сравнително нов, така че едва ли някой може да ми намери мненията :wink: после беше един много шарен дизайна, и сега е този :wink:
даже има някои мои статии е много съм горда ве ей :wink:
и помня супер ясно - utopia ; lunna_svetlina ; kralicata .. е никой не ме знае, но аз ви знам, това е важното :wink:

morsmordre
07-16-2005, 18:21
ехаааааааа, аз пък колко отвадна следя тоя сайт - помня го още като беше един червен на квадратчета.. :wink: и се писах chupacabra, доколкото знам тоя форум е сравнително нов, така че едва ли някой може да ми намери мненията :wink: после беше един много шарен дизайна, и сега е този :wink:
даже има някои мои статии е много съм горда ве ей :wink:
и помня супер ясно - utopia ; lunna_svetlina ; kralicata .. е никой не ме знае, но аз ви знам, това е важното :wink:

ти си чупакабра :shock:

SixSense
07-16-2005, 18:23
е то беше мнооооооого отдавна... сега може би има друга чупакабра :wink:

SixSense
07-16-2005, 18:24
а да и ollas се сещам че е от началото тук :wink:

ProstoAz
07-16-2005, 18:29
Мдам...А сега се сещам и за един юзър, който няма начин по-старите да не го знаете, а именно - MUCKATA! Това беше уникат. :P Кви ли не глупости пишеше, беше с едно огромно самочувствие и всяка втора тема беше свързана с нея, голяма шматка беше, ама много забавна. :D Бих казала, че Blind^Boy сега горе долу играе нейната роля, защото е много обсъждан, но...той някак си затихна и не се показва вече много много, докато тя влизаше и раздаваше правосъдие на особите дръзнали да обсъждат нейната така прекрасна личност хахахаха :P
SixSense, за chupacabra се сещам и също определено правише впечатление...не знаех, че това си ти. :shock:

Между другото стимул да влизам във форума ми даде Utopia, въпреки че той едва ли знае (хах), защото веднъж влезнах в чата (тогава беше различен) и спорех с KRALICATA, че точно в онзи момент не е в сайта, а те ме убеждаваше, че е и Utopia каза: "Поредния юзър, който ще се откаже да влиза след няколко месеца" и аз на пук... :D

А и пропуснах да кажа, че по едно време модератор стана и Low^Lo6ite (сега PITBULL), но...нещо всички му се нахвърлиха и беше за кратко... :?

SixSense
07-16-2005, 18:33
Мдам...А сега се сещам и за един юзър, който няма начин по-старите да не го знаете, а именно - MUCKATA! Това беше уникат. :P Кви ли не глупости пишеше, беше с едно огромно самочувствие и всяка втора тема беше свързана с нея, голяма шматка беше, ама много забавна. :D Бих казала, че Blind^Boy сега горе долу играе нейната роля, защото е много обсъждан, но...той някак си затихна и не се показва вече много много, докато тя влизаше и раздаваше правосъдие на особите дръзнали да обсъждат нейната така прекрасна личност хахахаха :P
SixSense, за chupacabra се сещам и също определено правише впечатление...не знаех, че това си ти. :shock:

Между другото стимул да влизам във форума ми даде Utopia, въпреки че той едва ли знае (хах), защото веднъж влезнах в чата (тогава беше различен) и спорех с KRALICATA, че точно в онзи момент не е в сайта, а те ме убеждаваше, че е и Utopia каза: "Поредния юзър, който ще се откаже да влиза след няколко месеца" и аз на пук... :D

А и пропуснах да кажа, че по едно време модератор стана и Low^Lo6ite (сега PITBULL), но...нещо всички му се нахвърлиха и беше за кратко... :?
много ми става весело тка като виждам познати никове.. но всъщност аз никога не съм била от 'семейството' :roll: едва ли ще съм ..
помня че утопия доста ме скастряше :lol:
авее мноу яку

aBeP4eTo
07-16-2005, 18:35
ооооооооооо Муцката кои не я помни бе ахаха това момиче беше уникално като беше пуснало една тема "Курва съм" или нещо от сорта...тя маи си мадаше по АМГ-то ако не се лъжа.

monka
07-16-2005, 18:43
az vlizam vav foruma ot okolo godina. predi si spomnqm, 4e ima6e dooosta pove4e razdeli :?
ne pomnq osobeno mnogo, za6toto vlizah ot vreme na vreme, no posle zapo4nah redovno da si vlizam :!:
s po4ti nikoi ot foruma ne sme si pisali :roll: samo s amy lee i i^don't^give^a fuck...i malko s lady_bird. ina4e uvajav super mnogo hora ot foruma. naprimer aVeR4Et0, rosskata(mn e zabavna :lol: ), prosto^az^f^, devli4e...i vse pak ne sam se spriatelila s tqh... i kakto kaza SixSens i az nikoga ne sam bila ot "semeistvoto"

ProstoAz
07-16-2005, 18:58
SixSense, monka и вие сте от СЕМЕЙСТВОТО, не се ослушвайте... :P Всички сме си едно голяяяяямооооо семейство. :wink:

aBeP4eTo, мдам..и аз имам някакви такива спомени за МУЦКАТА. :D А пък той, АМГ-то, веднъж сам си беше направил една тема - обяснение в любов, хахаха, колко му се смях тогава... :P Ест. на никой не казах, само я заключих, ама сега ви казвам де...Какво ли не правят хората да привлекът внимание, а? :twisted:

07-16-2005, 18:59
А какво е станало,че повечето от ветераните са спрели да влизат?... :roll:

SixSense
07-16-2005, 19:04
SixSense, monka и вие сте от СЕМЕЙСТВОТО, не се ослушвайте... :P Всички сме си едно голяяяяямооооо семейство. :wink:

да със сигурност е така, но не е като преди само с 20тина редовни юзъри..
жалко че вече повече са хората които искат сайта да рухне :( :D

devil4e
07-16-2005, 19:08
ооооооооооо Муцката кои не я помни бе ахаха това момиче беше уникално като беше пуснало една тема "Курва съм" или нещо от сорта...тя маи си мадаше по АМГ-то ако не се лъжа.
О, и аз я помня. Беше много весела. Но бтв, аз бях флуудерка в началото... :D :D :D сега за тая една години и кусур май съм поумняла... май. А дали някой си спомня и една моя приятелка. Бонбончето. Калина се казваше, някакви отношения с Траффик май имаше... :wink:

aBeP4eTo
07-16-2005, 19:24
ааа бонбончето аз я помня даже в предния албум я имаше се сещам... ама маи маи Радо я харесваше...
А Кери която пишеше страшни стихотворения
сега се сетих и за секс историите на Гал
и за една много полезна форумка -> Шушинка

devil4e
07-16-2005, 19:35
ааа бонбончето аз я помня даже в предния албум я имаше се сещам... ама маи маи Радо я харесваше...
А Кери която пишеше страшни стихотворения
сега се сетих и за секс историите на Гал
и за една много полезна форумка -> Шушинка
Да, те с Радо ходеха.
За Кери сега се сетих и аз. Имаше велики стихотворения и ни ги пускаше от някакъвсайт и направо така ми е стопляла сърчицето....Гал вярно отдавна не съм я виждала, нещо се изгуби, а пък Шушинка я помня само като ник.
Иначе доста приятелчета липсват вече във форумчето....

aBeP4eTo
07-16-2005, 19:50
А какво е станало,че повечето от ветераните са спрели да влизат?... :roll:

с весеки нещо различно
едни обидени, друго просто напуснали саита чувстваики се достатъчно големи за да влизат в тиин саит, трети имат бан, четвърти им писна...
всеки различно...

MyCuHkA
07-16-2005, 20:08
Аз съм тук от доста отдавна .. но повечето дори и не ме забелязват.. просто не пускам мнения в теми по които нямам мнение... а не като флууд-ърите които пускат мнения дори и само с една :) ... Амм аз помня много от хората които са тук...авер4ето.. Съни.. Утопия.. Кралицата... Оллас... Цецо... Цоки... Лунна Светлина... БСГ Тези хора са още от началото в този сайт... и наистина тогава всички се знаехме.. нямаше във всяка тема такива караници или някой да каже на някой че е флуу-дър... Тогав беше различно защото тогава сайт-а не беше чак толкова известен и бяхме малко хора вътре и затова всички бяхме приятели... ехх.. спомени...

vra4ka
07-16-2005, 20:09
aBeP4eTo, мдам..и аз имам някакви такива спомени за МУЦКАТА. :D А пък той, АМГ-то, веднъж сам си беше направил една тема - обяснение в любов, хахаха, колко му се смях тогава... :P Ест. на никой не казах, само я заключих, ама сега ви казвам де...Какво ли не правят хората да привлекът внимание, а? :twisted:

hahahah az toq amg-to
mn mu se kefehh
hahhahahahh toq be6e sy6to golqm unikat
aaaaaa i muckata mn q obi4ahhhh
heheh
utopia be6e ot nai qkite :wink:
i 6u6inka be6e mn qka
aaaaa spomnqte li si jumbobe6e golem izruddd ;))
iiii Babyto mn otdavna siii vlizaaaaa i aver4etooo te dvete d best :lol:
i magrathea,
i LunnaSvetlina
aaaa Съни tq be6e strahotnaaa
a Devilkin,
a Keri,
a slun4ice,
a GeRyto teq sa mn qkii
za gal i rosskata da ne govorim kolko gi uvajavam
Beyonce,
Night_Wish,
_|_PITBULL_|_,
aaaaa X tq be6e strahotna
mani4eto
Seth_Cohen
winnie_girl
Terrah
fire_of_satan
Грахче
incheto
LunaTriCk
DraGonHeaRt
Djursi
Du6ka
bodil4e_f
Naughty_girl
blizalka
Fallen_angel
girl_3
RaDoSTiNKa
tsuky
kittie
bonbona,
Water_lili
beberonka
artbaby

tova sa horata koito napraviha foruma i trqa seki ot nas da gi uvajavaaa :wink:
a sa ot starite potrebiteli sme ostanali
miloto,aver4eto,BSG,prosto az f,traffic,e4o,devil4e,kelly,dance princess i tn we dosta sme

heheh
a v na4aloto predi godina i polovina nqkade foruma si be6e mnoogoooo dobyr si4ki bqhme super sploteni i togava disaina be6e vyrhaaa

ehhh hubavi vremena bqhaaa :wink:

SixSense
07-16-2005, 20:14
да бяха, сега като дойдохме, ние, флуудърите .. лошо става :roll:

aBeP4eTo
07-16-2005, 20:19
олеееееееееее врачиии как ме подсети за супер много хора направо ги бях забравила :(
a MyCuHka не сам те забравила! Аз като се сетя за тебе ти пиша ЛС.
Devilkin беше и още си е супер сладурана... само дето си мислех, че не ме харесва. :P
Night_Wish пък винаги спореше с Муцката
_|_PITBULL_|_ хих пак той и Аврил се харесваха :P
x Ании сестрата на роската голям критик беше това момиче и много красива
маничето сладурана
а Сет беше абсолютен плеибои той пък имаше връзка с wild baby
winnie_girl абсолютна сладурана
Terrah а тя пък беше супер праволинеина и умна
Fallen_angel Жени... ооо от кога не съм я виждала
girl_3 и нея..
RaDoSTiNKa А радостинчето беше пълен уникат беше ми голяма приятелка щяхме да и ходим на сватбата тя сигурно вече е умъжена
tsuky имаше страшен аватар
kittie Кити още влиза
beberonka доиде на бързо и си замина на бързо, а беше много приятна
artbaby тя беше голяма приятелка с Ами Лии

MyCuHkA
07-16-2005, 21:08
Сега се сетих и за 6у6инка... тя също беше голяма сладурана... артбейби също... абе много са старите юзъри но... малко останаха да влизат тук.. за огромно мое съжеление...
SixSense... когато говоря за флуудъри не съм визирала точно теб... или въобще някой.. аз казвам общо... защото който и нов да влезе все пише и пише за да натрупа мнения.. и кфо после като станеш мега фен и кфо правиш... всеки трупа мнения да стане мега фен и да си седне на д-то... аз мисля че въобще трябва да се махне тая статистика кой колко мнения е дал щото наистина така всеки гледа да има повече от другия... и по този начин става флууд...

BABY_SEXY_GIRL
07-16-2005, 21:28
Колко хубава тема, като я изчетох и ме навя на адски много хубави спомени че чак се насълзих, някак си нищо не е същото както преди :roll: ...Жалко, че влизам късно и я виждам чак сега, вие сте ме изпреварили със спомените, разказите...яд ме е! :twisted: :)
Прави са aBeR4eTo & prosto^az^f :D Всичко беше много спокойно, все едно форума беше съвсем новичък :) Нямаше за модериране дори, имаше флууд и то много, но нямаше обидни и тъпи мнения които днес са много в излишък :( Всички бяха добре настроени, сякаш се бяха концентрирали да помагат, а не да нараняват психически :P Бяхме сплотени с малки изключения...например тая мацка Муцката беше много отворено и надуто момиче :lol: Спореше много със всички, пускаше теми за себе си, че искала да е като курва и разни подобни :P Ае весело беше да й четеш мненията, щото се правеше на много умна, но отвсякъде си прозираше колко е такава...
RaDoSTiNKa - леле, с нея по едно време много се заяждахме, и тя накрая взе че ми каза, че съм й любимото лапе от форума :P После си писахме, тя от време на време отсъстваше от форума и се завръщаше за по 1-2 седмици докато накрая пусна тема че се е омъжила и повече не я видях :cry:
Бонбончето беше голяма сладурана, когат ходеха двамата с Радо постоянно постваха мнения със разни картинки на целувки един за друг, много сладки бяха :P За жалост ходеха само 1 седмица...
Гал & Росската - големи купонджийки, много разкрепостени и интелигентни момичета, имаха странен начин на мислене, който беше много правилен при това :P Гал все пишеше за своите сексуални преживявания, а като я видиш на снимка беше като детенце :shock:
Леле колко спомени за 3 години прекарани тук...
Помня също как AMG-to беше най-харесвания тук, все разни теми "аз те харесвам, но не се познаваме, помниш ли в еди кое си кафе, аз бях момичето със еди какви си дрехи, което те гледаше..." и нещо от този тип :) Много го харесваха наистина...
Сега си спомням за UltraViolet`Man - моят любимец!!!!! Това момче е уникално, красиво и умно! Много яки мнения даваше, но като си писах с него той спря да влиза и каза, че форума не бил за него и иска да се занимава с по-сериозни неща....жалко,защото е наистина много свестен и начина му на писане е много увлекателен...пишеше ми гигантски писма, които четях с кеф и винаги отговарях с дълги писма...не знам защо спря да пише, каза само че има много за учи след 18 годишна възраст...пазя всички писма! Само 1 ако ви прочета ще паднете колко е весел човек, как пише само какво мисли...леле!
Кери...невероятна поетеса, целия форум й се кефише на таланта!

Много мога да изреждам...ама много, но нищо от това няма да се върне, ако ще и да крещя :cry: Няка поне да се държим добре един с друг, за да сме като един екип, за да ни е кеф да влизаме тук...Обичам ви! ♥

mani4eto
07-16-2005, 21:31
О, и аз я помня. Беше много весела. Но бтв, аз бях флуудерка в началото... :D :D :D

Не бе6е флуудерка,просто преди всеки пи6е6е свободно в темите, а сега има такива правила, 4е само ако леко се отклони6 от темата и по4ват да ти правят забележки, 4е пуска6 тъпи и ненужни мнения... :(

devil4e
07-16-2005, 22:15
О, и аз я помня. Беше много весела. Но бтв, аз бях флуудерка в началото... :D :D :D

Не бе6е флуудерка,просто преди всеки пи6е6е свободно в темите, а сега има такива правила, 4е само ако леко се отклони6 от темата и по4ват да ти правят забележки, 4е пуска6 тъпи и ненужни мнения... :(
Еми има нужда от такива правила според мен, но нз...

LunaTriCk
07-16-2005, 22:18
а сега как мога да ви се разсърдя на всички ви, че забравихте мойта любимка leona.....

edit: също и Грахче, slun4ice...

devil4e
07-16-2005, 23:38
Имахме една злополучна двойка, големи сладурчета, дето все писаха теми в "Любов" и си се обясняваха и бяха толкова сладички :cry:
Някакви фенове на О.С. бяха май. Някой сеща ли се?

aBeP4eTo
07-16-2005, 23:46
мисля, че бяха сет и wild baby наистина бяха много сладкииииии :P

Liz
07-17-2005, 03:54
Lele kak si spomnqm sega to4no kak be6e foruma predii..I vsiki tezi oito vra4ka gi izbroi gi pomna mnogo dobre..A i tezi su6to koito 4esto vliaha o6te predi tq da se registrira to4no nay-starite potrebiteli koito ne sa vlizali ot meseci , godina i az nz ve4e.
Az mnogo gi obi4ah i ovajava6 tezi hora i mi be6e super v toq forum stoqh 24/7 online i 4etqh,4etq, pi6eh...Mnogo mi lipsva tova ma ve4e vaob6te ne pi6a.Mnogo rqdko vlizam a i samo 4eta obiknovenno.I az si imah dosta lubimi potrebiteli ma sega me murzi da gi izbroq lol.Vsi4ki gi znaete de...Vsi4ki mnogo ga ovajavaha s kef im 4etqha mneniqta.
Az neznam dali nqkoi mene me pomni pyrviq mi nick be6e Beyonce posle vaob6te ne pomna Betty bqh za malko i sega sum si Liz ot dalgo vreme..No vis4ki me znaeha kato Betty.No kakto pove4eto izbroeni ot vra4ka sprqha da vlizat i az sprqh.
Mnogo gi obi4am si4ki :!:
No foruma nikoga nqma da e su6tiq..Korenno razli4en e.Mnogo mi e 4udno kakvo stana s tezi hora...

vra4ka
07-17-2005, 08:06
еххх жалко че не може да им се прочетат мненията и тн
всичкоооо беше толкова интересноо
нз не може да се пресъздадее обстановката която беше
авее много хубаво бешее :lol: искамм пакк да е такааа :cry:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-17-2005, 08:53
Тази тема ме накара да съжалявам, че не съм разбрала по-рано за форума. Аз влизам вече от година(ама по-късно се регнах). Не е от самото начало :( , но не съм и съвсем нова :? . Не мисля, че на някого съм направила голямо впечатление. просто си чета и си пиша в общи линии. Нямам какво да кажа много. Но малкото, което помня е, че и тогава имаше някаква игра. Но всички се познаваха. Беше някакси забавно. Знаеха толкова един за друг. Личеше си, че са един екип, едно цяло, че държат един на друг. Впечатление от самото начало ми направиха Абнормалното(което део сега никой не е споменал :? ), Аврил, Аверчето, БСГ, просто аз ф, fire_of_satan, lunatrick, traffik, kellybundy,утопиа...Може би вече им е омръзнало от повтарящи се теми, от нови и нови потребители с еднакви въпроси. Може би до болка втръснало. ФОрумът вече не е същия. И за краткото време, което съм тук го усещам. Единственото, което се чудя е на квкао ще прилича след още една две години :shock:

Dobrina
07-17-2005, 10:56
Аз започнах да влизам преди малко повече от година и ми се стори много готин форума, имаше доста интересни хора, тук-таме интриги :) Абе харесваше ми
За MUCKATA - наистина много просто момиче, ама аз редовно я бърках с MuCinKa :roll: Защото никовете са подобни, иначе после като взех да влизам редовно ги оправих кой накъде е :)) А преди имаше много ценни потребители - много ми харесваше Аврил^Лавин - това момиче винаги беше в опозиция :)))

e4o
07-17-2005, 11:44
hehe super be6e naistina, as malko po-kusno se regnah ot kolkoto vlizah vuv forum no si 4etqh s interes i mi be6e dosta zabavno:)
Vsi4kite si gi spomnqm, bqha veseli hora, a Radostinka predi nqkolko meseca mi be6e pisala 4e e 6tastliva s mija si :) .
Naistina be6e 4udesno, eh vremena :cry: :lol:

AvLee
07-17-2005, 19:08
Eх...хубаво беше http://free.linkos.bg/pic/smilies/closedeyes.gif.Въпреки,че аз съм регистрирана през април 2004(не е началото на форума,за което съжелявам).В началото въобще не пишех,но четях http://free.linkos.bg/pic/smilies/smile1.gif и имаше наистина интересни хора.Вие ги изброихте повечето,мога да добавя може би само The goodbye girl...
Форума беше и е бил едно страхотно място и се радвам,че го хванах в края на разцвета му се пак!
Прочетох всичко което казахте до сега е така - нямам какво повече да кажа..само,че съжелявам....форума не е такъв вече http://free.linkos.bg/pic/smilies/cry.gif

aBeP4eTo
07-17-2005, 19:17
Лиз аз те помня с Beyonce ама с Betty ...не после като почна да се пишеш Лиз си пишехме :P

BABY_SEXY_GIRL
07-17-2005, 21:22
Liz, как няма да те помня, ти беше луда фенка на онази Hilary Duff (не знам как се пише) :wink: И до ден днешен си пишем с теб :wink: Много сладко момиче и много далеч от нас :(
Slun4ice - тя имаше сестра, която пишеше във форума но ни напусна по-рано - Naughty_Girl се пишеше :P Slin4ice беше по-голямата и даваше много добри съвети :)
leona - на нея съм й сърдита, че спря да пише :cry: Тя е най-красивото момиче за мен във форума! Стахотна е! Май обаче имаше проблеми с влизането в сайта :roll:
А Ri4i^ помните ли я? Тя ми е комшийка и тийна не й се отваря...но и няма време за него...иначе готини приятелства си заформи с форумците тук :P
^Avril_Lavigne^ - тя не ме харесваше в началото, щото една друга форумна й беше натъпкала главата с глупости за мен :evil: Но после тя ми писа и ми се извини като каза че въпросната форумка била под моето и нейното ниво :lol: И за напред много се разбирахме двечките :P Тя е от моя любом град - Созопол :D
Lady Di - с нея хич не се имахме, само се заяждахме, но всъщност тя даваше едни от най-точните и остроумни мнения, а и беше модераторка :P

amy lee
07-18-2005, 17:17
хммм... и аз кат монка съм от 1 година тука :lol:
абе нещо няам големи спомени оттогава... не знам що :shock: и да си кажа честно мноо малко хора си спомням оттогава- ^Avril_Lavigne^, slun4ice, Naughty_Girl, Maverick, LunnaSvetlina, Съни, BABY_SEXY_GIRL, Nekasa4a, Liz, blizalka иии нз, май са тва
пффф да бееее, и врачка щях да я забравя
абе преди беше някфо по яко... ся преди 2 години нз как е било, ма определено преди 1 беше супер и си влизах с удоволствие. сега по навик :?

WaKo
07-18-2005, 21:35
Аз мога да кажа, че съм тук от почти самото начало на форума ( може да погледнете кога ми е регистриран ника) и тогава вярно ме кефеше много повече. И дизайна беше по-готин, но хората бяха по-важното. Не, че сега също няма готини хора тук, обаче на фона на многото идиоти, които влизат се губят. Помня, че като влизах в началото тук бяха само Утопия, Лунна Светлина, Оллас, GeRyTo, Гал, rosskata, и изобщо доста по-малко хора и като влезеше човек във форума имаше по 1-2 нови теми на ден в раздел и се питаха истински работи и се отговаряше свестно, а не като сега по 3-4 теми на час, половината измислени и само глупости писани за отговори. Не, че някой толкова ме е забелязал - имам 700 и не знам коло мнения за 2 години и половина, но точно заради флууденето и тъпите отговори вече не влизам толкова редовно, а и дори когато влизах отоговарях само по теми, където мога да помогна или да изразя някакво мнение, а да пиша просто за идеята

chupacabra
07-18-2005, 23:39
на мен ми харесва най-първия дизайн на сайта.. един готино-червен .. супер по-яко беше... и всичко беше подредено по-яко :roll:

vra4ka
07-19-2005, 12:46
на мен ми харесва най-първия дизайн на сайта.. един готино-червен .. супер по-яко беше... и всичко беше подредено по-яко :roll:
определено :wink:

e4o
07-19-2005, 13:47
hei kude zabravihte E_L_I_Z_A :) , i tq e e ot mnogo otdavna vuv foruma, puk i e dosta svestno momi4ence, otdavna oba4e ne sum q vijdala :( :wink:

rosskata
07-22-2005, 22:32
УААААААААААА... :cry: :cry: :cry: Тука като на погребение, бе, тоя беше такъв, оня беше мноо як, третия беше (само трябва едно "бог да го прости" и вече на погребение ша ходим :? ). Аз вече повече от 2 години съм тука (не постоянно, ту се зарибявам, ту се отзарибявам) и форума ту се флуди с тъпизми, ту е як и полезен- това не е постоянно падение или възход, просто е на настроения. 8) Подобни теми имаше и преди година- година и половина- как форума бил станал такъв и онакъв, колко по-добре било преди, Тъпотии според мен- не може да си остане в едно положение постоянно. Сега си има и добри страни :) .


А какво е станало,че повечето от ветераните са спрели да влизат?...

Или вече не им е интересно, или нямат време (Гал и аз например) или нямат желание щото.... де да знам.
Има ценни юзъри, но не незаменими. :roll: Така че няма смисъл да тъгуваме за старите кучета, още повече че са си живи и здрави :P

BABY_SEXY_GIRL
07-23-2005, 08:26
Я, кой е тук :D Да не повярваш :) rosska, ти сама го каза, тъжна е темата, аз даже като четох 3-те страници се просълзих :cry: Надявам се всички да са живички и здравички, но нямам ли право да ми е мъчно за тях...Всеки ден съм тук вече години наред и пред очите ми си заминават най-полезните хора тук, появяват се нови...като затворен кръг (безкрайно) :roll:
rosska, помниш ли преди аз бях пуснала една тема "BROIKI" се казваше в раздел Секс :idea: Вътре трябваше да пишете с колко хора сте спали :P И ние трите с теб и Гал яко взехме да спорим за понятието "курва" :lol: Аз казах, че за мен курва е жена спала с повече от трима и ти много се чудеше как съм решила точно 3 да е числото хаха :lol: Дори сега ми става смешно, много израснах в този сайт и ми е много весело като се сещам какво съм писала преди :P

air_J
07-23-2005, 09:02
Malko sym obiden imaiki predvid 4e nikoi ne me spomenava kato 4ast ot istoriqta na saita sled kato sym regnat vyv ve4e ne tolkova blizkata 2003 godina i moje da se kaje 4e sym tuk ot na4aloto. No neka ne byda tvyrde kriti4en - pomnq istoriqta pomnq kolko skandali e imalo pomnq starite useri pomnq starite temi i sravnqvaiki gi sys segashnite kavali poseshtavashti saita e super zle sega! No kakvo da se pravi - sydba. Nai me e qd ot potrebitelite napusnali po sobstveno jelanie za MUCKATA i moqta neosyshtestvena sexualna fantaziq - 6u6linka! A ne mislite li 4e e malko naglo potrebiteli regnati 2004 i 2005 godina da govorqt za istoriq na saita? :roll:

Ollas
07-23-2005, 12:57
Тайй... четейки мненията ви, се чувствам наистина дърта тук.
За форума... Съвсеееем съвсем в началото му изглеждаше като форума на sladur.com, но червен на цвят... по-точно винено червен. Имаше ги стандартните форуми: "Любов", "Секс" и т.н. Спомням си за форумите "Адам търси Ева", "Ева търси Адам", "Ева търси Ева" или нещо в тоя смисъл. Спомням си как пуснах първата тема във форум "Искуство"... Ех...
По това време основните посетители на форума бяхме аз, Цецо, Алекс и едно момче от Варна, което влизаше с nick TaKeDa. Влизахме редовно в #teenproblem и се спуквахме от простотия.
След това вече форумът се поразрастна. Дизайнът беше променен. Преставляваше една огромна шарения. Аз както и някои други бяхме против този вид на форума, но уви... нищо не се промени.
Някъде по това време станах модератор заедно с Utopia_, LadyDi, LunnaSvetlina, Gerytto и други. Е, както виждате вече не съм модератор, а Utopia_ се сдоби дори с бан.
След това форумът доби нова форма, която повечето от вас си спомнят... беше нещо синкаво пак с червено(червеното винаги е било основен цвят и е останало като запазена марка). Затова и рекламните фланелки, които бяха направени бяха червени.
И ето го форумът днес :!: Такъв, какъвто го виждате... С много по-малко форуми от това, което беше преди година, може би. Но благодарение на всички нас той съдържа толкова много и полезна информация.

ProstoAz
07-23-2005, 18:24
Хахаха, БСГ и аз помня онази тема, тогава аз бях на твоя страна като спорехте, но сега съм твърдо на обратното мнение...ех...колко се променят хората. :? И си спомням, че даже rosskata едва ли не ми чете някво конско. :P
Ollas, GeRyTo не беше ли мод. буквално за един ден? :roll: Абе...както и да е, да не издребняваме. :wink:

Ollas
07-23-2005, 19:15
^npocTo^a3^f^, даже нямаше и ден :x

miloto_girl_4e
07-26-2005, 22:03
boje,kakva hubava tema ... pro4etoh si4ko.. :?
i nqkaksi se sduhah :roll:
samo kato si spomnq kolko gotini useri ima6e
i kak sa napusnali foruma i mi stava nekvo takova... gadno :roll:
SetH_Cohen :arrow: golqm sladur,moje bi leko neskromen e,ama e sladur ina4e :wink: s nego go den dne6en si pi6em,predi i po GSM-4etata si lafehme :wink:
leona :arrow: jalko,4e ne vliza tazi macka,golqma e sladurana,az si 4atkam s neq v IRC :D
MUCKATA :arrow: au tazi q bqh zabravila :lol: :lol:
bojkeeee,kolko vesel 4ovek be6e :lol:
kakvi temi,kakvi intrigi,kakvi sporove.. :lol:
be6e golqm kupon s neq :P :P
Keri :arrow: tova momi4e ima izklu4itelen talant :!: puska6e neveroqtni stihotvorenia :!:
mnogo i se vuzhi6tavah :!:
RaDoSTiNka :arrow: au,kolko me radva6e tova momi4e :wink: super sladuranka.. auuu :wink:
kakvo da vi kaja.. ne,4e ne6to,ama predi foruma
be6e po sploten.. moje bi,za6toto bqhme
po malko,ne znam,ama nqkaksi be6e po spokoino i
bez tolkova intrigi... :?
no vupreki si4ko az si obi4kam foruma :D

Devilkin.
08-04-2005, 14:07
Devilkin беше и още си е супер сладурана... само дето си мислех, че не ме харесва. :P
Е няма такова нещо :) Що съм породила такива съмнения в теб не знам:)


_|_PITBULL_|_ хих пак той и Аврил се харесваха :P
о0о0о0о0о0 тва съм го пропуснала:)


x Ании сестрата на роската голям критик беше това момиче и много красива
Дам...наистина си беше красива...спомням си че в една тема се оплакваше от съседите си

winnie_girl абсолютна сладурана
Върла фенка на Мечо Пух е тя:)
Terrah изчезна някъде....
RaDoSTiNKa А радостинчето беше пълен уникат беше ми голяма приятелка щяхме да и ходим на сватбата тя сигурно вече е умъжена
Тя сигурно и деца има вече...:)

e_l_i_z_a
08-04-2005, 18:02
Эначи аэ когато дойдох(това го пише в регистрацията ми)
ФОРУМА НЯМАШЕ НИЩО ОБЩО С ТОВА :!:
Помня тези юзъри:
Слънчице,Лунна Светлина,Съни,Грахче,Гал,
b3bronka,bibonda,M_U_C_K_A_T_A,prosto^az^f
miloto_girl-4e,aBeP4eTo,Avril Lavigne,Ri4i^(tq i Nekasa4a bqha dvoika),Nekasa4a,LunaTriCk,amy lee,Maverick,Utopia,Liz,ceco,BABY_SEXY_GIRL,[B]aneD(toi predi beshe s drug nick ama ve4e ne pomnq),Josefine,Kittie_,x,artbaby,fire_of_satan,
AMG-to,LiNkIn4eTo,e4o,flooder(deto vse krade6e avatarite na e4o),..........има и още ама не се сещам в момента
:roll:

e_l_i_z_a
08-04-2005, 18:05
hei kude zabravihte E_L_I_Z_A :) , i tq e e ot mnogo otdavna vuv foruma, puk i e dosta svestno momi4ence, otdavna oba4e ne sum q vijdala :( :wink:
Тука съм бе :D Накъде без мене :lol: :lol: :lol:
Забрайх да кажа Мърдърдол :wink: