PDA

View Full Version : кръв от носа



takesport_addmuzic
07-16-2005, 12:46
Често ми се случва, особенно когато съм настинала и често прибягвам до носната кърпичка :lol: А веднъж ми се случи и докато играх тенис и треньора ми кво ли не ме кара да правя, за да ми спре! Лягах наляво на дясно, дигах едната, другата ръка! Не спира и не спира! някои казват че трябва да легнеш, други НАПРОТИВ че трябва да наведеш глава надолу, за да не влиза кръвтта в гърлото
не знам, имате ли си такава тема, но много ще ми помогнете, ако кажете как е правилният начин

miloto_girl_4e
07-16-2005, 12:51
pri4inata ti za tova kurvene moje da sa slabi kapilqri :!:
nai dobria mi priatel,ima6e to4no tozi problem - ima6e slabi kapilqri v nosa i dooosta 4esto mu
te4e6e kruv ot nosa :?
otide na lekar i mu gi goriha i sega vsi4ko e OK :!: :wink:
spored men nai pravilnia na4in e da legne6 ...pone pri men deistva :roll:

e4o
07-16-2005, 12:53
i as mislq 4e trqbva da legne6, i da vdigne6 protivopolojnata(na nozdrata) ruka na gore.
I as imah takuv problem do predi nqkolko godini, no se opravih ve4e mnogo rqdko mi te4e :) :wink:

takesport_addmuzic
07-16-2005, 12:55
pri4inata ti za tova kurvene moje da sa slabi kapilqri :!:
nai dobria mi priatel,ima6e to4no tozi problem - ima6e slabi kapilqri v nosa i dooosta 4esto mu
te4e6e kruv ot nosa :?
otide na lekar i mu gi goriha i sega vsi4ko e OK :!: :wink:
spored men nai pravilnia na4in e da legne6 ...pone pri men deistva :roll:
ГОРИЛИ СА МУ ГИ :shock: как става това пък, божке!
а иначе и аз знам с това за вдигането на противоположната ръка и лягането

SixSense
07-16-2005, 13:04
уу най-добрата приятелка беше в болница заради кръв от носа.. не знам точно какво е, и е супер дразнещо като ти го кажат - но лекар, идеята ми е, че може да е нещо сериозно..

miloto_girl_4e
07-16-2005, 13:23
pri4inata ti za tova kurvene moje da sa slabi kapilqri :!:
nai dobria mi priatel,ima6e to4no tozi problem - ima6e slabi kapilqri v nosa i dooosta 4esto mu
te4e6e kruv ot nosa :?
otide na lekar i mu gi goriha i sega vsi4ko e OK :!: :wink:
spored men nai pravilnia na4in e da legne6 ...pone pri men deistva :roll:
ГОРИЛИ СА МУ ГИ :shock: как става това пък, божке!
а иначе и аз знам с това за вдигането на противоположната ръка и лягането

ne znam kak stava,Slava Bogu ne mi se e nalagalo,ama
da,goriha mu gi :!: v tova sam 100% ubedena,ama kak
stava - ne znam,a i ne iskam da razbera :roll:

takesport_addmuzic
07-16-2005, 13:48
уу най-добрата приятелка беше в болница заради кръв от носа.. не знам точно какво е, и е супер дразнещо като ти го кажат - но лекар, идеята ми е, че може да е нещо сериозно..
е, не, само ако почне много често да се случва.. ама мисля, че причината е слаби капиляри, щото става като си духам нослето силно или без да искам се одраскам :roll:

Cradle of Death
07-16-2005, 15:16
Слаби капиляри брат ми имаше този проблем варвеше по едно време с чантичка за къста и в нея памук и кислородна вода. Е обгориха му ноздрите и този проблем вече отмина а това си е към 8 години вече :roll: