PDA

View Full Version : Предложение за форумните игри



Bimper-ska
07-16-2005, 20:52
Виждам, че колкото са доволните от тези игрички, толкова са и противниците. Обаче положението трябва според мен да се промени. Тези игри са мноого обемни и безмислени, според мен. Затова предлагам едно компромисно решение.
В последния ден от месеца да се трият всичките теми-игри, създадени през текущия месец. В началото и през продължението на следващия, потребителите ще имат възможност да създадат нови теми-игри, с които да си флуудят на воля и да се забавляват. И на края на следващия месец, всички създадени игри да се трият пак. Така в изтриването на игрите, аз виждам следните преимущества:
1. потребителите няма да трупат по 5000-6000 мнения и поне от малко ще има справедливост относно това кой кум, кой сват, кой на булката брат, или иначе казано, кой си ги е направил мненията и е станал мега фен със стойностни мнения, а не с безмислен флууд.
2. новите игри може и да са по-забавни. Ако пък ви се иска да продължите темата на някоя стара игра, правите втора, трета и т.н. част на играта и си продължавате, като толкоз ви е интересна.
3. понеже все пак инфото в страниците на сайта е доста обемно, според мен, ще е добре да се съкратят темите, да се отсее тоя гаден флууд и да остане само смисленото.
4. в друга тема бяхте казали, че във флуудърските игри можете да се опознаете по-добре. С моето предложение тази възможност не отпада, за разлика от поголовното и незабавно изтриване на флуудърските игри.
5. надявам се, че на някои хора като им намалеят на брой мненията, те най-после ще започнат да пишат смислени неща и ще спрат да си губят времето с флууд. Хора, тоя флууд си е загуба на време!
Към темичката слагам анкета. Моля всеки желаещ да вземе отношение по предложението ми, да гласува. Мисля, че ще е разумно да оставя анкетата активна само за 3-4 дни, след което според гласуването в нея, админите и модовете ще се изкажат по темата и точно дали предложението се приема от екипа им. Така, ако има повече потребители "за", те ще могат да го приведат в действие.
И моля ви, въздържайте се от глупави и неуместни коментари, нито пък бъдете толкоз крайни. Просто гласувайте.

LilYofTh3vaLleY
07-16-2005, 21:03
Ami.. az poprincip sym ZA vypreki 4e sym novi4ka v tozi forum i ne pi6a mnogo po takiva temi.. :roll: I vse pak mi e interesno da gi razglejdam, no ideqta na vseki mesec da se triqt e dobro i trqbva da se realizira , za6toto ina4e stavat mnogo mnogo ednakvi temi, a taka vseki mesec novi i samo po-interesnite 6te se povtorqt :)
Sorry ako mnenieto mi e neumestno i glupavo :roll:

Loreena
07-16-2005, 21:08
Az sum tvurdo ZA.
Foruma e za pisane na po smisleni ne6ta.
To i ot samoto ime si idva 'teenproblem'. Po skoro trqbva da pomagame na naroda...ot kolkoto da se zabavlqvame s igri4ki

Immortality_
07-16-2005, 21:09
hahaha... li4i si, 4e si novi4ka :P i qvno ne si vidqla vse o6te GLUPAVI mneniq...

po temata... az sym ZA !!! s dve ryce... na ednata imam 7 pryste sled 4ernobil.... zna4i moje li glasyt mi da se broi za dva ??? :lol:
ta...po temata !!!...az sym ZA... i o6te po.dobre 6te e, ako ima samo 5 temi primerno ot tezi igri... i na meseca da se triqt...sled tova 6te mojete da slojite drugi 5 igri i taka nqma da vi omryzvat... da ni omryzvat) :twisted:

Elitooooo
07-16-2005, 21:10
Za :!: taka 4ovek i 6te prestane da floudi i 6te se useti 4e mneiata mu se izparaviat.Do izvestna stepen si prava :roll: .Da az sam ZA :!: :!: :!: :wink:

sini4kata
07-16-2005, 21:22
ZA!

07-16-2005, 21:23
Аз пък съм против. Т.е безпристрастен, но мисля, че това "като видят, че им се трият мненията ..." бла бла бла ти за мненията ли си? Явно да!

Пречи ти това, че не ти харесва раздела? Еми аз пък ще ти кажа друго. Много по флудерско е това което е твойто, 1111 за 4 месеца без форумните игри, отколкото 500 мнения за 2 месеца + форумните игри :!:

И все пак, ако форумните игри и този флууд който се получава не влияе на лимита трафик на хостинг-а не мисля, че трябва да има проблем. Просто трябва да се вкарат 1-2 модератора които да следят темите и да ги оправят ако има нещо :!:

Bimper-ska
07-16-2005, 21:24
Za :!: taka 4ovek i 6te prestane da floudi i 6te se useti 4e mneiata mu se izparaviat.Do izvestna stepen si prav :roll: .Da az sam ZA :!: :!: :!: :wink:
Права - все пак съм момиче :wink:

miloto_girl_4e
07-16-2005, 21:24
evalata,macka :!: :!:
mnogo mudro re6enie :D
podkrepqm s dve ruce :wink:

devil4e
07-16-2005, 23:33
evalata,macka :!: :!:
mnogo mudro re6enie :D
podkrepqm s dve ruce :wink:
И аз така мисля :!: Решението е разумно, компромисно и много полезно :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-16-2005, 23:39
И аз съм за, макар че съм писала в такива теми (признавам си без бой :lol: ама само като няма какво друго да правя).

ProstoAz
07-17-2005, 18:07
И аз съм ЗА, то даже аз съм и за нещо по-крайно - въобще да няма такива игри! Ужасно е дразнещо, а пък и дори темата да е "Кажи нещо за предишния" половината от мненията са някакъв чат между юзърите...Аз мисля, че специално за този чат вече е създаден и канал на сайта и форума? :wink:

NoEx, не си съвсем прав...на Bimper-ska мненията са определено много добри и съм сигурна, че са помогнали на не малко хора до сега. А сайта е именно за това. :wink:

07-17-2005, 18:34
^npocTo^a3^f^ просто си казвам мнението, защото не мисля, че на някой му пречат, пречат ви това, че някой бързо набира мнение. Еми ако пише по темата, тогава кое е нередно? А пък флууд може да се получи във всяка тема, даже да не кажа, че флууда е наравно с останалите раздели, защото ако в една тема има различния на мнение и има личности, които искат да наложат своето се получава флууд.
И пак да попитам, какво ви пречи радел "Фън фън фън" и почно "Игри" ? Ако не ви харесва просто не влизаите да го гледате :)

Bimper-ska
07-17-2005, 21:09
В отговор на NoEx:
Миличък, на мен лично Фън не ми пречи, нито ме дразни факта, че хора, регистрирали се преди месец имат по хиляда мнения. Просто тези игри съставляват 2/3 от информацията във форума и според мен, на никого не дават ценна информация. А все пак нали заради това сайтът се казва тийн проблем? И за тези, които се забавляват с игричките, все пак тях ще ги има, но само за по един месец. Аз не предлагам да се махнат изобщо и вече край с тях. Просто едно компромисно решение и за двете крайности.
И още нещо искам да ти кажа. Не е по-добре да имаш 1000 мнения за 4 месеца от съветване по други теми, отколкото 500 мнения от флууд за 1 година. Изобщо тук не говорим за количество, а за качество. Тъй че, добре ще е да съветваш хората как да си решат проблемите, без значение по колко мнения на ден пускаш. Аз например, мога да дам и 50-60 наистина сериозни мнения за един ден, обаче това се дължи на факта, че прекарвам във форума адски много време - от порядъка на 6-7 че и повече часа на ден. Но въпреки всичко, аз уважавам мнението ти, защото предполагам и няма да си единственият, който подкрепя игрите.
Към всички:
Напомням ви, че анкетата е активна само 3 дни, затова ако имате отношение по въпроса, по-добре ще е да гласувате, независимо на коя страна сте. Нали все пак се опитваме да разрешим един наболял въпрос. Зависи от всички нас.

BABY_SEXY_GIRL
07-17-2005, 22:02
ЗА :!: :wink: Но е факт, че интереса към тези теми е голям и много хора ще са разочаровани...И все пак не виждам смисъл в тях, така че идеята ти е много уместна :wink:

morsmordre
07-19-2005, 17:17
Уау!Ти си доста полезен потребител, Bimper-ska! :wink: Имаш страшно хубави идеи и много интересни мнения.Подкрепям идеята ти, но смятам да добавя още нещо - ако някой създаде игра в края на месеца (да речем на число 25), то нека тази игра се остави до същата дата, но през следващия месец.Няма да се получава объркация, защото винаги може да се провери датата на пуснатата игра и няма нужда модовете да си записват на кое число е направена :roll:

Съгласен съм и с ^npocTo^a3^f^ - понякога наистина ми се иска да ги няма тези игри, защото досаждат яко, но след това ги игнорирам и проблемът отминава.

Като се трият темите ще намаляват мненията на постналите в тях потребители и особено на онези, които са решили да направят някое рекордно число за брой постове.На всичкото отгоре по-новите потребители, решили да станат мега фенове по бързия начин, ще видят доста зор :twisted:

Bimper-ska
07-20-2005, 11:42
Понеже анкетата вече не е активна, моля модераторите на разделите, в които са игрите и администраторите на форума да дадат мнението си. Явно е, че на доста убедителна част от потребителите също им е дотегнало от игричките.
А на morsmordre мога само да кажа, че ако се приеме предложението ми, едва ли някой ще пусне игра на 25-30 число от месеца. А ако толкоз държи автора на игричката си, може да я пусне пак на 1 число. Но винаги може да се направи и компромис според ситуацията мисля.
Е, хайде шефовете да си кажат накрая компетентното мнение и да удрят катинара на темата!

07-20-2005, 11:52
Аз пък съм против, пак ще го каза. Пречи ви това, че някой ще има еди колко си мнения. Какво ви пречи една игра да се трие и пуска на ново след като примерно е минала 500 или 1000 мнения? Като не ви харесва раздела не е проблем да го игнорирате, нали така? И аз не пиша във всички раздели, но какво, да пусна анкета да с махнат ли? Игрите са неизбежна част според мен :!: :evil:

alex
07-20-2005, 13:51
az lichno sym za, no triabva da pomislim i za potrebitelite, koito si se zaniamvat s tezi igri, moje bi e po-dobre da gi itriem sled niakolko meseca - ne 1 - kakvo shte kajete?

Bimper-ska
07-20-2005, 14:20
Аз просто дадох като идея един месец да е срока. Вече точно колко, вие, администраторите, ще прецените.
А NoEx явно не си чел достатъчно съсредоточено първото ми мнение по темата, защото точно това предлагам аз. А не изцяло да се затрият всичките игрички.

07-20-2005, 14:25
Аз просто дадох като идея един месец да е срока. Вече точно колко, вие, администраторите, ще прецените.
А NoEx явно не си чел достатъчно съсредоточено първото ми мнение по темата, защото точно това предлагам аз. А не изцяло да се затрият всичките игрички.

Ти предлагаш да се трие на всяко 1 число или по точно всяка тема-игра да бъде по 1 месец след което да се трие и пуска наново. Според мен най-добре ще е да се трият при 900-1000 мнения и да се пускат наново. Хем няма да се трие толкова често, хем ще се изтриват доста флудерски мнения наведнъж :)

Bimper-ska
07-20-2005, 14:49
Да, това също е вариант.

DiEsEl_GiRl4eTo
07-30-2005, 14:24
Та в крайна сметка ще се трият ли игрите? Че краят на месеца наближава, а последните няколко теми във "Фън-а" са само игри :x с по 60-70 страници...

bulgarche
07-30-2005, 22:33
Аз съм "ЗА"

THE_GANGSTA_GIRL
08-02-2005, 02:15
Напълно те подкрепям!