PDA

View Full Version : Acne out active



07-16-2005, 22:55
Tezi ot vas koito polzvat ili sa polzvali acne out active biha li mi kazali dali pomaga i za petna ot pupki ili e prednaznacheno samo za pupki? Mersi.

acneliii
07-16-2005, 23:44
mi vij dobro e upotrebqva se 2 puti na den krema a losiona predi da upotrebish krema i daje ne e lo6o po 3 puti na den ima effect no ne golqm za petna .. za petna e dobro PALI no nai dobroto ACNE krem4e(vpro4em gel4e) e CONTRACTUBEX ... tva e jelqzno to ne e samo za acne no i za predotvratqvane pri polu4avane na acne,pri premaxvane na petna,zaglajdane na belezi ne samo pri petna no i na belezi koito gi imash po kosven put :) NQMA da sujalqvash :)

03-24-2006, 08:43
hi,zdrvaeite ima li njkakav na4in da se mahnat upkite bez nikakvi kremove? [-o< #-o :?: :?: :-k

LyLa
03-24-2006, 09:19
hi,zdrvaeite ima li njkakav na4in da se mahnat upkite bez nikakvi kremove? [-o< #-o :?: :?: :-k
Slunceto dete slunceto!

sdw
03-24-2006, 15:25
Недей си купувай тая смрад ACNE OUT ACTIVE ... че помага мн за пъпки помага ама как ти изсушава лицето че направо се лющи прай ти го стегнато и гадно.

fadde
03-24-2006, 17:54
na men mi izleze obriv :roll: no sega polzvam drygo efektivno.a za tova 4e izsu6ava nali tova e celta da izsu6i kojata i da se oliu6tat pypkite...izgarq gi ...

03-24-2006, 18:02
na men puk acne out mn mi pomaga... moje bi malko izsu6ava, no az vinagi sum go polzvala v kombinaciq s hidratira6t krem i ne sum usetila da mi se liu6ti kojata... moq problem e 4e mi go be6e dala edna kozmeti4ka...no mi svur6i opakovkata i ne znam ot kude da si vzema nova...
slu4aino da znaete kude se prodava?

asdas
04-14-2008, 02:32
От това Акне аут Актив се изринах целия , и дори на места ми се поду лицето, а се бях намазал само 3 пъти.Преди също го бях ползвал веднаж...само 1 път се намазах и пак станах така(въпреки това има ефект и пъпките ми изчезнаха след като изчезна зачервяването).Искам да кажа че това лекарство и изключително силно и трябва да се внимава с него...поне при мене , незнам може кожата да ми е такава.Така че внимавайте кво зимате ... да не оставате като мене по 4-5 дена в карантина ... :) :?

blackreplay
04-15-2008, 14:24
:shock: мен ми го предписаха добре че не си го зех :D а си зех продукти на Exfoliac и съм доволен

LadyDy
04-15-2008, 15:27
Аз ползвам Силицилов спирт с разтворен в него - Хлорнитромицин на прах и се мажа 1 път на ден, след това с крем, че спирта прави кожата суха.....и така. :)

s3x_0n_th3_b3aCh
04-15-2008, 15:51
Az sum go izpolzvala i e Superrr d0bro Vzemi si go , oba4e az sum go polzvala samo za p1pki za petna nz....

Transporter
04-15-2008, 16:16
Ами аз съм го ползвал, помага за акнето, но остава белези от него и отговорът на въпроса ти е че НЕ помага срещу белези!

Nickola
05-14-2008, 19:16
Бих искал да задам следния СЕРИОЗЕН въпрос...

Намазвам си лицето с Acne Out и естествено по ръцете ми е останал част от крема.Измивам го с вода.Така процедирам от скоро,но забелязах , че като си измия ръцете ,даже да ги намокря съвсем малко, те се набръчкват моментално(набръчкват се ВСЕКИ ПЪТ когато ги намокря, даже и да нямат остатъци от крема).Набръчкват се така, всякаш излизам от банята след дълго, ама много дълго къпане.А като вляза да се къпя охоооо - стават на наденички.

Та и въпроса ми е възможно ли е причината да е самия крем?

Не казвам че той е причинителя, но споделям наблюденията си.E ще питам лекаря :)

guesswho
05-14-2008, 19:40
Бих искал да задам следния СЕРИОЗЕН въпрос...

Намазвам си лицето с Acne Out и естествено по ръцете ми е останал част от крема.Измивам го с вода.Така процедирам от скоро,но забелязах , че като си измия ръцете ,даже да ги намокря съвсем малко, те се набръчкват моментално(набръчкват се ВСЕКИ ПЪТ когато ги намокря, даже и да нямат остатъци от крема).Набръчкват се така, всякаш излизам от банята след дълго, ама много дълго къпане.А като вляза да се къпя охоооо - стават на наденички.

Та и въпроса ми е възможно ли е причината да е самия крем?

Не казвам че той е причинителя, но споделям наблюденията си.E ще питам лекаря :)
и аз използвам Acne Out -страхотно и мн ми помага,но изсошава кожата. И на мене ми стана така на рацете и отидох при дерматолог.Щом ги видя веднага позна,че използвам Акне аот и когато го слагам остава малко по рацете и така те мн се изсошават и приличат на наденички 8-) .Ама тва е временно после се оправят,а и аз предпочитам чисто лице и малко сбурчкани пръсти,отколкото да имам пъпки и хубави ръце. :P

Nickola
05-15-2008, 13:14
Мерси за бързия отговор-надявам се наистина да е от това :)

halcho_g
09-26-2008, 16:44
na men puk acne out mn mi pomaga... moje bi malko izsu6ava, no az vinagi sum go polzvala v kombinaciq s hidratira6t krem i ne sum usetila da mi se liu6ti kojata... moq problem e 4e mi go be6e dala edna kozmeti4ka...no mi svur6i opakovkata i ne znam ot kude da si vzema nova...
slu4aino da znaete kude se prodava?

V aptekite :P

halcho_g
09-26-2008, 16:51
Ползвам АкнеАут от скоро "7-8 дена" и мисля че помага. До сега ползвах Пали и единственото което можа да стане е че почнаха да ми се вазпаляват пъпките а преди да се мажа си миех рацете с сапун и лицето също . От скоро ползвам И Garnier Pure 3v1 също ми помага :) :P :smt006 :wink:

mynichka
09-26-2008, 17:18
и от къде мога да си го купя това Аche out

mynichka
09-26-2008, 17:20
[quote="halcho_g"]Ползвам АкнеАут от скоро "7-8 дена" и мисля че помага. До сега ползвах Пали и единственото което можа да стане е че почнаха да ми се вазпаляват пъпките а преди да се мажа си миех рацете с сапун и лицето също . От скоро ползвам И Garnier Pure 3v1 също ми помага :) :P :smt006 :wink:[/quo
и аз позвах Garnier Pure 3v1 ама не видях никаква разлика

sssladuranka
10-10-2008, 19:47
аз вечер се мажа с него,а сутрин с измиващ гарниер пюр 3 в 1 и с хидратиращ крем на нивея и всичко е ток и жици ;)

Slave4You
10-11-2008, 10:24
Ми аз ползвах първо почистващия лосион с червената капачка и ефекта беше невероятен. После си купих и активния лосион но нямаше много какво да оправя вече. Имах белези от пъпки и ми ги махна:)

Slave4You
10-11-2008, 10:27
оо темата била супер стара съжалявам не обърнах внимание :( :oops:

radybt
07-13-2009, 20:18
в момента го ползвам,ще пиша пак след няколко дена да кажа има ли изменения[казаха ми че имал бърз ефект]

radybt
07-16-2009, 12:40
ефект найстина има ама какво правим с изсушаването на кожата и невероятното лющене :(

cooool
08-06-2009, 11:50
hi,zdrvaeite ima li njkakav na4in da se mahnat upkite bez nikakvi kremove? [-o< #-o :?: :?: :-k

С хапчета.

papyzko
10-30-2009, 17:28
mom4eta i momi4eta tova se pravi po edinpat na den i to samo ve4er za da moje da niamate problemi sas za4erviavaniata po liceto! pravete go samo ve4er !

dajdi
01-03-2010, 17:42
Az polzvam zinerit i sam mnogo dovolna ot nego! Sega po4nah i acne out.. :) sh vidim kakvo h stane

Converse333
01-03-2010, 18:39
Аз също позлвам Акне аут и съм много доволна.
Само след използване трябва да си миете добре ръцете, защото има страничен ефект-кожата ви на ръцете може да пожълтее и да се лющи. При мен стана така и затова сега продават препарата в кутийка с листовка. Просто ви казвам, мисля,че тук е точното място. :)

prostor
01-31-2010, 21:04
Така... сега съм на 23 и съм ползвал какво ли не. Ползвам козметика от 5ти клас. Млъдеж съм.
Ще ви разкажа моята история. Тя може да е тотално различна от вашата, но пък може да ви помогне. За целта изследвайте себе си.

Пъпки винаги съм имал от малък... Понякога повече, понякога по-малко. Определено като се преместих от Варна в София имаше невероятно отрицателен ефект върху кожата ми. И от това, че София е невероятно мръсна, и от това, че не съм свикнал със сухия въздух.
Ще ви кажа обаче кога ми се появяват най-много пъпки. Когато съм под стрес, когато хапвам пържено и малко по-малко от шоколад. Има и още нещо много специфично за мен. Когато свършвам често също ми излизат. Даже това е от главните фактори. Може да е опасно за сексуалното здраве, не знам... но гледам да го правя по-рядко. Знам, че сте чували за пъпки-недо****, но при мен е обратното.
Друг съвет - идеалната хигиена... Не си пипайте лицето. Не говорим за стискането - то си е личен избор. Просто не си пипайте пъпките през деня, както и цялото лице. Свиква се :) Нещо което правя аз е, когато мога, да си сменям калъвката. Понякога си слагам нещо чисто като потник или тениска върху нея. Определно помага.

Естествено стигнахме и до козметиката. Така... сега за съжеление не съм си харесал хидратант, което е лошо, особено за хора на моите години. Харесайте си нещо измивно. В момента ползвам сапунът AcneOut, но не съм убеден, че е добре за кожата. Мисля, че е малко агресивен, макар и да не личи. Ефектът обаче е добър. Кремът и лосионът не ви ги препоръчвам. Аз ги ползвах два пъти и се налагаше да ползвам ракавици и тампони, когато си го слагам, защото ми правеха страхотни проблеми на ръцете. Представете си колко трябва да е агресивно! Иначе измивните съм ползвал на uriage, avene, la roche p., sebamed, galenic, bio plante, nux ... i ne znam oshte kolko... a kato malak i loreal,garnier... Всичко е до напасване с кожата.

Веднъж като имах много пъпки си правих и кръвни изследвания и пих антибиотик, защото имах бактерия. Т.е. напревете си и вие, ако можете. Но не прекалявайте с химиите.

Страхотна рецепта на моята зъболекарка беше хлорнитромицин на капсули разтворен в спирт /10 капсули на 1 спирт/, но лекарството вече се изчерпа и ще го спират... както правят с всичко хубаво. Ако го намерите или можете да питате някого за заместител - супер. Споделете го тук и ми пишете едно ЛС, моля Ви...

В момента обаче аз не ползвам нищо такова и пак съм доста добре.

Има обаче един продукт, който определено за мен е неочаквано чудо. Терманлата вода на URIAGE. Пробвал съм Avene, La Roche-Posay и други... определено не са толкова добри. Звучи супер странно, но наистина ми помогна.

И не прекалявайте с козметиката :)

Ефект от козметици при мен не мисля, че имаше.

Може да съм се пооправил от годините или не знам какво... Но това са моите съвети.

Разпространете това, моля Ви, ще е от полза на не малко хора, надявам се :)

За още въпроси - тук съм.

Успех и знайте, че и с малко пъпки сте готини... даже естествени.

Явор

Grassh0pper
01-31-2010, 22:10
За пъпки е супер.

yozii
01-31-2010, 22:21
тема от 2005 :shock: ..

prostor
01-31-2010, 22:35
е то нещата са си същите... само продуктите са повече

Gerityyy08
01-02-2011, 14:01
Пробвах с акне аут, но нека не забравяме, че след използването на една опаковка, трябва да починем един месец, защото е антибиотик и ще спре да ни действа. През този месец, аз лично съхранявам кожата си с ежеседмично почистване с кафе от кафеварката - използвано- примесено с лъжица мед. Нанасям го на лицето си, може и по тялото, зависи. След като излезна от банята, затварям порите си с ,, Балеа- тоник,, може с всякакъв и след като изсъхне слагам кремче на нивеа. Дано съм полезна! :grin: :grin: :-P

FuckingFreak
01-02-2011, 14:05
МОМИЧЕ ТЕМАТА Е ОТ 2005 :?

Gerityyy08
01-02-2011, 14:24
Е и, товаа не я прави по-малко полезна

ledenakrasota
01-02-2011, 18:08
На мен и порите ми стяга :grin: :grin: :grin:

pebals
02-23-2011, 18:59
Бих искал да задам следния СЕРИОЗЕН въпрос...

Намазвам си лицето с Acne Out и естествено по ръцете ми е останал част от крема.Измивам го с вода.Така процедирам от скоро,но забелязах , че като си измия ръцете ,даже да ги намокря съвсем малко, те се набръчкват моментално(набръчкват се ВСЕКИ ПЪТ когато ги намокря, даже и да нямат остатъци от крема).Набръчкват се така, всякаш излизам от банята след дълго, ама много дълго къпане.А като вляза да се къпя охоооо - стават на наденички.

Та и въпроса ми е възможно ли е причината да е самия крем?

Не казвам че той е причинителя, но споделям наблюденията си.E ще питам лекаря :)

и аз ползвам продуктите на Acne out и има същият проблем като теб...След най-малкато мие на ръцете се сбръчква кожата.Явно е доста силно.

michaelasos
02-26-2011, 18:29
na men puk acne out mn mi pomaga... moje bi malko izsu6ava, no az vinagi sum go polzvala v kombinaciq s hidratira6t krem i ne sum usetila da mi se liu6ti kojata... moq problem e 4e mi go be6e dala edna kozmeti4ka...no mi svur6i opakovkata i ne znam ot kude da si vzema nova...
slu4aino da znaete kude se prodava?

аз си го взимам от аптеката в скай сити :)

Ms.Bass
11-19-2012, 15:35
Хора това Акне Аут се използва през пет дена, а не 3-пъти на ден и т. н.
И това CONTRACTUBEX много ми помага, също и Салицилов спирт 2% -против пъпки и други

kalpazanka
11-19-2012, 15:58
Хора това Акне Аут се използва през пет дена, а не 3-пъти на ден и т. н.
И това CONTRACTUBEX много ми помага, също и Салицилов спирт 2% -против пъпки и други
Начин на употреба:
Засегнатите кожни участъци се намазват с обилно напоен памучен тампон два до четири пъти дневно или според инструкциите на Вашия дерматолог - козметолог. След употреба измийте ръцете с вода.

http://apteka.framar.bg/30007500/%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5-%D0%B0%D1%83%D1%82-%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2-60-%D0%BC%D0%BB-

С това приключвам темата.