PDA

View Full Version : strah li vi e ?:(



Rusenkata*
07-17-2005, 14:39
zdraveite! imam malko golqm problem .. imam mani4ka darba da gledam na karti .. no ME E strah ot tqh!! ima no6ti, v koito vijdam nenormalni ne6ta ,4uvam stapki kogato sam sama , dvijat se predmetite okolo men,:(! strah me e ,molq vi kajete mi predpolojeniq kakvo bih napravila za da ne me e strah tolkova ili prosto kakvo e va6eto mnenie po vaprosa?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

07-17-2005, 14:56
mmm stra6ni4ko zvu4i,no vij moje da ti pomognat tezi ne6ta,tova koeto vijda6.opitai se da dviji6 ti nqkakvi predmeti.ili moje da otide6 na nqkoi qsnovidec ili magiosnik da vidi6 kakvo 6te ti kaje toi nai dobre.izprobvai tova ne6to nqkak,qvno ima za kakvo da go ima6 ;))) uspeh! samo ne se strahuvai :) :!:

SixSense
07-17-2005, 14:59
спри тревата :!:

07-17-2005, 15:08
Интересен начин да привлечеш чуждото внимание :roll:
Не вярвам да можеш да правиш това :!:

07-17-2005, 15:22
smeni si dilara!

VAMP_GIRL
07-17-2005, 16:23
Интересен начин да привлечеш чуждото внимание :roll:
Не вярвам да можеш да правиш това :!:

07-17-2005, 16:33
спри тревата :!:
хаха,тва ми се струва най-доброто решение на проблема :wink:

07-17-2005, 17:54
smeni si dilara!Nai-dobroto e tva :wink:


AZ sam Elitooooo

naty
07-17-2005, 19:15
спри тревата :!:
хаха ти въобше не си добре(за автора на темата)
по-добре измисляи др начин да се праиш на интересна
иначе послушай сйвета на сиксенс
и бягай до четвърти километър

Lovely_Angel
07-17-2005, 19:54
Интересен начин да привлечеш чуждото внимание :roll:
Не вярвам да можеш да правиш това :!:

BABY_SEXY_GIRL
07-17-2005, 21:48
Въобразяваш си, мила :wink: И аз като седна да си мисля за разни глупости и се вържа на акъла си ми се струва че наистина става нещо странно...просто не си мисли за такива неща и ще си редиш картите спокойно :wink:

LiNkiN4eTo
07-17-2005, 23:04
ех тая кока...

chupacabra
07-17-2005, 23:08
снощи чувах разни много странни неща.
на сутринта като се събудих, разбрах, че е било от алкохола... изплаших се :shock:

Cradle of Death
07-18-2005, 08:45
Хехехе това от карти таро нестава :wink:

Kill Zone
07-18-2005, 11:55
zdraveite! imam malko golqm problem .. imam mani4ka darba da gledam na karti .. no ME E strah ot tqh!! ima no6ti, v koito vijdam nenormalni ne6ta ,4uvam stapki kogato sam sama , dvijat se predmetite okolo men,:(! strah me e ,molq vi kajete mi predpolojeniq kakvo bih napravila za da ne me e strah tolkova ili prosto kakvo e va6eto mnenie po vaprosa?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

ХаХаХа....абе то дрогата голяма работа ;)
Ами първо досега никой не се е родил с телекинеза а и процетността на използваемостта и е едва 2% от будистите.Такаче се съмнявам да ги можеш тези неща.Чуването на стъпки е възможно да са си реални стъпки или шумове.Предимно подобни явления са на чисто психологическа основа.Просто си си внушила или нещо ти е подействало по този начин.Щом можеш да умреш в сънят си и да си предизвикаш само мислено болки по тялото(даже съм чувал и за предизвикана синина)можеш и това да си го внушиш и да го постигнеш.Спри малко филмите и престани да мислиш за тези неща.И да ги чуваш и да ги виждаш ги игнорирай,защото ако е истина понякога подобни неща водят до сериозни психически отклонения.Отиди ако искаш и на психолог.Не е смешно нито неудобно.Не е хубаво човек да се ебава с подсъзнанието си.

ЕДИТ:Ако някой твой близк или познат е починал наскоро и си го приела много тежко е възможно и от това да е но съветът ми е опитай се да ги игнорираш и ако не с получи отиди на психолог но не на даскалото ти.