PDA

View Full Version : Bolqt me gardite



07-17-2005, 21:03
Mnogo me bolqt gardide,samo ako ne gi dokosvam ne me bolqt :cry: Ne znam za6to no e mnogo gadno,ako nqkoi znae pls kaje te.

aBeP4eTo
07-17-2005, 21:05
1ва точка от правилника!!!
Modareted by aBeP4eTo

e4o
07-17-2005, 21:13
ili 6te ti idva ili si bremenna :roll: ,
kaji nqkvi drugi podrobnosti :roll:

Twista
07-17-2005, 21:15
Ами ако тепърва започват да ти растат е нормално. На колко години си все пак?

07-17-2005, 21:56
Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu

Kill Zone
07-17-2005, 22:58
Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu

Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам :) .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог ;)

chupacabra
07-17-2005, 23:00
Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu

Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам :) .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог ;)
абеее деца, гинеколога се занимава с пу*ки ..
с гърдите - МАМОЛОГ

Kill Zone
07-17-2005, 23:09
Na 15 sam,nqma da mi idva,predi sedmica mi svur6i.Gurdite mi ne sa malki(ne po4vat tepurva da rastat).Kogato upiram ne6to studeno ili stubena voda ne me bolqt mnogo.Mnogo e gadno,zarnata me boliat stra6no mnogo.A na lekar ne mi se hodi,da me gleda pfuu

Ами принципно това по-често се придизвиква от остра липса на секс.Когато момичето не е задоволено или ис е прави изклщчително много започват да я болят зарната.Гърдите и са твърди а зърната за набъбнали.Принципно е възможно ако си вдигала нещо тежко да ет болят поради мускулното развитие ама се съмнявам :) .Отиди до аптекат аи питай имаше май некви такива хапчета.АКо не трябва д аотидеш на гинеколог ;)
абеее деца, гинеколога се занимава с пу*ки ..
с гърдите - МАМОЛОГ

абеее големи ;).На сестрата гинеколога и тва прай

07-18-2005, 10:54
E az masturbiram,i to dosta 4esto :oops: No ne sam se ebala.

adult
07-18-2005, 11:10
Ти за овулация чувала ли си ? Мастурбираш,а не знаеш това важно нещо :lol: Хм,младеж :twisted:
След овулация е нормално да те болят,до момента в който ти дойде.Няма нужда от притеснение.Няма връзка с липсата на секс.Ако не знаеш какво е овулация,погледни важната тема в началото на форума-Всичко за жената.