PDA

View Full Version : Образувания под главичката на пениса



Pr0blem
07-18-2005, 01:51
Здравеите.Преди няколко седмици ми се появиха мънички пъпчици под главичката на пениса.В момента сякаш са спрели да растат и имат формата на няколко стволчета долепени едно до друго образуващи израстък( четчица ). Тези странни по форма израстъчета са с големина 2-4 мм и са 2-3 на брой. Не изпитвам никаква болка даже при полов контакт. Ще съм ви благодарен ако ми разясните за какво става въпрос,дали е опасно и тн. Ще имам възможността да отида на лекар едва след 2 дена.Благодаря ви предварително!

нов
07-18-2005, 07:38
ами аз имам същите нещица но са само пъпчици неса четчици и са мн малки едвам забележими и ако някой ми обясни и каже дали е нормално ще съм му много благодарен

07-18-2005, 09:19
abe uspokoite se bre xora... tova e normalno za puberteta.Polu4avat se malki mastni pup4ici,koito ne se opasni nito pri polov akt, nito za vas.Nqma smisul da xodite na lekar, za6toto 6te vi kaje su6toto.Koftito e,4e ne se maxat izob6to,no pri uslovie,4e ne sa opasni ne vijdam pri4ina za bezpokoistvo.

aide sus zdrave !!!

anonymous796009
04-05-2011, 18:26
и аз имам същия проблем и съм на 11г. но не се притеснявам особено имам ги отпреди две години