PDA

View Full Version : teen diskoteka=detska gradina



TheDarkLady
07-18-2005, 19:17
Sigurno pove4e ot vas sa hodili ili hodiat na teen diskoteka..ne vi li e napravilo vpe4atlenie 4e tezi diskoteki sa pose6tavani ot bukvalno malki de4ica,na koito sus sigurno ne im e tam rabotata.Niakvi 4-5kl(niamam ni6to protiv 4-5klasnicite)SUS PURI ILI CIGARI mi se praviat na interesni.Awe az na tia godini o6te igraeh na krienica we!!Ne vi li izglejda 'leko' tupo i nedopustimo diskotekite da se pose6tavat ot tolkova malki deca koito iako pavkat??? :evil:

chupacabra
07-18-2005, 19:19
тъпички са, но за такива са пригодени.. и много неща са недопустими.. но както виждаш никой това не го грее

GreenLadyM
07-18-2005, 19:27
ami i az hodih do minalata godina na detski diskoteki!!!Da ujasno e tupo...osobeno malkite momi4enca,koito se razhojdat vutre po sutien s 25 godishen batko(primerno) a v 9.00 baba im gi 4aka otpred!No vsi4ko s vremeto si!Predi ne em puskaha na noshtna i nqmashe kakvo da se pravi i hodeh na detska...ve4e hodq na noshtna!Teen diskotekite sa napraveni za zabavlenie za teen-ove,a tova 4e v tqh hodqt nqkakvi hlapeta koito se napivat i drafat ot pred e dr vupros!Mislq 4e nqma smisul da govorq za razvitieto na novoto pokolenie...

amy lee
07-18-2005, 19:43
ае е такива мн ме дразнят, още имат бяло около устата обаче ми се правят на важни с цигарата и бирата в ръка :x

SineOkata_P
07-18-2005, 19:44
ami odavna sprqh da hodq na detska diskoteka a na no6na tuk ne me puskat ako sam nekade drugade s nekvi priqteli hoda ma ina4e v btg ne me puskat 4e mnogo se napivat i vseki pat van se biqt i taka.to ve4e ima mnogo malki deca bez kontrol ot roditelite i te brat4e si pravqt kakvoto iskat.

miloto_girl_4e
07-18-2005, 19:45
kakvo da ti kaja... kompleksarska mu rabota :?
ama te roditelite sa si vinovni de.. :!:
kak moje da puskat nekvi MALKI deca na disko?!?
abe .. men o6te ne me puskat na no6tna,ta si hodq
na decka :roll:

Elitooooo
07-18-2005, 19:46
Za tova ne hoda na diskoteki :!:
Prava si kuponi drugade i bez da gledam nekvi propadnali 6-klasni4ki :!: :wink:

eNigMaTic^
07-18-2005, 19:57
Za tova ne hoda na diskoteki :!:
Prava si kuponi drugade i bez da gledam nekvi propadnali 6-klasni4ki :!: :wink:
Един път да съм съгласна с тебе :wink:

e4o
07-18-2005, 20:10
ne sum hodila na detski, no sa mi raspravqli kvi raboti stavat tam :shock: ,
a roditelite im edva li znaqt 4e sa na disko :?

SineOkata_P
07-18-2005, 20:18
tva e qsno 4e roditelite sa si vinovni dori nezabelqzvat 4e decata im se drugirat i vaob6te nqmat nikakav kontrol to az det sam na 14 ve4erniq mi 4as e 9:30 ili ponqkoga 10-11 zavisi a nekvi lapeta ne se prebirat po cel den

SineOkata_P
07-18-2005, 20:19
ama na6te pone znaqt kade sam pak pove4eto roditeli neznaqt de sam i decata

dodo
07-18-2005, 20:31
Az edin pat hodih sna takava diskoteka,i 4estno da si kaja napravo se biah opla6il ot onova koeto vidiah tam,to ne biaha otvorkoftsi,nekvi si gazeta teto o6te nesi znaiat za k`vo im e onova mejdu krakata,to nebiaha niakakvi si momi4entsa deto v niakav ekstas svaliat si4ko ot sebe si i samo dokato si gi poglednal ve4e si misliat 4e gi svalia6,abe kofti rabota,i az pih edno kafe i si zaminah,ot togava kato se razhojdam po i mina po niakoia diskoteka po kam prive4er i gi vidia i se radvam 4e sam porasnal dostata4no :)

pLaMa4eTo
07-18-2005, 20:39
super glupav e toq moment s detskite diskoteki.samo vednaj sam hodila v 6 klas bqh..lele ama to ne be6e prostotiq ne be6e 4udo... pove4e kraka mi ne stapva na takova mqsto.ama NIKOGA!!! super selksa istoriq-neobuzdani tupi 6matki se djaskat na nekvi 4algi,nqkvi pi4ove se naduvat i se mislqt za super gazari...awe izob6to nqmam dumi... az li4no sam super protiv tva...

aBeP4eTo
07-18-2005, 20:57
Понякога супер много преоувеличавате!
Значи на нощна дискотека си ходя от 8ми клас без проблем 5-6-7 клас ходех на детска дискотека до 00:00 и това, че съм си пиивала биричка и съм палвала по една цигарка абсолютно не е критерия ква съм и що съм!? Поколенията се менят и... вече лапетиите масово консумират треви, алкогол, цигари и това няма да се промени. Те ако не пушат на диско някаде другаде ще пушат просто, защото е супер модерно. Все пак тиинейджърска му работа... озряват им хормончетата и се чудят кво да правят аз го приемам съвсем нормално може би, защото много отдавна минах по тоя път... просто пораснах малко по-рано отколкото трябваше. А това че ти си играл/а криеница 4-5ти клас сега е демоде както казах по-горе поколенията се менят.

TheDarkLady
07-19-2005, 14:13
Понякога супер много преоувеличавате!
Значи на нощна дискотека си ходя от 8ми клас без проблем 5-6-7 клас ходех на детска дискотека до 00:00 и това, че съм си пиивала биричка и съм палвала по една цигарка абсолютно не е критерия ква съм и що съм!? Поколенията се менят и... вече лапетиите масово консумират треви, алкогол, цигари и това няма да се промени. Те ако не пушат на диско някаде другаде ще пушат просто, защото е супер модерно. Все пак тиинейджърска му работа... озряват им хормончетата и се чудят кво да правят аз го приемам съвсем нормално може би, защото много отдавна минах по тоя път... просто пораснах малко по-рано отколкото трябваше. А това че ти си играл/а криеница 4-5ти клас сега е демоде както казах по-горе поколенията се менят.
Zna4i da razbiram 4e sled godini v detskite gradini 6te razdavat pepelnici na de4icata ,6toto ''hormon4etata sa im uzreli po rano''.E tva ve4e ne e normalno.Macka za tia raboti si ima vuzrast.To4no vuv vuzrasta v koiato edno dete se razviva se trovi s niakvi cigari i dr,extri.Predstavia6 li si kakvo stava s organizma na tezi "guzar4eta".Nali poznavam edno momi4e koeto pavka ot 4-ti klas iako i sa e niska i ploska kato duska a e na 16 god.Triabva da se zabrani na decata pone pod 13god da hodiat po diskoteki(nezavisimo kakvi)ili puk da se izmisliat ''detski diskoteki s bezalkoholni napitki(ili pone bezalkoholna bira i t.n).Za6tot Teen-diskoteka ozna4ava diskoteka za teeneijuri ili po to4no za hora ot 13-18god!!! :!: :!: