PDA

View Full Version : gotik magazin-Varna?????



^^_Viki_^^
07-18-2005, 20:29
hora znaete li kade vav Varna ima magazin za gotik raboti.Trqbvat mi bijuta v smisal lenti za raka s kapsi, razli4ni obici takiva raboti....Na tamno dali ima?ili tam samo dre6ki ima...

sweezy_girl
07-18-2005, 20:50
na tumno...mi bi trqbvalo da ima 6toto az ot na tumno v sf sikupix mn qki ne6ta... a 6te mi kaje6 li sk8 magazinite v vn 4e ne gi znam a puk sega drugata sedmica otivam tam i nz kakvo 6te pravq bez magazin4eta ..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

aBeP4eTo
07-18-2005, 21:35
Има едно такова магазинче ама каде се намираше точно и даже продават страшно яки готик работи чак мене ми бяха харесали дето въобще не ме влече този ситл. Значи ако не ме лъже паметта като застанеш пред Теранова точно напред има една уличка още в началото на уличката от дясно е магазинчето то е и студио за пиерсинг и татуировки.

^_VIKI_^
07-18-2005, 21:48
Има едно такова магазинче ама каде се намираше точно и даже продават страшно яки готик работи чак мене ми бяха харесали дето въобще не ме влече този ситл. Значи ако не ме лъже паметта като застанеш пред Теранова точно напред има една уличка още в началото на уличката от дясно е магазинчето то е и студио за пиерсинг и татуировки.

Na tamno!!!
dobre de az kato vlqzoh o6te na vhoda ima6e samo dre6ki, kade se namirat tezi bijuta????

aBeP4eTo
07-18-2005, 22:05
Мне ! НЕ е на тъмно това е друго магазинче/студио то е преди на тъмно и има страшшшшшшно много аксесоари и то много яки.

sweezy_girl
07-18-2005, 22:32
ee Viki iska6 li da otidem da potursim zaedno?

Bimper-ska
07-18-2005, 22:41
Мне ! НЕ е на тъмно това е друго магазинче/студио то е преди на тъмно и има страшшшшшшно много аксесоари и то много яки.
В уличката, където се намира магазинът "На тъмно", също има и още няколко подобни шантави места:
1. Tatoo студио "На тъмно" - има и яки обици за пиърс, също разни аксесоарчета за пиърс, абе много диво място. Правят и някви изумени прически също.
2. Магазин "Мухоморка" - ей това е най-странният магазин, който съм виждала. Ако ти трябва нещо изчанчено, да знаеш, това е мястото!
3. Има един магазин - Ozz music shop мисля се казваше. Там мисля, че ще има точно готик и пънк, метъл и всякакви неща, включително и аксесоарчетата, за които питате. Тоя магазин пак е там в района на "На тъмно". Мисля, че именно за него става въпрос в предните постове.
4. Преди в ляво от Теранова имаше един магазин Street mania, в който също се продаваха разни такива аксесоари (ама също и rave, метъл и пр.), обаче магазина май го изместиха на майната си някъде, или изобщо го затвориха.
А относно скейт магазините, само за един се сещам, в който евентуално може би ще намериш нещо като за тебе - Board shop. Не мога да ти обясня точно къде е обаче. Някой по-наясно от мене нека да каже.(някъде в района между хотел Черно море и старата баня се намира, ама не му знам точния адрес).
А също в самия магазин "На тъмно" преди на долния етаж в дъното имаше разни боклуци от типа, които търсите, ама май го ремонтираха и сега са ги преместили.