PDA

View Full Version : Podkijni kosmi



moreLi
07-18-2005, 22:30
Mojete li da mi kajete lek da se otyrva ot tezi iz4adiq ili vaob6te da ne mi se poqqvqvat.. S kakvo da gi maham ili maja?? 10x predvaritelno :wink:

DrSmurph
07-18-2005, 23:28
Това е въпрос на космен фоликул! Ако ги бръснеш има вероятност след това да ВРАСТНАТ в кожата или да не успеят да си пробият път и пак мястото да забере! Ако проблема се появява след бръснене ползвай алтернативни методи на обезкосмяване - кола маска или епилатор!

moreLi
07-18-2005, 23:35
problema se poqvi sled dosta prodyljitelno vreme obezkosmqvane s epilator..zatova po4nah da gi brysna, ot okolo 1 mesec nasam ve4e, za da se izravnqt i da otida na kozmetik, ama nemoga da gi do4akam da izrasnat i si gi brysna ve4e seki den... ama problema si ostava po4ti napylno..

stereophonix
07-18-2005, 23:53
az se epiliram i iam podkojni .. 4oplq gi tam ko praq i gi maham (:

takesport_addmuzic
07-19-2005, 10:24
az se epiliram i iam podkojni .. 4oplq gi tam ko praq i gi maham (:
НЕ СЕ ЧОПЛИ бе, човек! Ще ти останат рани, които после сто пъти по трудно ще махнеш! използвай гъба луфа или с МОРСКА СОЛ! ПИЛИНГ!ПИЛИНГ!ПИЛИНГ! колко пъти вече казах...

moreLi
07-19-2005, 21:55
kak to4no se izpolzva tazi gyba i moga li da q namerq v obiknoven koz.magazin?? a problema s moite podkojni kosmi e, 4e sam gi raz4oplila ujasno i sega dna pola nemoga da sloja..ujasno e..

bulgarche
07-20-2005, 07:53
Еми няма с какво да ги мажеш. Просто...с игличката и ги "измъкваш" от скривалището им, след което ги отсрняваш с пинсеткЪ

takesport_addmuzic
07-20-2005, 08:25
Еми няма с какво да ги мажеш. Просто...с игличката и ги "измъкваш" от скривалището им, след което ги отсрняваш с пинсеткЪ
ей, не давай тъпи съвети!! с Игличка?!?! Бе нали ще стане рана
и аз преди имах подобен проблем ... значи за гъбата не знам къде има, но става и няква по-твърда или както казах морска сол, търкаш,търкаш, докато не свалиш мъртвите клетки(само да не си свалиш и кожата де :wink: ) и така всеки път като се миеш, след това с епилатора или там квото ползваш и ще видиш, че ако всеки ден го правиш малко ще понамалеят!аз ги мазах с кремчета ала-бала, но тва не е толкова важно ПРОСТО ГИ ОСТАВИ НА МИРА и прави тва с пилнга, ще видиш че след месец най-много ще зараснат, е все ще има още тук-таме де, но тва е неизбежно! Аз прибягнах и до друг трик - изпекох се на слънце и то почти не си личеше после, да не говорим, че благодарение на слънцето и зарастват
айде УСПЕХ

no0k1e
08-08-2005, 12:06
i az imam ot kola maskata deba....mnogo se darznq na podkojni ama kvo da se prai :(