PDA

View Full Version : sled purvoto pronikvane...



brummm
07-19-2005, 07:06
zdraveite, vuprosut mi e kogato momi4eto e devstveno i 6te pravi za purvi put sex, nali pri purvoto pronikvane te4e malko kruv!? ta zna4i...kogato proniknat v neq purviq put tq vednaga li trqbva da izti4a do toaletnata, do kato i svur6i? ili moje bi tova proti4ane na kruv stava sled celiq sex? ni6to ne znam po tozi vupros i se pritesnqvam da ne stane nqkoe petno na 4ar6afa naprimer :roll: :roll: :roll: :roll:

Kill Zone
07-19-2005, 07:20
zdraveite, vuprosut mi e kogato momi4eto e devstveno i 6te pravi za purvi put sex, nali pri purvoto pronikvane te4e malko kruv!? ta zna4i...kogato proniknat v neq purviq put tq vednaga li trqbva da izti4a do toaletnata, do kato i svur6i? ili moje bi tova proti4ane na kruv stava sled celiq sex? ni6to ne znam po tozi vupros i se pritesnqvam da ne stane nqkoe petno na 4ar6afa naprimer :roll: :roll: :roll: :roll:

Кръвта идва от дествената ципа.При проникване тя се разкъсва и от там започва да тече кръв.Никой неможе да ти каже малко ли е емного ли е.При всяко момиче болката и кръвта са различни.Спал съм с момичета при които е текло супер малко кръв или не е текло.Такаче никои неможе да ти каже.Не е задължително да тичаш до тоалетната това не е като цикълът.За петното...маха се със студена вода.Не се притеснява подложи една хавлиена кърпа или нещо друго и така действай или сложи някви парцали.И да тарчиш до кенефе се тая нали ще опрелскаш пода или раката си.....не се притеснява.

brumm
07-19-2005, 07:23
mersi, no iskam da znam vednaga li te4e? ami ti kak reargira6?

Kill Zone
07-19-2005, 07:50
mersi, no iskam da znam vednaga li te4e? ami ti kak reargira6?

ами зависи аккво разбираш под веднага но да веднага протича е с няколко секунди закъснение де всепак не е под налягане.Ами аз не правя нищо.Просто подлагам една кърпа отдоло кято да я попие и готово.Просто внимавам да не го боли момчието много.След това то просто тоива и се измива.Само да знаеш,че след това е възможно да имаш няколко дена болки от разширяването и от разкъсването на ципата да не пускаш пак тмеа и да питаш.Тази болка и дизкомфорт ще ти отминат след два три дена до седмица и си ок не се притеснявай не умираш.И спокоийно.Просто подложи кърпа и готово не го мисли това...

bulgarche
07-19-2005, 08:20
Е ти да не мислиш, че текат литри. Не е нужно дя тичкаш до кенефа, да се качват на тоалетната чиния и да се разкрачваш че да зяпаш как шурти.

Sim4o
07-19-2005, 10:09
Е ти да не мислиш, че текат литри. Не е нужно дя тичкаш до кенефа, да се качват на тоалетната чиния и да се разкрачваш че да зяпаш как шурти.

Съгласен съм.

Azlan
07-19-2005, 10:11
Ти пък ще кажеш... Аз съм виждал и по 5 литра една туба от Горна Баня се напълни... яка работа... като пожарна кола е фръга насекаде ;)


Е ти да не мислиш, че текат литри. Не е нужно дя тичкаш до кенефа, да се качват на тоалетната чиния и да се разкрачваш че да зяпаш как шурти.

Kill Zone
07-19-2005, 10:30
Ти пък ще кажеш... Аз съм виждал и по 5 литра една туба от Горна Баня се напълни... яка работа... като пожарна кола е фръга насекаде ;)


Е ти да не мислиш, че текат литри. Не е нужно дя тичкаш до кенефа, да се качват на тоалетната чиния и да се разкрачваш че да зяпаш как шурти.

Брех брех брех незнаех че може и 5 литра.Пич само да ти кажа че след 300 милилитра кръв източени от човешкото тяло за време от 1 седмица човек умира.Течат няколко милилитра.

МаRi
07-19-2005, 12:46
пфу.ама ти за едно петно ли си.не мисли6 ли 4е 6те и е малко гадно на моми4ето като и каже6-иди до тоалетната докато ти изте4е.и да не мисли6 4е те4е литри.те4е съвсем малко.даже има слу4аи при които не те4е. :wink: и теква след проникването а не след секса... :wink:

chupacabra
07-19-2005, 12:50
тече 3 капки, само колкото да омаже пейзажа..

Cha0
07-19-2005, 12:52
mersi, no iskam da znam vednaga li te4e? ami ti kak reargira6?
Споко ако слушаш може и да изчака да свършите и тогава да текне ... ама трябва да и се помолиш
А ти не се ли притесняваш че ще правиш нещо за което незнаеш така като гледам нищо?

SexOnTheBeach
06-10-2008, 08:56
споко мен нее страшно :D

alex_devv
06-10-2008, 09:53
Кръвта може да не потече веднага докато протича половият акт, а едва след като свърши акта. При всеки организъм си е различно и това никой неможе да ти го каже с точност.
Може изобщо да няма кръв.

MELON
06-10-2008, 16:10
хахха :lol:

Lady_B_
06-10-2008, 16:16
хиихихих споко може да попаднеш и на такъв дето не може да те отвори изобщо хахахаах аи такива случаи съм чувала (една моя много добра приятелка) та на въпроса много зависи ! И е супер индивидуално ! Има момичета на който не им тече изобщо има такива, които кървят много друго малко никой не може да ти каже 100 % как ще стане ;)

FeelMyPain
06-10-2008, 16:17
споко мен нее страшно :D

Ти прост ли си или нарочно го правиш?
СТИГА ВАДИ ТЕМИ ОТПРЕДИ 3 ГОДИНИ БОТ УМРЯЛ.Улекна ми.