PDA

View Full Version : razstoqnieto



www
07-19-2005, 11:49
Iskam da vi popitam kakvo mislite za vrazkite na razstoqnie,vazmojni li sa,ili dali sa bili nqkakva ogromna pre4ka za tezi,koito sa q imali.Slu4aqt mi e,4e mn haresvam edno mom4e,a e na 250kilometra ot men.Nikoga ne sam poznavala takova mom4e,na 1000 e 1,a imam mn krasivi mommenti s nego.No neznam kak da postapq,za6toto ako hlatna pove4e,tova razstoqnie 6te me ubie :roll: .Daite mi savet4e :!: kazvali sa mi,4e razstoqnieto zasilva vrazkata,strasta i jelanieto edin za drug pri drugata sre6ta,i 4e se polu4avat takiva vrazki ,...

Loreena
07-19-2005, 13:40
az ne mislq 4e vruzkite ot razstoqnie zasilvat vruzkata...naprotiv. Spored men mnogo po dobre e da se vijda6 po 4esti4ko s 4oveka do teb, da se opoznavate po dobre i t.n. Nqkoi sega 6te kaje 'taka 6te si omruznete'. Mislq 4e ako naistina ama naistina obi4a6 nqkogo...prosto nqma kak da ti omruzne. I ako vse pak si poddurjate nqkakva vruzka- 4at, pisma, obajdaniq...moje i da oceleete kato dvoika. No suvsem razli4no e 4uvstvoto da si gu6ne6 tozi do teb ot tova da mu izprati6 '{P}' v 4ata naprimer.
Imam priqtelki koito sa imali vruzki ot razstoqnie...i v pove4eto slu4ai rezultata e iznevqra.
I vse pak ako naistina mnogo se obi4ate, i ne su6testvuva nikoi drug nito za teb, nito za nego...moje vruzkata vi da se zapazi. Prosto pri vseki e razli4no

pLaMa4eTo
07-19-2005, 14:41
az mislq 4e temata ti ne e za tuk...po-dobre 6te stoi v lubov mai mai... :roll: moderatorite 6e kajat