PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Проблеми с тампона



07-19-2005, 12:24
izvinqvaite ako temata ne e za tuk,no neznaeh kade da q sloja,a sam dosta isplashena!zna4i predi malko se opitah da si sloja tampon{normal),a ne sam pravila sex.ta tragnah da si go slagam i ne si go bqh vkarala celiq(mnogo malko bqh vkarala) i po edno vreme kato mi stana losho i mi se zavartq svqt,edna takava preblednqh:(neznam kvoo stana,tolkova se oplashih i barzo go iskarah,mislih si 4e shte pripadna!moje li da e stanalo taka zashtoto ne se bqh otpusnala,a bqh nekva stegnata???mnogoo me e strah,zashtoo nemoga da si go vkaram :cry: ?????

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

chupacabra
07-19-2005, 12:31
от страх е. спокойно бе момиче, няма да те заколи тампона. пърия път ще те заболи малко (доста) .. но не е болка за умиране, трябва да го напъхаш целия тампон (вкл. и половината ти пръст с него) така че да не го усещаш. и като досега не си правила секс, купи си Mini :wink: новите o.b. mini - silk touch са много яки!
и трябва да се отпуснеш максимално

Cha0
07-19-2005, 12:34
ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо:)

chupacabra
07-19-2005, 12:37
ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо:)
по тия жеги трябва да е луда да ходи с превръзка.. :shock: само вкъщи превръзчици - навън с тампон.

DeziRe
07-19-2005, 12:43
ами логично след като си девствена и не си се отпуснала .....
А защо ти е тампон? пробвай с превръзки че да не ти става лошо:)
по тия жеги трябва да е луда да ходи с превръзка.. :shock: само вкъщи превръзчици - навън с тампон.

e shto bre kvo im ima ?

Cha0
07-19-2005, 12:46
Аз не съм момиче ама познавам доста момичета които през лятото си ходят с превръзки
Незнам къф е проблема....

DeziRe
07-19-2005, 12:47
Аз не съм момиче ама познавам доста момичета които през лятото си ходят с превръзки
Незнам къф е проблема....
Az sym momi4e i ne vijdam problem :)

chupacabra
07-19-2005, 12:49
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.

DeziRe
07-19-2005, 12:51
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi

chupacabra
07-19-2005, 12:54
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi
става въпрос за ненормалното бяло течение придружено със сърбежи и т.н. - абе гъбички му викаме.. нали знаеш че гъбичките се развиват във влага? в горещите летни дни не може да няма влага ..
няма смисъл да спорим - и двете неща си имат както своите минуси, така и плюсове :D

DeziRe
07-19-2005, 12:55
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
Pyrvo vsqka jena ima bqlo te4enie taka 4e tva si e normalno i vtoro ako si defstena ti e gadno da polzvash tamponi tyi 4e si e po-dobre s prevryzki osven tva ako si gi smenqsh 4esto mi ne hodish po cql den s edna nema problemi
става въпрос за ненормалното бяло течение придружено със сърбежи и т.н. - абе гъбички му викаме.. нали знаеш че гъбичките се развиват във влага? в горещите летни дни не може да няма влага ..
няма смисъл да спорим - и двете неща си имат както своите минуси, така и плюсове :D
a 4el li si za opasnostite posledvani ot izpolzvaneto na tampon a? MOje i rak da se razvie v nqkoi slu4ai !

Cha0
07-19-2005, 12:56
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
Ти маи не си много запознат с бялото течение.То няма нищо общо с това дали позлваш превръзки или тампон.А що се отнася до девствените момичета, за тях е по-добре да са с превръзки, защото ..... все пак са девствени

chupacabra
07-19-2005, 12:57
ами ако го сменя мацката 1 път дневно и крокодили може да развъди :lol: при добра хигиена, няма да имаш проблеми с тампони..
обаче другия минус е че всеки организъм го приема добре - но това се случва рядко..

bulgarche
07-19-2005, 12:59
Сранно и не мисля, че е от това. А незнаеш ли как се слага тампон?

chupacabra
07-19-2005, 13:01
освен че те се поти сичко отвратително, и е супер нехигиенично. в тия жеги и тфа нещо да те запарва отдолу - отлична атмосфера за завъждане на микроби - после да не се чудите що имате бяло течение и секфи други гадости.
Ти маи не си много запознат с бялото течение.То няма нищо общо с това дали позлваш превръзки или тампон.А що се отнася до девствените момичета, за тях е по-добре да са с превръзки, защото ..... все пак са девствени
запознатА, само да те светна.. и мисля че едно момиче е по-добре запознато с женските болести, сещаш ли се?
гъбички -кандидоза , трихомоназата?!
всички те са придружени с БЯЛО ТЕЧЕНИЕ, а и доколкото четох тук из форума ЕСТЕСТВЕНОТО овлажяване на момичето не се казва БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ? ами сервилкална слуз или нещо такова...
ако ти се запарва непрекъснато оная работа не гъбички ше хванеш, ами и аз не знам кфо още..
не ми се спори, пак казвам и двете неща имат и положителни и отрацателни страни

Sim4o
07-19-2005, 15:03
от страх е. спокойно бе момиче, няма да те заколи тампона. пърия път ще те заболи малко (доста) .. но не е болка за умиране, трябва да го напъхаш целия тампон (вкл. и половината ти пръст с него) така че да не го усещаш. и като досега не си правила секс, купи си Mini :wink: новите o.b. mini - silk touch са много яки!
и трябва да се отпуснеш максимално

Този път съм напулно сагласен с теб. :lol: :lol: :lol: