PDA

View Full Version : след първият път...



Vilit0
07-19-2005, 11:48
E hora nie mnogo 4esto obsajdame kak e minal parviqt pat,t.e kopnejite predi nego i opasnostite..no ne sme govoreli kakvi mogat da badat posledicite,t.e dali vi se iska da ima i 2-ri,3-ti i t.n pat.. ili ne vi e haresalo :) i primerno kak e minal vtoriqt pat sled parviqt,koi po vi e haresal-neo4akvanoto ili o4akvanoto :)
Naprimer na men sled 1-qt pat otkakto go napravihme s priqtelq mi posle az cql mesec bqh v menzis ,bez da mi spira i be ne6to ujasno ,a na sledvashtiq pak sashtoto s izklu4enie na nqkolko dni ... i bqh re6ila i ako tretiqt mesec e taka,da si otida na genekolog,ama ni6to ne stana i se otarvah:)
i taka sled tezi nqkolko meseca otnovo go napravihme vtori pat,i 4estno parviq po mi dopadna na men li4no .. aide potretihme ama parviq si be po gotin,sled tova tretiqt.. t.e sas vseki izminal pat vse po malko mi haresvashe... spodelih s nego i posledniqt pat otkakto si go napravihme be mnogo qko :)
A pri vas kak beshe ili KAk e ;)

Mnogo mi e lubopitno,tai kato ima mnogo temi za 1-q pat,ama q neka vidim kak e i za po natatak:)


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Cha0
07-19-2005, 11:51
Зависи как се е представило момчето и дали момичето го искало найстина.Ако всичко е било 0к преди да го направят 2-ри,3-ти път ще е 0к ама ако не е било 0к момичето не го е искало или момчето е преебало работата може и момичето да не може да се отпусне 2-рия път и да не стане нищо

DeziRe
07-19-2005, 11:58
Hm...pri vseki e razli4no ako momi4eto e nqkvo sduhano sha mu e gadno estestveno amm to zavisi ot mnooo neshta da ti kaja ot 4oveka do nego i t.n. no spored men ili pone pri men beshe taka mnooo vajno e sled kato se slu4i tova da si pogovorite posle zatova da obsydite vsi4ko a ne da zabravite zatva shtot na momi4eto kato mu e bilo za 1 pyt i to zapo4va da misli zatva pritesnqva se ot mnooo neshta i se nujdae ot malko podkrepa ot strana na mom4eto a ako na nego izobshto ne mu puka ot tam syshto moje da doide vsi4ko no...zatva si4ko si e individualno

bulgarche
07-19-2005, 11:59
А който е няма още първи път, как да пише за втория, третия....

DeziRe
07-19-2005, 12:01
А който е няма още първи път, как да пише за втория, третия....
e sha si myl4i :D

Emsssss
07-19-2005, 13:39
Naprimer na men sled 1-qt pat otkakto go napravihme s priqtelq mi posle az cql mesec bqh v menzis ,bez da mi spira

seriozno li cql mesec ? Malko strano mi izglejda

TupBush
07-19-2005, 13:54
ей путйпвцоци ше ви еба майката в България се пише на Кирлица ве боклуци !

Точки 2 и 9 от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

Sim4o
07-19-2005, 14:13
Naprimer na men sled 1-qt pat otkakto go napravihme s priqtelq mi posle az cql mesec bqh v menzis ,bez da mi spira

seriozno li cql mesec ? Malko strano mi izglejda

На мен много странно!!!

05-27-2008, 14:24
мене си ми беше супер :) след "първия път" ставаше все по хубаво и по хубаво :-D ии сега всеки път съм задоволена на макс :)

lussi
05-27-2008, 21:16
2рия бе по-зле от първия, третия - по-зле от 2рия, 4тия и на татак все по- добре :grin: