PDA

View Full Version : Какво бе вашето детство???



Iliqn4eto
07-19-2005, 14:55
Знам че все още някой са си деца,но до момента какво е,кое ще запомните най-много от много,нещо което няма никога да забравите,независимо дали е положително или Не...:)
Каква поука ще вземите от родителите си,разкажете някой як момент,а най-гадният до момента...?

ExpressYourSelf
07-19-2005, 15:47
Моето детство беше нормално и спокойно,ма май май не го изживях до край :? Играех пред блока с комшийчетата на криеница...куцанки и т.н-нищо необичайно :P Това,което ще е запомня е как трепех с едни клещи мравките на балкона (...),колкото и странно да звучи. :oops: Родителите ми много си ги харесвам-не са някви с болни амбиций и криви разбирания :) Имало е много яки и гадни моменти.Обаче лично за мен беше кофти,когато боядисах котката си с зелена темперна боя :x Е,сега ми е тъпо преди явно не!Аз ко бях на мястото на наще такъв пердах щях да си тегля :!: Горкото коте :?

___Kaka Eli___
07-19-2005, 17:46
с простотиите които правех,и все още ги правя :?

chupacabra
07-19-2005, 17:53
весело, топло, жизнено.. с непрекъснати игри.. имах страхотно детство.. за което благодаря на страхотните пичове които са родителите ми :wink:

miloto_girl_4e
07-19-2005, 18:43
detstvoto mi be6e i vse o6te e mnogo qko(az o6te si se priemam za detence :lol: )
navan pred bloka super qko si izkarvah...
krienici,gonenici,vsqkakvi igri,vsqkakvi
prostotii,abe vsi4ko be6e OK :D
mnogo qki momenti sam imala i sam adski dovolna
ot detstvoto si :D

Milko_Tu4ev
07-19-2005, 18:47
До 3 години всичко беше много весело и безгрижно, но тогава дойде качамакът... :cry:
От тогава не съм същия... :cry: :cry: :cry:

machoka
07-22-2005, 08:32
Детството си ще запомня с огромния труд който полагах, докато приятелите ми си играха пред блока :?

Дано даде резултат белким... /не, че не дава вече де/..

frapence
08-08-2005, 11:08
Moito detstvo do 11 godishna vuzrast be6e UJASNO 6ot maika mi i ba6ta mi postoqnno se karaha..
bashta mi bieshe maika mi ... :twisted: :cry:
UJAS beshe , no na kra4ka ot razvoda im.. si4ko i si4ki se promeniha :!: Bashta mi stana nai dobriq tatko, a maika mi si ostana su6tata sladka,malka,grijovna mai4ica Za koeto mn sum im blagodarna 4e se grijat tolkoz dobre za men i produljavat da me glezqt{koeto mai ne e mn dobre} :wink:
I taka de..Lov3 si gi i dvamata vupreki mukata i bezsunnite no6ti i revovete koito mi dokaraha :roll:

everywhere
08-09-2005, 23:23
Moito detstvo do 11 godishna vuzrast be6e UJASNO 6ot maika mi i ba6ta mi postoqnno se karaha..
bashta mi bieshe maika mi ... :twisted: :cry:
UJAS beshe , no na kra4ka ot razvoda im.. si4ko i si4ki se promeniha :!: Bashta mi stana nai dobriq tatko, a maika mi si ostana su6tata sladka,malka,grijovna mai4ica Za koeto mn sum im blagodarna 4e se grijat tolkoz dobre za men i produljavat da me glezqt{koeto mai ne e mn dobre} :wink:
I taka de..Lov3 si gi i dvamata vupreki mukata i bezsunnite no6ti i revovete koito mi dokaraha :roll: i moite roditeli bqha taka...oba4e ne doide dobyr krai - razvedoha se i sq gi mrazq i dvamata adski mnou ! nqmam tarpenie da se razkaram ot tqh i da jiveq sam(jiveq s maika si ama 4esto hodq pri ba6ta mi (sabotta i nedelq ,praznici i vakancii) 6toto nemoga da izdarja mnogo vreme pri ediniq ot tqh a i da grabq poe4e kinti :) ) i nemoga da si predstavq dali 6tqha dabydat tolkova smotani ako ne se bqha razveli,no nikoga nqma i da razbera

Swinkenhoffer
08-09-2005, 23:48
ми като начало ще го запомня с чудесната детегледачка леля Вишна, която за жалост не е сред живите. редом с него тормозът налаган върху мен от децата в детската градина. после едно много яко учене в забавачката с фрау Кестнер. такам ... имах нещастието да попадна в 20-то училище Тодор Минков, където в тъпня и терор и бой за блокчета N4 прекарах цели 6 години. после една година в едно още по-отвратително училище. слава богу сега съм си съвсем наред в това отношение. в семейството имаше ужасно много проблеми. не се притеснявам да кажа, че смъртта на един човек ги прекрати :x
иначе на детството си пиша Добър 4. :? не беше кой знае какво. и се радвам, че мина.

Black Girl
08-12-2005, 20:16
Moeto detstvo be6e gotino,veselo i taka natatuka

08-13-2005, 02:17
общо взето кофти детство имах
баща ми се дразнеше ако играя навън пред блока. дори да съм си написал домашните и да си знам уроците ми забраняваше да излизам и ми даваше разни задачи.
биеше ме, брат ми, майка ми... не ми даваше да транирам спорт или нещо защото това било загуба на време и само тъпите мутри играли спорт... разведоха се преди 7 години. живеем без него сега, но все още успява да ни създава проблеми. но определено ми олекна и вече знам какво е да не живея в страх, когато не мога да реша задача или не съм си в къщи когато той се прибира от работа. недай си боже да ме хване на компютъра

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-13-2005, 09:12
Мноо хепи детство имах. Не се оплаквам. :) Ама така и не ми купиха от големите камиони тип американски тир :) Нищо сам ще си го купя :)

thirteen
08-15-2005, 08:25
bezgrijno ..

Ollas
08-15-2005, 11:54
Мисля, че все още съм много близко до този период от живота си, за да мога да преценя, но определено не е било безгрижно.

sexy_girl14
08-15-2005, 14:50
be6e si mnogo qko i o6te si e 6toto sam si o6te edno golqmo detence :oops:

DeSiTo0o
08-18-2005, 22:53
Моето детство беше весело,готино и т.н...имам много хубави спомени от детсвото си. :roll: Най-хубавия момент досега може би....е когато бях на 4г. и разбрах,че си имам братче. :wink: Де да знам...много са.:)А най-лошия момент...май беше,когато бях на 8г. и отидохме на морето и тогава ме блъсна един джет.Ако ме е бил ударил малко по-настрани сега нямаше да съм тук... :cry:

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 17:53
ЕЕ а3 от моето си детство ще запомня страшно много ряботи и ако сега започна да ги изреждам няма да ми стигне една седмица да ви разкажа всичко истината е че имах едно много пъстро децво в какви ли не настроения съм изпадала абе яко мие кво да ви кажа най лошото е че някои моменти страшно ми липсват ама никога няма да може да се върнеме назад .. :(

meri88
06-09-2006, 20:50
detstvoto mi be6e super gotino i veselo...e az 6te si bada dete i zanapred 4e ne6to ne iskam da porasna mn mn....mislq 4e ne e vajnoto koga to4no 6te porasne6...vajnoto e da se 4uvstva6 ti dobre taka kakto si

Dr. Kazimbutt
06-09-2006, 23:09
Моето детство се състоеше от правене на щуротии в квартала, цъкане на баскет и пререкания с кварталните хулигани.

06-11-2006, 17:44
Ами една голяма част от моето детство беше страшно приятна,весела иа наистин а детинска-играене с приятелчета навън,много смях и много се радвах,че живеех с баба ми и дядо ми.Но се прместих при майка ми и баща ми,което е не особено приятната част от детството ми,,,слава Богу,че се разведоха...,но пак ми беше приятно,все пак-детенце бях и ще си остана:)

x-PeRiMenT
06-14-2006, 19:16
С най-голямата си гордост заявявам, че съм на 17 и още си изживявам детството ::: Вярно, че е всичко е по-сложно от колкото когато бях на 12-13, но още не ме слуша главата.Не искам да пораствам още.Много отговорности и проблеми крие бъдещето :-k Сега си я карам супер айляшката - мотая се из махалата, ходим с аверите по кафета, барове, кръчми, дискотеки наляво на дясно.Още си ги правя някой от простотийте, които правех като по-малък.Общо взето кофти е да си голям :smt016

gia_bs
06-14-2006, 19:55
Детството ми не беше от най-жизнерадостните, красиви и безгрижни, прекарани само в игра... напротив... Но пък, за сметка на липсата му се изградих от рано като човек и разбрах точно какво и как искам... на кого не искам да приличам ....

Angle_f
06-17-2006, 15:22
Az jivqh pri baba mi i dqdo mi 7god v drug grad dale4 ot na6te :( .Postoqnno pla4eh za tqh i mi be6e mn gadu:(.Oba4e kato izklu4im tova detstvoto mi be6e super baba mi i dqdo mi se otnasqha 4udesno s men i si bqh mnogo happy.Sega se kefq 4e sam izrasnala pri tqh 6ot na6te kat po4nat da vikat i ne se izdurja po-huvuu mi be6e pri baba i dqdo :-D Nai-hubaviq spomen be6e kogato se premestih da jiveq pri na6te i su6tevremenno nai-lo6iq za6toto trqbva6e da se razdelq s vsi4ki priqteli i da otida v drug grad.

I_love_dead_people
06-17-2006, 17:23
С безгрижните игри по дворовете,с детския смях,глъч,с белите...Толкова сплотено детство имах,този период ми е толкова съкровен...Понякога съм плакала за миналите години,защото сега всичко е по-различно.Сега пак си живея детските години,но по по-различен начин.И сегашните години ще ги помня...но онези...с такова умиление ще си спомням винаги.По тази тема има толкова много да говоря,но просто...нямам думи да изкажа това,което чувствам!

limubai
06-17-2006, 20:16
На кратко с две думи мога да кажа така:
"Израстнал съм в София, кв. Витоша. Вече 11 години живея тук, а в момента съм на 17. Родителите ми са невероятно готини хора и съм имал всичко, за което може да си мечтае едно малко момче. Невероятно много съм им благодарен и ще съм им благодарен за това докато съм жив!
Израстнал съм много далеч от градската шумотвеица и многолюдието в повечето квартали на София. В по-голяма част от времето не съм имал компютър, което е още едно нещо, за което благодаря на родителите ми. Не ми купиха такъв преди да станах 6-ти клас. Всичките ми приятели, които поради малкото хора в квартала ми бяха общо 6 човека, си прекарвахме невероятно добре. Това, което ще остави много силен отпечатък в мен е именно близостта между нас. Направо сме били неразделни. Разбира се това доста се промени, но все пак миналото си е минало. Игрите, които играехме бяха доста необичайно. Играли сме разбира се на криеница, гоненица и прочие, но сме играли и на доста странни игри. Играехме много футбол, карахме невероятно много колела. На 10 годинки и родителите ми ме оставяха да седя на двора до 1-2 през нощта. Но приятелите ми, сред които двама сега са на по 22 години вече, а тогава на по 14-15 изобщо не се занимаваха с пушене, пиене, дискотеки и т.н. За което им дължа доста. Играли сме на ролеви игри, на карти. Футбола обаче беше много на мода. В продължение на три години всеки ден по минимум три часа сме играли. Разбира се в детството ми има много емоции, много радости, много малко тъжни моменти и толкова много спомени, че дори в момента обмислям да напиша едни мемоари. Шегувам се разбира се."
Като заключение мога да кажа, че благодарение на факта, че съм бил в контакт с много малко хора и това, че родителите ми са най-готините хора на света аз се превърнах в ЧОВЕК!!!

Eimi_{}
06-18-2006, 20:52
Беше супер,но като изключим,когато бях на 6!Тогава беше най-тъжния момент,който съм преживяла изобщо-баща ми почина.Но после се оправих и продължих да гледам напред...

niGGa
06-18-2006, 22:18
Изкарах го почти цялото в страх...

DiVaChkA
06-19-2006, 00:49
Беше толкова диво и весело,как ми се иска да съм пак дете:smt087

CVETELLINA
06-19-2006, 17:15
ми не че на 15год. съм много голяма де,ама все пак детството ми беше страхотно....по цели лета на село,игри до 12-1 часа вечерта,криеници,гоненици, колелетата...толкова смях и безгрижие....и тук пред блока толкова сме тичали...мдамм колко е хубаво да си малък.....:}всичко в дестството ми беше прекрасно...и съм супер щастлива от това:)))

sladuranata_14
06-19-2006, 21:42
nemoga da se oplacha ot moeto detstvo to beshe prosto strahotno

macy_day_parade
08-08-2006, 12:23
gadno...kato stanah na 3 maika mi i ba6ta mi se razdeliha...posle na 7 pak se s1braha i sq vse o6te sa zaedno.....ne,ne be6e hubavo i normalno detstvo........

Tempestjuji
08-08-2006, 14:08
УЖАСНО !!!!!!

naia
08-08-2006, 17:06
Ми аз съм на 16
всичко си беше наред само дето братовчедките ме тормозеха бяха все пак по големи и ми взимаха парите когато бях на 13 ама не ми пука....наще ми даваха много хохохо
никога не са ми забранявали нищо..
ех спомням си колко съм отвисяла по язовирите и ливадите със баща ми беше толкова весело със първото ми гадже което ходеше със нас на лов и риболов защото семействата ни бяха приятели...
улицата на баба ми със първата компютърна зала хаха смех играех си на аванта щото детето на шефовете ми беше гадже :smt005
сергииките дето правехме...колко се завирахме из реките и си правехме къщи войни правехме ох беше много готино

reason
08-08-2006, 17:17
ТРудно,но същевременно щастливо.И все пак мисля,че имах и още имам :-) нормално детство-на моменти безгрижно,на моменти трудно...

JaklinA
08-08-2006, 20:43
Ami moeto detstvo be6e dosta interesno za6toto az bqh mnogo 6turo dete :D az i sega sum si 6tura de :D

Obitax
08-08-2006, 21:40
detstvoto mi ne be6e prekrasno ima6e mnogo gadni ne6ta koito sam prejivql , no pak ima6e i hubavi momenti ..... abe v ob6ti linii 6to gode dobre.

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-08-2006, 21:50
с простотиите които правех,и все още ги правя :?

И аз така ... :mrgreen:

navits
08-08-2006, 21:59
ми бива
има и лоши моменти но има и добри повечето са добри де :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2006, 23:26
moeto detstvo si produljava... samo 4e e leko promeneno.... :)

Elektra_x
08-09-2006, 15:44
Знам че все още някой са си деца,но до момента какво е,кое ще запомните най-много от много,нещо което няма никога да забравите,независимо дали е положително или Не...:)
Каква поука ще вземите от родителите си,разкажете някой як момент,а най-гадният до момента...?
Моите родители се постараха да ми осигурят спокойно и щастливо детство,за което им благодаря.Аз съм единствено дете и те отдаваха цялото си внимание само и единствено на мен.Не си спомням определени случки,но детството ми наитина беше хубаво.По цял ден играехме...тичахме....правих е различни пакости и винаги бяхме заедно.Никога не се карахме както сега,не се деляхме на групи и всички деца от квартала играехме на едно.Много обичахме да играем в кварталното училище.То беше голямо...с голям двор нямаше коли нямаше нищо и беше разделено на 4-игрище за футбол,за баскет,волейбол и народна топка.Беше много весело :smt050 :smt054 :smt109 сега кат се сетя и се изпълвам направо...бих искала тези години да се върнат отново....

In4iTu_
08-09-2006, 19:40
Ами..досега мога да кажа,че детството ми беше много забавно..е освен тогава, когато ме наказваха. До колкото си спомням...до 7 години, когато почнах училище, постоянно бях навън(естествено не ме пускаха да ходя на по-горната улица) трябваше да си играя пред нас, но..тогава това не ми беше проблем. Таа...със многото деца играхме на криеница, на пароли и т.н. Тогава си имах една леля, която ме гледаше вкъщи (мразех детската градина). С нея си играхме на точки...Когато станах на 6 се наложи да посетя детската градина. Нищо хубаво. Всяка сутрин се събуждах с рев, а когато с мама застанехме на вратата аз почвах да рева още по-усилено с надеждата тя да ме съжали и да ме върне обратно в къщи (естествено това не ставаше). В това свърталище на лоши деца ме тормозеха много..Аз си взема някаква кукла, и Поля идва и ми я взема...Аз се качвам на столчето, за да стигна друга кукла, която е на по-горен рафт, и Поля ми дърпа столчето и аз падам. :evil: :mrgreen: Когато почнах даскалото в 1 клас беше много готинко. Попаднах на мн. хубав клас(с който още поддържам връзка, макар че смених 3 училища).И така до 3 клас...Тогава ме изместиха в друго училище. Там също ме приеха добре, но някак си аз не ги приех като мой клас...Така до 5 клас. Тогава кандидатствах за друго, по-добро училище, в което можех да уча по-усилено български..И те взеха, че ме приеха...От 5 до 7 си бях с най-добрия клас...Много си ги обичам (тази година се разделихме). Та в този клас ставаха най-големите купони...особено последната година. Много задружен клас бяхме, с малки изключения де, но това е неизбежно...И така до сега, когато ще съм 8 клас, пак с нови хора и в ново училище...И детството ми още не е свършило май...поне аз не искам да свършва още :mrgreen:

П.С: Сега като си чета написаното, установявам, че съм имала супер добро детство бе. Куул! :smt005

Cool_Boy
08-10-2006, 03:37
Мойто ли какво е било??Ми жени коли пари на 7 ограбих две бабички и съм чупил прозорците на саседите....базикам се :P беше спокойно детство бягах гол по плажа а сега с бански трябва да съм сега и проблеми много с дведуми детството беше върха ама сега....

Amayo
08-10-2006, 03:45
Изпълнено с незабравими моменти. :D

навигатора
08-10-2006, 22:07
амиии детство като детство е било... гоненици , криеници.. катеряния по дърветата и после падане и счупен крак .. се некакви такива..
после се зарибих по комютрите ... и сега нищо не става от мене хахахаха
абе става нещо се пак :)))

BeBencEto
08-11-2006, 08:45
detstvoto mi...oshte ne e svurshilo no e prekrasno..obojavam go i go izpolzvam taka 4e kato porasna nqkoi den i se sbluskam 4elno s jivota da se borq napred i v stuenite i trudni noshti obsipani s problemi da si spomnqm za tozi period ot jivota mi i mislite za nego da me greqt...

6emet4e
08-11-2006, 12:28
детството ми си е супер...е малко мразех детската градина и там нямах приятели доколкото си спомням ама за тва пък сега имам много...са ваканцията скитаме само по кварталите и т.н....
никога няма да забравя летата прекарани с леля ми и братовчедка ми(тя сега е на 2 годинки) O:)
а страшно много си обичам родителите-страхотни хора са мисля че ме разбират в повечето моменти много добре и за това нямаме кой знае колко разногласия!
ест съм имала и лоши моменти през изминалото детство(не мога да говоря като свършен факт,щото аз оше съм си детенце :P (на 13 съм) :-D )
и такам...

lady_of_carnage
08-13-2006, 15:15
Ми добре беше, сравнително спокойно детство имах естествено докато не станах на 13 и се почват проблемите и философийте...абе знаете за кво говоря.

strange__
08-13-2006, 21:50
Оу ще запомня как паднах от колата....хахахаха...случкат беше,когато аз бях на 2-3 и отиваме ние на море и аз виждам катерушки и тате спира с колата обаче аз бъъързам и в бързината се спънах от вратата на колата и залпих носа много лоши на асвалта...сега ми е смешно,ама още помня как плаках :lol: Ще запомня и това как бягах от дядо ми на аерогарата,защото не го познавах....това е гадна случка,представям си колко зле се е почувствал човека,собственото му внуче да не го познае... :? Ужасно беше,когато дочух един разговор на нашите,в който майка ми обясняваше,че имало възможност да замине да работи за САЩ.Когато за пръв път отидох на зъболекар,за да ми извадят един зъб...помня,когато ми взеха кучето,това беше и единствения път,в който са ме наказвали нашите...или когато си размених куклата барби за две миришещи листчета :mrgreen: Абе имам доста ярки спомени....в общи линий хубаво и цветно детство имах :wink:

ni6to_ob6to
08-13-2006, 22:29
Детството си ще запомня с огромния труд който полагах, докато приятелите ми си играха пред блока :?

Дано даде резултат белким... /не, че не дава вече де/..

коооооолко познато само .. :?

teardrop
09-01-2006, 23:08
Ооо мойто детство беше и всъщност все още е страшно!!! Имала съм естествено много лоши моменти, майка ми и баща ми все намират нещо да се скарат, обаче аз съм си оптимистче по природа и вярвам, че колкото и да е зле положението, може и по-лошо да бъде. А и винаги като си видя белезите от многото игри като малка и ми става супер миличко и ме обхваща една носталгия...

Teenajer_993
12-19-2008, 17:39
Детството ми беше едно много хубаво което няма да забравя.Беше пълно с шеги закачки игри и т.н.Общо взето готино детство.

Jumbie483
12-19-2008, 18:11
Имах прекрасно детство. Пред блока се събирахме над 10 човека и играехме на какви ли не игри. Криеница, стражари и апаши, дама и охлюв, мисля че се казваше 8-) Много обичахме да ядосваме старите жени, които живееха на първите етажи на блоковете. Веднъж дори една слезе и ни подгони с един фараж :shock: Помня и когато строехме къщички за бездомните кученца. Толкова старание.. Слагахме кал и мажехме по керемидите..и след първия дъжд къщичката "потъваше" в земята и после отново я строяхме :( Помня и когато връзвахме автомобилни гуми за дърветата и ги използвахме за люлка, докато не счупихме клона :-D Помня и когато се бяхме разделили момичета, срещу момчета и се гонихме из целия квартал със жилави пръчки..хехе..още имам малък белег на гърба от тази игра :D
Много ми липсват детските години. Иска ми се пак да излезе, пак да се сбием, да се боричкаме, да строим кални къщички..искам пак да съм си малко дете. :cry:

sladka__droga
12-19-2008, 18:43
Безгрижно,прекрасно,изпълн ено с игри ...

acdcfenka
12-19-2008, 19:16
И аз мога да се похваля с готино детство. По цял ден на вън с мехленските момчета, на класически игри. Гоненица, стражари и апаши, капитане, капитане какво ти е морето; беше много яко. Добре, че детството ми премина през 90-те и началото на 2000 година. И добре, че имаше деца тогава. Сега пак има, но е по- друго. Направо като се сетя и :cry: :cry:

Belair
01-21-2009, 08:43
Ужас.Не искам да си спомням.Родителите ми непрекъснато се караха,защото майка ми винаги имаше любовници.След това тя ни заряза и баща ми не се прибираше често,защото трябваше да работи много.А аз трябваше някак да гледам по-малката си сестра

PreciousDiamond
01-21-2009, 08:51
Бяхме децааа .. животът беше игра .. Сега не е така , както в онези времена. Въпреки това , аз си спомням добре .. бяхме всички заедно !! ...

Naughty_
01-21-2009, 09:02
ами и хубаво и лошо, но предимно вънлуващо...сега си спомням само за хубавите неща и ми става едно такова мило на душичката 8)

colymoly
01-21-2009, 14:17
не си харесвам детството не смятам. че отраснах щасливо често съм била огрижена и притеснена не ми се говори много за това но като цяло беше ужасно знам, че можеше да бъде по-добре, но такъв е живота със сигурност няма да запомня този период със хубаво може би в съзнанието ми ще остане само егоизмът който всички показваха :cry:

ELFIQ
01-21-2009, 14:20
СУПЕРСКО, възможно най-хубавото на света :grin: ако мога да избирам дали да се върна като малка или да живея още 100 години като възрастна бих избрала първото :) само тогава се чувствах щастлива и безгрижна... ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ БИХ ЗАМЕНИЛА ДЕТСВОТО СИ С ТОВА НА ДРУГ !!! СПОМЕНИТЕ КОИТО ИМАМ ЩЕ МЕ РАДВАТ И КАРАТ ДА СЕ УСМИХВАМ ДО ЖИВОТ :-)

Ceck0o0
01-22-2009, 07:58
чудно детство съм преживял,
в 1 клас в едно даскало като съм бил в тоалетната и сигурно некви по големи са ме ударили и после бях в болница,
едвам едвам съм оживял и сега зарад тази операция немога да права куп неща и помня страшно малко работи,само неколко спомена от детската градина,та тва е живота за съжаление :(

HePeAJIeH
01-22-2009, 13:40
Можеше и да е по-добре детството ми...

mynichka
01-22-2009, 17:38
Моето детство беше най-прекрасното, което можеше да бъде :!: ...Изпълнено с игри, усмивки, понякога плач и беше безгрижно..от сутрин до вечер мислех само за това на какво ще играем или как ще се забвляваме. Хубав момент- ами не точно хубав..но в момента се сещам за едни доста весел- Играехме на стражари и апаши и ние( 4 момичета- аз, Н, И и М) бяхме тия дето бягат :) и така де разделихме се на по 2 за да ни хванат по- трудно, аз бях с Н, а И и М бяха заедно :) и така де ..не помня вече къде се бяхме скрили, но помня - че М и И дойдоха и И се смееше, а М плачеше - незнам къде са се ровили, но цялата коса на М беше в някакви будили ..ужас, не можехме да и ги извадим от косата, хем ни беше смешно, хем тъжничко ( но и до сега като се сетим си се смеем) ..а за най-лош старая да ги забравям :)

niquetamere
01-22-2009, 20:28
ехххх такова детство , което сегашното поколение няма как да усети с това кофти и забързано ежедневив , компютри , телефончета и безброй други работи . Като се замисля направо им съчуствам :D Много носталгия като се сетя за прекрасното детство :( А най-прекрасното е ,че приятелството ни е все още толкова силно . :grin:

6emet4e
01-24-2009, 15:27
Много хубаво детство имах,въобще не се оплаквам.
Така като се замисля май в първия момент го асоциирам с летата прекарани при бабите ми.Може би поради факта че ненавиждах детската градина. :D
Като цяло имам страхотни родители,никога от нищо не са ме лишавали...Да определено имах страхотно детство. :)

alwaysnforever
01-24-2009, 22:00
Детството ми беше много весело,изпълнено с радост и незабравими моменти. :)
Когато играехме на стражари и апаши,ластика,криеница и т.н..събирахме скакалци,пчели,калинки..и др. насекоми..беше адски забавно :lol: :lol:
Все още съм дете и се надявам да нямам толкова гадни моменти и да си запомня детството като нещо прекрасно :) :P

DJ_Mrav4o
01-24-2009, 22:11
Аз съм си детенце все още и си изкарвам страхотно!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :P

chester_love
01-28-2009, 21:10
имах перфектното детство :D с много смях :)

Darkkiss
01-29-2009, 03:28
та аз още съм си детенце бе ;)

някой да иска да си играеме с колички? :-o

rauwkost
02-27-2009, 20:14
Страхотно, щастливо и безгрижно.

gLoRiToO
02-28-2009, 17:03
Имах страхотно детство,изпълнено с много радост,игри и смях.Никога няма да забравя как се збирахме всички деца от квартала и играехме до много късно или пък как правехме всякакви простотии заедно и после бягахме :grin: :grin: :D .Бяха страхотни времена,без никакви грижи,само забавления и игри.Ще ми липсва детството(вече ми липсва) :( :cry:

Infinity
02-28-2009, 18:48
Еми аз още си се чувствам дете :) ,но изминалата част от детството ми е прекрасна...игри,забавления :grin:

selens
02-28-2009, 20:12
Детството ми беше прекрасно .... живея в малак град и се познававаме всички ..... по цял ден играехме (бяхме 20 човека компания от моята улица) карахме колела,играехме на какво ли не,разхождахме се по полянките и по гората наблизо,гонихме се беше страхотно и до днес излизаме навънка и караме колела лятото нищо че сме по големи :grin:

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 20:23
хубаво беше.

макар че рано свърши.

petito93
03-18-2009, 18:03
Ех...и мойТо беШе мнОго хУбавО :) игри в паРка с приятелите на крИеница,стражари и апаши :-P :-D много забавно беше...Винаги ще ми липсват тея Дни :) . .по едно време бях си развалила успеха в училище и мама ми се скара че постоянно съм седяла навън(щото ние всеки ден играхме до бая късно),ама после се оправих и всичко беше нормално :) но после всеки пое в различни посоки,разделихме се на групи... :( но аз винаги ще помня тези Весели дни от живота ми :)

darla
03-18-2009, 18:20
Детството ми беше невероятно.Е,да,родителите ми се разведоха,но бях малка и го приех леко.Всяка събота и неделя,всяка ваканция ходих при баба и дядо в Калофер-най-великите баба и дядо! Там изразтнах с приятелите ми,с които и до днес сме в същите отношения,макар и разделени от живота. Много игри,много бели,много емоции,влюбвания,интриги,н по детски чисти,много природа и красота!.Е,и моето детство свърши прекалено бързо,но ще съм най-щастливата майка на света ако моя син има същото щастливо и пълноценно детство като моето :-)

gabi_94
03-18-2009, 18:59
Имах страхотно детство - толкова прекрасни спомени, толкова емоции и игри. Бях на 5год. когато излизах пред блока с приятелките, скачахме на ластик, люлеехме са на един лост...когато станах на 7 някъде почнахме да се събираме по-голяма компания, само от моя вход имаше около 10 деца горе долу на мойта възраст и като се събирахме от всеки вход и ставахме една голяма група от 30 деца, играехме на стражари и апаши, на криеници, гоненици, разни други подобни, обущар, подаръци и какво ли още не. Имаше едни гаражи до блоковете и ние се катерехме по тях, строяхме си къщички от кашони и клони, катерехме се по дървета, търкаляхме се в прахта, въобще беше страхотно, излизах в 10 сутринта и се прибирах в 10 вечерта, през това време се връщах в нас само за половин час колкото да обядвам. Нямаше го страхът какво може да ти се случи навън в тъмното, нямаше ги притесненията на родителите, беше хубаво време. Не че се мина много оттогава, но компютрите презвеха света и все по-малко деца в днешно време се събират да играят така а и дори да искат никой родител няма да си пусне 7г. дете навън само без дори да носи джиесем. Просто магията на детството изчезва със всяка отминала година. Сестра ми е на 6 в момента, излиза навън само лятото и то само с майка ми, сама не я пускат. През повечето време е на компютъра и играе на некви тъпи игри в кефчето, въобще това не е детство. Толкова ме е яд че тя няма да изживее радостта която аз съм изживяла. Но целия свят се променя с всяко ново изобретение, кой знае след няколко години какво ще замени компютъра, тогава сигурно всички деца ще затлъстеят плюскайки пред компа или телевизионната игра. Дано не е чак толкова зле де, дано пък се подобрят нещата, макар че не ми се вярва. А иначе по темата, за пореден път казвам "имах уникално детство", никога няма да забравя прекрасните мигове, отлетели толкова бързо. Аз не съм чак толкова голяма - на 14г. съм, но детството ми беше до 10годишна възраст, после вече никой не искаше да играем пред блока, нарастна интереса към американските тъпи тийн филми и всички яко се филмираха, че са големи и могат да правят каквото си искат. Айде да спра да пиша че няма да мога да се спра после :D

YouCantStopMe
03-22-2009, 11:22
Детсто.. детство.
Ами хубаво беше,да.Помня как като малка излизахме навън с няколко дечица и си играехме на криеница,играехме на пиян морков,федербал (как съм я хващала тая хилка толкова малкаа :shock: :lol: ).. мхм и футбол съм игралаа..
Спомени.. :grin:
Ама айде сега да не се натъжавам.. още сме си деца!!!!

ThePowerOfLove
03-22-2009, 14:43
И моето детство беше хубаво :grin: Събирахме се около 5 момичета всеки ден и много яко беше :-D Бая игри сме изиграли и много забавно ми е било :) За жалост сега с тея момичета не се срещаме, но винаги ще помня игрите до късно, разходките из квартала, и всички щуротии, които сме правили :grin:

bloodfrozen
03-22-2009, 14:57
Неизживяно по-скоро. Не ме пускаха да играя, тъй като живея в квартал, който е сбирщина на пигментирани (а.к.а. цигани). А пък аз понеже не съм го осъзнавала това, бягах от нас, за да играя пред блока. Често си ходех на село, където си прекарвах върховно.
Общо взето бях отвратително хлапе - вкъщи само пакости правех, а що бой съм яла не ми се разказва. 8-)

KoRnFlAkE
03-23-2009, 03:12
без компютри, интернет и тн. прекрасно детство. тва мога да кажа. :)

djudjulinkaa
04-04-2009, 19:07
Детството ми беше съвсем нормлано..игри пред и зад блока, рисунки и кратички за цялата рода, колекциониране на салфетки, картинки и др. такива неща, игране в калта, бягане из квартала когато играехме най-различни игри и общо взето така.. обичам си детството :grin: а сега колко е жалко детството...вече компютрите са навлезли в ежедневието дори и на 4 годишните деца..има играчки от всякакъв род..всичко е свързано с техника..а интересът да си направиш нещо сам остава само назад във времето..много е жалко наистина!

clever
04-04-2009, 19:22
Детството ми беше страхотно. :) Не съм правила много бели. :D Иначе детските ми години бяха изпълнени с много забавни игри на катерушки,с колелото.. Общо взето съм доволна от детството си. :grin:

plmn
04-04-2009, 19:26
без компютри, интернет и тн. прекрасно детство. тва мога да кажа. :)

Mastta
04-04-2009, 20:27
.Обаче лично за мен беше кофти,когато боядисах котката си с зелена темперна боя :x

това ме скъса от смях :D :D

BlueDream16
04-04-2009, 20:49
Уникално!!Просто беше незабравимо..колко луди моменти и пред блока и на село.Яд ме е единствено,че останахме много много малко хора от компанийте..Или се изпокарахме или заминаха някои,но като цяло имаме жестоки спомени.. :-)

ThisIsMe
04-04-2009, 20:50
аз съм детенце на 15 :D

StillLovingYou
04-05-2009, 10:16
Гадно.

LittlePrincess
04-05-2009, 11:26
Още си го живея, но като по-малка.. Била съм адски диво детенце, само с момчетата от блока съм играела, спомням си как се хапехме всеки ден с едно от тях :D В детската градина винаги се правех, че спя и лелките като ни оставяха си играехме с момченцето от отсрещното легло :D Адски злоядо детенце съм била (то и сега де). Не съм спирала да говоря и затова съм паднала на един пирон, опекох си дупето на чушкопека (добре че нямам белези) и ми слагаха лук в гащите.. през ден се намирах с рани, щото само падах и сякакви такива неща са ми се случвали. Имам чудесни спомени от като малка.

pam1
04-05-2009, 11:29
ще запомня как убивах мравки и после ги лекувах с плюнка и клечка за уши ! :-D а да и как биех все децата и винаги ме наказваха :-D

selens
04-09-2009, 14:21
Безгрижно,прекрасно,изпълн ено с игри ...

DieselBlood
04-09-2009, 15:04
Аз бях едно откачено детище-непрекъснато създавах проблеми на наще.Иначе не мога да се оплача.Никога не се ме лишавали от нищо,не съм имал ограничения,не се ме били,нито наказвали.Играех до 12 часа на площадката пред блока и дразнихме една групика по-големи от нас момичета и ги замерхваме със камъни.Когато станах на 13 окончателно откачих.С една дума беше супер.

keri123
04-09-2009, 15:06
Прекрасно :)

Belair
04-09-2009, 16:18
Отвратително,благодарение на една,жена,която вече не е жива,за мое щастие

Hilary_
04-09-2009, 16:21
Много лоши моменти (останали като спомени) и много малко добри... :?

WondeR TeddY
04-09-2009, 18:05
Имах си мн хубаво и безгрижно детство...често ходих при баба и дядо и играех с децата пред блока,детски градини..ръката съм си чупила в една детска градина дори, абе лудичка съм била :D а пък на родителите ми мн им се кефя и мн ги обичам ...мн са готини :-)

iwka95
04-10-2009, 22:26
трудно :(

NaughtyOne
04-11-2009, 21:01
Хубаво беше и по-весело от сега...

gangstata
04-12-2009, 02:48
Много хубавоо :grin:
Всеки ден след детска/училище излизахме на една площадка,е то само трева там де 8-)
И понеже бяхме две момичета,другото момчета,и "ритахме мач",играехме на стражари и апаши,биехме се с пръчки :lol: ,играехме на жмичка,събирахме разни картинки..Абе супер беше..

Supermie
04-12-2009, 22:01
Гадно! Благодарение на пропилия ми баща...

Glamor0us
04-14-2009, 21:44
От 4 годишна имам само баща,но общо взето беше щастливо детсво...сега е по-трудно... :(

Madn3s5
04-15-2009, 08:31
Супер ми беше детството. Цели лета прекарвани на село, с компанията, игри до към 12 през ноща, през деня плаж на реката.. изобщо айляк работа дето му се вика. През останалото време от годината училище, приятели, игри пред блока, колела, ролери а у.. Майка ми и баща ми се разделиха в много ранна за мен възраст, но никога не са били в конфликт до толкова че да ми пречат да израстна спокойно и пълноценно.
Ех как искам пак да съм дете..

Rofl4e
04-15-2009, 13:19
Много диво детство.. бях си момче самоче в женска кожа.. играех футбол.. събирах се все с момчетата.. биех се.. (не че ся не го правя :D ) щуро детство беше.. понмя как момчетата от квартала не приемаха други момичета освен мен .. и другите момиченца много се дразниха :lol: и се им мислихме разни гадории

ukrotitelkataaa
04-15-2009, 13:50
Мойто детство си беше нормално. Единственото гадно, което ми се случи беше когато наште се разделиха :(

iiordanova
07-07-2009, 11:34
Моето детство беше най-прекрасното .. най-приказното.
Постоянно си мислих за игри .. и как да си прекараме по-забавно ..
Не съм била лишавана от нищо ..
Прекрасно детство .. как искам да върна дните назад .. :wink: :P

abcd92
07-07-2009, 11:54
От 6 годишен по цели дни скитах из махалата и се прибирах само за вечеря и за да поспа.Имах много весело детство и съм много щастлив, че не съм го пропилял.Играех футбол, правих къщи по дърветата, карах колело.Радвам се, че не съм се родил след 2000 година, защото
щях да съм зависим от компютрите и нямаше да мога да се покефя на детството си.. :)

kuklichka_bg
07-07-2009, 13:54
прекрасно :)

dimeto007
07-07-2009, 18:56
Многоо Яко детство никога няма да го забравяя :cry: Е то още си го изживавям не е свършило към края си е - аз все още сис си чувствам дечко - на 15 съм :-)

sulley
07-09-2009, 14:31
Ми спокойно,на моята улица нямаше деца и все си тъгувах,но не съм скучала,правех си нормални детски неща и игри,макар и самичка.Ходех си на екскурзии,море,лагери и т.н ,имах всичко,което исках,така че,ще запомня само хубави неща. :D

mostwanted
07-09-2009, 14:41
тъпо :D

ameli
07-09-2009, 19:53
Като цяло детството ми беше страхотно, но тати много ми липсва :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

macii
07-24-2009, 00:25
весело :P :D

lipstik
07-24-2009, 14:36
Имах много хубаво детство и много ме е яд,че този период отмина :cry: .Както и да е,аз още се чувствам като детенце :D

Assshley
07-24-2009, 15:57
Аз все още съм си дете доста честичко,но като си спомня детството ми беше доста щастливо.Не съм лишавана от нищо,винаги са се отнасяли добре с мен.Спомням си адски много хубави моменти със семейството ми . Хубаво детство имах. :)

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 16:04
Амииии хубаво :lol:

stefeto0o
09-04-2009, 20:42
моето беше много забавно ... и продължава да е такова ... само дето сега имам повече задължения докато преди години не се занимавах с момчета ... в даскалото беше по-лесно ... :) по цял ден бях навън и играех с приятелките ми ... правехме много луди неща и ни беше многоо забавноооо ... никога няма да ги забравя тези весели моменти :grin: :grin: :grin:

babyt0o12
09-04-2009, 21:38
най-хубавото безгрижно и весело детсво :) никога няма да забравя този период от живота ми.. когато с приятелите чупихме прозорците на една къща и после давахме по 30 лева ест ние момичетата не дадохме шотос е отървахме .. :lol: когато се женехме уж :lol: хахах супер якото детство имах :lol: :-)

Makaveli96Don
10-05-2009, 22:51
детство на обикновено момче родено през 90те години... играех на плейстейшъни по залите,играехме футбол в махалата...общо взето детство като детство.... липсват ми тези времена

iiirish
10-06-2009, 08:07
Нормално детство - не съм имала всичко, което съм поискала, но пък и не съм била и без хич. Пошляпваха ме от време на време, и то особено баща ми (като всеки баща), майка ми беше по-кротката, която в повечето случеи ме защитаваше. Все пак не бях палаво дете, макар че те все трепереха да не направя нещо. Пращаха ме при баба и дядо всяко лято, кой ги знае дали за да се сменя обстановката или да си починат. Иначе като пораснах започнаха да ме хвалят, че съм била крокто дете - иди ги разбери. Приятели нямах много, странях и предпочитах да играя или сама или само с 1-2 "избрани" момиченца 8-) Всъщност не е било нищо особено - детство като детство. Имало е хубави моменти, имало е и такива, които не държа да си ги спомням.

bebii
10-06-2009, 10:03
О ами мойто детство изобщо не е свършило .. сега съм на 13 8-) Но имам ацки готини моменти до сега.Например това лято беше върховно.По цял ден на колела из квартала.Като се събереме 14 деца някъде ии става купона.С две думи детството ми беше готино.Само че всекидневните караници с майка ми .. :? подлудява ме тая жена 8-) Сега се почна училище и всяка свободна минута прекарвам с хлапетата от квартала.Понеже съм втора ставам в 9 и до 12 сме навън.После след училище хвърляме раниците и пак навън.Ох искааам ваканциия :cry: :cry: :smt089

brokeninside13
10-06-2009, 10:52
след нещата дето се случиха напоследък осъзнах че е било наистина хубаво

PCDfenka
10-06-2009, 13:29
Детството ми беше хубаво само докато бях на 10-11.
Едни от нещата които никога ама никога няма да забравя са игрите пред блока с приятелите... леле какви криеници играехме до 12-1-1:30 и никога не ни омръзваше. Направо ми иде да ида пак там и отново всичко да е като преди...но не става.. приятелите вече пораснаха.. започнаха да учат други се изместиха в друг град.. Когато бях на село с братовчедите ми и брат ми ... как ми липсва това.. Баба ми почина това е най гадното нещо до сега.. :( гледахме филми до късно .. играехме сред природата с животните ходихме в гората... хахах а пък с братовчедка ми се събирахме играехме на кукли А пък още по хубавите моменти са тези с родителите и близките... като бях малка като ходихме на море :lol: с братовчедите и майка, леля ми и др.. беше супер.. :razz:
После вече всичко се развали.. маика ми се разболя имаше тежка операция за шастие се оправи.. баба ми почина ... мисля по по различен начин.. вече съм по зряла. Няма време за игри няма и хора :( .. вече трябва да мисля за училище разбира се в последствие си намерих мн добри приятели които обожавам но много ми липсват старите...
Се една дума детството ми беше уникално и неповторимо, безгрижно.. без компютри.. Ако и моито деца след време имат такова детство ще съм много щастлива
:cry: :lol:

iiirish
10-06-2009, 15:18
Се една дума детството ми беше уникално и неповторимо, безгрижно.. без компютри..

Това с компютрите всъщност е много важно. Нали все пак детето трябва да спортува, да играе на чист въздух. А сега какво? Сядат на компа от сутрин до вечер, а детството си минава и когато се обърнат след време какво ще кажат за своето детство? "Прекарах го пред компа и по дискотеки като се напивахме като свине" Жалка работа!

Tupacbg
10-06-2009, 15:28
Живота ми като цяло нее хи4 лек като се замисля кви работи са ми се лу4вали сам имал горе долу добро детство но нямам и много хубави спомени от тогава

SomewhereInTime
10-10-2009, 21:46
Имах прекрасно детство. С най-хубавите и най-щастливите спомени. Беше безгрижно и весело. Имах едно прекрасно семейство, имах братовчеди като брат и сестра. Имах приятелка като сестра, можех да й кажа всичко, можех по всяко време да я потърся, не си отказвахме помощ никога. Смеехме се, споделяхме както само децата могат. Бяхме нон-стоп заедно и никога не си омързвахме. Когато се разделяхме ми се искаше пак да си говорим и пак да играем. Не ни пукаше какво казват другите, важно беше какво мислим ние двете.
После всичко свърши.