PDA

View Full Version : Игра в канала



07-19-2005, 19:14
Мисля, че преди да се пусне (което вече е направено) е редно да се допита до вас потребителите на канала дали искате да има игра (тривия). Доколкото знам мнението на алекс не му харесва това. Но все пак кажете си мнение.
Между другото искам да се извиня на цоки и на ай донт ху ай ем, че им се бъркам в работата с канала, но мисля, че мнението на потребителите е най-важно за развитието и приятната атмосфера в канала :)

И също мисля, че е редно обикновенни юзъри да могат да си пускат играта и да я спират :)

Coki
07-19-2005, 20:49
NoeX, първо искам да ти благодаря за полезната информация, която си предоставил на нашите потребители.

Другото което искам да кажа, че не мога да се сърдя на някой, който помага за развитието на дадени функции от сайта.

Относно предложението за Играта, да може да бъде активирана от всеки , съм против тъй като по този начин няма да има контрол, а няма ли контрол, канала от приятно място ще се превърне в НЕприятно, тъй като всеки си има различно мнение и ако всеки когато иска да си пуска и да спира играта ще настъпи хаос, затова е добре това да се прави от екипа на сайта, които да следят желанията на потребителите и желанията на преобладаващите да бъдат реализирани.

07-19-2005, 20:55
Coki,
съгласен съм. Тогава ще е хубаво да се определя примерно някакъв график да има. Това според мен ще е хубаво някой който иска да играе да знае кога ще може :) Защото е трудно да се спазят правилата, пък и удобството да е за всички така :)

Coki
07-19-2005, 20:57
Ами обмислям и този вариант, например да се сложат определени часове, в които да се пуска играта?;)

07-19-2005, 20:59
Ами обмислям и този вариант, например да се сложат определени часове, в които да се пуска играта?;)

Да, може, и между другото мислех си да едитна първото мнение, но видях, че си отговорил. Не видях да има автоматично спиране самата тривия при неактивност. Значи тази тривия която ползвам аз се спира автоматично, ако не се отговори и изобщо не се покаже активност в играта, дори са даване на грешни отговори. Това също би намалило флууда, ако примерно някой оператор го няма замалко, а пък никой не играе на играта :)

stereophonix
07-19-2005, 21:08
ne mislq, 4e trqq da ima igra. ima si kanali deto trivia e pusnata postoqnno. koito iska da igrae si vliza tam i igrae. kato ima trivia nqma da mojem 2 dumi na krast da si kajem. da ne govorim, 4e ima hora koito sa na trafik (az sam na neograni4en i ne me barka) i kolkoto i da e 6te im se otrazi na smetkata za net-a... (:

DarthRevan
07-19-2005, 21:10
ne mislq, 4e trqq da ima igra. ima si kanali deto trivia e pusnata postoqnno. koito iska da igrae si vliza tam i igrae. kato ima trivia nqma da mojem 2 dumi na krast da si kajem. da ne govorim, 4e ima hora koito sa na trafik (az sam na neograni4en i ne me barka) i kolkoto i da e 6te im se otrazi na smetkata za net-a... (:

i az sym na tova mnenie

unnormal-girl
07-19-2005, 22:17
ne mislq, 4e trqq da ima igra. ima si kanali deto trivia e pusnata postoqnno. koito iska da igrae si vliza tam i igrae. kato ima trivia nqma da mojem 2 dumi na krast da si kajem. da ne govorim, 4e ima hora koito sa na trafik (az sam na neograni4en i ne me barka) i kolkoto i da e 6te im se otrazi na smetkata za net-a... (:

da i osven tova moje da napravite kanal kato neshto ot sorta na teenproblem-trivia ili de da znam ama taka e gadno nqma da mojem da si kajem i 2 dumi v kanala i cqlata rabota za nego se obesmislq sled kato nqma da moje da si kajem 2 prikazki

dAnnyb0y
07-20-2005, 06:55
Radwam se che ste zadali vuprosa chrez anketa. Otnowo dobra ideq otstrana na NoEx za koeto mu blagodarq.
Moeto mnenie. Igrata ne e prechka ako ima jelaeshti da igraqt na neq. Mislq che skoro broq na addnatite v bota shte se uvelichi, ot tam i horata koito mogat da q puskat i spirat.
Za vremeto kogato shte se puska, smqtam che trqbwa da e izvun pikowite chasowe. Vecher kusno ili puk sutrin rano, kogato horata nqmat mnogo subesednici za chat. Taka se procedira v mnogo drugi kanali.
No towa e samo moeto mnenie. Shte se suobrazq sus obshtoto takowa i s reshenieto na ekipa.
Blagodarq na vsichki za turpenieto v tezi purvi stupki na kanala

Breakaway``
07-20-2005, 08:39
Аз НЕ искам! Първо не обичам да играя ... второ-> по-готино е да има лафче, отколкото някаква игра :) а и трето съм на трафик ... въпреки, че милк не харчи много :wink:

Lil` Bow Wow
07-20-2005, 09:19
ne mislq, 4e trqq da ima igra. ima si kanali deto trivia e pusnata postoqnno. koito iska da igrae si vliza tam i igrae. kato ima trivia nqma da mojem 2 dumi na krast da si kajem. da ne govorim, 4e ima hora koito sa na trafik (az sam na neograni4en i ne me barka) i kolkoto i da e 6te im se otrazi na smetkata za net-a... (:

Yeah:cool:

xjudgex
07-20-2005, 11:33
Тоя канал много го уважавам!

devil4e
07-20-2005, 12:34
ЗА :!:

LunaTriCk
07-20-2005, 13:13
най-голямата простотия е туй тривиата...

She-Devil
07-20-2005, 14:09
ami mislq che moje da prosledite, koga vlizat poveche useri v kanala i togava da puskate igrata!!!!kakvo shte kajete?

07-20-2005, 14:36
ami mislq che moje da prosledite, koga vlizat poveche useri v kanala i togava da puskate igrata!!!!kakvo shte kajete?

Нали точно за обратното говорим. То като има най-много юзъри нали тогава ще има най-яко лафче? :roll:

alex
07-20-2005, 19:11
Igrata ne mi haresva, i floodva chata kogato niakoi se opitva da vodi normalen razgovor. Horata vlizat v kanala ni ne za da si govoriat private a za da si lafiat v kanala. Niama problem da ima glupavi botove koito da ni paziat kanala no te da si traiat ;)

07-20-2005, 19:21
Igrata ne mi haresva, i floodva chata kogato niakoi se opitva da vodi normalen razgovor. Horata vlizat v kanala ni ne za da si govoriat private a za da si lafiat v kanala. Niama problem da ima glupavi botove koito da ni paziat kanala no te da si traiat ;)

Съгласен съм :) и между другото само да кажа за такива ботове, понякога се получава да баннат някой от канал, защото има вирус който праща съобщения за които потребителят не знае, а после след като бъде баннат се сърди и бот-а не бил пазел както трябва, това е само един съвет ако тръгнете да правите бот :)

Между другото спирам да давам идеи, че стана много нахално от моя страна :P все пак екипа си движи канала и могат да си направят нещата :)

Поздрави :!:

CRaZy_IKT
07-21-2005, 15:59
ЗА :!:
:wink: S DVE RYCE ZA

DeSsi
07-24-2005, 13:49
Аз гласувах "ЗА"

XXX_f
07-24-2005, 15:26
Ami na mene mi e vse edno , az ne q igraq taq igra, pisnala mi e ve4e.

kellybundy
07-28-2005, 07:52
ne podkrepqm tazi ideq i 6te vi kaja za6to
1 tezi igri ve4e sa mn izturkani tolkova da igrani 4e nqkoi znaqt vuprosite naizust
2 horata mn se izpokarvat zatova koi e trqbvalo da zeme to4kata
3 dokat vurvatq si4ki tiq vuprosi po-trudno e da se sledi samiq 4at

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 13:03
ne e lo6a ideq da psnete igra v kanala daje 6te e mnogo dobre

Momchenceto
08-04-2005, 19:23
Аз съм против, защото първото което е има много канали с тривии...тея игри са супер тъпи...въртят се едни и същи въпроси, в общия става някаква лудница и вместо някфи хора да си лафат за някфи готини неща тая тъпа тривия се точи като сопол и е просто безмислено...мраза канали с такива игри...предпочитам да си лафа с някфи хора в общия.....

PaLaVaTa_R
08-04-2005, 19:28
vse mi e edno na mene li4no ve4e mi e omraznalo vaprasite ve4e gi znam na izust taka 4e ......

PsiharA
08-05-2005, 02:27
Пф... Отново Тривиа! Няма Смисал игри има в хиляди канали, не е нужна а пак и флода е гаден.
По Добре да няма и в канала да се коментират Теми и да се задават въпроси Online 8)

dAnnyb0y
08-09-2005, 11:37
[14:26] @MeeTinG: Time is up!
[14:26] @MeeTinG: Vote results:
[14:26] @MeeTinG: Yes 10 (71.4285714286%)
[14:26] @MeeTinG: No 4 (28.5714285714%)
[14:26] @MeeTinG: End of vote!

Това са резултатите на анкетата с въпрос "Желаете ли да има тривия от 15 до 16 часа всеки ден"

С това въпроса е приключен.