PDA

View Full Version : откачалки



chupacabra
07-20-2005, 06:39
има ли някакви неизбежни ненормалници в ежедневието ви?
окей темата беше затова да ми кажете кво да правя със скъпия ми съсед отгоре. 8.31 е. от 7 часа е хаванал чука и тропа .. така е ВСЕКИ БОЖИ ДЕН откакто живеем в този апартамент... около 6-7 години.. да не говорим за оня път когато в 12.15 ПРЕЗ НОЩТА ТОЙ ЗАПОЧНА С БОРМАШИНАТА ..
тогава скандала беше голям защото целия блок се тресеше. никой не може да му направи забележка защото е доста .. огромен и неуравновесен!! на него му хлопа!!!?!?! преди от горе все едно имаше 3-та световна, мятаха се чинии, чуваха се крясъци.. детето реве.. жената пищи .. а ненормалника крещейки води монолози 3 часа...
оооооо моля ви помогнете тва просто е частен случай... всеки ден.. не знам кфо да правя

chupacabra
07-20-2005, 06:40
пропуснах да добавя, че е тръгнал да посяга да трепе 1 момиче от блока ми. изводите си остават за вас

bulgarche
07-20-2005, 07:29
Emm..wikni u6atite. To ne to4no tqh, no...Ima nqkwi koito idwat uwas i izmerwat 6uma. Ako e nad dopustimata norma onq 6e go duha. Ina4e za towa w 0:15 ушатите определено щяха да му напраят проблем :)

chupacabra
07-20-2005, 07:42
да бе, да ме заколи след тва в мазето :shock:

LP_girl_14
07-20-2005, 08:43
Абе не знам за вас,ама ние като ходихме на екскурзия във Велинград и бяхме на втория етаж наща стая и отгоре имаше едни дето цяла ноща тропаха адски силно ,крещяха удряха с обувки по пода(на нас тва ни се я вява таван) и тогава с моята friend-ka купихме едни такива прахчета където имаха миризма на пръдня(със извинение).настъпваш пакетчето,то започва да се подува и повярвайте ми такава миризма беше обзела целия етаж(или по-скоро стаята на тия гадняри,че направо никакво проветрение не им помагаше и забравиха за всякакво тропане и каквито и да е било шумове.Голям смях падна после.Ама тва беше малко като на шега.Докъто този вашия си е за полиция.Никой няма право да нарушава личното спокойствие и тишина,особено години наред.

chupacabra
07-20-2005, 08:47
аз го замерях с яйца.. ма кат разбрах че тръгнал да посяга на тфа момиче и то за глупости, се отказах.. тфа с прахчето-пръдня ще е якоо :P :lol:

morsmordre
07-20-2005, 09:00
има ли някакви неизбежни ненормалници в ежедневието ви?
окей темата беше затова да ми кажете кво да правя със скъпия ми съсед отгоре. 8.31 е. от 7 часа е хаванал чука и тропа .. така е ВСЕКИ БОЖИ ДЕН откакто живеем в този апартамент... около 6-7 години.. да не говорим за оня път когато в 12.15 ПРЕЗ НОЩТА ТОЙ ЗАПОЧНА С БОРМАШИНАТА ..
тогава скандала беше голям защото целия блок се тресеше. никой не може да му направи забележка защото е доста .. огромен и неуравновесен!! на него му хлопа!!!?!?! преди от горе все едно имаше 3-та световна, мятаха се чинии, чуваха се крясъци.. детето реве.. жената пищи .. а ненормалника крещейки води монолози 3 часа...
оооооо моля ви помогнете тва просто е частен случай... всеки ден.. не знам кфо да правя

Лелеее, ти да не живееш в моя блок :shock: :shock: :shock: И аз съм така, само дето не започва в 7 часа, ами ЦЯЛ ДЕН тропат.Няма какво да направиш - най-много да извикаш полицията - има си закони за тая работа

bulgarche
07-20-2005, 09:09
Моито сесеги са по-мирни. Суптрин попринцип към 6-7 малкия обикаля бягайки целия апартамент. Реве ужасно..почти всеки път като вляза в банята се чува рев отгоре (не от банята, но може би там се чува по-силно..има ехо щото). Понякога долу от пейките не се живее просто, ама затварям вратата => започвам да умирам от жега, но няма как да изтърпя тез отдолу. Или като набримчат музиката в колата и седнат някъде извън нея УЖАС...тез басове са супер гадно нещо. Или пък с тези меклодийки на телефоните си....не ли им умръзна...не пораснаха ли поне малко тез бе :?: :!:

Elitooooo
07-20-2005, 09:12
Ammm vikai POLICE :!:

chupacabra
07-20-2005, 09:21
от 7 часа - досега продължава..
без коментар.. :?

santRi
07-20-2005, 09:44
Emi kakvo da ti kaja az ne sam imala takiva problemi nikoga...moje bi zashtoto jiveq v kashta.No da ti kaja tova ne e za policiqta ami napravo za edni hora s beli dreshki!Ne znam do sega kak si izdarjal ama qvno e neponosimo ve4e...vikni policiqta a pak posle te da se opravqt s nego

chupacabra
07-20-2005, 09:49
абе не разбрахте ли че съм момиче!?! :lol:

CRaZy_IKT
07-20-2005, 10:46
абе не разбрахте ли че съм момиче!?! :lol:
Az razbrah che si momi4e :lol:
A inache ako podadesh jalba pri kukite she ostanesh anonimna po tvoe jelanie ;) Taka 4e ne tyrpi pove4e takvize raboti.Az nqmashe da tyrpq-a i ne se znae koga toq nenormalnik ne dai si Boje she posegne i na teb i to seriozno.Q DERZAI-sys strah nishto ne stava :wink:

sangra
07-21-2005, 16:59
има ли някакви неизбежни ненормалници в ежедневието ви?
окей темата беше затова да ми кажете кво да правя със скъпия ми съсед отгоре. 8.31 е. от 7 часа е хаванал чука и тропа .. така е ВСЕКИ БОЖИ ДЕН откакто живеем в този апартамент... около 6-7 години.. да не говорим за оня път когато в 12.15 ПРЕЗ НОЩТА ТОЙ ЗАПОЧНА С БОРМАШИНАТА ..
тогава скандала беше голям защото целия блок се тресеше. никой не може да му направи забележка защото е доста .. огромен и неуравновесен!! на него му хлопа!!!?!?! преди от горе все едно имаше 3-та световна, мятаха се чинии, чуваха се крясъци.. детето реве.. жената пищи .. а ненормалника крещейки води монолози 3 часа...
оооооо моля ви помогнете тва просто е частен случай... всеки ден.. не знам кфо да правя
Hmmm...nz kak bih mogla da ti pomogna,no...RAZbIRAM TE! Moite susedi(nad nas) edna ve4er se e**t 4e 4ak lampata mi se kandilka nalqvo...nadqsno,dr ve4er se karat...i kakto i pri tvoite susedi-"мятаха се чинии, чуваха се крясъци.. детето реве.. жената пищи .. а ненормалника крещейки води монолози 3 часа..."
Tozi "4asten slu4ai" mai ne e mn 4asten...abe toi si e nacionalen problem napravo...vuv vseki blok si ima pone po edno takova sem. :roll: :wink:

chupacabra
07-21-2005, 17:01
кажете ми някфи злобни начини да му 'отмъщавам' без да ме кечат после :lol:

sangra
07-21-2005, 17:05
кажете ми някфи злобни начини да му 'отмъщавам' без да ме кечат после :lol:
Mi nz,nai-malkoto-i ti mu vdigai 6um!!!
Pusni si muzika na MAX i...ako doide da ti tropa na vratata...(ti si prigotvi predvaritelno nakoi tigan)...ta kaji mu,4e kakto toi go pravi,taka i ti moje6...
Abe nz tupi4ka idea ama ako se setq ne6o po-specialno-6e te ovedomq!!!!!!!!!
uspeh!Q!

CRaZy_IKT
07-21-2005, 17:06
кажете ми някфи злобни начини да му 'отмъщавам' без да ме кечат после :lol:
Mi nz,nai-malkoto-i ti mu vdigai 6um!!!
Pusni si muzika na MAX i...ako doide da ti tropa na vratata...(ti si prigotvi predvaritelno nakoi tigan)...ta kaji mu,4e kakto toi go pravi,taka i ti moje6...
Abe nz tupi4ka idea ama ako se setq ne6o po-specialno-6e te ovedomq!!!!!!!!!
uspeh!Q!
Super ideika si e tva ;)

chupacabra
07-21-2005, 17:07
почфам :lol:

CRaZy_IKT
07-21-2005, 17:08
Da kajesh kvo e stanalo,celite sme v sluh :lol:

chupacabra
07-21-2005, 17:12
най-много да ме обеси някъде :lol: няма страшно

sangra
07-21-2005, 18:00
най-много да ме обеси някъде :lol: няма страшно
Aaaaa...ne govori taka,4e ...vse pak az sum ti dala ideqta ...i...posle 6te se 4uvstvam vinovna :wink:
Uspeh i ot men :D

sangra
07-21-2005, 18:06
Da kajesh kvo e stanalo,celite sme v sluh :lol:
kum "CRaZy_IKT" : dai nqkoq gotina temi4ka,koqto si namerila,4e...ne mojah da si namerq:)))Mersi predvaritelno:) :wink:

mary_jane_666
07-23-2005, 14:13
grymni go s ne6to
ako ti pre4i shuma , nadui si Six Feet Under , garanciq 4e nema da gi 4uvash :twisted:

Tedka-Medka
07-23-2005, 20:54
Moq savet e si4kite da se saberete i da go utupate..ako prodaljava pak..boi boi boi i she se spre se nqkoga ama trqa si4ki:) inache drugiq variant e da se mestite shtom nikoi ne se usmelqva da mu vika..tyka do doma ima edni otkachalki sektanti nqkvi posred noshtite izlizat na terasata i pochvat da peqt nqkvi pesni takiva..kvit gi peqt u curkvite..golqm boi qdoha f posledno vreme i sq ne se chuvat :)

sangra
08-03-2005, 20:26
най-много да ме обеси някъде :lol: няма страшно
Хей какво стана?! Я разкажи!

_bad_girl_
08-03-2005, 20:34
Vikni u6evcite i kaji 4e iska6 da ostane6 anonimna i tva e re6enieto :wink: Ae kasmet.

naty
08-03-2005, 20:52
оф и ние имаме такиа изруди над нас
да уточня 10 са на брой в 3стаен апартамент :shock: :shock:
като сам 5 са децата на 3-4
всяка сутрин ме будят в 7 най-късно
с тропане и местене на мебели ли кфо и аз нз
колко се разпраахме и нищо
а по някво време 3-4 сутринта почват и някфи яки скандали ...
мале узас
аз като сстана затва адувам музиката и така цял ден
независимо дали сам излезнала или не :D
като аз ги търпя и рте мен 6е търпят :D

bulgarche
08-04-2005, 00:44
az puk..iskam nqkoii da me budi :)