PDA

View Full Version : Ivana-Doza liubov



Elitooooo
07-20-2005, 09:35
Gotina pesen e :!: Malko prili4a na"Ne6to netipi4no"i '6ampansko i salzi"...no e gotina,koito iska da si dade m-aila da mu ia pratia :D :wink:

chupacabra
07-20-2005, 09:40
офффффф..
и кво очакваш да пишем в тази ВЕЛИКА тема?!

MiDsUmMeR
07-20-2005, 10:24
6te mi q prati6 li na men : bat_kin4@abv.bg
mersi predvaritelno

Elitooooo
07-20-2005, 12:07
офффффф..
и кво очакваш да пишем в тази ВЕЛИКА тема?!Ni6to offff,prosto kazvam za po4itatelite na Ivana i kazvam za nai-novata i pesen,tva e :twisted:

chupacabra
07-20-2005, 13:41
офффффф..
и кво очакваш да пишем в тази ВЕЛИКА тема?!Ni6to offff,prosto kazvam za po4itatelite na Ivana i kazvam za nai-novata i pesen,tva e :twisted:
еми ако са и такива големи почитатели би трябвало вече да знаят за песента и, а? :roll:

07-20-2005, 13:50
w0w... chubacabra(pravilno li go napisah?) ti mai si non stop u toq forum?!... :shock:

chupacabra
07-20-2005, 13:54
w0w... chubacabra(pravilno li go napisah?) ti mai si non stop u toq forum?!... :shock:
sick съм и нема къде да отя..

Sinister_Doll
07-20-2005, 19:09
Eh, molq te, molq te, na men mi q prati na 4algata_VONI@abv.bg Ama da ne zabravi6!

chupacabra
07-20-2005, 19:16
Eh, molq te, molq te, na men mi q prati na 4algata_VONI@abv.bg Ama da ne zabravi6!
хаХаХаХаХахАхАха, убиваш ме :lol:

07-20-2005, 19:22
ни са ибавайте, ве... за тези, които не знаят Елитооооо обеща да не слуша фолк, даже на гот го беше избила. и се справя успешно, ако не виждате!!!

Sinister_Doll
07-20-2005, 19:26
Tva Elitooo may ne se otkroqva s blestq6t intelekt...

Elitooooo
07-20-2005, 20:17
Tva Elitooo may ne se otkroqva s blestq6t intelekt...Tva emi are nameri si ia sama 6toto ne s eotkroaivam s blestai6t intelekt... :wink:

Sinister_Doll
07-20-2005, 20:23
Ehhh, razbi mi surceto... Nqma da moga da spq tazi no6t bez da ti 4uq cennata 4algiq pone vednuj...

chupacabra
07-20-2005, 20:25
Tva Elitooo may ne se otkroqva s blestq6t intelekt...Tva emi are nameri si ia sama 6toto ne s eotkroaivam s blestai6t intelekt... :wink:
буахАХахХахАХахХАхаХАхХАХ ахАХхаХАхахХхаХАхахАХахХА хаХАХахХАхаХАХахХАхахХАха ХАХхаХАхахАХхаХАХахХАхаХА ХхаХАХ :lol:

Elitooooo
07-21-2005, 11:36
6te mi q prati6 li na men : bat_kin4@abv.bg
mersi predvaritelnoGotovo :wink:

Cur{S}ed
07-21-2005, 12:02
Lele,mnogo ste zle :!: Elitooooo moga samo da ti kaja "BRAVO",sigurna 4e pone 70% ot foruma slu6at 4alga,no ne si priznavat.Ne vijdam ni6to sme6no v tova da slu6a6 4alga.Vseki ima sobstven vkus.Az slu6am vsi4ko,koeto mi haresva,4e bilo to i 4alga,nito mi puka koi kvo govori.Kato ne vi haresva kvo samo pi6ete,momi4eto e napisalo,4e 6e prati pesenta na koito iska :evil:
Elitooooo ako moje6 mi q prati extaz_i@mail.bg
10x predvaritelno

Elitooooo
07-21-2005, 12:28
Lele,mnogo ste zle :!: Elitooooo moga samo da ti kaja "BRAVO",sigurna 4e pone 70% ot foruma slu6at 4alga,no ne si priznavat.Ne vijdam ni6to sme6no v tova da slu6a6 4alga.Vseki ima sobstven vkus.Az slu6am vsi4ko,koeto mi haresva,4e bilo to i 4alga,nito mi puka koi kvo govori.Kato ne vi haresva kvo samo pi6ete,momi4eto e napisalo,4e 6e prati pesenta na koito iska :evil:
Elitooooo ako moje6 mi q prati extaz_i@mail.bg
10x predvaritelnoproveri si e-maila!Ima6 i iznenada! :D Dano si pada6 po Anelia :wink:

pinK_Baby
07-21-2005, 13:08
да бе и аз много се нервя така като някои толкова осъждат чалгата...всеки слуша каквото му е кеф...и аз не харесвам метъл(примерно) обаче досега не съм казала и думичка в някои теми...що да е срамно да слушаш чалга... това ще ме направи по-малко умна във вашите очи ли :shock: и така да е доста съжалявам ако така определяте мнението си за всеки... :roll: аз лично слушам РАЗНООБРАЗНА музика...харесвам както чалга,така и хаус макар и по-комерсиален ..поп,рок и метъл не слушам,но запазвам това за себе си,а не пълня форума с мнения от сорта"Ти си тъпа чалгарка!" Досега никого не съм осъдила за стила музика,който слуша защото на мен не ми пречи и не е моя работа...нито се подигравам на интелекта,който притежава човека заради тва,че слуша чалга...осъзнайте се бе хора...тва са глупави предразсъдъци....вече цяла България слуша чалга малко или много и дори е жалко за вас ако не признавате,че и ТАМ има добри песни,било то и само 5 6 примерно....пфу....не мога да ви разбера...нека всеки се забавлява както иска и с КАКВАТО музика иска...а по темата...песничката вече си я изтеглих и наистина е много жива,макар и елементарна,но е истинска и зарежда с приятно настроение PEACE! :wink:

chupacabra
07-21-2005, 14:07
да бе и аз много се нервя така като някои толкова осъждат чалгата...всеки слуша каквото му е кеф...и аз не харесвам метъл(примерно) обаче досега не съм казала и думичка в някои теми...що да е срамно да слушаш чалга... това ще ме направи по-малко умна във вашите очи ли :shock: и така да е доста съжалявам ако така определяте мнението си за всеки... :roll: аз лично слушам РАЗНООБРАЗНА музика...харесвам както чалга,така и хаус макар и по-комерсиален ..поп,рок и метъл не слушам,но запазвам това за себе си,а не пълня форума с мнения от сорта"Ти си тъпа чалгарка!" Досега никого не съм осъдила за стила музика,който слуша защото на мен не ми пречи и не е моя работа...нито се подигравам на интелекта,който притежава човека заради тва,че слуша чалга...осъзнайте се бе хора...тва са глупави предразсъдъци....вече цяла България слуша чалга малко или много и дори е жалко за вас ако не признавате,че и ТАМ има добри песни,било то и само 5 6 примерно....пфу....не мога да ви разбера...нека всеки се забавлява както иска и с КАКВАТО музика иска...а по темата...песничката вече си я изтеглих и наистина е много жива,макар и елементарна,но е истинска и зарежда с приятно настроение PEACE! :wink:
естествено че няма да казваш 'ти си тъпа чалгарка', като ти самата слушаш чалга..
абе 1 нещо ше ви кажа.. ако човека си е прост и опера да слуша, той си остава прост :D

07-21-2005, 15:00
оф! ми хубаво, нека има чалга. нека от всяка втора дупка да гърмят турбо кючеци и посред нощ пияни мангали да ми пеят по улицата последния бисер на Гергана. ми това ми е мечтата. аз за такива моменти живея...и нека се примиряваме с елементаризма и глупостите в този жанр. пък може и да прокопсаме... нека разни малолетни чалга курвета дошли от Девети Картофен Пояс да ми се правят на интересни като се шибат с разни старци и после стават звезди на фолк небосклона. ми нека. нека си имаме абсолютно заслужената слава на селяндури, която не идва само от музиката, която се слуша тук, но айде..
чалгата е символ на простотията! познавам хора, които са прости. половината от тях слушат фолк.
освен това...както повечето чалгари се отнасят с мен, заради музиката, която слушам, така и аз ще се отнасям с тях.
само съжалявам, че повече хора не разсъждават като pinK_Baby, но ко да праа?

wild{}baby
07-21-2005, 15:51
Дам :) Разбираш от музика :))) И мене ме кефи на макс :)

pinK_Baby
07-21-2005, 15:53
ако човека си е прост и опера да слуша, той си остава прост :D

е тука вече сме единодушни :lol: :lol: :lol:

Sinister_Doll
07-21-2005, 17:33
да бе и аз много се нервя така като някои толкова осъждат чалгата...всеки слуша каквото му е кеф...и аз не харесвам метъл(примерно) обаче досега не съм казала и думичка в някои теми...що да е срамно да слушаш чалга... това ще ме направи по-малко умна във вашите очи ли :shock: и така да е доста съжалявам ако така определяте мнението си за всеки... :roll: аз лично слушам РАЗНООБРАЗНА музика...харесвам както чалга,така и хаус макар и по-комерсиален ..поп,рок и метъл не слушам,но запазвам това за себе си,а не пълня форума с мнения от сорта"Ти си тъпа чалгарка!" Досега никого не съм осъдила за стила музика,който слуша защото на мен не ми пречи и не е моя работа...нито се подигравам на интелекта,който притежава човека заради тва,че слуша чалга...осъзнайте се бе хора...тва са глупави предразсъдъци....вече цяла България слуша чалга малко или много и дори е жалко за вас ако не признавате,че и ТАМ има добри песни,било то и само 5 6 примерно....пфу....не мога да ви разбера...нека всеки се забавлява както иска и с КАКВАТО музика иска...а по темата...песничката вече си я изтеглих и наистина е много жива,макар и елементарна,но е истинска и зарежда с приятно настроение PEACE! :wink:
естествено че няма да казваш 'ти си тъпа чалгарка', като ти самата слушаш чалга..
абе 1 нещо ше ви кажа.. ако човека си е прост и опера да слуша, той си остава прост :D Go, girl! 4aka- raka do zori i kupona da vurviii :!: :!: :!:

http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

Cur{S}ed
07-21-2005, 17:56
Eli mn mersi{}

___Kaka Eli___
07-24-2005, 06:20
На мен страшно мноооого ми харесва на Анелия песничката"Всичко води към теб"
Направо ме размазваааа :shock: Какъв глас изкара само в тая песен :)
На Ивана"Доза Любов"също е готина:)Но тая на Анелия много се доближава до мен :shock:
Чудна е!

bebe`16
07-28-2005, 09:26
[b]На мен страшно мноооого ми харесва на Анелия песничката"Всичко води към теб"
Направо ме размазваааа :shock: Какъв глас изкара само в тая песен :)
На Ивана"Доза Любов"също е готина:)[b]

мхм :lol: и двете песнички са хубави

Чума._на_токчета
07-28-2005, 13:04
Пълна скъб е тая песен!!!