PDA

View Full Version : Мои приятелки пушат още от сега..



Десичка
07-20-2005, 13:48
Здравейте!2 от съученичките ми (те са на 14,колкото мен) пушат цигари още от сега.Правиха се на важни пред момчетата и започнаха да пушат,а сега не могат и ден без цигари.Казват,че могат да спрат,когато си поискат,но си им личи,че лъжат.Аз им казвах да се откажат,но те ми се изхилиха в лицето...И въпреки това аз се тревожа за тях.Те са ми приятелки и аз не искам да си съсипват здравето още от сега.Моля ви,кажете ми какво да направя,за да им покажа,че вървят по грешен път.

alien_f
07-20-2005, 14:08
6tom se trevoji6 tolkova,zna4i naistina se interesuva6 ot tqh!14g e vuzrastta,na koqto pove4eto teen-ove zapo4vat da pu6at!naistina v na4aloto moje6 da se kontrolira6,za6toto organizmut ti o6te ne e priviknal,no tova ne stava za 1sedmica!!ti ne moje6 da im povliqe6-te sami 6te re6et dali da sprat ili da pradaljat!no po-dobre 6te e ako sprat sega,kogato o6te ne sa zavisimi,za6toto posle e mnogo,mnogo,mnogo trudno!prosto pradaljavai da im govori6,dano te poslu6at!USPEH :D

GreenLadyM
07-20-2005, 14:09
Ne mislq 4e na edin pushash mojesh da mu vtulpish 4e cigarite sa vredni!A shtom samo 2 ot priqtelkite ti pushat tova nikak ne e zle!Mislq 4e sega decata po4vat da pushat oshte ot mn malki :? ...za sujalenie nishto ne mojesh da napravish!Te sami si precenqvat...moje skoro da im mine i da reshat 4e zdraveto im e po vajno(no se sumnqvam)....

devil4e
07-20-2005, 14:19
Преди да спра цигарите за месец, си се попитах, дали един вреден навик е по-силен от мен. Този въпрос ми помогна да ги откажа(после пак ги почнах, но не защоТо не издържах, а защото исках). Може да помогне и на приятелките ти :wink:

07-20-2005, 14:24
te sa kasmetliiki s priatelka kato teb!!!!! :wink:
4estno kazano misliq 4e ni6to ne moje da napravi6 pove4e-te nqma da sprat cigarite dokato te sami ne razberat vredata ot tqh!!!

mil4eto_
07-20-2005, 14:25
te sa kasmetliiki s priatelka kato teb!!!!! :wink:
4estno kazano misliq 4e ni6to ne moje da napravi6 pove4e-te nqma da sprat cigarite dokato te sami ne razberat vredata ot tqh!!!
извинете тфа беше от мен :roll:

07-20-2005, 14:46
mm 4e kvo ti puka 4e pushat ti se radvay 4e ne pushat joint v moq grad 12-13 godishni lapeta pushat treva taka 4e spokoino ....

chupacabra
07-20-2005, 18:30
аз на 14 спрях да пуша :roll:

Elitooooo
07-20-2005, 19:22
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:

Десичка
07-20-2005, 20:12
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:

Ми те не отблъскват момчетата,с които общуват,защото и те пушат като тях... :cry:

^FaiNt^F
07-20-2005, 20:21
Moite fr vkliu4itelno i az zapo4nahme na 14 da pu6im....i dosta moi fr nepu6a4i se probvaha da ni povliqqt...oba4e ne stana za syjalenie...kaji im 4e qvno sa prekaleno slabi 6tom se ostavqt nqkakvi si cigari da gi upravlqvat ili ne6to takova :roll:

BABY_SEXY_GIRL
07-20-2005, 20:40
Безлична работа :evil: ...Това не са хора за мен, подвластни от "модата", овце! Ти мисли за себе си и не допускай да се повлияваш от тях, пести си здравето :wink:

chupacabra
07-20-2005, 20:40
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:
да, в 6ти клас едни тъпаци почнаха да ме зарибяват с тия цигари противни... ма добре че се осъзнах навреме и се хванах в ръце.
пък и е много гадно гаджето ти да пуши.. все едно се целуваш с пепелник :roll:

___Kaka Eli___
07-21-2005, 07:45
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:
да, в 6ти клас едни тъпаци почнаха да ме зарибяват с тия цигари противни... ма добре че се осъзнах навреме и се хванах в ръце.
пък и е много гадно гаджето ти да пуши.. все едно се целуваш с пепелник :roll:
Не е съвсем вярно че се целуваш все едно с пепелник :? вярно има малко не приятен вкус де ама....важното все пак е как го прави :P

chupacabra
07-21-2005, 09:43
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:
да, в 6ти клас едни тъпаци почнаха да ме зарибяват с тия цигари противни... ма добре че се осъзнах навреме и се хванах в ръце.
пък и е много гадно гаджето ти да пуши.. все едно се целуваш с пепелник :roll:
Не е съвсем вярно че се целуваш все едно с пепелник :? вярно има малко не приятен вкус де ама....важното все пак е как го прави :P
отвратително е. от личен опит :wink:

art_lady
07-26-2005, 19:06
Здравейте!2 от съученичките ми (те са на 14,колкото мен) пушат цигари още от сега.Правиха се на важни пред момчетата и започнаха да пушат,а сега не могат и ден без цигари.Казват,че могат да спрат,когато си поискат,но си им личи,че лъжат.Аз им казвах да се откажат,но те ми се изхилиха в лицето...И въпреки това аз се тревожа за тях.Те са ми приятелки и аз не искам да си съсипват здравето още от сега.Моля ви,кажете ми какво да направя,за да им покажа,че вървят по грешен път.
Wse edno az sam go pisala tva i az imah sa6tiq problem s moite frendki :shock: !!! I te sa na 14,ama ve4e mi pisna da gi ubejdavam 4e e vredno pu6eneto-v krajna smetka jivota si e tehen-kakvoto zavise6e ot men az go napravih! :(

art_lady
07-26-2005, 19:08
аз на 14 спрях да пуша :roll: Predstaviavam si na kolko is po4nala togava... :wink:
Ami ti naistina e hubavoo...4e se griji6 za tiah.Emi nz kak da im pokaje6 pravilnia pat,kaji im 4e po tozni 4ain otblaskvat mom4etata s gadnia si miris i jaltite zabi :!: :roll:
да, в 6ти клас едни тъпаци почнаха да ме зарибяват с тия цигари противни... ма добре че се осъзнах навреме и се хванах в ръце.
пък и е много гадно гаджето ти да пуши.. все едно се целуваш с пепелник :roll:
Не е съвсем вярно че се целуваш все едно с пепелник :? вярно има малко не приятен вкус де ама....важното все пак е как го прави :P
отвратително е. от личен опит :wink:
Naistina e ujasno!!! :?

08-19-2005, 12:46
neka pravqt kakvoto islkat

D-Shiznit
08-19-2005, 13:21
Остави ги, то си е за тях, няма кво да се притесняваш...пък в крайна сметка да не си им майка че да се тревожиш за тях...

EvaneScence_f
09-05-2005, 23:45
kvo mu e modernoto na cigarite,i az sym probvala samo da vidq kakvo e ,no mai sym kasmetliika 4e ne mi e haresalo hihi :)

Sportexz
09-06-2005, 00:17
Здравейте!2 от съученичките ми (те са на 14,колкото мен) пушат цигари още от сега.Правиха се на важни пред момчетата и започнаха да пушат,а сега не могат и ден без цигари.Казват,че могат да спрат,когато си поискат,но си им личи,че лъжат.Аз им казвах да се откажат,но те ми се изхилиха в лицето...И въпреки това аз се тревожа за тях.Те са ми приятелки и аз не искам да си съсипват здравето още от сега.Моля ви,кажете ми какво да направя,за да им покажа,че вървят по грешен път.
Кажи като се пропия и продрусат... сега още не ми е интересно!

borche
09-06-2005, 00:46
Нема страшно, докато пушат, нема страшно. Страшното е когато се запалят... тогава ще ми свириш!

borche
09-08-2005, 01:02
Безлична работа :evil: ...Това не са хора за мен, подвластни от "модата", овце! Ти мисли за себе си и не допускай да се повлияваш от тях, пести си здравето :wink:

korn___
09-08-2005, 06:03
нека пушат !!! нека се троват !!!

aHyC
09-08-2005, 07:31
da Pravqt kFoto iskat :)na koito mu e kef da Si seca

S8K
09-18-2005, 13:39
A be kvo se zanimavash s gluposti...ako iskat da pu6at...nali si e za tqh te se trovq....i az pu6a ama kvo,misli6 li 4e nekoi se e zati4al da me spira da pu6a...NE!Ostavi gi neka si se trovat...

LP_girl_14
09-18-2005, 20:01
Не виждам кво може да направи.ако те сами не си наложат да ги спрат,колкото и философски лекции да им дръпнеш,те пак ще си продължават.Ти не можеш да ги спреш.Остави ги!Рано или късно ще осъзнаят колко много пропадат и си вредят на здравето и колко са смешни в очите на останалите,щото ако си пушат за техния кеф-хубаво,айде-всеки сам си решава,ама за да се въздигат в очите на момчетата! :shock:Похвално е че си загрижана за тях,ама те не намерят ли воля да ги откажат нищо няма да ги накара да се осъзнаят! :roll:

Black_Orchid
09-18-2005, 21:25
Не виждам кво може да направи.ако те сами не си наложат да ги спрат,колкото и философски лекции да им дръпнеш,те пак ще си продължават.Ти не можеш да ги спреш.Остави ги!Рано или късно ще осъзнаят колко много пропадат и си вредят на здравето и колко са смешни в очите на останалите,щото ако си пушат за техния кеф-хубаво,айде-всеки сам си решава,ама за да се въздигат в очите на момчетата! :shock:Похвално е че си загрижана за тях,ама те не намерят ли воля да ги откажат нищо няма да ги накара да се осъзнаят! :roll:
Така е! Много малко вероятно е колкото и да им говориш те да те послушат. Те са решили да пушат и те трябва да спрат. Хубаво ще е да спрат наврема, защото ако се пристрастят ще стане още по-трудно, да не кажа невъзмождо да се отърват за вредния навик. И това за целувката с пепелник е точно такал Много е гадно!

Killmister
09-19-2005, 08:12
Нали твойте дробове не се прецакват,само не стой близо до тях...
:twisted:

WannaBe
09-19-2005, 14:22
Всичко се опира до воля,нямат ли воля да не пушат,трудно може да им помогнеш.Почти невъзможно.Аз пуша само като се напия,щото тогава волята ми я няма :)