PDA

View Full Version : Какво би ви накарало да...?



07-20-2005, 17:01
За тези, които все още не са влизали в канала:

Какво би ви накаралода влизате в канала?

А за другите:

Какво би ви накарало да се чуствате хубаво, да ви е весело, от какво се нуждаете, за да се чуствате така, освен хората, които са в канала и пишат?

http://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/sunglasses2.gifhttp://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/drunk.gif

LiNkiN4eTo
07-20-2005, 17:12
ами днес например се почувствах супер яко , когато всички почнаха да ми честитят рожденния ден :P :P :P беше весело , за което им благодаря :D :D

MaRiYa_86
07-20-2005, 17:14
Бих влязла в канала,защото ще е пълно с готините хора от форума и ще можем по бързо да обменяме опит :)

miloto_girl_4e
07-20-2005, 20:27
bih se radvala adski mnogo,ako napravqt triviata
da moje da bude puskana i spirani ot po obiknovenite
potrebiteli(kato men naprimer :!: )

foursquare
07-21-2005, 13:39
опа,тия емоции са ми много познати:)

ycMuBkaTa
07-21-2005, 16:38
Аз влизам в канала, за да се запозная с някой от форума по-активно в смисъл освен тук с пускане на постове. ЛС и бла-бла.А иначе май почти не съм говорила в канала просто защото все съм уморена или неразговорлива, а и съм в доста други канали. Но иначе като се залафите се спирам да почета понякога :)

CRaZy_IKT
07-21-2005, 16:53
Vse se kanq da vleza,nai nakraq 6e vleza ;)

*DeaTHri-BacK*
07-21-2005, 20:49
еми алекс,ако знаам че там ще намеря....и аз ше влизам:)
не е ли основателна причина?
не бе сериозно,зарад тебе и още някой хора,които мога само в тояканал да вида бих влизала;) аз винаги кат съм в УниБГ(супер рядко) съм там:Р

dAnnyb0y
07-22-2005, 09:59
ами днес например се почувствах супер яко , когато всички почнаха да ми честитят рожденния ден :P :P :P беше весело , за което им благодаря :D :D

Сплотеност. Страхотна дума. Този канал, по мое мнение, ще бъде по-специален от другите с това, че хората са от форума и вече се познават. За рожденните дни. Когато се прибера във Варна, давам обещание, разбира се след консултация с екипа, да въведем рожденните дни на всички в бота. Това разкрива възможността, да получаваме информация кой на колко е и след колко време му е РД-то. На самият ден когато човекът е роден ботът поставя топик и напомня за това.

_san4o_
07-22-2005, 12:18
Ако нашия любим "шеф" спре малко да гледа правилата и не слага БаН на всяга псувня или глупост, ще бъде много по-добре.

Breakaway``
07-22-2005, 13:34
Какво би ви накарало да се чуствате хубаво, да ви е весело, от какво се нуждаете, за да се чуствате така, освен хората, които са в канала и пишат?
Би ме накарало да се чувствам хубаво : да си говорим свободно, без да има спорове, да може всеки да се включи в разговора ...

zElEnA^mAsLiNkA
07-22-2005, 13:40
Ami kanala naistina ne e 4ak t0lk0va specialen 6t0t0 vyv vseki kanal p0i4et0 h0ra se p0znavat i za tfa vlizat p0 kanalite ...0t 4 g0dini 4atq i sym vijdala mn0g0 p0-qki kanali 0t t0zi ... N0 it0i ne e za izhvyrlqne. 6te mi byde priqtn0 za napred da se zap0znaq s vsi4ki k0it0 g0 0bitavat! Aide PEACE a ..i tiq igri sa typi :)

dAnnyb0y
07-24-2005, 14:37
Ако нашия любим "шеф" спре малко да гледа правилата и не слага БаН на всяга псувня или глупост, ще бъде много по-добре.

Няма нужда да ползваш ирония. Всички оператори в канала се стремят да спазват правилата на канала. Това не е с цел да ви ограничава, а да направи пребиваването в канала приятно и спокойно.
По отношение на едно мнение, че не влизам достатъчно често, уверявам, че това е временно. Не съм във Варна до 28. След това съм на разположение за всякъкви въпроси.

XXX_f
07-24-2005, 16:29
Ami az ot dnes ve4e sum redovna v toq kanal , za6toto me kefqt horata koito pose6tavat forum4eto i mi e mn priqtno.

07-24-2005, 16:54
Ще ми е изключетелно приятно да влизам в тоя канал но само при няколко условия :D . Първото е да ме пуснат да вляза вътре, защото имам бан от 4 дни и не мога да вляза а и не знам защо. Другото е да сложат некви нормални модератори а не като тия тука дето псуват наляво и надясно а аз като си направя лек и тънък бъзик с тях да ме банват завинаги без предупреждение и без логично обясннение :evil: . Знаете ли кога ше ви влеза в напикания канал??? Когато ми лапнете..... :x

She-Devil
07-28-2005, 11:33
mi kefi me kanalcheto,ne che poznavam i polovinata ot xorata tam....no tezi koito si gi poznavam mi stigat!!!

Dobrina
07-31-2005, 17:46
bih se radvala adski mnogo,ako napravqt triviata
da moje da bude puskana i spirani ot po obiknovenite
potrebiteli(kato men naprimer :!: )
И аз така :)

devil4e
07-31-2005, 21:11
Еми...
Ако ви кажа дали ще го направите? Не... Никога няма да го напраите. Но все пак много ще се кефя ако баннете Цоки.

devil4e гледа умолително и тъжно...

santRi
08-02-2005, 06:13
devil4e:) kefi6 :!: xixixi ama nedeite da banvate coki toi e nevinen