PDA

View Full Version : Съвети за Veet



ShmrukBazuk
07-20-2005, 17:58
Та значи днеска си купих Veet (момче съм) и понеже имам повече от нормалното количество косми на гърдите не исках да ги бръсна за да не стават по-дебели и груби всеки път при бръснене. По време на "операцията" и малко косми отдолу взех...та смятам след 3 дена (така пише в упътването) да повторя долу докато съвсем няма никой.

Проблема ми е, че една част от корема е леко космата, а останалата гладка като крак на жена...иии е е станало на петна. Какво да направя? След 3 дена да довърша немахнатите косми или така да ги оставя и те сами ще се оправят?

P.S. Според вас трябва ли да си обръсна и задника?

ludi4ka
07-20-2005, 18:08
ami az li4no te savetvam da si gi ostavi6 i da go zareje6 toq veet 6toto osven vsi4ko ostanalo moje6 da poly4i6 obriv. a ako tolkova darji6 da si mahne6 kosmite nai-dobre otidi na kola maska ili se obrasni

sladka_blondi
07-20-2005, 18:17
Po-dobre probvai s kola maska.Ne gi brusni,za6toto 6te ti stanat mnogo golemi i mn.burzo 6te porasnat.
6tom ima6 kosmi na zadnika-tam ve4e ako iska6 gi obrusni :lol: :twisted:

07-20-2005, 18:35
tova za zadnika e interesno.
Momi4eta imate li ne6to protiv kosmite na zadnika ili i
i tiah triabva da mahame :?: :lol:

^FaiNt^F
07-20-2005, 20:29
tova za zadnika e interesno.
Momi4eta imate li ne6to protiv kosmite na zadnika ili i
i tiah triabva da mahame :?: :lol:
E mn qsno 4e trqbva i tqh da mahate....spored mene tfa e ujasno....
A otnosno temata-kola maska moito mom4e! Moje da ti izglejda bolezneno ili po drugi pri4ini da ne iska6...no opita6li vednyj-6te se ubedi6 4e tova e nai dobroto koeto moje6 da napravi6!

chupacabra
07-20-2005, 20:44
tova za zadnika e interesno.
Momi4eta imate li ne6to protiv kosmite na zadnika ili i
i tiah triabva da mahame :?: :lol:
косми на гъзъ = драйфус

07-20-2005, 21:03
tova za zadnika e interesno.
Momi4eta imate li ne6to protiv kosmite na zadnika ili i
i tiah triabva da mahame :?: :lol:
косми на гъзъ = драйфус
draifus lesno vi e na vas.kva poza da zaema za da se rezna i otzad a? :evil:

adult
07-20-2005, 21:51
В такива случай се ходи на козметик. Вийт е пълен боклук като цяло.

x5
07-21-2005, 03:08
Znaachi iskam da kaja(na tezi koito ne znaqt) kakvo pravi Veet-a.1vo az sam momche na 15.Obezkosmqvam se ot 2 godini sigurno.Veet e ravno na brusnene samo che to pravi kosmite po obli i taka ne se poqvqva efekta na brysnacha.Edin syvet kym vsi4ki momchetaGledah po FTV(fesion tv) kak obeskosmqvat manekenite myje - tova stava s myshinka za brunene.Vse oshte ne sym probval...(polzvam si veet-ovete {koito sa typi i trqbva da nanesesh 2-3 pyti dokyto se obezskosmish napylno})
tova e :) x5@insa.bg ako nqkoi iska kontakt s men ili www.x5ercho.hit.bg

ShmrukBazuk
07-21-2005, 04:46
Ами според мене е по-добре с veet, защото 1-во няма бръсначи, 2-ро не оставя косъма гадно, 3-то е по-дълготраен от бръснене с бръснач.

07-21-2005, 09:50
na kozmetik da mi epilira zadnika i asshole-a niama da otida ako 6te Paris Hilton da mi kaze 4e 6e spi s men ako otida.

Чума._на_токчета
07-21-2005, 11:41
Това,което го слушаш по рекламите и го пише в листовките е пълна глупост.Няма значение дали е Veet или обикновен депилатор и двете са пълни глупости.Ефекта е много за малко.По-добре си купи от лентите на тази марка или кола маска,а в най-добрия случей отиди на козметик,който да ти направи кола маска.Не боли много.

Метълката
07-21-2005, 12:50
Епилатора е най-доброто.
Замислете се само колко време и пари се пилеят за кремчета, че и за самобръсначки дори. Не си струва.
Ново ножче , бръснете всеки ден = минумум 25-50 стотинки и поне 15 минути на ден.

adult
07-21-2005, 15:46
Ерик,те козметиците на какви неща са се нагледали, пред тях се разкрачват какви ли не жени, ходят какви ли не космати маймуни, от тебе няма да се впечатлят особено :wink: Това йм е работата все пак...

chupacabra
07-21-2005, 15:48
na kozmetik da mi epilira zadnika i asshole-a niama da otida ako 6te Paris Hilton da mi kaze 4e 6e spi s men ako otida.
тогава ще си седиш с косми на гъза. което е отвратително

07-21-2005, 16:34
na kozmetik da mi epilira zadnika i asshole-a niama da otida ako 6te Paris Hilton da mi kaze 4e 6e spi s men ako otida.
тогава ще си седиш с косми на гъза. което е отвратително
няма да стоя с косми на гъза а сам ще си ги махна.Изобщо нямам намерение да давам на някой да рови около задния ми двор.Хубавото е че ще отива по-малко тоалетна хартия че космаците трудно се бършат :lol: :lol:

07-08-2006, 16:14
az sum na 16 i ot 2 god. si brusnex krakata i mn se sgustixa kosmite.predi 1sed. si minax s epilator po krakata,korema,rucete i podmi6nicite.boli ama turpqx.sa trebva da gi maxam samo po zadnika i triugulnika.kypi si epilator i tva e.posle izlix=zat mn malki i svetli ama ima i podkojni

ProstoAz
07-08-2006, 20:52
Темата е стара за това ще бъде заключена!
Благодаря!